Canon EOS R10

Bezspoguļu kameras

Canon EOS R10

Daudzpusīga kamera, kas tiek galā ar praktiski jebkuru uzdevumu. Lielisks kompanjons ceļojumiem. Perfekta hibrīda kamera satura veidošanai. Jūsu līdzeklis radošai pašizpausmei.

Tehniskie dati

 • Dual Pixel CMOS AF II

  Automātiska fokusēšana ar sekošanu, kas atpazīst cilvēkus, dzīvniekus un transportlīdzekļus gan fotografēšanas, gan filmēšanas režīmā

 • Nepārtrauktā fotografēšana ar 15 kadriem sekundē1

  Ar mehānisko slēdzi, lai panāktu izcili lielu ātrumu un iegūtu augstas kvalitātes materiālus

 • 4K/30p

  Augstas kvalitātes video ar 6K oversamplingu

 • -4 EV fokusēšana vājā apgaismojumā2

  Precīza fokusēšana vāja apgaismojuma apstākļos

 • Fotografēšanai: līdz ISO 32 000; video — līdz 12 800

  Paplašināms līdz ISO 51 200 fotogrāfijām vai ISO 25 600 videoklipiem

 • 4K/60p3

  Vienmērīgākai kustībai videoklipos

 • 2,36 milj. punktu EVF

  Ar 60/120 kadru sekundē4 atsvaidzināšanas ātrumu, ko var izvēlēties

 • Nepārtrauktā fotografēšana ar 23 kadriem sekundē5

  Ar elektronisko slēdzi vēl lielākam ātrumam un klusai uzņemšanai6

 • DIGIC X procesors

  Jutīga vadība un minimāla EVF aizkave

 • image.canon

  Tiešs Wi-Fi savienojums augšupielādei mākoņpakalpojumos

 • 7,5 cm liels 1,04 milj. punktu grozāms skārienekrāns

  Paskatieties uz fotografējamo objektu citādi

 • Reāllaika straumēšana pakalpojumā YouTube

  Tiešraides straumēšana uz pakalpojuma YouTube kanālu7

IEPAZĪSTINĀM AR EOS R10

Atklājiet kameru, kas sniedz vairāk

Skatieties ceļojumu blogu ar Diānu Miljosu (Diana Millos), kura izmanto kameru EOS R10, lai uzņemtu 48 stundas Seviljā.
Canon EOS R10 atrodas uz krāsota keramikas staba pamatnes.

Izlaišanas piedāvājums ar Canon stiprinājuma adapteri EF-EOS R

Vienkārša pāriešana no DSLR kameras, pateicoties mūsu izlaišanas piedāvājumam: komplektācijā iekļauts Canon stiprinājuma adapteris EF-EOS R. Izmantojiet esošos EF un EF-S objektīvus no DSLR kameras un saglabājiet tādu pašu kvalitāti, veiktspēju un funkcionalitāti ar kameru EOS R10. Piedāvājums pieejams tikai Canon EOS R7 un EOS R10 izlaišanas laikā.

Izlaišanas piedāvājums ar Canon stiprinājuma adapteri EF-EOS R

Īss pārskats par kameru EOS R10

 • Asāka

  Kamera EOS R10 ir aprīkota ar mūsu slaveno Dual Pixel CMOS AF II fokusēšanas sistēmu, kas ieprogrammēta, izmantojot mākslīgo intelektu ar padziļināto mācīšanos uzlabotai objektu atpazīšanai.

 • Ātrāka

  Reaģējiet instinktīvi, uzņemot gaistošus mirkļus ar nepārtraukto fotografēšanu lielā ātrumā — ideāli piemērota savvaļas dzīvnieku un sporta fotografēšanai.

 • Pielāgojamāka

  Neatkarīgi no tā, vai uzņemat fotoattēlus, video vai abus, EOS R10 katru reizi nodrošina izcilu attēlu kvalitāti.

 • Vienkāršāka un patīkamāka lietošana

  No brīža, kad kameru EOS R10 paņemsiet rokās, jūs jutīsieties ar to saistīts, it kā tā būtu jūsu radošās būtības paplašinājums.

 • Savienojamāka

  Kameru EOS R10 bez vadiem var savienot ar viedtālruni, lai jūs varētu dalīties ar savu radošo veikumu ar draugiem un sekotājiem.

