DRUKĀŠANAS PADOMI

Atpakaļ uz skolu: sakārtojiet lietas ar Canon printeri

Uzziniet, kā Canon printeris var palīdzēt jums un jūsu bērniem sagatavoties jaunajam mācību gadam un padarīt mācīšanos jautrāku.
Bērns sēž smaidošas sievietes klēpī un izkrāso no Canon PIXMA printera izdrukātus attēlus. Fonā ir redzamas rokas, kas tur viedtālruni.

Lielākajai daļai bērnu patīk skolas brīvlaiks, un mūsdienās ir vairāk aizraujošu un uzmanību piesaistošu lietu nekā jebkad agrāk, tomēr šis laiks paskrien zibenīgi, un bērniem ir jāatgriežas skolā. Canon printeris var palīdzēt likt lietā šo vasaras brīvlaika entuziasmu un nodarbināt jauniešus ar gatavošanos jaunajam mācību gadam.

PIXMA un SELPHY CP1500 printeru savienošana ar datoriem un mobilajām ierīcēm ir vienkārša, tāpēc šajā procesā var iesaistīties visa ģimene. Izmantojot kādu no daudzajām Canon drukāšanas lietotnēm, drukāšana šķitīs ātra un vienkārša pat bērniem. Canon drukāšanas lietotņu un programmatūras ceļvedis palīdzēs jums izvēlēties savam projektam piemērotāko rīku. Lūk, dažas idejas, kā sākt.

Rokas tur viedtālruni, kura ekrānā redzama lietotne Canon Print. Viedtālruņa ekrānā redzamo attēlu izdrukā fonā esošais printeris.

Izmantojot lietotni Canon PRINT, varat drukāt no viedtālruņa, un, ja jūsu bērni vēlas radoši izpausties skolas projektos, viņi var rediģēt un veidot savu dizainu lietotnēs Canon Easy-PhotoPrint Editor vai Creative Park.

1. Izdrukājiet grafikus

Balts Canon SELPHY CP1500 printeris drukā attēlu ar mazu meiteni skolas formā. Attēlā ir arī mazs QR kods.

Canon SELPHY CP1500 var izdrukāt QR kodus, tāpēc izdrukām varat pievienot klubu un organizāciju saites, lai ērti piekļūtu informācijai par adresēm un grafikiem.

Vertikāls attēls, kurā redzams, ka cilvēks mājās izgatavotā kalendārā aizpilda septembra mēneša datumus.

Izmantojiet Canon printeri, lai savas mīļākās ģimenes fotogrāfijas pārvērstu personalizētos kalendāros un tādējādi nekad nepalaistu garām nodarbības klubā pēc skolas vai tikšanos ar draugiem. Varat arī izveidot mazus magnētiņus, izmantojot Canon magnētisko fotopapīru, lai piestiprinātu grafikus un kalendārus pie ledusskapja.

Mākslas nodarbība pirmdienā, spēles otrdienā, zinātnes nodarbība trešdienā. Ir diezgan grūti izsekot visam, kas dažāda vecuma bērniem un pusaudžiem jūsu ģimenē ir jāatceras saistībā ar dažādām nodarbībām visas nedēļas garumā — turklāt vēl ir pulciņi un aktivitātes pēc skolas.

Izdrukājot viņu grafikus un pielīmējot tos pie ziņojumu dēļa vai ledusskapja, visa ģimene varēs redzēt, kas viņiem katrā attiecīgajā dienā ir jāņem līdzi. Vairs nebūs jāsteidzas pie dežuranta, lai atstātu aizmirstos futbola apavus.

Varat arī izdrukāt kalendārus, izmantojot lietotni Easy-PhotoPrint Editor, kur var pievienot dzimšanas dienas ballītes, tikšanos ar draugiem vai citus gaidāmos ģimenes pasākumus un atzīmēt, kurš noteiktā dienā ved bērnus uz skolu vai paņem no tās.

Lietotne Canon PRINT, kas ir saderīga ar lielāko daļu PIXMA printeru, ļauj ērti bezvadu režīmā drukāt tieši no viedtālruņa. Varat arī izmantot lietotni lai drukātu vai skenētu no dažādiem mākoņpakalpojumiem, ko daudzas skolas tagad izmanto klasē un mājās veicamiem uzdevumiem, tostarp image.canon, Dropbox™, Google Classroom™, Google Drive™ un Microsoft OneDrive®. Lielākā daļa Canon PIXMA printeru ir saderīgi arī ar Apple® AirPrint® un Mopria® operētājsistēmai Android pēc sākotnējās iestatīšanas — tas nozīmē, ka varat drukāt no jebkuras Apple vai Android ierīces jebkurā vietā, kur ir tīkla savienojums, vienkārši nospiežot pogu.1

2. Līmējiet uzlīmes uz dzērienu pudelēm un pusdienu kārbām

Balts Canon printeris drukā mazu papīra loksni ar vienu un to pašu attēlu, kas atkārtojas astoņas reizes.

