RADOŠA DRUKĀŠANA

Saraksti, plāni un mērķi: uzturiet kārtību ar drukāšanu

No drukājamiem ēdienreižu plāniem līdz pateicības dienasgrāmatām — atklājiet, kā veidot savus organizatoriskos rīkus ar Canon PIXMA printeri un Creative Park.
No augšas uzņemts kadrs ar atvērtu dienasgrāmatu ar sarakstiem, lietojumprogrammas Creative Park apmaļu veidnēm un Canon PIXMA printeri.

Kārtības ieviešana ir ierasta Jaungada apņemšanās, taču daudz varat panākt, izveidojot stratēģijas, lai visu gadu sekotu savai rosīgajai dzīvei. Tas ietver ne tikai ikdienas plānotājus — domājot nedaudz radošāk, varat izmantot drukāšanas iespējas, lai radītu izcilus visu veidu resursus, kas palīdzēs pārvarēt daudzus dzīves izaicinājumus. 

Tie var būt tādi vienkārši resursi kā iepirkumu saraksti vai ēdienkaršu plāni, lai atcerētos visu, kas lielveikalā nepieciešams, vai pateicību dienasgrāmata, kas sniedz iespēju pierakstīt visas lietas, par kurām esat pateicīgs. Tas var būt arī garastāvokļa novērotājs, lai jūs varētu atminēties, kas ietekmē jūsu garīgo veselību. 

Neatkarīgi no mērķa, Canon PIXMA printeru klāsts var uzlabot organizēšanas prasmes un sniegt iespēju kļūt radošam šajā procesā.

Kāpēc veidot sarakstus, plānus un mērķus?

Sieviete sēž pie koka rakstāmgalda un raksta dienasgrāmatā, blakus viņai ir karsts dzēriens.

Rokdarbniecei Temijai Meningai (Temi Manning) patīk atlicināt laiku, lai veidotu dienasgrāmatas ar sarakstiem. Viņa uzskata, ka, svētdienas vakarā apsēžoties pie karsta dzēriena, var lieliski saplānot nākamo nedēļu.

Sieviete ar šķērēm izgriež tematiskus motīvus, kas lejupielādēti no lietojumprogrammas Creative Park. Uz rakstāmgalda atrodas Canon PIXMA printeris. 

Temija eksperimentē ar Canon PIXMA TS7450a sērijas printeri un Canon Creative Park lietojumprogrammu, izpētot jaunus veidus, kā vizuāli uzlabot plānotājus ar apmalēm un tematiskiem motīviem.

Sarakstu, plānu un mērķu izveide var būt daudz vairāk nekā ātra lietu pierakstīšana un pārbaude. Temija Meninga (Temi Manning) no Portsmutas Apvienotajā Karalistē atklāja, ka dienasgrāmatas veidošana viņai palīdz rūpēties par savu garīgo veselību, un pēc skaisti ilustrēto dienasgrāmatu kopīgošanas sociālajos tīklos viņai ir radies ievērojams sekotāju pulks. “Tas bija veids, kā praktizēt apzinātību un arī darīt kaut ko, kas man patīk, vienlaikus izliekot uz papīra savas nerimstošās domas,” viņa paskaidro. Dienasgrāmatas ar sarakstiem ir līdzeklis, kur ierakstīt visa veida dzīves mērķus un sasniegumus, sākot no izpildītajiem vingrinājumiem un apēstajiem ēdieniem līdz grāmatām, kuras vēlētos izlasīt, vai filmām, kuras vēlētos noskatīties.

Tagad Temijai dienasgrāmatu rakstīšana un plānošana ir dzīvesveids, un viņa ir atklājusi, ka, izveidojot savu dienasgrāmatu vai plānotāju un izplānojot visu, ko vēlaties sasniegt, mērķi šķiet mazāk biedējoši. “Bez tā es nebūtu tik efektīva,” viņa saka. “Tas ir svarīgi, jo tas mani motivē, uztur kārtību un es izbaudu apzinātību savā radošajā darbībā, veidojot skaistas lappuses un izkārtojumus, vienlaikus iedvesmojot citus darīt to pašu.”

Šeit viņa dalās ar saviem padomiem un paņēmieniem, kā jūs varat kļūt efektīvāks un radošāks, izmantojot drukāšanu.

Tēmas izvēle

Sieviete, sēžot pie rakstāmgalda, izgriež zīmējumu ar lapu. Uz rakstāmgalda ir Canon printeris, piezīmju bloks un pildspalvas.

