A Canon PIXMA TS5350 Series printer next to school books, a pencil case and a pair of scissors.

DRUKĀŠANAS PADOMI

Atpakaļ skolā: padariet mācīšanos jautrāku ar Canon PIXMA printeri

Nav patīkamākas pieredzes, kā savu bērnu pieaugšanas vērošana. Kamēr viņi meklē savu ceļu šajā pasaulē, mums ir privilēģija vērot, kā attīstās viņu domāšana un izpaužas radošums. Neatkarīgi no tā, vai jūsu bērni apmeklē skolu vai mācās mājās, šajā bērnu ceļā nozīmīga loma ir mācībām mājās. Ērtā un pazīstamā vieta piedāvā drošu un stimulējošu vidi, kur tie var pētīt dažādas lietas, darboties interesējošās jomās un veidot savus personiskos projektus. Ja būs pieejami pareizie rīki, tie ne tikai nodrošinās viņu panākumus, bet arī atvieglos jūsu darbu, virzot viņus šajā ceļojumā.

Domājot par to, kas bērnam nākamajā mācību gadā būs nepieciešams skolā, pielāgojamam ģimenes printerim jābūt saraksta augšgalā.

Izveidojiet savienojumu

The hand of a small child touching a smartphone that is on top of a Canon PIXMA TS5350 Series printer.
Drukājiet no viedtālruņa, izmantojot lietojumprogrammu Canon PRINT, — un, ja bērni vēlas radoši pildīt mājas darbus, viņi var rediģēt un pielāgot darbus ar savu dizainu lietojumprogrammās Canon Easy-PhotoPrint Editor un Canon Creative Park.

Canon PIXMA TS5350 sērija no printeru klāsta vidusdaļas ir lieliska izvēle daudziem — to ir vienkārši lietot, tā ir pieejama cenas ziņā un saderīga ar viedtālruni. Bērni varēs atklāt, ka drukāšana ar kādu no daudzajām Canon lietojumprogrammām ir pavisam vienkārša (piemērota piecgadīgam bērnam)! Ir vienkārši izveidot bezvadu savienojumu, un jūs varat vienlaicīgi savienot printeri ar vairākiem datoriem vai viedierīcēm, nodrošinot visas ģimenes ērtības.

Laika ekonomija

A cat looks at a Canon PIXMA TS5350 Series printer that is surrounded by printouts.
Mācīšanās mājās var šķist kā ikdienas pienākums, kas jāapvieno ar pārējiem mājas darbiem, bet Canon PIXMA printeri sniedz iespēju izdrukāt mācībām mājās paredzētos materiālus un labāk organizēt darbu.

Ir daudzas Canon drukāšanas lietojumprogrammas (iOS un Android), ar ko PIXMA TS5350 sērija ir saderīga, bet, ja nepieciešama daudzpusība, var sākt ar lietojumprogrammu Canon PRINT. Vienkārši lejupielādējiet to savā viedtālrunī, izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai izveidotu savienojumu ar printeri, un varēsiet drukāt fotogrāfijas un dokumentus, kā arī skenēt un kopēt. Šo lietojumprogrammu var arī savienot ar mākoņpakalpojumiem, tostarp image.canon, Dropbox, Google Classroom, Google Drive, Instagram un OneDrive. Pieaugušie, pusaudži un lielāki bērni varēs piekļūt tieši populārajām platformām un drukāt no tām, turklāt mākoņpakalpojumi ir lieliska funkcija, kas tiešām ietaupa laiku. Canon PIXMA TS5350 sērija ir arī saderīga ar Apple AirPrint un Mopria operētājsistēmai Android pēc sākotnējās iestatīšanas, un tas nozīmē, ka varat drukāt no jebkuras Apple vai Android ierīces jebkurā vietā, kur ir tīkla savienojums, vienkārši nospiežot pogu.

A child takes a printout from the paper tray of a Canon PIXMA TS5350 Series printer. A man sits on a sofa in the background looking at a smartphone.
Izmantojot lietojumprogrammu Canon PRINT, varat drukāt mācību materiālus, ērti sēžot dīvānā, lai mācīšanās mājās būtu vienkārša un ātra.

