DRUKĀŠANAS PADOMI

MegaTank printeru daudzās priekšrocības

Canon MegaTank printeri sniedz iespēju drukāt ātrāk, vienkāršāk un labākā kvalitātē, ievērojami ietaupot vietu un izmaksas. Šeit ir viss, kas jums jāzina, lai izvēlētos jūsu vajadzībām perfekti atbilstošu modeli.
A small office with a Canon MAXIFY GX5040 printer positioned in the middle compartment of a grey wall unit.

Canon MegaTank printeri ar ārkārtīgi zemajām ekspluatācijas izmaksām un ērti lietojamajām funkcijām ir lieliski piemēroti intensīvai lietošanai mājās un birojos, kā arī studentiem. Tajos tiek izmantotas iebūvētas uzpildāmas tintes tvertnes ar pudelēm ārkārtīgi lielam drukas apjomam, salīdzinot ar parastajām kasetnēm. Ar tintes pudeļu komplektu var izdrukāt tūkstošiem lappušu, tāpēc varēsiet drukāt mēnešiem vai pat gadiem ilgi. Tas arī nozīmē, ka būs mazāk plastmasas atkritumu, jo nomaiņas tinte nav jāpasūta tik bieži.

Ir pieejams plašs MegaTank printeru modeļu klāsts, tāpēc varat izvēlēties to, kas atbilst jūsu vajadzībām un budžetam. Lietošanai mājās studentiem, mazu uzņēmumu īpašniekiem vai vecākiem, kam jātiek galā ar mājas darbu prasībām, PIXMA G sērijas modeļi piedāvā augsta līmeņa efektivitāti un, ja drukāšanas ātrums ir prioritāte, tad ātrākie PIXMA G3560 un PIXMA G2560 MegaTank modeļi var ietaupīt laiku. Printeris PIXMA G3560 ir aprīkots ar iebūvētu Wi-Fi, tāpat kā mākoņpakalpojumos strādājošais PIXMA G3520, kas sniedz iespēju drukāt attālināti no viedierīcēm.

PIXMA G2520, PIXMA G2560, PIXMA G3520, PIXMA G3560 un MAXIFY GX6050 ir daudzfunkciju printeri, kas apvieno trīs ierīču darbību, sniedzot iespēju drukāt, kopēt un skenēt, savukārt MAXIFY GX7050 ir papildināts ar faksa sūtīšanas iespējām. Bet, ja meklējat printeri, ar kuru iegūt ilgtermiņa ietaupījumus, ko piedāvā MegaTank printeri, optimizētais PIXMA G1520 un ar jaunām funkcijām aprīkotais Canon MAXIFY GX5050 nodrošina atsevišķu printeri bez skenēšanas un kopēšanas iespējām.

Neatkarīgi no tā, vai meklējat vienkārši lietojamu universālo printeri ģimenei, uzticamu ierīci, ar kuru varēsiet iekļauties termiņos, vai liela apjoma drukāšanas iespējas par zemām cenām savam uzņēmumam, tālāk aprakstīti seši iemesli, kāpēc MegaTank printeris būs jums piemērots.

1. Augsta kvalitāte, zemas drukāšanas izmaksas

Canon PIXMA G3520 printera skats no augšas ar papīra rokdarbu loksnēm un galda virsmas tam apkārt.

Canon MegaTank printeru klāsts sniedz tādas priekšrocības kā bagātīgas krāsas un ārkārtīgi asas izdrukas, atveidojot pat vissīkākās detaļas.

Printera PIXMA G650 skats no augšas uz apakšu, tam apkārt fotopapīrs, izdrukātas fotogrāfijas un Canon kamera.

PIXMA G550 un PIXMA G650 MegaTank printeros tiek izmantotas sešas krāsvielu tintes, un tie nodrošina izcilu kvalitāti, jo īpaši uz glancēta un spīdīga papīra, piedāvājot iespēju izdrukāt 3800 6 x 4 collu fotogrāfiju izdrukas, 3700 lappuses ar melnās tintes pudeli vai 80001 lappuses ar pilnu tintes pudeļu komplektu.