 • Piemēru galerija

  Apskatiet, ko var paveikt kamera EOS R10.

 • Asāka

  Kamera EOS R10 ir aprīkota ar mūsu slaveno Dual Pixel CMOS AF II fokusēšanas sistēmu, kas ieprogrammēta, izmantojot mākslīgo intelektu ar padziļināto mācīšanos uzlabotai objektu atpazīšanai. Tā ir ātra, precīza un neticami jutīga vājā apgaismojumā — faktiski tā veido precīzus attēlus arī mēnessgaismā.

  Canon EOS R10 — izmēģiniet jauna veida automātisko fokusēšanu

  Pieredziet jauna veida automātisko fokusēšanu

  Kamera EOS R10 var atpazīt cilvēkus, transportlīdzekļus un dzīvniekus, piemēram, kaķus, suņus un putnus, un sekot tiem, kad tie pārvietojas jebkurā vietā kadrā8. Arī objekti, kas ātri pārvietojas, tiek atveidoti ļoti asi.

  Fotografējot cilvēkus, kamera EOS R10 vispirms prioritizē viņu acis — “dvēseles spoguli”. Ja tās nav redzamas, to vietā tiek sekots sejai. Un, ja fotografējamais objekts uz kādu mirkli aizgriežas, nākamā ir galva, kam seko ķermenis.

  Ātrāka

  Reaģējiet instinktīvi, uzņemot gaistošus mirkļus ar nepārtraukto fotografēšanu lielā ātrumā — ideāli piemērota savvaļas dzīvnieku un sporta fotografēšanai. Kamera EOS R10 var nepārtraukti uzņemt RAW, JPEG vai HEIF attēlus ar ātrumu līdz 15 kadriem1 sekundē (vai 23 kadriem sekundē5 ar kameras elektronisko slēdzi). Tas viss notiek, kamēr kamera seko objektam visā kadrā, nepārtraukti pielāgojot fokusu un ekspozīciju, lai reaģētu uz mainīgo ainu.

  Notver sekundes daļiņu ilgus mirkļus

  Notver sekundes daļiņu ilgus mirkļus

  RAW formāta nepārtrauktās uzņemšanas režīmā fotoattēlus var uzņemt ar ātrumu līdz 30 kadriem sekundē ar 75% apgriešanu, un attēli tiek saglabāti vienā filmas failā, lai tos būtu ērti un vienkārši sakārtot. Pēc tam atsevišķus attēlus var izvilkt, apstrādāt un rediģēt, izmantojot mūsu bezmaksas programmatūru Digital Photo Professional (DPP). Ja kameras izvēlnē ir aktivizēta fotografēšana pirms slēdža nospiešanas, kamera EOS R10 uzņem 0,5 s darbību pirms slēdža nospiešanas, lai jūs vienmēr notvertu maģisko ideālo mirkli.

  Ātra reakcija

  Kamera arī ātri reaģē uz komandām, sniedzot milzu priekšrocības, lai uzņemtu izšķirošo mirkli. DIGIC X procesors nodrošina ātru reakciju darbā un minimālu skatu meklētāja aizkavi vai aptumšošanu, lai jūs vienmēr justu saikni ar fotografējamo objektu.

  Canon EOS R10 — Digic X procesors

  Pielāgojamāka

  Neatkarīgi no tā, vai uzņemat fotoattēlus, video vai abus, EOS R10 katru reizi nodrošina izcilu attēlu kvalitāti. Tā ir arī ērti pārnēsājama — sver tikai 429 g9, tāpēc to vienmēr var paņemt līdzi.

 • Vadība

  Fotogrāfi var izvēlēties uzņemt JPEG vai HEIF failus vai arī uzņemt RAW failus, lai pēcapstrāde būtu maksimāli elastīga. Mūsu Dual Pixel RAW tehnoloģija ļauj arī uzlabot attēlus ar asuma un bokē efekta mikro korekcijām, kā arī samazinot dubultattēlus.

 • Izcils līdzsvars

  24,2 megapikseļu sensors piedāvā ideālu līdzsvaru starp detaļu atainojumu, ātrumu un veiktspēju vājā apgaismojumā. Maksimālā jutība ISO 32 000 (palielināma līdz ISO 51 200) ļauj uzņemt vairāk detaļu un samazināt troksni, kad uzņem tumsā. Ir arī iebūvētā zibspuldze, lai vajadzības gadījumā sniegtu jums vairāk gaismas.

