Eos R System

Canon EOS R sistēma

Uzņemiet nākotni

Nākotnei paredzēta sistēma jau šodien.

Veidota, izmantojot vairāk nekā trīs dekādes nepārtraukti ieviestās EOS inovācijas, EOS R sistēmas darbība pamatojas uz inovatīvu objektīva stiprinājumu, kas piedāvā lielākas radošās iespējas un vēl vairāk dinamisku veidu, kā uzņemt ikkatru mirkli. Tā nosaka jauna līmeņa fotografēšanas un filmu veidošanas robežas.

EOS R the front

Integrējiet un paplašiniet

EOS R sistēma ir paredzēta, lai papildinātu un paplašinātu jūsu radošās iespējas. Piedāvājot intuitīvu uzņemšanu, to var ērti iekļaut jūsu esošajā EOS sistēmā, un tā fotogrāfiem un filmu veidotājiem sniedz iespēju nokļūt jaunās vietās, pateicoties fenomenālajam RF objektīvam un saderībai ar EF un EF-S klāstu.

Īpašs objektīvu klāsts

Uzlabojiet un paplašiniet savu pasauli

Canon kameru klāsts ar kamerām, kurām ir maināmi objektīvi, ir izveidots, lai fotogrāfiem un filmu veidotājiem sniegtu visas iespējas iegūt vislabākos rezultātus. Tagad, pateicoties EOS R sistēmai, Canon klāsts ir visaptverošs un visiem atvērts.

EOS R pilnkadra bezspoguļu kameras

EOS R sistēmas izveide balstās uz esošajām EOS DSLR kamerām ar līdzīgu darbību un ergonomiku, tomēr kameras ir mazākas un daudz vieglākas. Ar inovatīvām tehnoloģijām tā ietiecas tālāk jaunā fotografēšanas un filmu veidošanas sfērā.

EOS R Full-Frame Mirrorless

EOS DSLR kameras

DSLR kameras piedāvā optisko skatu meklētāju ar prizmas un spoguļu sistēmu, tāpēc caur objektīvu pats savām acīm varat redzēt objektu. Tas ir viens no piedāvājumiem nopietniem fotogrāfiem un filmu veidotājiem ar tradicionālu darbību un visplašāko objektīvu klāstu izvēlei.

Uzziniet vairāk

EOS DSLR

EOS M bezspoguļu kameras

Ja pārliecinoša prioritāte ir vieta un nevēlaties DSLR sistēmu, kas ir lielāka un smagāka, Canon EOS M bezspoguļu kameru klāsts piedāvā pielāgošanās iespējas un ērtības ar augstu attēlu kvalitāti gan filmām, gan fotoattēliem.

Uzziniet vairāk

EOS M Mirrorless

Atrodiet sev vispiemērotāko sistēmu

Vairāk nekā 30 gadus leģendārā EOS sistēma fotogrāfiem un filmu veidotājiem ir nodrošinājusi jaunākos tehnoloģiskos risinājumus. Ar mūsu kameru un objektīvu klāstu radošo iespēju paplašināšanas ceļš nekad vēl nav bijis tik vienkāršs.

UZZINIET VAIRĀK

Canon EOS 5D Mark IV, EOS R & EOS M50

Īstenojiet savas radošās vīzijas

EOS R sistēma ir mantojusi visas EOS sistēmas priekšrocības un papildus tās objektīvu klāstam ir pilnībā saderīga ar esošo EF un EF-S optiku, izmantojot adapterus, kā arī Speedlite zibspuldžu un papildaprīkojuma klāstu.

Uzziniet vairāk

Realise your creative vision

Saistīti produkti

Profesionāļu rokāsUzziniet, kā profesionāli fotogrāfi un filmu veidotāji ar EOS R sistēmu ir panākuši augstāka līmeņa kvalitāti un detalizētību savos stāstos.

Skatīt visus rakstus
  • Canon
  • Kameras
  • ...
  • EOS R sistēma: kameras, objektīvi un adapteri