Sākuma līmeņa MegaTank printeri (PIXMA G3560, G2560, G3520, G2520, G1520) var nodrošināt līdz 76001,2 lappusēm ar vienu melnās tintes pudeli ekonomiskajā režīmā vai līdz 77001 lappusēm ar pudeļu komplektu. Šie MegaTank printeri piedāvā arī aizmugurējo papīra padevi ar 100 loksnēm, lai jūs varētu vairāk laika veltīt darbam, nevis printera papīra uzpildei.

Canon PIXMA G5050, G6050 un G6050 printeri ir vairāk piemēroti mājas birojiem, un ar tiem varēsiet iegūt līdz 83003 lappuses ekonomiskajā režīmā ar melno tinti, kā arī automātisku divpusējo druku un lielas ietilpības priekšējo un aizmugurējo papīra padevi (kopā 350 loksnes parastā papīra), lai strādātu patiešām ražīgā darba vidē. Printerim G7050 papildus ir 35 lokšņu automātiskais dokumentu padevējs un atsevišķa faksa iespējas.

Canon MAXIFY GX MegaTank printeru klāsts ir lieliski piemērots aizņemtai biroja videi ar vairākiem lietotājiem. Modeļi ietver MAXIFY GX6050 un MAXIFY GX7050, kas nodrošina biznesa kvalitātes melnbaltos un krāsu dokumentus ar kopējo ekspluatācijas izmaksu ietaupījumiem vidēji 85% apmērā salīdzinājumā ar 10 populārākajiem lāzera un tintes printeriem4.

Tiem, kuri vēlas palielināt darba ražību un vēl vairāk samazināt izmaksas, piemēroti melnbaltie modeļi GM2050 un GM4050, kas apvieno trīs ierīču funkcijas un var izdrukāt 18 000 lappuses ar trīs melnās tintes pudelēm5.

Ievērojamie izmaksu ietaupījumi un ražības ieguvums, ko nodrošina Canon MegaTank printeri, netiek panākts uz drukas kvalitātes rēķina. Dokumentu drukāšanai lielākā daļa PIXMA MegaTank printeru piedāvā bagātīgas krāsas ar krāsvielu bāzes krāsu tintēm un ārkārtīgi asu dokumentu drukāšanu, ko panāk ar īpašo pigmenta melno tinti. Pat ļoti mazs teksts un baltas rakstzīmes uz krāsaina fona saglabās augsta līmeņa precizitāti. Salīdzinājumam MAXIFY GX6050 un MAXIFY GX7050 izmanto pigmenta tinti visām trim krāsām, tostarp melnajai, nodrošinot izturīgus un augstas kvalitātes biznesa dokumentus, kas ir izturīgi pret ūdeni, berzi un marķieriem.

Lai iegūtu izcilas krāsu fotogrāfijas, printeriem PIXMA G550 un PIXMA G650 ir sešas krāsvielu tintes. Tās nodrošina optimālu kvalitāti ar plašu tonālo diapazonu un krāsu gammu.

2. Viegli uzpildāmas tintes tvertnes

Sieviete, kas piesprauž fotogrāfiju izdrukas ziņojumu dēlim. Zemāk uz galda atrodas Canon PIXMA G3520 printeris.

Canon MegaTank printeros tiek izmantotas uzpildāmas tintes tvertnes, ar kurām var izdrukāt tūkstošiem lappušu, lai jums būtu vairāk brīva laika citu darbu veikšanai.

Canon MegaTank printeru uzpildāmās tintes pudeles.

Neraizējieties par tintes nopilēšanu — pudeles automātiski pārtrauc uzpildi, kad tvertne ir pilna.

