DRUKĀŠANA

Kā izvēlēties savām vajadzībām atbilstošo Canon printeri

Kādi darbi jūsu printerim būs jāveic? Izmantojot mūsu noderīgo ceļvedi, atrodiet savām prasībām lieliski atbilstošu printeri, kas noderēs vispārīgai lietošanai, darbam mājas birojā vai rokdarbiem.
Sieviete sēž pie mājas biroja galda, uz kura atrodas klēpjdators, monitors un Canon MegaTank printeris, kā arī četras tintes pudeles.

Ja jums ir liela ģimene, kam patīk kopā ceļot, nav īpaši praktiski iegādāties divvietīgu sporta automašīnu. Tas pats attiecas uz printeriem. Atkarībā no drukāšanas vajadzībām ir jāizvēlas sev piemērotākais printeris.

Daudziem cilvēkiem galvenokārt jādrukā krāsaini vai melnbalti dokumenti — no bērnu mājasdarbiem vai studentu projektiem līdz biznesa dokumentiem mājas birojā. Iespējams, ka daži cilvēki vēlas iespēju mājās izgatavot glancētu fotoattēlu izdrukas vai papīra izstrādājumus rokdarbiem un citiem vaļaspriekiem. Iespējams, vēlēsities drukāt tikai reizēm, bet varbūt jums ir nepieciešams printeris, kas spēj tikt galā ar liela apjoma darbplūsmu. Un, lai lietošana būtu vienkāršāka, daudziem cilvēkiem arvien svarīgāks ir bezvadu savienojums.

Tirdzniecībā ir pieejama plaša izvēle — no pieejamiem vienas funkcijas tintes strūklprinteriem līdz augstas ražības daudzfunkciju lāzerprinteriem. Šeit apskatīsim Canon tintes strūklprinteru klāstu, kas piemērots visbiežāk esošajām drukāšanas vajadzībām. Katrā kategorijā ir modeļi ar parastajām tintes kasetnēm, kas dažās situācijās atvieglo dzīvi, savukārt citiem labāk piemēroti varētu būt MegaTank printeri ar lielas ietilpības atkārtoti uzpildāmām tintes tvertnēm un zemām ekspluatācijas izmaksām.

Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kuri Canon printeri varētu būt labākā izvēle jums.

Labākais printeris vispārīgai drukāšanai mājās

No augšpuses redzams tumši pelēks printeris uz galda. To ieskauj dažādas izdrukas, un roka tur viedtālruni un drukā no tā tīmekļa lapu.

Sākuma līmeņa Canon PIXMA TS3450 sērija piedāvā pieejamas universālās ierīces mājām. Tajā ir ietverts skeneris papildu daudzpusībai, lakonisks interfeiss 3,8 cm LCD ekrānā un Wi-Fi savienojums, lai jūs varētu drukāt no mobilās ierīces jebkurā vietā savā mājas tīklā.

Daudzpusīgam printerim, kas paredzēts bērniem, studentiem un ģimenes dzīvei kopumā, ir jābūt pieejamam un vienkārši lietojamam. Sākot ar vienkāršāko, Canon PIXMA TS3450 sērijas printerus ir ārkārtīgi viegli uzstādīt un lietot, tie izmanto tikai divas FINE tintes kasetnes (melnbalto un trīskrāsu), un pastāv iespēja iegādāties kasetnes lielam drukāšanas apjomam, panākot lielāku rentabilitāti.

PIXMA TS3450 sērijā ir kompakti un viegli printeri, tomēr tajos ir ietverts skeneris skenēšanai un kopēšanai. Tie var izdrukāt ne tikai augstas kvalitātes dokumentus, bet arī 6 x 4 collu, 5 x 5 collu un 7 x 5 collu fotoattēlu izdrukas bez apmalēm. Tajos ietverts arī Wi-Fi savienojums ar vienu pieskārienu, lai jūs varētu drukāt no jebkuras vietas mājās, izmantojot datoru, viedtālruni vai planšetdatoru.

Cilvēks sēž un strādā pie koka rakstāmgalda, uz kura ir monitors, tastatūra un Canon printeris. Pie sienas virs rakstāmgalda ir pielīmētas dažādas mazas papīra loksnes, uz kurām rakstītas piezīmes.

Canon PIXMA G2570 klāstā ir četri modeļi ar ārkārtīgi zemām ekspluatācijas izmaksām, kas nodrošina īpaši zemas kopējās izmaksas. Šeit parādītajai Canon PIXMA G3570 sērijai ir skeneris un Wi-Fi savienojums. Tos visus ir viegli lietot un uzturēt, tiem ir liels dokumentu drukāšanas ātrums un liels izdrukāto lappušu skaits ar MegaTank atkārtoti uzpildāmajām tintes tvertnēm, kas nozīmē, ka tie ir lieliski piemēroti visdažādākajiem darbiem — no daudzveidīgas izmantošanas ģimenē līdz mājas birojam.