Canon PIXMA TS5350 sērijas printeriem ir ne tikai lieliskas drukāšanas iespējas, bet arī skeneris (ar izšķirtspēju līdz 1200 x 2400 dpi), līdz ar to mācību materiālu kopēšana un pavairošana būs ātrs un vienkāršs uzdevums. Izmantojiet lietojumprogrammu Canon PRINT, lai ērti pielāgotu iestatījumus un ļautu Canon PIXMA TS5350 sērijas printerim paveikt jums nepieciešamo darbu.

Iedvesmojiet un atbalstiet radošumu

A Canon PIXMA TS5350 Series printer on a desk in front of a pinboard covered in printouts.
Drukājamie materiāli mācībām mājās paver radošo pasauli, ko var pielāgot sava bērna vajadzībām. Vai viņiem jātrenējas rakstīt ar roku? Izdrukājiet ieteikumus rakstīšanai ar roku!

Vai vēlaties izdarīt vairāk? Papildus lietojumprogrammai Canon PRINT viedtālrunī ir vērts instalēt gan Canon Easy-PhotoPrint Editor, gan Canon Creative Park, lai iegūtu vēl vairāk radošo iespēju. Ar Canon Easy-PhotoPrint Editor varat veidot kolāžas no vairākiem attēliem, izveidot pats savu kalendāru vai plakātu un drukāt uzlīmes — tās ir tikai dažas no pieejamajām iespējām. Lietojumprogrammas stilīgās veidnes aptver gan individuālus izkārtojumus, ko var pilnībā personalizēt, gan grafiskās veidnes, kas ir gatavas lietošanai. Ar lietojumprogrammu Canon Creative Park vienā pēcpusdienā varat izveidot ģimenes albumu, izdrukāt alfabēta kartīšu komplektu un izveidot plakātu kādam īpašam notikumam. Ne tikai jūs un jūsu lielie bērni izbaudīs jautrību un radošo daudzveidību, ko piedāvā šīs lietojumprogrammas, bet tās ir arī drošas un vienkārši lietojamas mazākiem ģimenes locekļiem.

Drukāšana bez ierobežojumiem

A Canon PIXMA TS5350 Series printer on a tabletop printing out photo collages.
Canon PIXMA TS5350 sērija izmanto Canon ChromaLife100 tinti, lai iegūtu košas un ilgnoturīgas izdrukas.

Ģimenes mājā, kur ikviens izmanto to pašu printeri, papildu pārliecību var sniegt fakts, ka divpusējai papīra padeves sistēmai ir liela ietilpība — savā Canon PIXMA TS5350 sērijas printerī varēsiet ievietot līdz 200 loksnēm parastā papīra (100 loksnes aizmugurē un 100 loksnes pielāgojamā priekšējā kasetē) vai līdz 20 loksnēm fotopapīra (tikai aizmugurējā paplātē). Canon PIXMA TS5350 sērijas printeri var arī drukāt no abām pusēm, lai jūs varētu samazināt papīra patēriņu un līdz ar to atkritumu apjomu. Canon PIXMA TS5350 sērijas printeri arī aprīkoti ar divu tintes kasetņu sistēmu (melno un krāsu), kas izmanto Canon ChromaLife100 tinti, lai iegūtu košas izdrukas. Ir pieejamas standarta lieluma un XL kasetnes — ar XL kasetnēm varēsiet izdrukāt divreiz vairāk lappušu, līdz ar to samazināsies izdrukas izmaksas.

Pateicoties atjautīgām lietojumprogrammām, Canon PIXMA TS5350 sērijas printeri ir daudz vairāk nekā tikai printeri. Tie ir rīki, kas var materializēt nebeidzamu digitālās informācijas daudzumu, attēlus un dokumentus ar vienu pieskārienu pogai, izmantojot viedtālruņu tehnoloģiju un radošas izkārtojuma veidnes.

Printera izvēle

A Canon PIXMA TS5350 Series printer on a desk next to a pencil case and stationery.
PIXMA TS sērija ietver jūsu vajadzībām piemērotu printeru klāstu, un katrs no tiem piedāvā radošo brīvību mācību un citu darbu veikšanai mājās.

Canon inkjet PIXMA printeru klāsts piedāvā kaut ko katrai gaumei. Papildus Canon PIXMA TS5350 sērijai PIXMA TS klāstā ir arī citi printeri.

