DRUKĀŠANAS PADOMI

Seši iemesli, kāpēc jums nepieciešams MegaTank printeris

Vai ir pienācis laiks uzlabot drukāšanu ar MegaTank printeri? Atklājiet Canon piedāvājuma priekšrocības.
Canon Camera
Canon PIXMA G sērijas MegaTank printeri izmanto iebūvētas uzpildāmas tintes tvertnes ar lielam drukas apjomam paredzētām pudelēm, nevis parastajām kasetnēm. Ar tintes pudeļu komplektu var izdrukāt tūkstošiem lappušu, tāpēc varēsiet drukāt mēnešiem vai pat gadiem ilgi. Lētāka ekspluatācija nekā parastajiem printeriem un ļoti vienkārša lietošana — tie ir ideāli piemēroti mājām, birojiem un mācībām.

Ir pieejams plašs MegaTank printeru modeļu klāsts, tāpēc varat izvēlēties to, kas atbilst jūsu vajadzībām un budžetam. Visi printeri piedāvā lielu darba efektivitāti, tomēr, ja jūsu prioritāte ir drukāšanas ātrums, izvēlieties ātrākos — PIXMA G3560 un PIXMA G2560 MegaTank modeļi var ietaupīt jūsu laiku. Printeris PIXMA G3560 ir aprīkots ar iebūvētu Wi-Fi, tāpat kā mākoņpakalpojumos strādājošais PIXMA G3520, kas sniedz iespēju drukāt attālināti no viedierīcēm.

PIXMA G2520, PIXMA G2560, PIXMA G3520 un PIXMA G3560 ir printeri, kuros apvienotas trīs funkcijas — drukāšana, kopēšana un skenēšana. Bet, ja meklējat printeri, ar kuru iegūt ilgtermiņa ietaupījumus, ko piedāvā MegaTank printeri, optimizētais PIXMA G1520 nodrošinās atsevišķu printeri bez skenēšanas un kopēšanas iespējām.

Neatkarīgi no tā, vai meklējat vienkārši lietojamu universālo printeri ģimenei, uzticamu ierīci, ar kuru varēsiet iekļauties termiņos, vai liela apjoma drukāšanas iespējas par zemām cenām savam uzņēmumam, tālāk aprakstīti seši iemesli, kāpēc MegaTank printeris būs jums piemērots.
Canon PIXMA G3520 printera skats no augšas ar papīra rokdarbu loksnēm un galda virsmas tam apkārt.

Canon MegaTank printeru klāsts sniedz tādas priekšrocības kā bagātīgas krāsas un ārkārtīgi asas izdrukas, atveidojot pat vissīkākās detaļas.

1. Augsta kvalitāte, zemas drukāšanas izmaksas

Sākuma līmeņa MegaTank printeru klāsts (PIXMA G3560, G2560, G3520, G2520, G1520) var nodrošināt līdz 76001,2 lappusēm ar vienu melnās tintes pudeli ekonomiskajā režīmā vai līdz 77001 lappusēm ar krāsu komplektu. Šie MegaTank printeri piedāvā arī aizmugurējo papīra padevi ar 100 loksnēm, lai jūs varētu vairāk laika veltīt darbam, nevis printera papīra uzpildei.

Ja regulāri nepieciešama liela apjoma drukāšana, izvēloties Canon PIXMA G5050, G6050 vai G7050 printeri, varēsiet iegūt 83003 lappuses ekonomiskajā režīmā ar melno tinti, kā arī automātisku divpusējo druku un lielas ietilpības priekšējo un aizmugurējo papīra padevi (kopā 350 loksnes parastā papīra), lai strādātu patiešām ražīgā darba vidē.

