Canon fotopapīrs

Atrodiet sev piemēroto Canon strūklprintera papīru neatkarīgi no tā, vai veidojat profesionālas kvalitātes studijas izdrukas, kas paredzētas izstādei, vai izklaidējat bērnus ar radošiem projektiem.
Skats no augšas uz leju ar printeri un kameru uz rakstāmgalda, ko ieskauj dažāda lieluma fotoattēli, kas izvietoti uz rakstāmgalda.

Atrodiet savām vajadzībām nepieciešamo Canon fotopapīru.

Mūsu papīra klāsts ir saderīgs ar PIXMA, PIXMA PRO sērijas, MAXIFY printeriem, kā arī mūsu imagePROGRAF PRO sēriju.* Mums ir augstas kvalitātes glancētais, pusmatētais, matētais un spīdīgais fotopapīrs A2, A3+, A3, A4 un pastkartīšu formātā.*

Māksla

Šie augstākās kvalitātes papīri, kas izstrādāti, ņemot vērā profesionāļu un amatieru vajadzības, nodrošina galerijas kvalitātes rezultātus — vienmēr.
Vairāki lielformāta attēli, kas piekārti pie tumšas sienas.

Izdrukājiet savus mākslas darbus

Ir vienkārši iegūt tieši jūsu radošajai iecerei atbilstošo papīru, izvēloties kādu no pieejamajiem glancētajiem, spīdīgajiem vai matētajiem papīriem.

 • MĀKSLA

  Premium Fine Art Rough

  Augstākās kvalitātes raupjais mākslas papīrs, lai paustu attēla dziļumu un pievienotu trīsdimensionālo efektu.

 • VIEGLS

  Fotopapīrs Pro Luster LU-101

  Iegūstiet košus krāsu un lieliskus melnbaltos fotoattēlus, drukājot tos uz fotopapīra Pro Luster — profesionāla viegla fotopapīra, kas mājās ļauj iegūt izdrukas ar fotolaboratorijas kvalitāti.

 • NOTURĪBA PRET IZBALĒŠANU

  Fotopapīrs Pro Platinum PT-101

  Profesionāls studiju fotopapīrs, kas piedāvā izcilu kvalitāti un neizbalē. Šis glancētais un ļoti blīvais papīrs ar plašu krāsu attēlojumu paplašina fotogrāfu radošās iespējas.

 • MĀKSLAS DARBU REPRODUKCIJAS

  Fotopapīrs Pro Premium Matte

  Lieliski piemērots melnbaltiem un krāsu fotoattēliem, kā arī mākslas darbu atveidei — šis gludais papīrs ar siltajiem baltajiem toņiem ir ideāli piemērots brīnišķīgām, izteiksmīgām izdrukām, neradot atstarojošu spīdumu.

 • MĀKSLA

  Premium Fine Art Smooth

  Profesionāls augstas kvalitātes mākslas papīrs, kas nodrošina attēlus ar izcilu melnās krāsas piesātinājumu, precīziem toņiem tumšākās vietās un plašu krāsu gammu.

 • Galerijas kvalitāte

  Atklājiet trešās puses mākslas papīru, ko tieši atbalsta printera profili, lai nodrošinātu precīzus un uzticamus drukātos materiālus.

  ICC profili, kas tiek lietoti datora ekrānā.

  ICC profili

  Instalējiet papildu ICC profilus un paplašiniet fotopapīru klāstu, ko atbalsta jūsu Canon profesionālais fotoprinteris, lai panāktu profesionāla izskata attēlus.

  Fotoattēlu iegūšana mājās

  Atklājiet visas sava printera iespējas un mājas apstākļos ātri iegūstiet fotoattēlu izdrukas ar laboratorijas kvalitāti.
  Canon printeris, kas drukā krāsainu attēlu, citi attēli izklāti uz galda tā priekšā.

  Izdrukājiet savas atmiņas

  Izvēlieties glancētu, daļēji glancētu vai matētu papīru, lai košās krāsās atveidotu savas brīvdienu vai ģimenes fotoattēlus.

 • MAIGA APDARE

  Fotopapīrs Plus Semi-gloss SG-201

  Papīrs ar satinētu virsmu izceļ īsta fotopapīra faktūru. Šis augstās kvalitātes papīrs nodrošina lieliskus fotoattēlus ar samazinātu glancējumu un maigāku izskatu.

 • KVALITATĪVS PAPĪRS ATMIŅĀM

  Fotopapīrs Everyday Use Glossy

  Lieliski piemērots papīrs ar fotolaboratorijas kvalitāti ikdienas drukāšanai — šis papīrs ir ideāli piemērots mājām paredzētu brīvdienu fotoattēlu drukāšanai ar glancētu apdari.