 • Canon EOS R10 — panorāmas un panoramēšanas ainu režīmi

  Kamerā EOS R10 ir ietverti panorāmas un panoramēšanas ainu režīmi, kas atvieglo izcilu attēlu iegūšanu, fotografējot ar šiem paņēmieniem.

  Gaismas, kamera, aiziet!

  4K, kas pārspēj cerības

  4K, kas pārspēj cerības

  EOS R10 uzņem izcilu 4K videomateriālu, kas lieliski izskatās UHD displejos un ko var apgriezt, nezaudējot kvalitāti, kad rediģē Full HD projektus. Filmu veidotāji var izvēlēties 4K/60p3, iegūstot ļoti vienmērīgu kustīgo objektu atveidi un palēninājuma efektus, vai pārsteidzošu 4K/30p materiālu, kas izveidots ar 6K izvades oversamplingu no kameras 24,2 megapikseļu sensora. Lai rezultātiem noticētu, tie jāredz.

  Ārkārtīgi vienmērīga kustība

  Uzņemot ar Full HD izšķirtspēju, var izmantot kadru nomaiņas ātrumu līdz 120 kadriem/s, atklājot vēl vairāk nianšu kustīgu objektu attēlos.10 Ainām ar lēnu kustību ir iespēja kamerā izveidot satriecošas 4K un Full HD intervāla fotografēšanas filmas, kas vēl vairāk papildina jūsu radošo arsenālu.

  Ārkārtīgi vienmērīga kustība

  Vienkāršāka un patīkamāka lietošana

  No brīža, kad kameru EOS R10 paņemsiet rokās, jūs jutīsieties ar to saistīts, it kā tā būtu jūsu radošās būtības paplašinājums. Pogas un ripas instinktīvi atrodas zem pirkstiem, un kameras elektroniskais skatu meklētājs (EVF) piedāvā skaidru un precīzu apkārtējās pasaules skatu.

 • OVF Assist

  Pieejams arī OVF Assist režīms, kas palīdz tiem, kuri pāriet no kamerām ar optiskajiem skatu meklētājiem, piemēram, DSLR kamerām.

 • EVF

  Kameras EOS R10 2,36 milj. punktu EVF precīzi parāda, kāds izskatīsies uzņemtais attēls — no asuma dziļuma līdz baltās krāsas balansam un attēla stilam. Tas ir ērts, vienkārši lietojams un pielāgojams, lai jūs varētu skatīt tikai nepieciešamo informāciju

 • Grozāms skārienekrāns

  Elektronisko skatu meklētāju papildina liels 7,5 cm grozāms skārienekrāns ar 1,04 milj. punktiem, kas ļauj iekomponēt un uzņemt kadrus augstu no augšas vai zemu no apakšas, lai jūs varētu uz fotografējamo objektu paskatīties citādi.

 • APS-C formāts tagad pieejams EOS R sistēmā

 • Nākotnei paredzēta sistēma jau šodien

  EOS R10 ietilpst EOS R sistēmā — kameru, objektīvu un piederumu kolekcijā, kas ir vispusīgi izstrādāta, lai nodrošinātu izcilas fotogrāfijas un video gan tagad, gan nākotnē. Ātrāks, platāks (54 mm) objektīva stiprinājums nodrošina jauna līmeņa veiktspēju, kas ļauj jums būt radošam jaunos veidos.

 • Integrējiet un paplašiniet

  Tomēr joprojām varat izmantot arī esošos EF un EF-S objektīvus, pateicoties trīs objektīvu stiprinājumu adapteriem Tie var piešķirt arī papildu funkcionalitāti, piemēram, pielāgojamas vadīklas vai maināmi ND filtri.

 • APS-C un pilnkadra kameru salīdzinājums

  APS-C priekšrocības

  Kamerai EOS R10 ir APS-C lieluma sensors, kas ļauj objektīviem piedāvāt 1,6 reizes lielāku teleobjektīva sasniedzamību, salīdzinot ar ekvivalentu fokusa attālumu pilnkadra kamerai. Nokļūstiet gluži blakus fotografējamajam objektam, lai veidotu aizraujošus kadrus, kurus aizpilda savvaļas dzīvnieki un aktīva darbība.

