Small Office Printers

Printeri maziem birojiem

Ļaujiet mūsu mazo biroju printeriem pacelt jūsu biznesu nākamajā līmenī.

Lai kur jūs strādātu

Atklājiet ražīgu drukāšanu ar Canon mājas printeriem.

UZZINIET VAIRĀK

Mazo biroju printeru filtrs

Vai meklējat kaut ko konkrētu? Atsvaidziniet meklēšanu
Filtrēt pēc

PIXMA TS705

Iegūstiet priekšrocības, ko sniedz izcilā savienojamība un lielā papīra ietilpība kompaktā un pieejamā piedāvājumā

Uzziniet vairāk

PIXMA TS9550

Uzziniet, kā bezvadu savienojamība, 20 lokšņu automātiskais dokumentu padevējs un A3 formāta druka var nodrošināt visu jūsu uzņēmumam vajadzīgo.

Uzziniet vairāk

PIXMA TR150

Ielieciet to somā un padariet biroju mobilu. Izcils savienojums un kvalitāte — tas ir lieliski piemērots uzņēmējdarbībai, kas nenotiek vienā vietā

Uzziniet vairāk

PIXMA G1501

Ietaupiet ar vienkāršu drukāšanu ar mazām izmaksām un iegūstiet spilgtus fotoattēlus līdz A4 formātā un dokumentus ar asu tekstu, izmantojot šo uzpildāmo printeri.

Uzziniet vairāk

PIXMA G1510

Ietaupiet ar vienkāršu drukāšanu ar mazām izmaksām un iegūstiet spilgtus fotoattēlus līdz A4 formātā un dokumentus ar asu tekstu, izmantojot šo uzpildāmo printeri.

Uzziniet vairāk

PIXMA G2500

Ārkārtīgi efektīvs modelis, kas apvieno trīs ierīču funkcijas, — piedāvā izcilu attēlu kvalitāti un ekonomisku drukāšanu.

Uzziniet vairāk

PIXMA G2510

Drukājiet, kopējiet un skenējiet augstā kvalitātē, izmantojot šo uzpildāmo daudzfunkciju ierīci ar lielu lappušu apjomu un mazām izmaksām.

Uzziniet vairāk

PIXMA G3500

Daudzfunkciju dokumentu un fotoattēlu printeris ar Wi-Fi un mākoņa funkcijām. Lieliski piemērots lietošanai mājās vai birojā.

Uzziniet vairāk

PIXMA G3510

Uzlabojiet darba ražību un iegūstiet ekonomisku drukāšanu no viedierīcēm un mākoņa ar šo universālo Wi-Fi ierīci.

Uzziniet vairāk

Range

Printeri ar uzpildāmām tintes tvertnēm nodrošina lielu ražību, kvalitāti un funkcionalitāti ar zemām izmaksām uz lappusi.

Uzziniet vairāk

Range

Drukājiet līdz 18 000 lokšņu un strādājiet raiti ar 35 lokšņu ADF — augsta kvalitāte ar zemām darbības izmaksām.

Uzziniet vairāk

MAXIFY iB4050

Ātrs printeris maziem birojiem ar iebūvētu Wi-Fi un Ethernet, kā arī funkciju drukāšanai no mobilajām ierīcēm un mākoņa. Divpusējās drukāšanas funkcija un ietilpīgās tintes kasetnes nodrošina efektīvu un kvalitatīvu biznesa dokumentu drukāšanu.

Uzziniet vairāk

MAXIFY iB4150

Ātrs krāsu tintes printeris, kas nodrošina 15,5 attēlu drukāšanu minūtē, ražību līdz 2500 lappusēm, zemas ekspluatācijas izmaksas un Wi-Fi.

Uzziniet vairāk

MAXIFY MB2150

Izcils universāls krāsu tintes printeris, skeneris, kopētājs, fakss ar drukāšanas un skenēšanas atbalstu mobilajām ierīcēm un mākoņpakalpojumiem, ar drukāšanas ātrumu 19 melnbalti attēli minūtē un ar plašu tīkla funkciju klāstu.

Uzziniet vairāk

MAXIFY MB2750

Universāls krāsu tintes printeris mājas birojiem. Canon MAXIFY MB2750 sērija nodrošina mobilu drukāšanu un mākoņpakalpojumu integrēšanu, bet 500 lokšņu ietilpība un lielais drukas ātrums (24 melnbalti attēli minūtē) nodrošina maksimālu darba ražību.

Uzziniet vairāk

MAXIFY MB5050

Ātra Wi-Fi universālā ierīce noslogotiem, maziem birojiem. Tā ir aprīkota ar ADF, divpusējo drukāšanu, lietošanas vadīklām un uzraudzības funkcijām, kā arī jaudīgiem savienojumiem ar viedtālruni un mākoni.

Uzziniet vairāk

MAXIFY MB5150

Jaudīgs universāls krāsu tintes printeris, skeneris, kopētājs un fakss ar atbalstu mobilajām ierīcēm un mākoņpakalpojumiem, kas nodrošina lielu drukāšanas ātrumu —24 melnbalti attēli minūtē — un ir vienkārši integrējams tīklā.

Uzziniet vairāk

MAXIFY MB5350

Jaudīga universālā ierīce, kas paredzēta ļoti noslogotiem, maziem birojiem. Tā ir aprīkota ar ātru divpusējo drukāšanu un skenēšanu, 500 lokšņu papīra kapacitāti, lietošanas vadīklām, kā arī iespēju savienot ar viedtālruni un mākoni.

Uzziniet vairāk

MAXIFY MB5450

Universāla iekārta — krāsu printeris, fakss, skeneris un kopētājs ar drukas ātrumu 24 melnbalti attēli un 15,5 krāsu attēli minūtē. Intensīvam darbam gatavā Canon MAXIFY MB5450 sērija izveidota, lai nodrošinātu ražīgu darbu un vienlaikus nesamazinātu veiktspēju, kvalitāti un uzticamību

Uzziniet vairāk

PIXMA GM4050

Ātras darbplūsmas un samazinātas izmaksas par lappusi ar 18 000-lappušu kapacitāti, 35 lokšņu ADF un lielu 350 lokšņu parastā papīra padevi.

Uzziniet vairāk

PIXMA TR4550 Series

Iegūstiet drukāšanas, kopēšanas, skenēšanas, faksa sūtīšanas iespējas un 20 lokšņu automātisko dokumentu padevi ar vienu prasmīgu ierīci, kurai vienkārši izveidot bezvadu savienojumu

Uzziniet vairāk

Canon PIXMA TR7550

Maza, ražīga iekārta ar Wi-Fi, kas apvieno četru ierīču funkcijas, lai mājas biroja darbība būtu viedāka un efektīvāka

Uzziniet vairāk

Canon PIXMA TR8550

Maza, inteliģenta, vietu taupoša ierīce, kas apvieno četru ierīču funkcijas un piedāvā vairākas savienošanas iespējas maksimālai darba ražībai

Uzziniet vairāk

Do you need help finding a printer?

Vai jums nepieciešama palīdzība, lai atrastu printeri?

Izmantojiet printeru meklēšanas rīku, lai atrastu sev perfekti piemērotu printeri.

ATLASIET SAVU PRODUKTU

Canon printeru atbalsts

Lejupielādējiet draiverprogrammas, programmaparatūru un rokasgrāmatas, kā arī tiešsaistē piekļūstiet tehniskā atbalsta resursiem un Canon printeru problēmu novēršanas risinājumiem.

UZZINIET VAIRĀK

Jūs varētu interesēt…