Ievērojamie izmaksu ietaupījumi un ražības ieguvums, ko nodrošina Canon MegaTank printeri, netiek panākts uz drukas kvalitātes rēķina. MegaTank printeri piedāvā bagātīgas krāsas ar krāsvielu bāzes krāsu tintēm un ārkārtīgi asu dokumentu drukāšanu, ko panāk ar īpašo pigmenta melno tinti. Pat ļoti mazs teksts un baltas rakstzīmes uz krāsaina fona saglabās augsta līmeņa precizitāti.
Sieviete, kas piesprauž fotogrāfiju izdrukas ziņojumu dēlim. Zemāk uz galda atrodas Canon PIXMA G3520 printeris.

Canon MegaTank printeros tiek izmantotas uzpildāmas tintes tvertnes, ar kurām var izdrukāt tūkstošiem lappušu, lai jums būtu vairāk brīva laika citu darbu veikšanai.

2. Viegli uzpildāmas tintes tvertnes

MegaTank printeru tintes tvertņu uzpilde ir vienkāršs process, ko jebkurš var paveikt gan mājās, gan birojā. Integrētas tintes tvertnes ir skaidri redzamas printera priekšpusē, tāpēc ir vienkārši sekot līdzi tintes līmenim. Kad tās jāpapildina, vienkārši paceliet ērti atveramos ar krāsām kodētos vāciņus un ievietojiet tintes pudeles, lai iepildītu tinti.

Canon tintes pudeles izveidotas tā, ka tās nevar saspiesties, līdz ar to uzpildes procedūra ir tīra un ātra. MegaTank printeru priekšrocība ir arī unikālās formas tintes tvertņu iepildes atveres. Šīs atveres atbilst atslēgas tipa sprauslām jaunā dizaina tintes pudelēs, samazinot risku, ka kļūdas dēļ nepareizā tvertnē tiek iepildīta nepareizā tinte. Īpaši izveidotās pudeles arī automātiski pārtrauc uzpildi, kad tvertnes ir pilnas.
Canon MegaTank printeru uzpildāmās tintes pudeles.

Neraizējieties par tintes nopilēšanu — pudeles automātiski pārtrauc uzpildi, kad tvertne ir pilna.

Canon PIXMA G3520 printeris tiek uzpildīts ar tinti.

Varat ērti sekot līdzi tintes līmenim, jo tintes tvertnes ir redzamas printera priekšpusē.

3. Liels drukāšanas ātrums

Canon PIXMA G3560 un PIXMA G2560 sasniedz lielu drukāšanas ātrumu ar 10,84 attēliem minūtē melnbaltajiem dokumentiem un 6,04 attēliem minūtē krāsu izdrukām. Tā ir lieliska opcija, kad ir jāiekļaujas stingros termiņos.

Vēl steidzamākiem darbiem printeris PIXMA G7050, kas apvieno četru ierīču darbību, piedāvā līdz 134 attēliem minūtē, drukājot ar melno tinti, un līdz 6,84 attēliem minūtē krāsu dokumentiem, kā arī ir aprīkots ar 35 lokšņu automātisko dokumentu padošanas ierīci, lai lietotājiem būtu ērti kopēt un skenēt dokumentus ar vairākām lappusēm.

Ikdienas drukāšanai PIXMA G3520, PIXMA G2520 un PIXMA G1520 ar to 9,14 attēla minūtē drukāšanas ātrumu melnbaltajā režīmā un 54 attēliem minūtē krāsu režīmā, nodrošina ātru dokumentu apriti.

Sākuma līmeņa MegaTank printeri ir izstrādāti, paturot prātā pēc iespējas mazāku dīkstāvi. Tie aprīkoti ar vienkārši nomaināmu apkopes kasetni, kas samazina iespēju, ka printeris būs jāsūta uz apkopi. Varat sekot līdzi apkopes kasetnes lietojumam, izmantojot galda datoru vai klēpjdatora draiveri, vai Canon PRINT lietojumprogrammu (PIXMA G3520 un PIXMA G3560), vai printera ekrānu (visiem, izņemot PIXMA G1520). Printeris paziņos, ja radīsies apkopes problēma, tāpēc kļūdas būs vienkārši novērst.
Canon PIXMA G3520 printeris uz galda blakus viedtālrunim.