MegaTank printeru tintes tvertņu uzpilde ir vienkāršs process, ko jebkurš var paveikt gan mājās, gan birojā. Integrētas tintes tvertnes ir skaidri redzamas printera priekšpusē, tāpēc ir vienkārši sekot līdzi tintes līmenim. Kad tās jāpapildina, vienkārši paceliet ērti atveramos ar krāsām kodētos vāciņus un ievietojiet tintes pudeles, lai iepildītu tinti.

Canon tintes pudeles izveidotas tā, ka tās nevar saspiesties, līdz ar to uzpildes procedūra ir tīra un ātra. MegaTank printeru priekšrocība ir arī unikālās formas tintes tvertņu iepildes atveres. Šīs atveres atbilst atslēgas tipa sprauslām jaunā dizaina tintes pudelēs, samazinot risku, ka kļūdas dēļ nepareizā tvertnē tiek iepildīta nepareizā tinte. Īpaši izveidotās pudeles arī automātiski pārtrauc uzpildi, kad tvertnes ir pilnas.

3. Liels drukāšanas ātrums

Printeris MAXIFY GX5050 uz sakārtota biroja galda ar kancelejas precēm, monitoru, tastatūru un tālruni.

Ja nepieciešams ātrums, bet strādājat mazā birojā, kur nav daudz vietas, MAXIFY GX5050 piedāvā tās pašas uzņēmumiem nepieciešamās priekšrocības un lielo drukāšanas ātrumu kā MAXIFY GX6050 un GX7050, bet bez skenera un automātiskā dokumentu padevēja, līdz ar to ir īpaši kompakts un elegants.

Canon PIXMA G3520 printeris tiek uzpildīts ar tinti.

Ar visiem Canon MegaTank printeriem varat ērti sekot līdzi tintes līmenim, kas redzams printera priekšpusē.

Canon PIXMA G3560 un PIXMA G2560 sasniedz lielu drukāšanas ātrumu ar 10,86 attēliem minūtē melnbaltajiem dokumentiem un 6,06 attēliem minūtē krāsu izdrukām. Tā ir lieliska opcija, kad ir jāiekļaujas stingros termiņos. Vēl steidzamākiem darbiem printeris PIXMA G7050, kas apvieno četru ierīču darbību, piedāvā līdz 136 attēliem minūtē, drukājot ar melno tinti, un līdz 6,86 attēliem minūtē krāsu dokumentiem, kā arī ir aprīkots ar 35 lokšņu automātisko dokumentu padevēju, lai lietotājiem būtu ērti kopēt un skenēt dokumentus ar vairākām lappusēm.

Printeri MAXIFY GX6050 un MAXIFY GX7050 piedāvā maksimālu drukāšanas ātrumu — tie var izdrukāt 246 melnbaltus attēlus minūtē un 15,56 krāsainus attēlus minūtē; pēdējais no tiem piedāvā arī vienlaicīgu divpusējo skenēšanu un pilnu faksa funkcionalitāti, lai varētu ātri un vienkārši skenēt divpusējus dokumentus, kopēt un sūtīt pa faksu. Ja vēlaties tikai drukāšanas funkciju, kompaktais MAXIFY GX5050 nodrošina tādu pašu ātrumu un kvalitāti kā pārējie divi GX modeļi, bet bez iebūvētā skenera vai automātiskā dokumentu padevēja.

Ikdienas drukāšanai PIXMA G3520, PIXMA G2520 un PIXMA G1520 ar to 9,16 attēla minūtē drukāšanas ātrumu melnbaltajā režīmā un 56 attēliem minūtē krāsu režīmā, nodrošina ātru dokumentu apriti.