  Mācieties un pilnveidojieties uzņemšanas laikā

  Tiem, kuri vēl nav pazīstami ar EOS vai ir iesācēji fotografēšanā, lietotāja interfeisa ceļvedis palīdz pilnveidot prasmes, kā arī māca, kā kamera darbojas. Kad esat gatavs strādāt pats, standarta kameras interfeiss ir tik intuitīvs un ērti lietojams, ka par to var pilnībā aizmirst.

  Mācieties un pilnveidojieties uzņemšanas laikā

  “MAN PATIKA, KĀ KAMERA DARBOJĀS. TĀ IR PATIEŠĀM ĀTRA, UN AUTOMĀTISKĀ FOKUSĒŠANA IR PĀRSTEIDZOŠA.”

  Savienojamāka

  Kameru EOS R10 bez vadiem var savienot ar viedtālruni, lai jūs varētu dalīties ar savu radošo veikumu ar draugiem un sekotājiem. Publicējiet saturu sociālos medijos, sūtiet videoklipus draugiem un augšupielādējiet attēlus mākoņa kontos, lai tie būtu gatavi un jau gaidītu, kad atgriezīsieties mājās.

  Canon savienojamība
  Canon EOS R10 — ieguvumi — savienojamāka

  Vienmēr saglabājiet savienojumu

  Ietvertā Bluetooth Low Energy tehnoloģija uztur vienmēr ieslēgtu savienojumu, ļaujot ērti aktivizēt 2,4 GHz Wi-Fi, kad attēli ir jāpārsūta. Kameru var arī attāli vadīt no viedierīces, kurā darbojas Canon Camera Connect lietotne: redzēsiet, ko tā redz, varēsiet mainīt iestatījumus un uzņemt fotoattēlus un video. Vienkāršākai tālvadībai ir pieejama arī bezvadu Bluetooth pults BR-E1.

  Kamera EOS R10 ir aprīkota arī ar USB-C lādēšanai kamerā un uzņemšanai ar vadu, izmantojot datoru (PC/Mac).

 • Atstājiet iespaidu uz sekotājiem

  Videoblogu un satura veidotāji var izmantot kameru EOS R10, lai tiešraidē straumētu izcilas kvalitātes video tieši saviem sekotājiem pakalpojumā YouTube7. Vienkārši savienojiet kameru ar Wi-Fi tīklu — dators nav vajadzīgs. Grozāmo LCD ekrānu var pagriezt, kas jums piedāvās precīzu skatu prezentācijas laikā.

  Kamera EOS R10 atbalsta arī vertikālo video uzņemšanu — lieliski piemēroti sociālo mediju stāstu uzņemšanai.

 • Jūsu radošums mākonī

  Mūsu vārteja image.canon novieto jūsu saturu tieši tur, kur tam jābūt. Attēlus un filmas var ērti augšupielādēt — tieši no kameras uz image.canon mākoni, izmantojot Wi-Fi. No šejienes tos var pārvietot uz ilgtermiņa krātuvi citās mākoņa platformās vai lejupielādēt datorā (PC vai Mac) rediģēšanai.

  Lai no kameras EOS R10 iegūtu maksimāli iespējamo kvalitāti, mēģiniet RAW attēlus apstrādāt image.canon mākonī.11 Tiek izmantota neironu tīkla attēlu apstrādes programma, lai attēla kvalitāti uzlabotu vēl neredzētā līmenī.12

 • Canon mērķis ir līdz 2050. gadam panākt uzņēmējdarbības CO2 emisiju nulles līmeni

  Mēs to sasniegsim, nodrošinot uzlabojumu vidēji par 3% gadā viena produkta dzīves cikla CO2 emisiju uzlabošanas indeksā. To ilgstoši uzturot, mēs panāktu aptuveni 50% samazinājumu līdz 2030. gadam salīdzinājumā ar 2008. gada līmeni. Mēs atzīstam, ka tas atbilst Parīzes nolīgumā noteiktajam samazinājuma līmenim.

