Canon Pro Luster LU-101

Pro Luster LU-101

Iegūstiet košus krāsu un lieliskus melnbaltos fotoattēlus, drukājot tos uz Pro Luster — profesionāla fotopapīra ar spīdīgu faktūru, kas mājās ļauj iegūt izdrukas ar tradicionālu fotolaboratorijas kvalitāti.

Ieguvumi

  • Gluda, spīdīga virsma
  • Teicams krāsu attēlojums
  • Melnbaltas izdrukas ar vienmērīgiem toņiem
  • Īpaša noturība pret izbalēšanu
  • Lielisks risinājums PIXMA Pro printeriem

Detalizēti par funkcijām

Canon Pro Luster LU-101 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Profesionāļiem


Šis gludais satīna fotopapīrs, kas paredzēts strūklprinteriem, atgādina tradicionālo, ar sveķiem pārklāto papīru, ko izmantoja tumšās telpās. Tas ir domāts profesionāliem fotogrāfiem, kas savos darbos vēlas izcelt vislabāko, neizmantojot fotolaboratorijas pakalpojumus.

Izcilas izdrukas


Fotopapīrs Pro Luster nodrošina vienmērīgu kvalitāti un košas krāsas ar izteiktām detaļām, kā arī teicamas melnbaltas izdrukas ar piesātinātiem melnajiem toņiem un vienmērīgām nokrāsām.

Fotoattēli, kas saglabājas visa mūža garumā


Fotopapīrs Pro Luster, kas paredzēts Canon PIXMA Pro fotoprinteriem, ļauj iegūt lieliskas kvalitātes izdrukas ar teicamu noturību. Ja papīru lieto ar oriģinālajām Canon LUCIA vai ChromaLife100+ tintēm, fotoattēli tiek pasargāti no bojājumiem, ko rada gāze un apgaismojums, tāpēc varat pārliecinoši rādīt savas izdrukātās atmiņas vai pārdot savus attēlus.

Vienmērīgums


Ātro nožūšanu, ūdens noturību un virsmu, kas ir spīdīgāka nekā daļēji glancētiem papīriem, garantē pārklājums ar sīkām daļiņām. Attēla toņi un krāsas ir konsekventas neatkarīgi no apgaismojuma, kādā attēls tiek rādīts, tāpēc tas ir lielisks risinājums studijām un izstāžu zālēm.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon Pro Luster LU-101, tā funkcijām un iespējām.

260-gsm

Svars, grami uz kvadrātmetru

0.26-mm

Biezums milimetros

Fotoattēlu programmatūra

Atdzīviniet atmiņas, izmantojot programmatūru, kas ļauj radoši drukāt.

Uzziniet vairāk