PIXMA paredzēts fotopapīrs

Atrodiet īsto Canon fotopapīru atbilstoši savām vajadzībām un neatkarīgi no tā, vai iegūstat profesionālas kvalitātes studijas izdrukas, kas paredzētas izstādei, vai radoši izklaidējat bērnus. Mēs piedāvājam augstas kvalitātes glancētu, daļēji glancētu, matētu un spīdīgu fotopapīru A2, A3+, A3, A4 un pastkartes formātā.

Galerijas kvalitāte

Šie augstākās kvalitātes papīri, kas izstrādāti īpaši profesionāļiem un nozares amatieriem, nodrošina galerijas kvalitātes rezultātus — vienmēr. Glancēta, spīdīga un matēta apdare ļauj izvēlēties tieši savām radošajām idejām piemērotu papīru.

Fotoattēlu iegūšana mājās

Atklājiet visas savas PIXMA ierīces plašās iespējas un ātri iegūstiet mājas apstākļos fotoattēlu izdrukas ar laboratorijas kvalitāti. Izvēlieties glancētu, daļēji glancētu vai matētu papīru, kas vislabāk atbilst jūsu košajiem brīvdienu vai ģimenes fotoattēliem.

Radoši projekti

No fotoattēlu uzlīmju, T-kreklu apdruku un biznesa prezentāciju papīriem līdz matētiem papīriem, kas piemēroti apsveikumu kartiņām, kalendāriem un skaistiem 3D papīra mākslas darbiem, — Canon radošie materiāli paver jaunas jūsu radošuma iespējas.

Atklājiet visu savu fotoattēlu burvību

Izbaudiet pilnībā visas PIXMA ierīces funkcijas ar My Image Garden. Tā ir ērti lietojama programmatūra, kas vienkāršo fotoattēlu drukāšanu un iedvesmo uz radošām idejām. Izveidojiet pats un drukājiet fotoattēlu kolāžas, kartiņas un kalendārus vai arī iestatiet, lai programmatūra automātiski kombinētu fotoattēlus radošos izkārtojumos, kas būtu gatavi drukāšanai.

Izmantojot saderīgus printerus, My Image Garden ļauj piekļūt ekskluzīvam tiešsaistes saturam, ko piedāvā CREATIVE PARK PREMIUM, lai smeltos vēl vairāk iedvesmas.

Izlietojamo materiālu meklētājs

Atrodiet pareizo kasetni, tintes tverti vai papīru savam PIXMA printerim ar mūsu izejmateriālu meklētāju. Iegūstiet kvalitatīvus un noturīgus fotoattēlus vai arī profesionāla noformējuma dokumentus, izmantojot oriģinālos Canon izejmateriālus.

  • Canon
  • Printeri
  • A4, A3, A3+, A2 formāta fotopapīrs — glancēts un matēts fotopapīrs