Izmantojiet Canon SELPHY CP1500 printeri, lai drukātu unikālas uzlīmes uz kvadrāta formas (KC-18IS, 54 x 54 mm), kredītkartes formāta (KC-18IF, 54 x 86 mm) vai mini formāta (KC-18IL, 22 x 17,3 mm) uzlīmju papīra.

Redzamas divas rokas, kas pie zaļas ūdens pudeles rūpīgi pielīmē uzlīmi ar mazas meitenes fotoattēlu.

Vienkārši noplēsiet aizmuguri un piestipriniet bērna pusdienu kārbai vai ūdens pudelei.

Tagad daudzas skolas lūdz bērniem katru dienu ņemt līdzi savu ūdens pudeli. Bet, tā kā sākumskolā popularitātes augšgalā ir vienradži, dinozauri un dažu multfilmu varoņi, bērni savas lietas var viegli sajaukt.

Izmantojiet Canon SELPHY CP1500 kompakto printeri, lai izveidotu personalizētas uzlīmes pudelēm, pusdienu kārbām un briļļu futrāļiem, izmantojot Canon SELPHY uzlīmju loksnes, kas pieejamas dažādos izmēros, nevis parasto papīru, ko izmanto fotoattēlu vai dokumentu drukāšanai. Lietotnei Canon SELPHY Photo Layout ir uzlīmju kārtošanas iespēja, tāpēc varat izvēlēties fotoattēlu no kameras rullīša un personalizēt to ar tekstu, zīmogiem un krāsām. Ir arī iespēja veidot mini uzlīmes, kas ļauj uz vienas loksnes uzdrukāt astoņus mazākus attēlus — vienādus vai atšķirīgus.

Vai jums ir metāla pusdienu kārba? Nekādu problēmu. Vienkārši izmantojiet Canon PIXMA printeri, lai veidotu uzlīmes uz Canon magnētiskā fotopapīra. Uzlīmes pielips pie virsmas, un jūs varēsiet tās noņemt, kad pusdienu kārba būs jāizmazgā.

3. Veidojiet radošus mākslas darbus

Melns Canon printeris drukā bērna zīmējumu uz Canon magnētiskā fotopapīra. Oriģinālais mākslas darbs atrodas uz galda blakus printerim.

Varat izdrukāt brīnišķīgus, izturīgus attēlus, kas ir bagāti ar detaļām, lai varētu godam novērtēt sava bērna mākslas darbu. Ja printerim ir skeneris, varat arī ieskenēt un izdrukāt mākslas darbus.

Bērnu radītie mākslas darbi bieži ir veidoti uz papīra, izmantojot zīmuļus, krītiņus, flomāsterus un krāsas. Izmantojot skenerus, kas iebūvēti lielākajā daļā Canon PIXMA printeru, vai iespēju kopēt no viedtālruņa, bērnu mākslas darbus var ātri un viegli pārvērst drukāšanai gatavā digitālā formātā vai var vienkārši izveidot oriģinālu kopijas. Varat arī darbus skenēt no viedtālruņa, izmantojot lietotni Canon PRINT. Dažus varat izdrukāt pat uz Canon magnētiskā fotopapīra, lai pieliktu tos pie ledusskapja un jums nebūtu jāuztraucas par to, ka oriģināls varētu kļūt netīrs, saplīst vai nolietoties. Uz katras papīra lapas, kuras izmēri ir tikai 10 x 15 cm, vienlaikus varēsiet izlikt vairākus mākslas darbus.

Vēl viena lieliska iespēja, kā izrādīt bērnu mākslas darbus, ir Canon foto kubs, kas ir ne tikai atjautīgs fotoattēlu un kvadrāta formas izdruku glabāšanas veids — to var arī no ārpuses dekorēt ar attēliem, lai personalizētu izskatu. Bērni var to izmantot, lai parādītu savus mīļākos vasaras brīvlaika momentuzņēmumus, vai pat projektiem, piemēram, lai demonstrētu gadalaiku maiņu. Foto kuba komplektācijā ir iekļautas divas tintes kasetnes un 40 loksnes kvadrāta formas papīra Photo Paper Plus Glossy II.

4. Radiet savu grāmatzīmju dizainu

Mājas formas grāmatzīmes, kas izveidotas, izmantojot Canon Creative Park veidnes, un izkārtotas uz atvērtas grāmatas.

Lietotnē Creative Park ir atrodamas dažādas grāmatzīmju veidnes, tostarp šie jaukie mājas formas modeļi.

Vertikāls attēls ar krāsainām burtnīcām, uzlīmju loksnēm un Canon SELPHY CP1500 printeri, kas drukā attēlu ar mazu meiteni skolas formā.

SELPHY printerus var izmantot ar jebkuru viedierīci, tāpēc varat ātri un viegli izveidot grāmatzīmes un uzlīmes.

Jaunieši var arī izmantot PIXMA vai SELPHY printerus, lai radītu savu “atpakaļ uz skolu” grāmatzīmju dizainu.

PIXMA lietotāji var atrast jau gatavu grāmatzīmju dizainu tīmekļa vietnē Creative Park, tostarp ar dažādiem dzīvniekiem, vai pat dažus jaukus pingvīna formas lapu marķierus.

