EOS R sistēma

EOS R SISTĒMA

Godalgotā EOS R sistēma ar mūsu viedo automātiskās fokusēšanas tehnoloģiju un neticamo RF objektīvu klāstu piedāvā ārkārtīgi intuitīvu pieeju fotografēšanai un video uzņemšanai, nevainojami ar jums sadarbojoties un ļaujot jums visu uzmanību koncentrēt uz fotografējamo objektu un savu amatu.

“EOS R man sniedz iespēju koncentrēties uz radošo darbu”

Brents Stīrtons (Brent Stirton), Canon vēstnieks
EOS R by Brent Stirton, Canon Ambassador

Veidota atbilstoši jūsu vajadzībām. Paredzēta tieši jums.

 • Jo mēs jūs saprotam

  Mēs izstrādājam un konstruējam daudzpusīgas, jutīgas attēlveidošanas tehnoloģijas, kas palīdz jums tvert savu pasauli.

 • Tehnoloģija, kas palīdz izcelties

  Vieda tehnoloģija ar padziļināto mācīšanos un optikas konstrukcija, kas ļauj jums būt noteicējam.

 • Gatava nākotnei. Tieši tagad.

  Sistēma, kas atbilst jūsu radošajām vajadzībām ne tikai šodien, bet arī nākotnē.

The new EOS generation

Jaunā EOS paaudze. Kā tā sākās, kurp tā dodas.

Atklājiet, kā Canon inženieri sāka izstrādāt EOS R sēriju un tās revolucionāro objektīva stiprinājumu — ar plašāku diametru, īsu aizmugurējo fokusēšanas sistēmu un ātrāku komunikāciju — un iepazīstieties ar šīs unikālās sistēmas aizkulisēm, kas piedāvā vislabāko mehāniskās, elektriskās un optiskās konstrukcijas līdzsvaru. Turklāt tam visam ir neierobežotas nākotnes iespējas.
Lasīt visu stāstu

Revolucionāra tehnoloģija, kas paplašina iespēju robežas

Izprotiet EOS R sistēmas galvenās priekšrocības un atklājiet, kā Canon novatoriskās tehnoloģijas sniedz iespēju uzņemt ekskluzīvu materiālu, kas iepriekš šķita neiespējami.

 • Satriecošs optiskais pārākums

  Jaunākās paaudzes objektīvi, ko var izgatavot tikai Canon.

 • Ātra un uzticama fokusēšana

  Automātiskā fokusēšana ir fantastiskāka nekā jebkad iepriekš, pateicoties Dual Pixel CMOS AF II.

 • Jaudīga optika un korpusā ietverti attēla stabilizatori

  Neticama stabilizācija, kas kompensē pārvietošanās un elpošanas kustības un pat Zeme griešanās kustību.

 • Intuitīvs, ergonomisks dizains

  Izcila ergonomika, kas ir vadošā savā klasē.

Satriecošs optiskais pārākums

RF objektīvi piedāvā izcilu optiku, neticamu konstrukciju un uzticamu darbību visos apstākļos.

Stunning optical RF Lenses
RF 70-200mm F2.8L IS USM

RF 70-200mm F2.8L IS USM — konstrukcija, kas nepieļauj kompromisus un nodrošina izcilu attēlu kvalitāti. To visu piedāvā mazs, kompakts korpuss, kas ir mazāks par jebkuru citu profesionālo 70–200 mm objektīvu. Neviens nedomāja, ka mēs varēsim to izdarīt, bet mēs to paveicām. Un tas viss, pateicoties RF stiprinājuma sniegtajām priekšrocībām.

Objektīvs RF 600mm and 800mm F11 IS USM

RF 600mm and 800mm F11 IS USM — kompakts un viegls f/11 teleobjektīvs, kas ikvienam sniedz radošās iespējas ar lielu palielinājumu. Pateicoties RF konstrukcijai un EOS R sistēmas kamerām ar Dual Pixel CMOS AF, ir pieejamas jaunas foto un video iespējas.

