Canon MAXIFY MB2750 sērija

MAXIFY MB2750 sērija

Universāls krāsu tintes printeris mājas birojiem. Canon MAXIFY MB2750 sērija nodrošina mobilu drukāšanu un mākoņpakalpojumu integrēšanu, bet 500 lokšņu ietilpība un lielais drukas ātrums (24 melnbalti attēli minūtē) nodrošina maksimālu darba ražību.

MAXIFY MB2750

Ieguvumi

 • Lieliska darba ražība: 24 melnbalti attēli un 15,5 krāsu attēli minūtē
 • Drukāšana un skenēšana, izveidojot savienojumu ar Wi-Fi un LAN
 • Drukājiet no mākoņpakalpojumiem un skenējiet uz tiem
 • Tintes kasetņu ražība: 1200 melnbaltas un 900 krāsu lappuses
 • Liela 500 lokšņu ietilpība un 50 lokšņu automātiskās dokumentu padeves ierīce

Detalizēti par funkcijām

Canon MAXIFY MB2750 sērija — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Mājas birojiem, kuros nepieciešama augsta darba ražība


Iekārta ar printera, skenēšanas, kopēšānas un faksa funkcijām, kas paredzēta mājas birojiem. Canon MAXIFY MB2750 sērija ar lielo 500 papīra lokšņu ietilpības kaseti un 50 lokšņu automātiskās dokumentu padeves ierīci nodrošina izcilas izdrukas ar piesātinātu, blīvu melno toni, košām krāsām un asu tekstu, izmantojot DRHD tintes, kas izturīgas pret marķieriem un berzi. Šāda kvalitāte netiek panākta uz ātruma rēķina: A4 formāta izdruka tiek iegūta ļoti ātri — 24 melnbalti un 15,5 krāsu attēli minūtē, — bet pirmās lapas ieguves laiks (FPOT) ir tikai 6 sekundes.

Saglabājiet minimālas ekspluatācijas izmaksas


Zems elektroenerģijas patēriņš — tikai 0,2 kWh (TEC) — un atsevišķi nomaināmas krāsu kasetnes — ekonomija ir prioritāte. Melnās kasetnes nodrošina 1200 lappušu izdrukāšanu, bet krāsu kasetnes — 900 lappušu izdrukāšanu atbilstoši ISO. Pēc izvēles pieejamā 4 krāsu paka satur visas nomaiņas tintes, lai drukāšana būtu vēl lētāka.

Izgatavots ražīgam darbam


Divpusēja drukāšana un dažāda papīra formāta un veida atbalsts — no parasta A4 formāta papīra līdz uzlīmēm, aploksnēm, fotopapīram un pat divpusēju ID karšu kopēšanai — atvieglo parasto biroja drukas darbu veikšanu. Drukāšana, kopēšana, skenēšana un faksa nosūtīšana ir tikai dažu skārienu attālumā, izmantojot efektīvo 7,5 cm (3 collu) TFT krāsu skārienekrānu un uzlaboto interfeisu.

Gatavs darbam ar mobilajām ierīcēm un mākoņpakalpojumiem


Google Cloud Print, Apple AirPrint (iOS), Mopria un Canon PRINT lietojumprogrammas atbalsts nodrošina ātru un vienkāršu drukāšanu un skenēšanu ar mobilajām ierīcēm. Varat drukāt no mākoņpakalpojuma, kā arī skenēt un saglabāt dokumentus mākoņpakalpojumos. Atbalstītie pakalpojumi ietver: Google Drive, Dropbox, Evernote, OneNote, OneDrive un Concur. Ir ietverts režīms Access Point, kas mobilo ierīču lietotājiem ļauj izveidot savienojumu ar printeri bez Wi-Fi tīkla.

Visaptverošas uzraudzības un apkalpošanas iespējas


IP adreses filtrēšana sniedz iespēju ierobežot piekļuves iespējas, sniedzot atļaujas tikai ierobežotam lietotāju skaitam, bet protokola SMTP e-pasta atbalsts ļauj droši skenēt uz e-pastu. Plašs papildu iespēju klāsts ļauj sistēmas administratoriem ātri un vienkārši konfigurēt printeri un ierobežot noteiktas darbības, piemēram, skenēšanu uz USB.

Integrēšana tīklā


IT pārvaldniekiem un sistēmas administratoriem patiks Canon MAXIFY MB2750 sērijas saderība ar vienkāršo tīkla pārvaldības protokolu (Simple Network Management Protocol, SNMP), kas atvieglo ierīču pārvaldību un integrēšanu esošos biroja tīklos. SNMP sniedz iespēju veikt daudzas ekspluatācijas uzraudzības funkcijas, tostarp nosakot tintes līmeni, kļūdu statusu un lappušu skaitu.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon MAXIFY MB2750 sērija, tā funkcijām un iespējām.

Quick 1st Print

Pirmā izdruka pēc 6 sekundēm

50-sheet ADF

Automātiska vairāku lappušu kopēšana

Connectivity (Wi-Fi and Ethernet)

Lietošana bezvadu režīmā un koplietošana

500 Sheet Capacity

Produktīva papīra apstrāde

Touch Screen

Vienkārši lietojams 7,5 cm (3 collu) skārienekrāns

Scan to Cloud

Dokumentu augšupielāde mākoņpakalpojumos*

Tablet and smartphone ready

Gatavs lietošanai ar planšetdatoriem un viedtālruņiem

High Page Yield

Efektīvas XL tintes

 • MAXIFY MB2750 sērija
 • Strāvas vads
 • Iestatīšanas tintes kasetnes
 • Iestatīšanas CD sistēmai Windows (Mac draiveri pieejami tiešsaistē)
 • Rokasgrāmatas
 • Faksa/tālruņa līnijas kabelis

Modeļi šajā sērijā*

MAXIFY MB2750
MAXIFY MB2755
*Daži modeļi ir pieejami tikai atsevišķos veikalos.