eur-lifestyle_hero

MegaTank printeri

Canon MAXIFY GX5550

Nodrošiniet savam uzņēmumam vajadzīgo un izbaudiet modernu materiālu apstrādi, zemas ekspluatācijas izmaksas un uzlabotu drošību — tas viss pieejams kompaktā un lietotājam draudzīgā dizainā. Nekādu uztraukumu — tikai kvalitatīvas izdrukas.

 • Nodrošina visu jūsu uzņēmumam vajadzīgo

  Lieliski piemērots mazumtirdzniecības, loģistikas un farmācijas videi — drukājiet uz dažāda svara papīra, glancētām etiķetēm, aploksnēm, piegādes veidlapām un ne tikai, pateicoties iespējai strādāt ar dažādiem materiāliem.

 • Zemas izmaksas, kas nepieaug

  Samaziniet drukāšanas izmaksas ar milzīgiem drukāšanas apjomiem — 14 000 lappuses ar krāsu tintes pudeļu komplektu vai 6000 lappuses ar melnās tintes pudeli.3 Pārslēdzieties uz ekonomisko režīmu, lai gūtu vēl lielākus ietaupījumus.4

 • Izturīgi dokumenti lielā ātrumā

  Drukājiet dokumentus ar precīzām, noturīgām detaļām ar ātrumu 24 attēli/min melnbaltajā režīmā un 15,5 attēli/min krāsu režīmā.2 Pigmenta bāzes tintes nodrošina izdrukas, kas ir izturīgas pret marķieriem, berzi un ūdeni.

 • Liela ietilpība kompaktā veidolā

  Sasniedziet augstu produktivitāti, nesamazinot telpu — pateicoties pārdomātajam dizainam ar divām 250 lokšņu ietilpības kasetēm un aizmugurējās paplātes padevei ar 100 lokšņu ietilpību.

 • Vienkārša lietotāja pieredze

  Samaziniet dīkstāvi, izmantojot apkopes kasetni un tintes pudeles, ko var nomainīt lietotājs, un ātri pārbaudiet printera statusu, pateicoties uzlabotajam lietotāja interfeisam.

 • Glabājiet dokumentus drošībā

  Uzlabota tīkla drošība konfidenciālu dokumentu, piemēram, adrešu un recepšu etiķešu, drukāšanai bez raizēm.

 • Tehniskie dati

  • Daudzpusīga materiālu apstrāde

   Atbalsta plašu materiālu klāstu — plānu papīru, biezu papīru, fotopapīru, aploksnes, uzlīmes un plakātus

  • Intensīvai drukāšanai paredzētas tintes pudelītes

   6000 lappušu ar melnās tintes pudeli vai līdz 14 000 lappusēm ar krāsu tintes pudeļu komplektu3.

  • Ātra drukāšana

   Palieliniet produktivitāti ar 24 melnbaltiem attēliem un 15,5 krāsu attēliem minūtē2.

  • Droša savienojamība

   Gan LAN, gan WLAN savienojumi ar uzlabotu tīkla drošību dokumentu drošai glabāšanai

  • 2,7 collu krāsu LCD skārienekrāns

   Intuitīva lietošana rokas stiepiena attālumā

  • 600 lokšņu parastā papīra ietilpība

   Drukājiet bez pārtraukumiem, pateicoties 100 lokšņu aizmugurējai padevei un divām 250 lokšņu priekšējām kasetēm

  • Intuitīva lietotāju pieredze

   LED statusa josla un caurspīdīga izvades paplāte printera statusa pārbaudei, kā arī viegli nomaināmas apkopes kasetnes un tintes pudeles

  • Saderīgs ar Mac un Windows OS

   Ērti lietojams ar jūsu operētājsistēmu vai viedierīci, izmantojot lietotni Canon PRINT

  eur_witb

  Komplektācija

  • MAXIFY GX5550

  • Strāvas vads

  • GI-56 PGBK x1

  • GI-56 C x1

  • GI-56 M x1

  • GI-56 Y x1

  • Rokasgrāmata un citi dokumenti

  eur-pharmaceutical_lifestyle

  Izcilība katrā vidē

  Farmācija

  Drukājiet lielus lietošanas norādījumu apjomus, recepšu medikamentu etiķetes un pat tieši uz aploksnēm, neraizējoties par tintes beigšanos vai tīkla drošību.

  Mazumtirdzniecības iestādes

  Bez piepūles veiciet rēķinu un tiešā pasta drukāšanu, pateicoties pastāvīgi uzticamai un ātrai ierīcei, kas aizņem maz vietas. Veidojiet augstas kvalitātes izturīgus reklāmas materiālus, plakātus, birkas un etiķetes — to visu varat paveikt uz vietas.

   eur-retail_lifestyle_
  eur-logistics_lifestyle

  Loģistika

  Drukājiet ražošanas datuma etiķetes, savākšanas etiķetes un piegādes norādes ar minimālu lietotāja mijiedarbību, pateicoties vairākām kasetēm, kas var strādāt ar dažādiem materiāliem.

