image.canon 1.5.0

CANON LIETOTNES KAMERĀM UN PRINTERIEM

IMAGE.CANON

Izmantojiet iespēju ar Canon kameru1 ērti automātiski pārsūtīt attēlus un filmas uz savām ierīcēm un tīmekļa pakalpojumiem, kā arī uz bezmaksas mākoņkrātuvi.

Ērta multivides failu pārsūtīšana un bezmaksas krātuve

Automātiski izveidojiet Canon kameras1 savienojumu ar mākoni, lai 30 dienas2 droši uzglabātu visus fotoattēlus un filmas (tostarp RAW formāta failus un 4K filmas) un automātiski tās pārsūtītu uz savām ierīcēm un tīmekļa pakalpojumiem. Varat arī izmantot iespēju ilgtermiņā glabāt savu bibliotēku ar sociālajiem plašsaziņas līdzekļiem piemērota formāta attēliem un izmantot 10 GB4 krātuvi svarīgākajiem oriģināliem.

Vairāk nekā krātuve

Pakalpojums image.canon nevainojami tver jūsu fotoattēlus un filmas un novieto tos vajadzīgajās vietās, lai palīdzētu jums parādīt savus stāstus draugiem, ģimenei vai plašākai auditorijai.

Jaunākās funkcijas

Mēs pastāvīgi pievienojam jaunas funkcijas, lai jūs varētu savus attēlus un videoklipus saglabāt jums vajadzīgajā vietā un tos būtu ērti integrēt dažādās darbplūsmās, tostarp Google fotoattēlu kontos.

 • Frame.io atbalsts

  Automātiski pārsūtiet ar kamerām uzņemtās fotogrāfijas un filmas uz nelineāru rediģēšanas programmatūru, piemēram, Adobe Premiere Pro, izmantojot Frame.io.

 • Adobe Photoshop Lightroom filmu atbalsts

  Pārsūtiet īsos videoklipus uz pakalpojumu Lightroom kopā ar fotogrāfijām.

 • Atbalsts Adobe Lightroom korporatīvajiem lietotājiem

  Izmantojiet savu Lightroom uzņēmuma kontu, lai ērti integrētu pakalpojumā image.canon.

Image.canon jūsu Canon kameru1 savieno ar pasauli.

Apskatiet, kā image.canon var pārveidot veidu, kā glabājat, apstrādājat un kopīgojat savus fotoattēlus. Nav nepieciešami kabeļi, ietilpīgi diski un karšu lasītāji. Tikai jūs un jūsu kamera.

image.canon krātuve un kopīgošana

Ērta augšupielāde mākonī ir jūsu stāstu veidošanas piedzīvojuma pats sākums.

 • Ērta augšupielāde

  Automātiski no kameras uz mākoni.1

 • Neierobežota krātuve 30 dienas

  Uzglabājiet visu saturu, līdz to pārvietojat uz ilgtermiņa krātuvi.

 • Automātiska lejupielāde

  Automātiski lejupielādējiet attēlus, lai strādātu ar tiem lokāli.

 • Automātiska attēlu pārsūtīšana

  Pārsūtiet uz Adobe, Frame.io, Flickr vai Google platformu.

 • Attēlu apstrāde mākonī

  Šis jaudīgais rīks uzlabo attēlu kvalitāti.3

 • Ilgtermiņa krātuve

  Neierobežota laika krātuve līdz 10 GB satura.

 • An LCD screen of a Canon camera showing transfer of images to image.canon.

  Automātiska pārsūtīšana

  Ar Canon kamerām1, kurās ieslēgts Wi-Fi un kas izlaistas kopš 2020. gada, varat automātiski fonā pārsūtīt saturu tieši uz pakalpojumu image.canon, kur atrodas mākoņa krātuve un tiek nodrošināti rediģēšanas risinājumi mākonī.

  Pašā interneta centrā

  Pakalpojums image.canon ir vairāk nekā krātuve. Neatkarīgi no tā, vai attēli no Canon kameras1, kurai ir ieslēgts Wi-Fi savienojums, tiek nosūtīti automātiski vai manuāli, attēli tiek saglabāti centrālā krātuvē ērtai turpmākai pārsūtīšanai.