  Mēs turpināsim pārskatīt mērķus, ņemot vērā ilgtermiņa perspektīvu, lai pārbaudītu mūsu ieguldījumu tādas sabiedrības izveidē, kurā ir zemas oglekļa emisijas.

  Photographer looking down view finder
  Canon EOS R10 — komplektācija

  Komplektācija

  Viss nepieciešamais, lai spertu nākamos soļus fotografēšanā un video uzņemšanā.

  • Kameras EOS R10 korpuss

  • Kameras vāciņš R-F-5

  • Kameras siksniņa ER-R10

  • Pieslēgvietas vāciņš ER-SC2

  • Akumulatora lādētājs LC-E17E

  • Akumulatoru bloks LP-E17

  • Akumulatoru bloka vāks

  • Maiņstrāvas vads

  • Lietotāja rokasgrāmatas komplekts

  Objektīvi un piederumi

 • RF-S objektīvi

  RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM

  Standarta APS-C tālummaiņas objektīvs EOS R sērijai, kas ir lieliski piemērots ikdienas situācijām, piemēram, ģimenes, dzīvesstila, portretu un brīvdienu fotografēšanai.
 • RF-S objektīvi

  RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM

  EOS R sērijas APS-C tālummaiņas objektīvs, kas nodrošina gan platleņķa, gan teleobjektīva iespējas un ir lieliski piemērots ceļojumu, savvaļas dzīvnieku, sporta un dzīvesstila fotografēšanai.
 • RF objektīvi

  RF-S 10-18mm F4.5-6.3 IS STM

  Mazs, viegls, īpaši plata leņķa tālummaiņas objektīvs ar daudzpusīgu 10–18 mm fokusa attālumu; lieliski piemērots ceļojumiem, videoemuāru veidošanai un ainavu fotografēšanai.
 • Canon trijkāja rokturis HG-100TBR

  Trijkājis

  Tripod Grip HG-100TBR

  Trijkāja rokturis HG-100TBR ir mazs, viegls un daudzpusīgs rokas statīvs, kas piedāvā daudzpusīgu bezvadu tālvadību.
 • Piederumi

  Virziena stereo mikrofons DM-E1D

  Tīram, skaidram digitālajam audio izvēlieties daudzfunkciju pieslēgvietas virziena stereo mikrofonu DM-E1D, jo tas ir uzticams un var ātri piekļūt iestatījumiem, izmantojot saderīgas kameras LCD ekrānu.
 • EF-EOS R stiprinājuma adapteris

  Objektīvi EOS R kamerām

  Mount Adapter EF-EOS R

  Standarta stiprinājuma adapteris EF-EOS R ļauj ērti izmantot EF-S un EF objektīvus ar EOS R kamerām.
 • EF-EOS R regulēšanas gredzena stiprinājuma adapteris

  EOS piederums

  Control Ring Mount Adapter EF-EOS R

  Regulēšanas gredzena stiprinājuma adapteris EF-EOS R piedāvā to pašu objektīva stiprinājuma pārveidotāju, ko piedāvā stiprinājuma adapteris EF-EOS R, bet to papildina regulēšanas gredzens.
 • Piederumi

  Daudzfunkciju pieslēgvietas adapteris, kas paredzēts Smartphone Link AD-P1

  Savienojiet savu viedtālruni un kameru, izmantojot šo daudzfunkciju adapteri, kas paver jaunas darbplūsmu iespējas

  • Izveidots kamerai EOS R3
  • Uzturiet Android viedtālruņa un kameras savienojumu
  • Mazs, kompakts, viegls
 • Saistīti raksti

 • CEĻOJUMU FOTOGRAFĒŠANA

  10 ceļojumu fotografēšanas padomi

  Fotogrāfe un blogere Diāna Miljosa (Diana Millos) dalās ar svarīgiem padomiem skaistām ceļojumu fotogrāfijām.

 • CEĻOJUMU FOTOGRAFĒŠANA

  Ekskursija Seviljā ar kameru EOS R10

  Blogere Diāna Miljosa (Diana Millos) atklāj, kāpēc šī radošā kamera ir perfekts ceļojumu kompanjons.

 • APRĪKOJUMS

  EOS R7 vai EOS R10: kura ir piemērotākā kamera jums?

  Atklājiet jaunākās paaudzes bezspoguļa EOS R sistēmas klāsta kameru ar APS-C sensoru galvenās līdzības un atšķirības.