Visi MegaTank printeri ir paredzēti, lai līdz minimumam samazinātu dīkstāvi. Tie aprīkoti ar vienkārši nomaināmu apkopes kasetni, kas samazina iespēju, ka printeris būs jāsūta uz apkopi. Varat sekot līdzi apkopes kasetnes lietojumam, izmantojot galda datoru vai klēpjdatora draiveri, vai Canon PRINT lietojumprogrammu (PIXMA G3520 un PIXMA G3560), vai printera ekrānu (visiem, izņemot PIXMA G1520). Printeris paziņos, ja radīsies apkopes problēma, tāpēc kļūdas būs vienkārši novērst.

4. Vienkārša bezvadu drukāšanas tehnoloģija

Canon PIXMA G3520 printeris uz galda blakus viedtālrunim.

Ar Canon PIXMA G3520 un PIXMA G3560, kā arī citiem MegaTank printeriem varat bez vadiem drukāt no sava viedtālruņa vai planšetdatora, atvieglojot darbu un ietaupot laiku, kad jāiekļaujas termiņā.

Gan Canon PIXMA G3520, gan PIXMA G3560, kā arī citi modeļi MegaTank printeru klāstā ir aprīkoti ar iebūvētu Wi-Fi. Ērta savienojuma izveide un drukāšanas uzsākšana no datora vai mobilās ierīces — to var izdarīt ar vienu pieskārienu pogai. Printeriem PIXMA G5050, G6050, G7050, GM4050 un GM2050, kā arī MAXIFY GX6050, GX7050 un GX5050 ir arī Ethernet tīkla videi, kurā nepieciešams liels ātrums, kā arī stabils un drošs savienojums.

Ja strādājat attālināti un jums jākopīgo dokumenti ar kolēģiem birojā vai nepieciešama tiešsaistes kursa mācību materiālu kopija, varat piekļūt MegaTank printerim, kas aprīkots ar Wi-Fi, izmantojot datora vai viedierīces interneta savienojumu, lai drukātu tieši no populārajiem mākoņpakalpojumiem, piemēram, Google Drive, Google Classroom, Dropbox, Evernote un citiem.

Visu drukāšanas un apkopes vajadzību kontrole no viedtālruņa ir pavisam vienkārša, izmantojot Canon PRINT lietotni un ir arī citas Canon lietotnes, kas piedāvā dažādus veidus, kā radoši strādāt mājās. Lietotne Creative Park7 piedāvā dažādas iespējas — no papīra mākslas darbiem un personalizētu apsveikuma kartīšu dizaina līdz ballīšu dekorācijām un trīsdimensiju modeļiem, savukārt lietotne Easy-PhotoPrint Editor sniedz iespēju iemīļotākos fotoattēlus pārvērst stilīgās izdrukās un unikālās dāvanās, piedāvājot kalendāru, kartīšu, plakātu un citu materiālu veidnes.

Vai nevēlaties lejupielādēt lietojumprogrammu? MegaTank printeri ir saderīgi ar Apple AirPrint un Mopria operētājsistēmai Android (izņemot GM2050 un GM4050), tāpēc lietotāji, kuriem ir savienojums ar to pašu tīklu, kuram pievienots printeris, var vienkārši izveidot savienojumu un drukāt no viedierīcēm, izmantojot tajās iekļauto drukāšanas protokolu.

5. Plaša materiālu klāsta atbalsts

Sieviete izmanto planšetdatoru, lai bez vadiem drukātu ar MegaTank printeri.

Canon MegaTank printeri darbojas ar dažādu papīru, tostarp atkārtoti pielīmējamo fotopapīru, uzgludināmajiem attēlu pārnešanas materiāliem, turklāt ar daudziem var izdrukāt pat metru garus plakātus.