  A man is sitting at the desk with a laptop showing image.canon with pictures on the screen. Below there is a smartphone with the same images on the screen. In the background there is a Canon camera and in foreground Canon SELPHY QX10 compact printer.
  Image.canon app is shown on a smartphone. Next to it a man is tapping the option on the Canon camera LCD.

  Ātrs savienojums

  Neatkarīgi no tā, vai savienojumu ar mākoņkrātuvi vēlaties izmantot ģimenes attēlu glabāšanai vai profesionālām vajadzībām, image.canon nodrošina ātru satura pārsūtīšanu uz jūsu iecienītākajiem tīmekļa pakalpojumiem un datoru.

  Bezmaksas krātuve

  Varat 30 dienas2 glabāt visus savus multivides failus, tostarp RAW formāta attēlus un 4K filmas, — tas sniedz pietiekami daudz laika, lai jūs varētu lejupielādēt saturu savās ierīcēs un pārsūtīt uz iecienītākajiem pakalpojumiem. Tiek izveidoti un jūsu bibliotēkā saglabāti sociālajiem plašsaziņas līdzekļiem piemērota izmēra attēli. Izmantojiet 10 GB ilgtermiņa glabāšanas iespēju saviem vissvarīgākajiem multivides failiem.4

  Seascape image on a smartphone shown on image.canon app. Canon camera is seen in the background.
  Vīrietis vienā rokā tur viedtālruni un otrā rokā — Canon kameru, skatoties kameras LCD ekrānā.

  Ērts, vienkāršs un intuitīvi lietojams

  Ērts un intuitīvi lietojams — ērtums ir viena no pakalpojuma image.canon pamatvērtībām. Varat vienkārši kārtot attēlus tā, kā paši to vēlaties, un netraucēti tos kopīgot sociālajos plašsaziņas līdzekļos vai izmantojot e-pastu.

  Saderība ar Canon kamerām

  Atklājiet šeit pilnīgu sarakstu ar Canon kamerām, kurām var izveidot savienojumu ar pakalpojumu image.canon.
  Uzziniet vairāk

  Maksas pakalpojumi

  Uzziniet vairāk par Canon maksas pakalpojumiem attēlu apstrādei mākonī, izmantojot neironu tīkla attēlu apstrādi. Apstrādājiet RAW attēlus augstākā kvalitātē, pateicoties mācīšanās tehnoloģijai pakalpojumā image.canon. Varat arī apstrādāt RAW attēlus mākonī, līdzīgi kā veicat RAW apstrādi kamerā.3
  Uzziniet vairāk

  Atbalsts

  Vai meklējat šo programmatūru savam Canon produktam?
  Uzziniet vairāk

  Saistītie produkti

  Google Drive, Google Photos, Google One un YouTube ir Google LLC. preču zīmes. Adobe, Photoshop, Lightroom, Premiere Pro, Frame.io un šo pakalpojumu logotipi ir reģistrētas preču zīmes vai preču zīmes, kas pieder uzņēmumam Adobe Amerikas Savienotajās Valstīs un/vai citās valstīs. Wi-Fi® ir Wi-Fi Alliance reģistrēta preču zīme. Citi minētie uzņēmumu nosaukumi, produkti un pakalpojumi ir attiecīgo īpašnieku preču zīmes vai reģistrētas preču zīmes.
  1. Ne visas Canon kameras atbalsta automātisku pārsūtīšanu fonā. Citas saderīgas Canon kameras ar iespējotu Wi-Fi savienojumu nodrošina vienkāršu manuālo failu pārsūtīšanu uz pakalpojumu image.canon. Pilnīgu saderīgo kameru sarakstu skatiet vietnē https://image.canon/st/en/connectable-models.html. Saderīgajām kamerām ir jābūt izveidotam Wi-Fi savienojumam ar internetu.
  2. Pēc 30 dienām oriģinālie attēli tiek dzēsti (ja vien tie nav pārvietoti uz ilgtermiņa krātuvi).
  3. Šī funkcija ir maksas pakalpojums, kas pieejams tikai atsevišķām Canon kamerām.
  4. Ja šis pakalpojums netiek izmantots vienu gadu, visi attēli tiek dzēsti neatkarīgi no to derīguma termiņa.