Ar Canon PIXMA G3520 un PIXMA G3560, kā arī citiem MegaTank printeriem varat bez vadiem drukāt no sava viedtālruņa vai planšetdatora, atvieglojot darbu un ietaupot laiku, kad jāiekļaujas termiņā.

4. Vienkārša bezvadu drukāšanas tehnoloģija

Gan Canon PIXMA G3520, gan PIXMA G3560, kā arī citi modeļi MegaTank printeru klāstā ir aprīkoti ar iebūvētu Wi-Fi. Funkcijas Wireless Direct poga atvieglo savienojuma izveidi un drukāšanas uzsākšanu no datora vai mobilās ierīces — to var izdarīt ar vienu pieskārienu pogai. Printeriem PIXMA G5050, G6050, G7050, GM4050 un GM2050 ir arī Ethernet tīkls videi, kurā nepieciešams liels ātrums, kā arī stabils un drošs savienojums.

Ja strādājat attālināti un jums jākopīgo dokumenti ar kolēģiem birojā vai nepieciešama tiešsaistes kursa mācību materiālu kopija, varat piekļūt PIXMA printerim, kas aprīkots ar Wi-Fi, izmantojot datora vai viedierīces interneta savienojumu, lai drukātu tieši no populārajiem mākoņpakalpojumiem, piemēram, Google Drive, Google Classroom, Dropbox, Evernote un citiem.

Visu drukāšanas un apkopes vajadzību kontrole no viedtālruņa ir pavisam vienkārša, izmantojot Canon PRINT lietojumprogrammu, un ir arī citas Canon lietojumprogrammas, kas piedāvā dažādus veidus, kā radoši strādāt mājās. Lietojumprogramma Creative Park 5 piedāvā dažādas iespējas — no papīra mākslas darbiem un personalizētu apsveikuma kartīšu dizaina līdz ballīšu dekorācijām un trīsdimensiju modeļiem, savukārt lietojumprogramma Easy-PhotoPrint Editor sniedz iespēju iemīļotākos fotoattēlus pārvērst stilīgās izdrukās un unikālās dāvanās, piedāvājot kalendāru veidnes, kartītes, plakātus un citus materiālus.

Vai nevēlaties lejupielādēt lietojumprogrammu? MegaTank printeri ir saderīgi ar Apple AirPrint un Mopria operētājsistēmai Android, tāpēc lietotāji, kuriem ir savienojums ar to pašu tīklu, kuram pievienots printeris, var vienkārši izveidot savienojumu un drukāt no viedierīcēm, izmantojot tajās iekļauto drukāšanas protokolu.
Sieviete izmanto planšetdatoru, lai bez vadiem drukātu ar MegaTank printeri.

Canon MegaTank printeri darbojas ar dažādu papīru, tostarp atkārtoti pielīmējamo fotopapīru, uzgludināmajiem attēlu pārnešanas materiāliem, turklāt ar daudziem var izdrukāt pat metru garus plakātus.

5. Plaša materiālu klāsta atbalsts

MegaTank printeri var nodrošināt augstas kvalitātes dokumentus un brīnišķīgas fotoattēlu izdrukas bez apmalēm6 dažādos formātos līdz A4 ilgstošā laika periodā, tomēr to iespējas ir daudz vispusīgākas. Printeru klāsts atbalsta daudzveidīgu materiālu formātu un veidu izvēli, kas lieliski noder, vadot uzņēmumu, kā arī citām vajadzībām, piemēram, veidojot uzlīmes marķēšanai un vizītkartes ar matēto un divpusēju matēto papīru. Ar printeriem PIXMA G3560, G2560, G3520, G2520 un G1520 var izgatavot pat 1,2 metru garus reklāmas plakātus. Ja drukājat mājās, MegaTank printeri var piešķirt prieku mājas darbu gatavošanai, kā arī stundām ilgi izklaidēt ģimeni ar atkārtoti pielīmējamo fotopapīru un magnētisko fotopapīru. Varat izdrukāt fotoattēlus uz dažāda glancētā un pusmatētā papīra un pat izveidot uzgludināmos attēlu pārnešanas materiālus.