Canon PIXMA TS3350 sērija

A Canon PIXMA TS3350 Series printer on a desk. Printouts, photos and a notebook are on the desk beside it.

Šis sākuma līmeņa modelis drukā attēlus bez apmalēm līdz 5 x 7 collu lielumā un ir aprīkots ar 1,5 collu LCD ekrānu. Šis budžeta klases printeris nodrošina izcilu vērtību par attiecīgo cenu — tā ir lieliska izvēle, ja nav nepieciešama dubulta papīra padeves sistēma, un tas ir perfekts palīglīdzeklis mājas darbu pildīšanai vai vispārīgai drukāšanai mājās.

Canon PIXMA TS5150 sērija

A Canon PIXMA TS5150 Series printer with its paper tray extended.

Ģimenēm piemērotā Canon PIXMA TS5150 sērija līdzinās Canon PIXMA TS5350 sērijai PIXMA klāstā, tomēr šīs sērijas printeriem ir lielāks 2,5 collu LCD ekrāns. Līdzīgi kā Canon PIXMA TS5350 sērija, Canon PIXMA TS5150 sērija ir aprīkota ar dubultu papīra padeves sistēmu un aizmugurējo paplāti, turklāt priekšējā kasete atbalsta dažāda lieluma papīru un aploksnes līdz A4 formātam.

Canon PIXMA TS6350 sērija

A Canon PIXMA TS6350 Series printer surrounded by papercraft materials, pencils and a pair of scissors.

Vai vēlaties koncentrēties uz augstas kvalitātes fotoattēlu drukāšanu? Canon PIXMA TS6350 sērija ir aprīkota ar piecu atsevišķu kasetņu tintes sistēmu (pigmenta melnā, melnā, ciāna, fuksīna un dzeltenā), līdz ar to varat nomainīt vienu tintes kasetni, kura ir tukša. Šis daudzfunkciju printeris ātri izdrukās 10 x 15 cm fotogrāfijas bez apmalēm — 21 sekundē, un drukāšanai ir ērti izmantot tā bezvadu savienojumu.

Canon PIXMA TS8350 sērija

A woman holds a smartphone above a Canon PIXMA TS8350 Series printer.

PIXMA TS grupas augšgalā atrodas elegantā un modernā Canon PIXMA TS8350 sērija. Šie printeri ar atsevišķu sešu kasetņu tintes sistēmu (pigmenta melnā, melnā, ciāna, fuksīna, dzeltenā un fotogrāfiju zilā) var nodrošināt augsta līmeņa izdrukas. Tas noderēs tiem, kuri augstu vērtē kvalitāti un vēlas izdrukāt perfektas fotogrāfijas. Tiem ir SD atmiņas kartes sprauga, tāpēc var drukāt tieši no atmiņas kartes, 4,3 collu skārienekrāns un daudzfunkciju paplātes disks, lai apdrukātu uzlīmes un veidotu nagu dizainu.

Autors: Klēra Gillo (Claire Gillo)

Saistīti raksti
Printer fun for everyone

RADOŠA DRUKĀŠANA

Jautrība visiem, izmantojot printeri

Seši veidi, kā PIXMA printeris var atdzīvināt jūsu mājas, jūsu ģimenes aktivitātes un jūsu ierīces.

A child sat at a table with an adult creating colourful papercrafts using a Canon printer.

DRUKĀŠANA UN ROKDARBI

Atklājiet simtiem bezmaksas jautru papīra rokdarbu projektu

No leļļu izrādēm līdz galda spēlēm, mācību palīglīdzekļiem un labirintiem prāta asināšanai — izmantojiet Creative Park papīra rokdarbu klāstu, lai nodarbinātu un izklaidētu bērnus.

Saistīti produkti

Saistīti produkti

Saistīti produkti

Saistīti raksti

Gūstiet iedvesmu — tas ir galvenais noderīgu fotografēšanas padomu, pircēja ceļvežu un informatīvu interviju avots — viss, kas nepieciešams vislabākās kameras vai printera atrašanai un jaunāko radošo ideju īstenošanai.

Atpakaļ uz visiem padomiem un paņēmieniem