 • RADOŠIE DARBI UN PAPĪRA ROKDARBI

  Matētais fotopapīrs MP-101

  Matētais fotopapīrs nodrošina augstas kvalitātes fotoattēlus, grafiku un tekstu ar matētu apdari. Piemērots arī radošam lietojumam, piemēram, apsveikumu kartītēm, izstādīšanai un papīra rokdarbiem.

 • DIGITĀLĀS FOTOGRĀFIJAS UN NOVILKUMI

  Fotopapīrs Plus Glossy II PP-201

  Lielisks fotopapīrs, kas nodrošina izcilas kvalitātes attēlus ar glancētu virsmu. Tas ļauj iegūt teicamus digitālos fotoattēlus, kā arī atkārtotas izdrukas.

 • Radoši projekti

  Canon papīrs radošajiem darbiem ļauj radoši izpausties jaunos virzienos.
  Canon printeris, kas drukā ģimenes attēlu. Pārējie attēli un izdrukas izklāti uz galda, un tālruņa ekrānā redzams izdrukāts attēls un rokas, kas darbojas ar plakātu ar krāsainiem burtiem, kas veido vārdu “happy”.

  Drukājiet, lai gūtu prieku

  Izvēlieties no fotomagnētiem, T kreklu attēlu pārnešanas materiāliem un biznesa prezentācijas papīra līdz matētam papīram, kas ir ideāli piemērots apsveikuma kartītēm, kalendāriem un pārsteidzošiem trīsdimensiju papīra izstrādājumiem.

 • FOTOATTĒLU UZGLABĀŠANA

  Fotokubs

  Piemiņas lietu kastīte, kas lieliski noder iecienītāko kvadrātveida fotoattēlu glabāšanai.

 • MAGNĒTISKAIS PAPĪRS

  Magnētiskais fotopapīrs

  Aprīkojiet savu mājas biroja tintes strūklprinteri ar Canon magnētisko fotopapīru MG-101 un parādiet savas fotogrāfijas radoši un interaktīvi.

 • RADOŠIE DARBI UN PAPĪRA ROKDARBI

  Matētais fotopapīrs MP-101

  Matētais fotopapīrs nodrošina augstas kvalitātes fotoattēlus, grafiku un tekstu ar matētu apdari. Piemērots arī radošam lietojumam, piemēram, apsveikumu kartītēm, izstādīšanai un papīra rokdarbiem.

 • RADOŠIE DARBI UN PAPĪRA ROKDARBI

  Canon divpusējais matētais papīrs MP-101D

  Pārvērtiet savas idejas realitātē ar šo daudzpusīgo materiālu. Lieliski piemērots hobijam un rokdarbiem — tā ir perfekta izvēle savu apsveikuma kartīšu veidošanai, albumu papildināšanai vai rokdarbiem no Creative Park.

 • AUGSTAS KVALITĀTES PREZENTĀCIJAS

  Augstas izšķirtspējas papīrs

  Šis krītpapīrs ir izstrādāts lielisku krāsu un asu, košu attēlu iegūšanai. Lieliski piemērots kvalitatīvai tādu dokumentu, izklājlapu un prezentāciju drukāšanai, kurās ir fotoattēli un grafikas.

 • Dažāda lieluma un krāsas tintes kasetņu papīra iepakojums, kas stāv uz plaukta.

  PIXMA tintes kasetnes

  Veidojiet iespaidīgas un ilgmūžīgas fotoattēlu izdrukas ar savu PIXMA printeri un oriģinālajām Canon tintēm.

  Saistīti raksti

 • DRUKĀJIET

  Drukāšana: kādu papīru izmanto profesionāļi?

  Ja gatavojaties izstādei vai veidojat ierobežotas tirāžas grāmatu, drukas kvalitātei ir liela nozīme. Ainavu fotogrāfs Antonio Gaudencio stāsta par savām izvēlēm.

 • DRUKĀŠANAS PADOMI

  Bieži uzdoti jautājumi par printeri, tinti un papīru

  Canon eksperts Sahaibs Huseins atbild uz bieži uzdotiem jautājumiem par printera tehnoloģiju, tinti un papīru.

 • RADOŠA DRUKĀŠANA

  Drukājiet sarakstus, plānus un mērķus

  Kļūstiet radošs ar Canon PIXMA printeri un uzturiet kārtību un apzinātību visu gadu.

 • ARTICLE

  How to pick the right paper for your fine art prints

  Want exhibition-level fine art prints but not sure which paper to choose? A Canon Ambassador and two experts share their advice.