Bezspoguļa kameras ar APS-C sensoru un DSLR kameras

Lieliska kvalitāte, mazi izmēri
eos r10 aps-c salīdzinājuma paraugs

PĀRSKATS

Kas ir APS-C formāts?

APS-C kameru sensors ir mazāks nekā pilnkadra kameru sensors. Ar APS-C kameru nevar uzņemt visu attēla platumu, ko tas pats objektīvs varētu uzņemt ar pilnkadra kameru — “apgriešanas koeficients” ir aptuveni 1,6 reizes, kas ietekmē ainas tuvināšanu, jo jūsu objekts kadrā ir attiecīgi lielāks. Tas nozīmē, ka, izmantojot 200 mm objektīvu ar APS-C kameru, skata lauks ir ekvivalents 320 mm objektīvam pilnkadra kamerā — citiem vārdiem sakot, “efektīvais fokusa attālums” ir 1,6 reizes lielāks.

Mēs palīdzēsim jums atrast ideālu Canon kameru

Kameru meklēšanas rīks iepazīstinās ar mūsu kameru klāstu un palīdzēs atrast jums lieliski piemērotu variantu.

APS-C EOS R sistēmas kameras

Bezspoguļa kameru klāsts ar APS-C sensoriem piedāvā labākās EOS R sērijas tehnoloģijas un ikvienam sniedz radošas iespējas.

APS-C EOS M sērijas kameras

Vienmēr varat būt gatavs uzņemt ar kompaktu, vieglu un mazu APS-C kameru, kurai ir maināmi objektīvi un DSLR kvalitāte.

APS-C EOS DSLR kameras

APS-C DSLR kameras piedāvā tradicionālu attēlu uzņemšanas pieredzi ar lielāku korpusu, nomaināmiem objektīviem un optisku skatu meklētāju, lai jūs varētu tieši caur objektīvu redzēt, ko uzņemat.

Kāpēc izvēlēties APS-C formātu?

EOS R10 pilnkadra un aps-c kameru salīdzinājums

Vēl tuvāk

APS-C sensora apgriešanas koeficients padara mazākus vai attālākus objektus kadrā lielākus, kas faktiski palielina jebkura objektīva efektīvo fokusa attālumu par 1,6 reizēm. Tā ir svarīga priekšrocība tādos žanros kā savvaļas dzīvnieku, aktīvas darbības un sporta fotografēšana. Izmantojot augstas veiktspējas, tomēr pieejamu objektīvu, piemēram, Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM, kopā ar APS-C kameru, var iegūt efektīvo tālummaiņas diapazonu 112–480 mm, kas to pārceļ super teleobjektīvu lauciņā.

Uzturiet kvalitāti

Pilnkadra kameras attēlus var apgriezt, lai radītu tādu pašu sasniedzamības efektu, taču tiktu samazināts megapikseļu skaits, tādējādi iegūtie attēli būtu mazāki un līdz ar to mazāk asi, kad tos atkal palielinātu. Fotografējot ar APS-C formāta kameru, tiek ietaupīts arī laiks un piepūle, kas nepieciešama, lai attēlu manuāli apgrieztu rediģēšanas stadijā.

eos r7 pilnkadra un aps-c kameru salīdzinājums
EOS 850D

Kompakts un viegls

Tā kā APS-C sensori ir mazāki, var izgatavot kompaktākas un vieglākas kameras, kas ir ideāli piemērotas ielu un ceļojumu fotografēšanai. Tā kā objektīvam, kas paredzēts APS-C kamerām, ir nepieciešams mazāks apaļais attēls, objektīvs var būt mazāks un vieglāks un līdz ar to arī lētāks.

Objektīvu saderība

Iegūstiet informāciju par dažāda veida Canon kameru objektīviem un to, kā noteikt to saderību ar jūsu kameru.

201211 150 miljoni RFEFobjektīva plakāts Bezlogotipa