RF 50mm F1.2L USM

RF 50mm F1.2L USM — RF objektīvi nosaka jaunus optikas inženierijas standartus, nodrošinot izcilu asumu, lielāku radošo kontroli un ievērības cienīgu veiktspēju vājā apgaismojumā.

RF 5.2MM F2.8L DUAL FISHEYE

RF 5.2mm F2.8L DUAL FISHEYE — uzņemiet pasauli pārsteidzošā 8K virtuālās realitātes materiālā ar šo satriecošo L sērijas objektīvu, kas iespējams, tikai pateicoties konstrukcijai ar RF stiprinājumu un īso aizmugurējo fokusēšanas sistēmu.

Ātra un uzticama fokusēšana

Neatkarīgi no tā, kur novietots fotografējamais objekts, EOS R sērijas kameras to atradīs, pateicoties jutīgajai un viedajai automātiskajai fokusēšanai, turklāt paveiks to jebkādos apstākļos. Mākslīgais intelekts ar padziļināto mācīšanos ir ieprogrammēts tā, ka tas spēj atpazīt cilvēkus, transportlīdzekļus un dzīvniekus, kā arī nofiksēt fokusu uz fotografējamā objekta acīm, galvu vai ķermeni.

Fast dependable focusing
Canon EOS R - Low Light

Slikts apgaismojums

Pat tad, ja apgaismojums samazinās, tas nenozīmē, ka jums ir jāuztraucas par to, ka neiegūsiet kādu kadru, vai jāķeras pie zibspuldzes, kas var sabojāt noskaņu. Canon attēla stabilizācijas sistēma nodrošina pārsteidzošu darbību vistumšākajos apstākļos.

Video un fotogrāfijas

Canon ieviesa Full HD video DSLR kamerās vairāk nekā pirms desmit gadiem, un tagad ar EOS R sistēmu ievieš inovācijas jaunās jomās, piedāvājot 8K video un augstas izšķirtspējas videoklipus, pateicoties hibrīda stila kamerām, kuras aprīkotas ar mūsu labākajām revolucionārajām tehnoloģijām.

Canon EOS R - Video and Stills 8K
Canon EOS R - Fast moving subjects

Objekti, kas ātri pārvietojas

EOS R sistēma no jauna definē to, ko var izdarīt ar automātisko fokusēšanu. Mūsu objektu izsekošanas tehnoloģija ir noteikusi standartu nepārtrauktai automātiskajai fokusēšanai, kas piedāvā neticama līmeņa fokusēšanas precizitāti.

Vladimir Rys

“Jums vienkārši jānomērķē objektīvs pareizā virzienā, viss pārējais tiks izdarīts jūsu vietā.”

Vladamirs Riss (Vladimir Rys), Canon vēstnieks

Jaudīga optika un korpusā ietverts attēla stabilizators

Uzņemiet ar pārliecību arī nelabvēlīgos apstākļos, pateicoties Canon optikai un korpusā ietvertās attēla stabilizēšanas tehnoloģijai.

Powerful Optical and In-body image stabliser
Sure and stable video

Ārkārtīgi vienmērīgi rezultāti, atrodoties kustībā

Nekad nebūs jāraizējas par ilgu ekspozīciju, kameru turot rokās. Pateicoties kameru aprīkošanai ar Canon korpusā ietvertās attēla stabilizēšanas (In-Body Image Stabilizer, IBIS) tehnoloģiju, tā darbojas kopā ar saderīgiem RF objektīviem, nodrošinot līdz astoņām stabilizācijas pakāpēm*.

Rock Steady results on the move

Pārliecinošs un stabils video

Filmējiet ar pārliecību arī nelabvēlīgos apstākļos, izmantojot Movie Digital IS. Kopā ar Canon optiku un korpusā ietverto attēla stabilizēšanas tehnoloģiju šī papildu funkcija nodrošina par vēl vienu līmeni augstāku filmu stabilitāti.