 • TEHNOLOĢIJA

  Skaidrojums par APS-C un pilnkadra kamerām

  Ar ko atšķiras APS-C un pilnkadra kameras, un kura ir jums piemērotākā?

 • Saistītie produkti

  1. Nepārtrauktās uzņemšanas ātrums var būt mazāks atkarībā no objekta/uzņemšanas apstākļiem vai akumulatora stāvokļa, vai kameras iestatījumiem, vai izmantotā objektīva u. c. Detalizētu informāciju skatiet Izvērstajā lietotāja rokasgrāmatā. Informāciju par objektīviem, kas atbalsta maksimālo nepārtrauktās uzņemšanas ātrumu ar Servo AF, skatiet papildu informācijā par EOS R10 vietnē “cam.start.canon”.
  2. Fotogrāfiju uzņemšanas laikā ar f/1.2 objektīvu, AF punktu centrā, viena kadra AF pie 23°C/73°F, ISO 100. Izņemot RF objektīvus ar DS (Defocus Smoothing) pārklājumu.
  3. 4K 60p uzņemšanas režīmā attēla horizontālā zona tiek apgriezta līdz 64%.
  4. Maksimālais kadru nomaiņas ātrums AF laikā, slēdža pogu nospiežot līdz pusei vai nepārtraukti uzņemot, ir 59,94 kadri sekundē. Ņemiet vērā, ka displeja kadru nomaiņas ātrums var būt mazāks atkarībā no izmantotā objektīva un fotografēšanas apstākļiem.
  5. Nepārtrauktās uzņemšanas ātrums var būt mazāks atkarībā no objekta/uzņemšanas apstākļiem vai kameras iestatījumiem, vai izmantotā objektīva u. c. Detalizētu informāciju skatiet Izvērstajā lietotāja rokasgrāmatā. Informāciju par objektīviem, kas atbalsta maksimālo nepārtrauktās uzņemšanas ātrumu ar Servo AF, skatiet papildu informācijā par EOS R10 vietnē “cam.start.canon”. Atkarībā no objekta veida un uzņemšanas apstākļiem attēlā var rasties izliekts darbības (rolling shutter) kropļojums.
  6. Var rasties citas skaņas (diafragmas atvēršanas, objektīva fokusēšanas, elektronikas skaņa utt.), kas nav saistītas ar slēdža darbību.
  7. Kameras tiešraides pakalpojums atbalsta tiešraides tikai pakalpojumā YouTube. Pirms tiešraides pakalpojuma izmantošanas jāreģistrējas vietnē image.canon. Jaunākās prasības skatiet pakalpojumā YouTube. Tiešraides straumēšana pakalpojumā YouTube var tikt mainīta, pārtraukta vai izbeigta bez brīdinājuma. Canon neuzņemas atbildību par trešo pušu sniegtajiem pakalpojumiem, tostarp to tiešraides izplatīšanu pakalpojumā YouTube.
  8. Piemērojams, ja sekošanas laikā ap objektu tiek parādīts rāmītis un kamerai ir pievienots saderīgs objektīvs, kamēr ir aktīvs pilna diapazona AF vai objekts ir veiksmīgi noteikts citas zonas režīmā. Detalizētu informāciju par atbalstītajiem objektīviem skatiet [papildu informācijā] par EOS R10 vietnē “cam.start.canon”.
  9. Ar atmiņas karti un akumulatoru, pamatojoties uz CIPA vadlīnijām.
  10. Filmas režīmā ar lielu kadru nomaiņas ātrumu skaņa netiek ierakstīta.
  11. Pakalpojums tiks laists klajā 2022. gada jūlija beigās, un būs jāatjaunina kameras programmaparatūra.
  12. Nevar apstrādāt RAW attēlus, kas uzņemti ar RAW nepārtrauktās fotografēšanas režīmu. RAW attēlu apstrāde mākonī ir maksas pakalpojums. Jāiegādājas abonements, izmantojot Canon Imaging lietotnes pakalpojumu plānus. Lai iegūtu plašāku informāciju, atveriet vietni: https://sas.image.canon/

   Wi-Fi® ir reģistrēta preču zīme.
   Bluetooth® ir reģistrēta preču zīme.