Ja dienasgrāmatu ar sarakstiem veidojat pirmo reizi, Temija iesaka lappuses papildināt ar savām iecienītākajām ilustrācijām, lai personalizētu šo projektu. Šos lapu motīvus Temija uzzīmēja pati, bet jūs varat izmantot gatavus zīmējumus no lietojumprogrammas Creative Park, kur varat izvēlēties kādu no simtiem.

Divas rokas dienasgrāmatā ievieto kafijas tematikas uzlīmes no Canon Creative Park lietojumprogrammas. Tām blakus uz rakstāmgalda ir dažādi izdrukāti attēli, rozā tastatūra un rakstāmpiederumi.

Pēc Temijas domām, personīgās dienasgrāmatas veiksmes atslēga ir “jūsu stilam vai interesēm atbilstoša motīva izvēle”. Šim projektam Temija izvēlējās kafijas un rudens tematiku, apvienojot savas ar roku zīmētās ilustrācijas ar lietojumprogrammas Creative Park veidnēm.

Temija bieži personalizē savas dienasgrāmatas un apņemšanās ierakstus, pievienojot ar roku zīmētas ilustrācijas, taču jūs varat meklēt gatavu dizainu, kuru pēc tam varat izdrukāt, lai papildinātu savas dienasgrāmatas lappuses. Temija iesaka izvēlēties tēmu katram mēnesim, kas ir vienkāršs veids, kā parādīt savu personīgo radošo stilu. Tie var būt spilgti raksti, īpašas krāsas vai kādas tematikas priekšmeti, piemēram, Temijas tēma oktobrim ir kafija un rudens. “Es tos izmantoju kā dekoru katrā lappusē un pavadu vakaru, izkārtojot tos nākamajai nedēļai,” viņa saka.

Vietnē Creative Park un lietojumprogrammā Creative Park ir neskaitāmas lejupielādējamas veidnes, raksti un modeļi, ko var izdrukāt dažādos izmēros uz dažādiem papīra veidiem, kas ir saderīgi ar PIXMA printeriem. Ir iespējams pievienot apmales, lai atsvaidzinātu maltīšu plānus, savukārt papīrs ar krāsainiem rakstiem noder košiem mājās gatavotiem kalendāriem. Ja jūs kaut ko izmēģināt un jums tas nepatīk, veco attēlu ir viegli pārstrādāt, lai pēc tam sāktu visu no jauna.

“Izmantojot Creative Park, es varu meklēt dizainu plašā bibliotēkā ar jau gataviem attēliem un ātri lejupielādēt šos drukāšanai gatavos attēlus, izmantojot Canon PRINT lietojumprogrammu vai tieši izmantojot lietojumprogrammu Creative Park,” paskaidro Temija. “Man iepatikās kafejnīcas stila komplekts sienai — man patīk spilgtais, modernais dizains un dažādās ilustrācijas. Es izmantoju arī Parīzes putnu būrīšu dizainu, lai izrotātu savu virtuvi.”

Drukāšana, skenēšana un kopēšana 

Canon PIXMA printeris stāv uz rakstāmgalda, drukājot iepirkšanās sarakstu.

Canon PIXMA TS7450a sērijas printeris, — kuram ir iebūvēts skeneris un kas ļauj kopēt vairākas loksnes divreiz ātrāk, — ir sniedzis Temijai iespēju ātri kopēt iecienītāko dizainu zīmējumus, paātrinot darba procesu.

Sieviete izmanto pildspalvu, lai pievienotu ierakstu skaisti noformētam iepirkumu sarakstam, kas piestiprināts pie ledusskapja.

Iepirkumu saraksti ir vienkāršs veids, kā kontrolēt iknedēļas plānus. Ar Canon magnētisko foto papīru sarakstus varat piestiprināt pie ledusskapja. Tādējādi vairs neaizmirsīsiet nevienu svarīgu preci.

PIXMA TS7450a sērijas skenēšanas iespēja lieliski noder lappušu kopēšanai, lai katru nedēļu nebūtu jāveido jauns atvērums, ja jums nav laika. Šo funkciju var arī izmantot, lai izveidotu sava dizaina un ilustrāciju kopijas, kuras pēc tam varat izdrukāt vairākās versijās, lai pievienotu saviem projektiem.

Ar Canon PRINT lietojumprogrammu var izdrukāt arī nepieciešamā lieluma attēlu tieši no viedtālruņa ar izvēlētajiem iestatījumiem un papīra veidu. Temijas izvēlētie attēli galvenokārt tika drukāti uz Canon matētā foto papīra, savukārt Canon magnētiskais foto papīrs ir lieliski piemērots sarakstu piestiprināšanai pie magnētiskām virsmām mājās.