  Saistītie produkti

 • MAXIFY GX6050

  MegaTank printeri

  MAXIFY GX6050

  Iegūstiet biznesa kvalitātes dokumentus katru dienu, ietaupot vidēji 90% no kopējām ekspluatācijas izmaksām salīdzinājumā ar 10 populārākajiem lāzera un tintes printeriem, izmantojot šos uzpildāmos MegaTank printerus lielam drukas apjomam.
 • MAXIFY GX7050

  MegaTank printeri

  MAXIFY GX7050

  Iegūstiet biznesa kvalitātes dokumentus katru dienu, ietaupot vidēji 90% no kopējām ekspluatācijas izmaksām salīdzinājumā ar 10 populārākajiem lāzera un tintes printeriem, izmantojot šos uzpildāmos MegaTank printerus lielam drukas apjomam.
  1. Kopējās ekspluatācijas izmaksas (total cost of ownership, TCO) pamatojas uz sākotnējām aparatūras pirkuma izmaksām un tintes vai tonera izmaksām noteikta perioda laikā (skatiet tālāk nosacījumus). Lūdzu, ņemiet vērā, ka papildu mainīgās izmaksas var ietekmēt kopējās ekspluatācijas izmaksas, ieskaitot izlietojamos materiālus, tintes un tonera pakas, tinti lielam drukas apjomam un tonera pakas, apkalpošanu, enerģijas patēriņu un nomaiņas rezerves daļas (neaprobežojoties ar tām).

   Norādītais izmaksu ietaupījumu procentuālais lielums ir kopējo izmaksu ietaupījumu aprēķins noteiktam drukas apjomam ar 1000 lappusēm mēnesī (50% krāsu un 50% melnbaltā režīmā) 60 mēnešu periodā (5 gados).

   Kopējās ekspluatācijas izmaksas (TCO) pamatojas uz šādu aprēķinu: [vidējās izmaksas uz lappusi krāsu režīmā x krāsu drukas apjoms mīnuss tintes/tonera komplekts uz lappusi] plus [vidējās izmaksas uz lappusi melnbaltajā režīmā x melnbaltās drukas apjoms mīnuss tintes/tonera komplekts uz lappusi] plus [aparatūras izmaksas] plus [apkopes kasetnes izmaksas tikai MAXIFY GX modeļiem].

   Kopējo ekspluatācijas izmaksu (TCO) ietaupījumu noteikšanas salīdzinājuma modeļi ietver 10 vispārdotākos krāsu lāzerprinterus un 10 vispārdotākos tintes strūklprinterus saskaņā ar “IDC EMEA Hardcopy Tracker” (2020. g. 1.–3. ceturkšņa dati). Printeru vidējā pārdošanas cena (average selling price, ASP) EUR (€) tika iegūta no “IDC EMEA Hardcopy Tracker” (2020. g. 1.–3. ceturkšņa dati), un izlietojamo materiālu cenas — no ražotāju oficiālajām tīmekļa vietnēm.

   Ir iekļauta Canon MAXIFY GX7000 sērijas, Canon MAXIFY GX6000 sērijas un Canon MAXIFY GX5000 sērijas aparatūra un izlietojamie materiāli, un ar nolūku izveidot šo TCO kalkulatoru ir izmantota ieteicamā mazumtirdzniecības cena (Recommended Retail Price, RRP), kas ietver PVN. Cenu aprēķinos ir ietverts PVN, bet nav iekļautas piegādes izmaksas. Cenas var mainīties atkarībā no tirgus apstākļiem.

   Drukāšanas izmaksas pamatojas uz noklusējuma iestatījumiem, kas tiek izmantoti gan Canon printeros, gan tā konkurentu printeros. Tas atbilst pārbaudes apstākļiem, kas tiek izmantoti ISO/IEC drukas apjoma pārbaudēs attiecīgajā kategorijā.

   Izmaksas uz lappusi tika aprēķinātas no izmantojamo materiālu pārdošanas cenas, kas norādīta ražotāja tīmekļa vietnē, to dalot ar ražotāja publicēto drukas apjomu, kas oficiāli norādīts publiski pieejamā informācijā. Izmaksas uz lappusi pamatojas uz drukas simulāciju, izmantojot pārbaudes paraugus, ko nodrošina ISO/IEC24712 tintes strūklprinteriem un ISO/IEC 19798 krāsu lāzerprinteriem.

   Visu ražotāju tehniskie dati un veiktspējas dati ir apkopoti no publiski pieejamas informācijas, tostarp ražotāju brošūrām un tīmekļa vietnēm (neaprobežojoties ar tām). Canon un konkurentu toneru un tintes drukas apjoms ir ņemts no ražotāju publicētajiem tehniskajiem datiem.

   Lai salīdzināšana būtu godīga un dati būtu precīzi, izlietojamo materiālu drukas apjoma dati tika ņemti no izlietojamajiem materiāliem ar augstāko standarta tonera vai tintes drukas apjomu, kas pieejams publicēšanas brīdī un kas noteikts saskaņā ar ISO standartiem. Salīdzinājumā nav ietvertas kombinētās pakas, XL un multipakas. Šie dati ir publiski pieejami.
  2. A4 dokumenta drukas laiks uz parasta papīra noteikts, ņemot vērā standarta ISO/IEC 24734 biroja kategorijas pārbaudes vidējos rādītājus.
  3. *Lappušu drukas ražība ir vērtība, kas tiek aprēķināta, pamatojoties uz Canon īpašo pārbaudes metodi, izmantojot ISO/IEC 24712 diagrammu un nepārtrauktas drukas simulāciju ar nomaiņu pēc sākotnējās iestatīšanas.
  4. Ekonomiskais režīms samazina tintes patēriņu, samazinot blīvumu; var izdrukāt par 50% vairāk lappušu nekā ar standarta režīmu.
  5. Visi dati iegūti, izmantojot Canon standarta pārbaužu metodes, ja nav norādīts citādi.
   Informācija var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma.