DRUKĀŠANA

Gudri veidi, kā izmantot bezvadu printeri

Ar Canon bezvadu printeri un lietojumprogrammām varat drukāt jebkuru saturu no jebkuras vietas, izmantojot Wi-Fi savienojumu, un sekot līdzi darbam, mācībām un mājas pārvaldības lietām, izmantojot viedtālruni. Atklājiet daudzās iespējas.
Cilvēks planšetdatorā izmanto lietojumprogrammu Easy-PhotoPrint Editor, lai ar Canon PIXMA printeri, kas stāv uz galda, bezvadu režīmā izdrukātu ģimenes attēlu.

Katrā birojā un mācību telpā ir nepieciešams printeris — un, laikiem mainoties, arvien vairāk cilvēku izvēlas strādāt un mācīties attālināti, tāpēc printeris nepieciešams arī katrās mājās.

Viena no labākajām lietām, strādājot mājās, ir tā, ka varat strādāt jebkurā telpā, kas atbilst jūsu noskaņojumam. Papildinot māju ar bezvadu printeri, kuram iespējots darbs ar mākoni, varat nesēdēt blakus printerim — varat drukāt no jebkuras vietas. Ja no rītiem vēlaties strādāt, sēžot uz dīvāna, bet pēcpusdienā vēlaties pārvietoties uz saulainu stūrīti dārzā, varat to darīt. Nosūtiet dokumentus drukāšanai, tiklīdz tie sagatavoti, un paņemiet, kad vēlaties.

Lietotājs tur viedtālruni, kurā redzams ekrāns, kurā tiek veidots savienojums ar Canon PIXMA G3570 sērijas printeri, izmantojot Wi-Fi.

Canon bezvadu printerus ir vienkārši iestatīt un ērti lietot. Ar Wi-Fi savienojumu un tādām lietojumprogrammām kā Canon PRINT varat kontrolēt printera funkcijas no viedtālruņa vai planšetdatora — vēlāk pastāstīsim par to vairāk. Iestatīšana ir vienkārša, izmantojot viedtālruņa lietojumprogrammu vai Canon tiešsaistes atbalsta ceļvedi — vienkārši atrodiet sava printera modeļa numuru un izpildiet detalizētos norādījumus.

Bezvadu drukāšana no viedajām mājām

Cilvēks pēta izdruku, kas parādās no Canon PIXMA printera uz galda.

Kompaktie, tomēr ļoti daudzpusīgie PIXMA TR4650 sērijas printeri ir lieliska izvēle bezvadu drukāšanai mājās. To melnajām un trīskrāsu kasetnēm ir pieejamas augstas ražības varianti, kas nodrošina ievērojamus ietaupījumus, un tos ir vienkārši izmantot drukāšanai, skenēšanai, kopēšanai un pat faksa sūtīšanai.

Canon MegaTank printeris stāv uz balta galda starp planšetdatoru, istabas augu un kancelejas piederumiem.

Gan mājās, gan mazā birojā un mājas birojā noder MAXIFY GX6050 — MegaTank printeris ar lielas ietilpības tintes tvertnēm, kas nodrošina izcili zemas kopējās ekspluatācijas izmaksas salīdzinājumā ar parastajiem lāzera un tintes printeriem. Nesaspiežamās nomaiņas tintes pudeles ar atšķirīgiem uzgaļiem padara nomaiņu ātru, vienkāršu un pilnīgi tīru.

Mūsdienās mājas dzīvi apvieno Wi-Fi tīkls. Atsevišķi cilvēki, pāri un ģimenes ikdienā mēdz paļauties uz datoru, klēpjdatoru, planšetdatoru un viedtālruņu klāstu. Pievienojiet savam mājas Wi-Fi tīklam Canon printeri un varēsiet no visām šīm ierīcēm drukāt bez vadiem un izdarīt vēl daudz vairāk no jebkuras vietas mājās. Turklāt, izmantojot Canon lietojumprogrammas, jūs varat drukāt vai skenēt attālināti no tālākām vietām, kur vien jums ir Wi-Fi savienojums, piemēram, drukāt dokumentus vai fotogrāfijas ar mājas printeri, kamēr atrodaties vilcienā vai kafejnīcā.

Printeris var būt noderīgs ne tikai vēstuļu un uzlīmju veidošanai ikdienas uzņēmējdarbības vajadzībām, bet var arī palīdzēt strādāt ražīgāk un efektīvāk. Lasot izdruku, pastāv mazākas iespējas, ka jūs iztraucēs ekrāna paziņojumi vai ienākošie e-pasta ziņojumi. Ir vērts arī atcerēties, ka acīm regulāri nepieciešama atpūta no ekrāna.

PIXMA G3570 sērijas printeri (skatiet videoklipu iepriekš) ar Wi-Fi savienojumu ir lieliski piemēroti aizņemtām viedajām mājām, apvienojot drukāšanu, skenēšanu un kopēšanu ar lielas ietilpības tintes tvertnēm, kas var nodrošināt līdz 6000 melnbaltos un 7700 krāsu dokumentus.1 Canon MegaTank sistēma arī atvieglo uzpildi ar vienkārši lietojamām tintes pudelēm, kas nomaiņu padara tīru un drukāšanu ārkārtīgi izdevīgu. Printeris PIXMA G4570 ir papildināts ar automātisko dokumentu padevēju ērtai vairāku lappušu skenēšanai un kopēšanai.

Svarīgs rīks skolniekiem un augstskolu studentiem

Pusaudzis ar sakrustotām kājām sēž uz gultas, pētot mācību grāmatas. Uz galda blakus gultai ir Canon PIXMA printeris.

Bezvadu printeris ir nenovērtējams skolniekiem un studentiem — viņi to var izmantot, lai izdrukātu uzdevumus vai pārbaudītu savus darbus. PIXMA Cloud Link atbalsta arī Google Classroom, kas skolniekiem atvieglo saziņu ar skolotājiem, mācoties mājās.

Ne tikai profesionāļiem mājās noder bezvadu printeris. PIXMA Cloud Link atbalsta arī Google Classroom — tas nozīmē, ka tā ir noderīga skolniekiem un augstskolu studentiem. Google Classroom platforma ir izveidota, lai uzlabotu pasniedzēju un studentu komunikāciju. Izmantojot PIXMA Cloud Link ar Google Classroom, studenti var izdrukāt apmeklēto nodarbību sarakstus, kā arī uzdevumus tieši no printera ekrāna vai savas viedierīces, izmantojot Canon PRINT lietojumprogrammu. Papildu priekšrocība skolotājiem ir tā, ka viņi var ērti izdrukāt klases žurnālus, kur redzami atsevišķu klašu skolnieki.

Ar Canon lietojumprogrammām var izdarīt vairāk

Cilvēks satver izdruku, kas parādās no Canon PIXMA printera. Uz galda blakus printerim ir vairākas citas izdrukas.

Canon PRINT lietojumprogramma ir lielisks drukas kompanjons gan ģimenēm, gan biroja darbiniekiem. Varat skenēt, drukāt, kopēt un pat izveidot saiti uz mākoni.

Cilvēks tur planšetdatoru, kura ekrānā redzama draugu grupas fotogrāfija. Fonā Canon PIXMA printeris drukā to pašu attēlu.

Canon lietojumprogrammu klāsts, ieskaitot Easy-PhotoPrint Editor un tīmekļa programmatūru PosterArtist, atvieglo drukāšanu un ļauj īstenot arī savas radošās ieceres.