Intuitīvs, ergonomisks dizains

Attēla uzņemšanas procesam ir jābūt intuitīvam. Canon EOS R sērijas kameras ir izveidotas tā, lai tās pieskaņotos jūsu ķermenim. Esam visā pasaulē slaveni ar savu ergonomiku, novatoriskos veidos satuvinot kameru ar ķermeni.

Intuitive, ergonomic design

Kameras, kas ērti ieguļas rokās — Canon inženieri cenšas kameras izstrādāt tā, lai tās pēc iespējas vairāk kļūtu par mūsu ķermeņa papildinājumu. Tas viss sākas ar konstrukciju, kas ir izstrādāta no daudziem dažādiem prototipiem, lai iegūtu kameras satvērienu, tai brīnišķīgi ieguļoties rokās.

Intuitīvas vadīklas, kas nenovērš uzmanību — vadīšana ir tik ērta, ka gandrīz vai neapzināties, ka to darāt. Pateicoties mūsu kameru pārdomātajam dizainam, jūs vienmēr varat pievērst uzmanību fotografējamajam objektam — pat tad, kad veicat korekcijas.

Objektīva regulēšanas gredzens koriģēšanai, kamēr esat kustībā — pateicoties RF objektīvu konstrukcijai un iespējai nodrošināt ātrāku komunikāciju ar kameru un lielāku dinamiku, pielāgojamais objektīva regulēšanas gredzens sniedz vēl precīzākas kameras iestatījumu koriģēšanas iespējas uzņemšanas laikā.

Skaidras izvēlnes skaidram redzējumam — viegli pārvietojieties pa EOS izvēļņu sistēmu, kas ir rūpīgi pilnveidota, lai saglabātu pazīstamās iestatījumu grupas un regulēšanas iespējas.

Pielāgojiet kameru un padariet to unikālu tieši sev — pielāgojiet fotografēšanas stilu savai kamerai un precīzi noregulējiet nepieciešamos iestatījumus, lai paveiktu savu darbu ātrāk un labāk.

Mēs palīdzēsim jums atrast ideālu Canon kameru

Kameru meklēšanas rīks iepazīstinās ar mūsu kameru klāstu un palīdzēs atrast jums lieliski piemērotu variantu.
Palīdzēt izvēlēties

Kad liels ir vislabākais. Pilnkadra EOS R kameras

Canon pilnkadra EOS R bezspoguļu kameru klāsts ir izstrādāts nepacietīgam satura veidotājam — tas piedāvā satriecošu attēlu kvalitāti, kā arī vislabāko tehnoloģiju, kas nodrošina vislabākos rezultātus. Jo jūs negaidāt neko mazāk.

 • Bezspoguļu kameras

  EOS R1

  Izstrādē: EOS R1 ar jauno DIGIC Accelerator attēlu procesora tehnoloģiju un uzlabotu objektu noteikšanu un izsekošanu
  Skatīt detalizētu informāciju EOS R1
 • Bezspoguļu kameras

  EOS R8

  Pārejiet uz fotografēšanu un filmēšanu ar pilnkadra kameru un īstenojiet savas radošās ieceres.
 • Bezspoguļu kameras

  EOS R6 Mark II

  Fotogrāfijas vai video, darbība vai portreti — kameras EOS R6 Mark II apvienotā veiktspēja un attēlu kvalitāte ļauj radoši uzplaukt
 • Bezspoguļu kameras

  EOS R3

  Šo bezspoguļu kameru vislabāk raksturo ātrums, un profesionālie sporta, ziņu un savvaļas dzīvnieku fotogrāfi jau to gaida.
 • Bezspoguļu kameras

  EOS R5

  Izvērtējiet, ko zināt par bezspoguļu kamerām. EOS R5 bezkompromisu veiktspēja pilnībā izmainīs fotografēšanu un filmu veidošanu.
  Skatīt detalizētu informāciju EOS R5
 • Cinema EOS sistēma

  EOS R5 C

  Uzņemiet elpu aizraujošus 8K videoklipus un 45 MP fotoattēlus ar mūsu mazāko Cinema EOS kameru, kas ir gatava jebkuram darbam.
 • Bezspoguļu kameras