Lietotne Canon SELPHY Photo Layout sniedz iespēju radīt personalizētas grāmatzīmes, izmantojot SELPHY CP1500. Atlasiet opciju Bookmark Layout (Grāmatzīmju izkārtojums) un pastkartes izmēra (100 x 148 mm) papīru un pēc tam izlemiet, vai izvēlētie attēli ir jāsalāgo ar grāmatzīmes augšdaļu vai apakšu. Opcija Bookmark Layout (Grāmatzīmju izkārtojums) ir noderīga arī fotoattēlu drukāšanai tādiem personu apliecinošiem dokumentiem kā sabiedriskā transporta biļete vai lasītāja karte.

5. Drukājiet bez ierobežojumiem

Smaidoša sieviete un bērns sēž pie galda blakus Canon PIXMA MegaTank printerim. Sieviete uzpilda printera tintes tvertnes, savukārt bērns krāso izdruku.

Ja printeri regulāri lieto visa ģimene — gan skolas materiāliem, gan darbam mājās — noderēs Canon PIXMA G3570 sērijas MegaTank printeri, kuriem ir uzpildāmas tintes tvertnes, kas var būt ekonomiskāka izvēle lielu apjomu drukāšanai.

Aktīvām ģimenēm, kas drukā vairāk, vēl viena laba izvēle ir PIXMA G3570 sērijas printeris. Šiem MegaTank printeriem ir lielas tvertnes, kas uzpildāmas ar vienkārši lietojamām tintes pudelēm. Ar pilnu tintes pudeļu komplektu var izdrukāt līdz 81002 lapām, maksājot tikai nelielu daļu no kasetņu cenas, tādējādi lielapjoma drukāšanas izmaksas ir daudz zemākas.

Jauns semestris rada organizatoriskas problēmas vecākiem un aprūpētājiem, kā arī pašiem bērniem. Tās var būt vēl lielākas pirms jaunā mācību gada vai mācību uzsākšanas jaunā skolā. Ņemot vērā Canon printeru klāsta daudzpusību, elastību un plašās savienojamības iespējas, viss process var kļūt daudz vienkāršāks, jo šie printeri palīdz visai ģimenei sakārtot lietas, vienlaikus ļaujot gūt prieku un radoši izpausties.

Autori: Metjū Ričardss (Matthew Richards), Klēra Gillo (Claire Gillo) un Reičela Sīgala Hamiltone (Rachel Segal Hamilton)

 1. Dropbox ir Dropbox Inc. preču zīme.
  Google, Google Classroom un Google Drive ir Google LLC preču zīmes, un Google šo vietni nekādā veidā neatbalsta, un tā nav ar to saistīta.
  Microsoft OneDrive ir Microsoft Corporation reģistrēta preču zīme ASV un citās valstīs.
  Apple un AirPrint ir Apple Inc. preču zīmes, kas reģistrētas ASV un citās valstīs un reģionos.
  Mopria ir Mopria Alliance, Inc. preču zīme.
 2. Ekonomiskais režīms samazina melnās tintes patēriņu, samazinot blīvumu; var izdrukāt par 26% vairāk lappušu nekā ar standarta režīmu. *Lappušu drukas ražība ir vērtība, kas tiek aprēķināta, pamatojoties uz Canon īpašo pārbaudes metodi, izmantojot ISO/IEC 29103 diagrammu un nepārtrauktas drukas simulāciju ar nomaiņu pēc sākotnējās iestatīšanas.

Saistītie produkti

 • Canon PIXMA G3570

  MegaTank printeri

  PIXMA G3570 sērija

  Drukājiet, kopējiet un skenējiet mājās ar šo ātro printeri, kuram ir Wi-Fi un uzpildāmas tintes tvertnes
 • Mājas printeri

  SELPHY CP1500

  Izmantojot šo vienkārši lietojamo un kompakto fotoprinteri, veidojiet ļoti izturīgas izdrukas ar bagātīgām krāsām dažu sekunžu laikā.
 • Strūklprinteri

  Magnetic Photo Paper MG-101

  Piešķiriet vēl vairāk radošuma un interaktivitātes fotogrāfiju drukai, izmantojot Canon magnētisko fotopapīru MG-101.
 • Saistīti raksti

 • RADOŠA DRUKĀŠANA

  Drukājiet sarakstus, plānus un mērķus

  Kļūstiet radošs ar Canon PIXMA printeri un uzturiet kārtību un apzinātību visu gadu.

 • DRUKĀŠANA

  Labākie printeri mājas birojam

  Padariet darbu mājās pavisam ērtu ar Canon PIXMA un MAXIFY printeriem.

 • DRUKĀŠANA

  Kā izmantot bezvadu printeri

  Gudri veidi, kā visefektīvāk izmantot bezvadu printeri.

 • DRUKĀŠANA

  Vislabākie printeri studentiem

  Ikvienam studentam ir vajadzīgs printeris — atklājiet savām vajadzībām atbilstošus variantus par pieņemamu cenu.