Apņemšanās iesaistīties procesā

Canon printeris, planšetdators un dažādas kancelejas preces uz koka rakstāmgalda. Virs rakstāmgalda pie sienas ir metāla pakaramais, pie kura piestiprinātas pastkartes un piezīmes. 

“Nekas nepārspēj gandarījuma sajūtu un prieku par darbu ar papīru un plānotājiem, ja pats ar savām rokām veidojat skaistus izkārtojumus,” saka Temija.

No augšas uzņemts kadrs ar koka rakstāmgaldu, uz kura stāv atvērts plānotājs — tajā redzams ikdienas darbu saraksts un lapu un krūzīšu motīvi.

Jums nav jāpatur savi darbi pie sevis. Tās var būt unikālas dāvanas draugiem un mīļiem cilvēkiem, kuri vēlas ieviest kārtību tāpat kā jūs.

Ikkatrs var izmēģināt brīnišķīgo dienasgrāmatu veidošanas procesu mājās, izmantojot tādus produktus kā Canon PIXMA TS7450a sērijas printeri. “Iespēja izdrukāt visus šos attēlus lieliski noder, ja vēlaties ietaupīt laiku un izbaudīt radošu darbu, izmantojot jūsu rīcībā esošo lejupielāžu bibliotēku,” saka Temija.

Viņa arī iesaka vislabāko veidu, kā īstenot savus plānus, — organizēšana ir jāpārvērš rutīnā. “Es dienasgrāmatas lappuses ar savām ilustrācijām un dizainu veidoju katru svētdienas vakaru, gatavojoties nākamajai nedēļai. Es pagatavoju tasi tējas, atslābstu pie rakstāmgalda un izbaudu šo procesu.”

Atšķirībā no parastajiem plānotājiem, ko var iegādāties veikalā, paštaisītie organizatoriskie rīki piedāvā radošas izpētes iespējas un pieejamu gatavā produkta cenu, kas ikdienas, ikmēneša un ikgadējiem plāniem piešķirt vērtību. Tas attiecas ne tikai uz gatavo produktu; jūs varat izbaudīt procesu un nākotnē atskatīties uz visu, ko esat sasniedzis.


Autors Rovans Deiviss (Rowan Davies)

Saistītie produkti

 • Mājas printeri

  PIXMA TS7450a Series

  Moderna universālā ierīce tehnoloģijas pārzinošiem cilvēkiem — piedāvā radošas drukāšanas iespējas un automātiskās dokumentu padeves tehnoloģiju, atvieglojot dažādu lokšņu kopēšanu un skenēšanu.
 • Strūklprinteri

  Matte Photo Paper MP-101

  Matētais fotopapīrs nodrošina augstas kvalitātes fotogrāfijas, grafiku un tekstu ar matētu virsmu. Piemērots arī radošākam lietojumam, piemēram, apsveikumu kartītēm, ekspozīcijām un papīra mākslas darbiem.
 • Strūklprinteri

  Magnetic Photo Paper MG-101

  Piešķiriet vēl vairāk radošuma un interaktivitātes fotogrāfiju drukai, izmantojot Canon magnētisko fotopapīru MG-101.
 • Saistītie raksti

 • Bērns sēž smaidošas sievietes klēpī un izkrāso no Canon PIXMA printera izdrukātus attēlus. Fonā ir redzamas rokas, kas tur viedtālruni.

  DRUKĀŠANAS PADOMI

  Drukāšanas padomi tiem, kas atgriežas skolā

  Atklājiet radošus veidus, kā sagatavoties mācību gadam ar Canon printeri.

 • RADOŠA DRUKĀŠANA

  Personalizējiet savas ierīces

  Veidojiet pielāgotas uzlīmes savam tālrunim un citām ierīcēm, izmantojot Canon portatīvos printerus.

 • Jauns vīrietis ar muguru pret kameru ir noliecies pār rakstāmgaldu, uz kura atrodas Canon PIXMA printeris, augi un kancelejas piederumi.

  DRUKĀŠANA

  Vislabākie printeri studentiem

  Ikvienam studentam ir vajadzīgs printeris — atklājiet savām vajadzībām atbilstošus variantus par pieņemamu cenu.

 • Sieviete sēž pie rakstāmgalda un ar marķieri iekrāso izdruku. Blakus viņai atrodas Canon MAXIFY printeris, un pa lielo logu viņas priekšā paveras skats uz dārzu.

  DRUKĀŠANA

  Labākie printeri mājas birojam

  Padariet darbu mājās pavisam ērtu ar Canon PIXMA un MAXIFY printeriem.