MegaTank printeri var nodrošināt augstas kvalitātes dokumentus un brīnišķīgas fotoattēlu izdrukas bez apmalēm8 dažādos formātos līdz A4 formātā ilgstošā laika periodā, tomēr to iespējas ir daudz vispusīgākas. Printeru klāsts atbalsta daudzveidīgu materiālu formātu un veidu izvēli, kas lieliski noder, vadot uzņēmumu, kā arī citām vajadzībām, piemēram, veidojot vizītkartes ar matēto un divpusēju matēto papīru. Printeri PIXMA G3560, G2560, G3520, G2520, G1520, G550 un G650, kā arī MAXIFY GX6050, GX7050 un GX5050 var izveidot pat 1,2 metru garus parastā papīra reklāmas plakātus. Drukājot mājās, MegaTank printeri var padarīt interesantāku mājas darbu pildīšanu un nodrošināt stundām ilgu ģimenes izklaidi.

6. Vienkārša lietošana

MAXIFY GX7050 un MAXIFY GX6050 uz darba virsmas blakus lielai papīra kaudzei un printera tintei.

No kompakta, vietu taupoša dizaina līdz ērtām navigācijas funkcijām — MegaTank printeri, piemēram, MAXIFY GX6050 un MAXIFY GX7050, ir paredzēti, lai tie būtu pēc iespējas ērtāki lietošanā.

Lielākā daļa Canon MegaTank printeru9 ir aprīkoti ar divu rindu LCD ekrānu, kas sniedz detalizētāku informāciju par printera iestatījumiem. Ekrānā var ērti pārbaudīt printera statusu un bezvadu iestatījumus, kā arī koriģēt drukāšanas iestatījumus tieši no printera un pārbaudīt apkopes prasības, piemēram, drukas galviņu tīrīšanas nepieciešamību. Ekrāns arī atvieglo kļūdu notīrīšanu, sniedzot skaidrus norādījumus vai kodus, kas attiecas uz lietotāja rokasgrāmatu, lai varētu vienkārši novērst problēmas. Printeriem MAXIFY GX6050 un MAXIFY GX7050 ir arī lielāki skārienekrāni, kas uzlabo lietošanas ērtības un pārvaldību.

MegaTank printeriem ir automātiskā izslēgšanās funkcija, lai ietaupītu enerģiju, kad tie netiek izmantoti, un automātiskā ieslēgšanas funkcija, kas sniedz iespēju uzsākt drukāšanu bez ieslēgšanas pogas nospiešanas. Tas papildina ērtības, jo īpaši ja nepieciešams drukāt dokumentus attālināti ar modeli, kurā iespējots Wi-Fi un mākoņpakalpojumi.


Autori: Markuss Hokinss (Marcus Hawkins) un Metjū Ričards (Matthew Richards)

 1. Drukas ražība ir vērtība, kas tiek aprēķināta, pamatojoties uz Canon īpašo pārbaudes metodi, izmantojot ISO/IEC 24712 diagrammu un nepārtrauktas drukas simulāciju ar nomaiņas tintes pudelēm pēc sākotnējās iestatīšanas.
 2. Ekonomiskais režīms samazina melnās tintes patēriņu, samazinot blīvumu; var izdrukāt par 26% vairāk lappušu nekā ar standarta režīmu.
 3. Ekonomiskais režīms samazina melnās tintes patēriņu, samazinot blīvumu; var izdrukāt par 38% vairāk lappušu nekā ar standarta režīmu.
 4. Aprēķinātie vidējie ietaupījumi, drukājot 1000 lappuses mēnesī 5 gadus, pamatojoties uz sākotnējā aparatūras pirkuma izmaksām, kā arī tintes vai tonera izmaksām. Kopējo ekspluatācijas izmaksu (TCO) ietaupījumu noteikšanas salīdzinājuma modeļi ietver 10 vispārdotākos krāsu lāzerprinterus un 10 vispārdotākos tintes strūklprinterus saskaņā ar “IDC EMEA Hardcopy Tracker” (2020. g. 1.–3. ceturkšņa dati). Sīkāku informāciju skatiet Canon tīmekļa vietnē.
 5. Drukas ražība ir vērtība, kas tiek aprēķināta, pamatojoties uz Canon īpašo pārbaudes metodi, izmantojot ISO/IEC 19752 melnbalto diagrammu un nepārtrauktas drukas simulāciju ar nomaiņu pēc sākotnējās iestatīšanas. Drukas ražība ievērojami atšķiras atkarībā no drukātā satura un citiem faktoriem.
 6. A4 dokumenta drukas laiks uz parasta papīra noteikts, ņemot vērā standarta ISO/IEC 24734 biroja kategorijas pārbaudes vidējos rādītājus.
 7. Atbalstītos modeļus skatiet vietnē https://ugp01.c-ij.com/ij/webmanual/WebPortal/PTA/pta_app_models.html?lng=en&type=non&app=cp. Ja jūsu printeris netiek atbalstīts, apskatiet Creative Park tīmekļa vietni.
 8. Izņemot Canon PIXMA GM2050 un GM4050.
 9. Canon PIXMA G1520 un GM2050 printeriem nav LCD.