Lai nodrošinātu izcilību vienkāršas lietošanas, daudzpusības, efektivitātes un radošo iespēju jomā, Canon piedāvā plašu bezmaksas lietojumprogrammu un programmatūras klāstu, kas uzlabo bezvadu drukāšanas pieredzi. Ar Canon PRINT lietojumprogrammu varat drukāt, kopēt un skenēt no viedierīcēm, kā arī mainīt drukas iestatījumus, pārbaudīt tintes līmeni un veikt regulāro apkopi.

Kā redzējām, Canon lietojumprogrammas ļauj ērti drukāt ar bezvadu printeri tieši no tālruņa. Kad strādājat no mājām vai ārpus uzņēmuma, izmantojot Canon PRINT lietojumprogrammu ar PIXMA Cloud Link, varat izveidot bezvadu savienojumu ar biroja printeri, lai varētu koplietot dokumentus ar citiem darbiniekiem. Varat arī skenēt dokumentus attālināti, izmantojot viedtālruņa kameru, un pēc tam tos birojā izdrukāt vai arī skenēt dokumentus birojā, izmantojot printeri, un nosūtīt tos uz viedtālruni. Varat izmantot abus veidus.

Lietojumprogramma Easy-PhotoPrint Editor ļauj radoši uzplaukt un sniedz iespēju pārvērst digitālās fotogrāfijas stilīgās izdrukās un unikālās dāvanās, izmantojot kalendāru, kartīšu, plakātu un citu materiālu veidnes.

Pieejams arī tiešsaistes pakalpojums PosterArtist, lai varētu izveidot savus plakātus, reklāmkarogus un skrejlapas. MAXIFY GX3050 un MAXIFY GX4050 MegaTank printeri šim nolūkam ir īpaši piemēroti, jo tiem ir plakana aizmugurējās ievades paplāte, kas atvieglo līdz 1,2 m garu reklāmkarogu izveidi un līdz 0,7 mm bieza papīra izmantošanu.

Windows datoriem lietojumprogramma Easy-Layout Editor ir noderīgs printera draivera funkciju paplašināšanas modulis, kas sniedz ekrānā priekšskatījumu vairāku attēlu izkārtošanai un drukāšanai. Pat bez lietojumprogrammas lejupielādes Canon printeri, kas ir saderīgi ar Chromebook, Apple AirPrint un Mopria® operētājsistēmai Android, ļauj vienkārši izveidot savienojumu un drukāt bezvadu režīmā, izmantojot viedtālruņa vai planšetdatora iebūvēto drukāšanas protokolu.

Canon PIXMA printeris, kas stāv uz galda, drukā saulespuķes veidni, savukārt fonā tēvs un meita izgatavo tādu pašu saulespuķi.

Bezvadu drukāšana nozīmē to, ka nav jāsēž blakus printerim, nav nepieciešama īpaša mājas biroja vieta un varat strādāt — un spēlēties — jebkurā vietā, kur vēlaties.

Canon printeri ar Wi-Fi funkciju un lietojumprogrammu klāstu ir izstrādāti tā, lai tie nevainojami sadarbotos. Sākot ar printeru fiziskajiem vadības paneļiem un beidzot ar lietojumprogrammu funkcijām un saskarnēm, viss ir veidots tā, lai būtu viegli un intuitīvi lietojams, vienlaikus sniedzot jums brīvību veikt visu veidu skenēšanas un drukāšanas darbus pēc iespējas ātrāk un bez piepūles. Ja telpā atrodas Canon printeris, bezvadu drukāšana ir tik vienkārša, cik vien iespējams.


Autori: Andžela Nikolsone (Angela Nicholson) un Metjū Ričards (Matthew Richards)

  1. Lappušu drukas ražība ir vērtība, kas tiek aprēķināta, pamatojoties uz Canon īpašo pārbaudes metodi, izmantojot ISO/IEC 24712 diagrammu un nepārtrauktas drukas simulāciju ar nomaiņas tintes kasetnēm pēc sākotnējās iestatīšanas.

Saistītie produkti

Saistīti raksti