6. Vienkārša lietošana

Lielākā daļa Canon MegaTank printeru7 ir aprīkoti ar divu rindu LCD ekrānu, kas sniedz detalizētāku informāciju par printera iestatījumiem. Ekrānā var ērti pārbaudīt printera statusu un bezvadu iestatījumus, kā arī koriģēt drukāšanas iestatījumus tieši no printera un pārbaudīt apkopes prasības, piemēram, drukas galviņu tīrīšanas nepieciešamību. Ekrāns arī atvieglo kļūdu notīrīšanu, sniedzot skaidrus norādījumus vai kodus, kas attiecas uz lietotāja rokasgrāmatu, lai varētu vienkārši novērst problēmas.

MegaTank printeriem ir automātiskā izslēgšanās funkcija, lai ietaupītu enerģiju, kad tie netiek izmantoti, un automātiskā ieslēgšanas funkcija, kas sniedz iespēju uzsākt drukāšanu bez ieslēgšanas pogas nospiešanas. Tas papildina ērtības, jo īpaši ja nepieciešams drukāt dokumentus attālināti ar modeli, kurā iespējots Wi-Fi un mākoņpakalpojumi.

Autors: Markuss Hokins (Marcus Hawkins)
 1. Drukas ražība ir vērtība, kas tiek aprēķināta, pamatojoties uz Canon īpašo pārbaudes metodi, izmantojot ISO/IEC 24712 diagrammu un nepārtrauktas drukas simulāciju ar nomaiņas tintes pudelēm pēc sākotnējās iestatīšanas.
 2. Ekonomiskais režīms samazina melnās tintes patēriņu, samazinot blīvumu; var izdrukāt par 26% vairāk lappušu nekā ar standarta režīmu.
 3. Ekonomiskais režīms samazina melnās tintes patēriņu, samazinot blīvumu; var izdrukāt par 38% vairāk lappušu nekā ar standarta režīmu.
 4. A4 dokumenta drukas laiks uz parasta papīra noteikts, ņemot vērā standarta ISO/IEC 24734 biroja kategorijas pārbaudes vidējos rādītājus.
 5. Atbalstītos modeļus skatiet vietnē https://ugp01.c-ij.com/ij/webmanual/WebPortal/PTA/pta_app_models.html?lng=en&type=non&app=cp. Ja jūsu printeris netiek atbalstīts, apskatiet Creative Park tīmekļa vietni.
 6. Izņemot Canon PIXMA GM2050 un GM4050.
 7. Canon PIXMA G1520 un GM2050 printeriem nav LCD.

Saistīti raksti

 • PRINTING

  Meet the PIXMA G640 and PIXMA G540

  Discover the new features of the next generation of Canon MegaTank printers.

 • Tintes līmeņi, kas redzami Canon printera iestatījumu joslā.

  DRUKĀŠANAS PADOMI

  Bieži uzdoti jautājumi par printeri, tinti un papīru

  Canon eksperts Sahaibs Huseins (Suhaib Hussain) atbild uz bieži uzdotiem jautājumiem par printera tehnoloģiju, tinti un papīru.

 • Get-Inspired-PIXMA-TR8550

  DRUKĀŠANA

  Drukāšana bezvadu režīmā

  Pārejiet uz bezvadu darbu mājas birojā un drukājiet no jebkuras vietas — iestatīšana ir pavisam vienkārša.

 • Stimulējiet uzņēmējdarbību ar MAXIFY GX7050

  DRUKĀŠANA

  Stimulējiet uzņēmējdarbību ar MAXIFY GX7050

  Canon MAXIFY GX7050 ir lieliski piemērots uzņēmumiem — ātrs un daudzpusīgs printeris, kas nodrošina augstākās kvalitātes materiālus ar ārkārtīgi zemām ekspluatācijas izmaksām.