MAXIFY biznesa tintes printeri

MAXIFY biznesa printeri nodrošina profesionālu kvalitāti, krāsu druku un augstu ražības līmeni maziem un mājas birojiem.  MAXIFY klāstā ir gan vienkārši printeri, gan universāli printeri ar kopēšanas, skenēšanas un faksa nosūtīšanas funkcijām, un tie piedāvā augstu efektivitāti un plašu savienojamības iespēju klāstu, tostarp drukāšanu no mobilajām ierīcēm, kā arī no mākoņu pakalpojumiem.

Mājas biroja printeri

Printeri maziem birojiem

Bezvadu printeri

Ar MAXIFY printeru klāstā pieejamo Wi-Fi savienojamību varat bez problēmām koplietot šo biznesa printeru funkcijas un drukāt no jebkuras vietas birojā. Vienkārši drukājiet no viedtālruņiem un planšetdatoriem, izmantojot Canon bezmaksas lietojumprogrammas vai Apple AirPrint™.

Printeri mākoņa pakalpojumiem

MAXIFY biznesa printeri mākoņa pakalpojumiem sniedz brīvību — izmantojot tieši printera ekrānu varat drukāt no tiešsaistes mākoņa pakalpojumiem. Varat drukāt arī neatkarīgi no savas atrašanās vietas, mobilajās ierīcēs izmantojot internetu.

Biznesa kvalitātes tinte

Tehnoloģijas Dual Resistant High Density tintes atveido asu tekstu un košas krāsas. MAXIFY pigmenta tintēm ir izcila krāsas noturība, un tās ir arī izturīgas pret marķieriem un berzi — ideāli piemērotas augstas kvalitātes biznesa dokumentiem.

Ātra drukāšana

Jums vairs nebūs ilgstoši jāgaida, lai iegūtu izdrukas.  Gan melnbaltu, gan krāsainu dokumentu drukāšanas ātrums kopā ar ātri iegūstamu pirmo izdruku samazina kopējo laiku no drukāšanas pogas nospiešanai līdz brīdim, kad printeris ir pabeidzis drukāšanu.

MAXIFY-Productive-Software

Ražīga programmatūra

Canon pakalpojuma Quick Toolbox programmatūra nodrošina vienkāršu attālinātu piekļuvi visiem printera iestatījumiem vienā ērtā atrašanās vietā. Varat palaist funkciju Scan Utility visiem viena uzņēmuma printeriem un iestatīt tīkla mapi dokumentu skenēšanai. Attālinātā lietotāja interfeiss ir pieejams pakalpojumā Quick Toolbox un ļauj pārbaudīt printera statusu, iestatīt mākoņa pakalpojumus un pārbaudīt lietošanas ierakstus.

Ietaupiet naudu par tinti un papīru

Ar ārkārtīgi ražīgajām XL tintes kasetnēm varat drukāt krāsainus dokumentus ar zemām izmaksām uz vienu lapu. 4 krāsu pakā ir visas rezerves tintes, lai drukāšana būtu vēl ekonomiskāka. Ar automātisko divpusējo drukāšanu varat samazināt patērētā papīra apjomu un izveidot profesionāla izskata divpusējus dokumentus.

MAXIFY-Save-money-on-ink-and-paper
MAXIFY-ink-finder

Vai meklējat tinti?

Ar mūsu izejmateriālu meklētāju atrodiet pareizo tintes kasetni vai tintes paku savam MAXIFY biznesa printerim.

MAXIFY atbalsts un lejupielādes

Lejupielādējiet draiverus, programmatūru, programmaparatūru un rokasgrāmatas, kā arī tiešsaistē piekļūstiet tehniskā atbalsta resursiem un MAXIFY biznesa tintes printeru problēmu novēršanas risinājumiem.

Vai nepieciešama palīdzība printera meklēšanā?

Atrodiet vislabāko printeri mājām vai birojam, izmantojot mūsu printeru meklēšanas rīku. Salīdziniet uz galda novietojamus universālos printerus, lāzerprinterus un tintes fotoprinterus.

AirPrint ir Apple Inc. preču zīme.