image.canon
Blank-Rect Image

image.canon

Izmantojiet iespēju ar Canon kameru* automātiski pārsūtīt attēlus un filmas uz savām ierīcēm un tīmekļa pakalpojumiem, kā arī uz bezmaksas mākoņkrātuvi.

Uzzināt vairāk un lejupielādēt

Ērta multivides failu pārsūtīšana un bezmaksas krātuve

Automātiski izveidojiet Canon kameras* un mākoņpakalpojuma savienojumu, lai 30 dienas** droši glabātu visus fotoattēlus un filmas (tostarp neapstrādātos CR3 failus un 4K filmas) un automātiski tos pārsūtītu uz savām ierīcēm un tīmekļa pakalpojumiem. Kā arī izmantojiet iespēju ilgtermiņā glabāt savu bibliotēku ar sociālajiem plašsaziņas līdzekļiem piemērota formāta attēliem un izmantot 10 GB krātuvi svarīgākajiem oriģināliem.

Image.canon connects your Canon camera* to your world.

Image.canon jūsu Canon kameru* savieno ar pasauli.

Apskatiet, kā image.canon var pārveidot veidu, kā glabājat, apstrādājat un kopīgojat savus fotoattēlus. Nav nepieciešami kabeļi, ietilpīgi diski un karšu lasītāji. Tikai jūs un jūsu kamera.

Skatīt videoklipu

Pašā interneta centrā

Pakalpojums image.canon ir vairāk nekā krātuve. Neatkarīgi no tā, vai attēli no Canon kameras* ar iespējotu Wi-Fi savienojumu tiek nosūtīti automātiski vai manuāli, ar šo risinājumu attēli tiek saglabāti centrālā krātuvē ērtai turpmākai pārsūtīšanai.

At the heart of the internet

Automātiska pārsūtīšana

Ar Canon kamerām, kas izlaistas kopš 2020. gada un kam iespējots Wi-Fi savienojums, varat automātiski fonā pārsūtīt saturu tieši uz pakalpojumu image.canon, tiklīdz ir izveidots interneta savienojums.

Automatic transfers

Bezmaksas krātuve

Varat 30 dienas** glabāt visus savus multivides failus, tostarp neapstrādātos CR3 attēlus un 4K filmas, — tas sniedz pietiekami daudz laika, lai jūs varētu lejupielādēt saturu savās ierīcēs un pārsūtīt to uz iecienītākajiem pakalpojumiem. Tiek izveidoti un jūsu bibliotēkā saglabāti sociālajiem plašsaziņas līdzekļiem piemērota izmēra attēli. Izmantojiet 10 GB ilgtermiņa glabāšanas opciju saviem vissvarīgākajiem multivides failiem.

Free storage

Ātrs savienojums

Neatkarīgi no tā, vai savienojumu ar mākoņkrātuvi vēlaties izmantot ģimenes attēlu glabāšanai vai profesionālām vajadzībām, image.canon nodrošina ātru satura pārsūtīšanu uz jūsu iecienītākajiem tīmekļa pakalpojumiem un datoru.

Fast connections

Ērts, vienkāršs un intuitīvi lietojams

Ērts un intuitīvi lietojams — ērtums ir viena no pakalpojuma image.canon pamatvērtībām. Varat vienkārši kārtot attēlus tā, kā paši to vēlaties, un netraucēti tos kopīgot sociālajos plašsaziņas līdzekļos vai izmantojot e-pastu.

Convenient, simple and intuitive

Nepārtraukta attīstība

Sadarbībā ar Google Photos, Adobe Creative Cloud, kā arī lieliskiem plāniem ar regulāriem atjauninājumiem radošās darbības atbalstam image.canon nodrošina nepieciešamos rīkus izaugsmei pasaulē ar 5G un mākslīgo intelektu.

Continuously evolving

Saistītie produkti

* Ne visas Canon kameras atbalsta automātisku pārsūtīšanu fonā. Citas saderīgas Canon kameras ar iespējotu Wi-Fi savienojumu nodrošina vienkāršu manuālo failu pārsūtīšanu uz pakalpojumu image.canon. Pilnīgu saderīgo kameru sarakstu skatiet vietnē http://image.canon. Saderīgajām kamerām ir jābūt izveidotam Wi-Fi savienojumam ar internetu.
** Pēc 30 dienām oriģinālie attēli tiek dzēsti (ja vien tie nav pārvietoti ilgtermiņa krātuvē).