Saistīti produkti

 • MAXIFY GX6050

  MegaTank printeri

  MAXIFY GX6050

  Iegūstiet biznesa kvalitātes dokumentus katru dienu, ietaupot vidēji 90% no kopējām ekspluatācijas izmaksām salīdzinājumā ar 10 populārākajiem lāzera un tintes printeriem, izmantojot šos uzpildāmos MegaTank printerus lielam drukas apjomam.
 • MAXIFY GX7050

  MegaTank printeri

  MAXIFY GX7050

  Iegūstiet biznesa kvalitātes dokumentus katru dienu, ietaupot vidēji 90% no kopējām ekspluatācijas izmaksām salīdzinājumā ar 10 populārākajiem lāzera un tintes printeriem, izmantojot šos uzpildāmos MegaTank printerus lielam drukas apjomam.
 • PIXMA G3560 FRT attēls

  MegaTank printeri

  PIXMA G3560

  Izmantojiet savienošanas iespējas un ietaupiet ar ārkārtīgi ražīgo printeri, uz ko vienmēr var paļauties un kas nodrošina zemas izmaksas.
 • Canon PIXMA G2560 FRT attēls

  MegaTank printeri

  PIXMA G2560

  Šī ražīgā universālā ierīce ir ārkārtīgi ātra un ērta — tā nodrošina ļoti asus dokumentus un spilgtas fotogrāfijas dienu pēc dienas.
 • MegaTank printeri

  PIXMA G7050

  Drukājiet līdz 18 000 lokšņu un strādājiet raiti ar 35 lokšņu ADF — augsta kvalitāte ar zemām darbības izmaksām.
 • MegaTank printeri

  PIXMA G6050

  Printeri ar uzpildāmām tintes tvertnēm nodrošina lielu ražību, kvalitāti un funkcionalitāti ar zemām izmaksām uz lappusi.
 • MegaTank printeri

  PIXMA G5050

  Palieliniet darbspējas laiku un samaziniet izmaksas ar printeri, kuram ir vienkārši uzpildāmas tintes tvertnes
 • Saistītie raksti

 • DRUKĀŠANA

  Canon PosterArtist

  Ātri, vienkārši un bez maksas izveidojiet profesionālu plakātu dizainu.

 • DRUKĀŠANAS PADOMI

  Bieži uzdoti jautājumi par printeri, tinti un papīru

  Canon eksperts Sahaibs Huseins atbild uz bieži uzdotiem jautājumiem par printera tehnoloģiju, tinti un papīru.

 • DRUKĀŠANAS PADOMI

  Kurš printeris ir piemērots jums?

  Atrodiet savām vajadzībām piemērotāko Canon printeri — no ģimenēm un studentiem līdz darbiniekiem mājas birojos.

 • DRUKĀŠANA

  Tintes strūklprinteris vai lāzerprinteris — kurš jums ir piemērotāks?

  Atklājiet, ar ko atšķiras Canon tintes strūklprinteri no lāzerprinteriem, un uzziniet, kuri ir visatbilstošākie jūsu vajadzībām.