  EOS R6

  Neatkarīgi no tā, ko fotografējat, jūs to darāt, un EOS R6 sniedz jums iespēju būt radošam vēl neapjaustos veidos.
 • Bezspoguļu kameras

  EOS R

  Pilnkadra bezspoguļu kamera, kas paver jaunas radošas iespējas fotogrāfiem un filmu veidotājiem.
 • Bezspoguļu kameras

  EOS RP

  Maza, viegla un intuitīva pilnkadra bezspoguļu kamera, kas paredzēta ceļošanai un ikdienas fotografēšanai.
 • Sasniedziet vairāk. APS-C priekšrocības

  APS-C formātam ir daudz priekšrocību, tostarp mazāki kameras izmēri, piedāvājot EOS R tehnoloģiju ikvienam, kas vēlas izpētīt savas radošās iespējas.

  RF objektīvi

  RF objektīvi piedāvā izcilu optiku un dinamisku darbību visos apstākļos, savukārt adapteri no EF sistēmas uz EOS R ļauj EF-S un EF objektīvus izmantot ar EOS R kamerām
  Skatīt visus objektīvus Skatīt visus adapterus

  Profesionāļu rokās

  Apskatiet, ko spēj EOS R sistēma profesionālu fotogrāfu un filmu veidotāju rokās.

 • FILMU VEIDOŠANA

  Canon aprīkojums televīzijas “FX” filmai “Pistol”

  Uzziniet, kādas Canon kameras un objektīvus izmantoja filmas “Pistol” operators Entonijs Dods Mantls (Anthony Dod Mantle), lai uz ekrāniem parādītu panku subkultūru.

 • RAKSTS

  Došanās bezceļos kopā ar Canon EOS R3

  Motosporta fotogrāfs Vladimirs Riss (Vladimir Rys) izmēģina Canon EOS R3 satriecošo automātisko fokusēšanu ar izsekošanu, uzņemot sacīkšu automašīnas pirmajā elektromobiļu sacīkšu fotosesijā.

 • RAKSTS

  Pirmie kadri ar Canon EOS R5: dabas skati ar skaistām detaļām

  Ulla Lohmane (Ulla Lohmann) un Roberts Marks Lēmans (Robert Marc Lehmann) dalās iespaidos par to, kā kameras Canon EOS R5 45 MP sensors un acu automātiskā fokusēšana ar sekošanu palīdzēja uzņemt apbrīnojamus fotoattēlus ārpus telpām.

 • RAKSTS

  Kinematogrāfiskas ceļojuma filmas uzņemšana ar EOS R5 C

  Kā filmu veidotājs Kevins Klērks (Kevin Clerc) uzņēma savu unikālo Madeiras skatījumu ar pilnībā aprīkoto Canon hibrīda veida kameru.

 • RAKSTS

  Dejošana gaismā: uzņemšana ar Canon EOS R6

  Canon vēstniece Vanda Martina (Wanda Martin) par mākslas iedvesmoto modes fotografēšanu, pirmajām fotogrāfijām, kas uzņemtas ar Canon EOS R6.

 • RAKSTS

  Canon EOS R iespēju pārbaude visvājākajā apgaismojumā

  Fotožurnālists Daniels Eters (Daniel Etter) tumsā fotografēja arhaiskos apstākļus rumāņu ogļraktuvēs, izmantojot Canon EOS R sistēmas pilnkadra bezspoguļu kameru.

 • RAKSTS

  Piedzīvojumu fotografēšana ar EOS RP

  Dabas, dzīvesstila un ekstrēmo sporta veidu fotogrāfs Džeiks Bagalijs (Jake Baggaley) skaidro, kā vieglā Canon EOS RP paplašina viņa radošās iespējas.

 • Saistītie produkti

  Izpētiet pārējo Canon kameru klāstu

  1. *Astoņas pakāpes atkarībā no izmantotā objektīva, pamatojoties uz CIPA standartiem.