Ja jūs mājās daudz drukājat, tintes kasetņu iegādei un nomaiņai ir laika ziņā efektīva un naudu taupoša alternatīva. Canon MegaTank atkārtoti uzpildāmo tintes strūklprinteru klāsts tintes kasetņu vietā ir aprīkots ar lielas ietilpības tintes tvertnēm, kurās ir pietiekami daudz tintes, lai izdrukātu līdz 6000 melnbaltas A4 formāta lappuses vai līdz 7700 krāsainas lappuses.1

Tie ir nedaudz dārgāki nekā daži printeri ar kasetnēm, taču ekspluatācijas izmaksas ir daudz zemākas, kas kopējās izmaksas var samazināt pat par 80%. Kad jāuzpilda tintes tvertnes, tas notiek ātri, vienkārši un bez sarežģījumiem. Tinte tiek padota no pudelēm, izmantojot gravitācijas spēku, bez saspiešanas, un pudelēm ir atslēgas veida sprauslas, lai novērstu risku, ka nepareizā tvertnē tiek iepildīta nepareiza krāsa.

Canon PIXMA G2570 klāsta printeri ir arī ātri, izvadot 11 attēlus minūtē melnbaltajā režīmā un 6 attēlus minūtē krāsu režīmā. Canon PIXMA G1530 ir vienas funkcijas printeris, savukārt Canon PIXMA G2570 ir papildināts ar iebūvētu skeneri un Canon PIXMA G3570 sērijai ir gan skeneris, gan Wi-Fi savienojums. Canon PIXMA G4570 ir papildināts arī ar 35 lokšņu automātisko dokumentu padevēju un tiešas faksa sūtīšanas funkciju.

Labākais printeris darbiniekiem mājās un mazos birojos

Canon MegaTank printeris uz koka galda mazā birojā. Fonā redzami vairāki cilvēki, kas strādā.

Canon MAXIFY GX4050 ir lieliski piemērots gan maziem birojiem, gan mājas birojiem, un tas ir aprīkots ar 6,9 cm skārienekrānu, Ethernet un Wi-Fi savienojumu, kā arī 35 lokšņu automātisko dokumentu padevēju un trīs virzienu papīra padeves sistēmu, lai jūs varētu sagatavot dažādas paplātes dažādu materiālu izvadei. Tā automātiskā divpusējās drukāšanas iespēja atvieglo darbu.

Daudzi cilvēki vismaz daļu laika strādā mājās, un viņiem ir nepieciešams printeris, kas vairāk paredzēts uzņēmējdarbības vajadzībām un spēj veikt dažādus darbus. Canon MAXIFY klāstā ir printeri, kas paredzēti ātrai augstas kvalitātes dokumentu drukāšanai, — tie ir lieliski piemēroti un laba izvēle nelielam birojam. Līdzīgi kā Canon PIXMA G2570 klāstā, Canon MAXIFY GX printeru klāstā ir MegaTank modeļi ar vēl zemākām ekspluatācijas izmaksām, pateicoties lielākam krāsainu lappušu drukas apjomam.

Canon MAXIFY GX3050 ir gudra izvēle, kas ietaupīs jūsu līdzekļus. Tas ir ātrs printeris, kas apvieno trīs ierīču darbību un ir lieliski piemērots biroja dokumentiem, melnbaltās lappuses izdrukājot ar ātrumu līdz 19 attēliem minūtē un krāsainās lappuses ar ātrumu līdz 13 attēliem minūtē. Varat sekot līdzi drukāšanas darbu gaitai, veikt atsevišķus kopēšanas darbus un pārbaudīt printera statusu, izmantojot 3,4 cm LCD ekrānu un vienkāršu saskarni ar spiedpogām. Tam ir 250 lokšņu ievades kasete priekšpusē, papildu 100 lokšņu padevējs aizmugurē un plakana paplāte biezākiem materiāliem. Tas aprīkots arī ar divpusējo drukāšanu un Wi-Fi savienojumu.

Canon MAXIFY GX4050 ir aprīkots ar visu iepriekš minēto un vēl vairāk — tas ir papildināts ar 6,9 cm krāsu skārienekrānu un 35 lokšņu automātisko dokumentu padevēju, lai atvieglotu vairāku lappušu dokumentu skenēšanu un kopēšanu. Tas aprīkots arī ar pilnīgi atsevišķu faksa funkciju un Ethernet savienojumu, kas nodrošina vienkāršu tīkla savienojuma izveidi papildus Wi-Fi un USB.

Datora monitors un biroja printeris uz biroja galda, un monitora priekšā ir krēsls.

Canon MAXIFY GX7050 lieliski tiek galā ar lielu biznesa kvalitātes dokumentu apjomu. Pilns tintes tvertņu komplekts ir paredzēts līdz 6000 melnbaltām lappusēm vai līdz 14 000 krāsainām lappusēm,2 kas ekonomiskajā režīmā attiecīgi palielinās līdz 9000 un 21 000 lappusēm.3 Pirmās izdrukas ieguves laiks ir tikai septiņas sekundes, un tam ir 50 lokšņu automātiskais dokumentu padevējs un divas 250 lokšņu papīra ievades paplātes, kā arī 100 lokšņu paplāte aizmugurē. Tā spēja skenēt abpusējus dokumentus ar vienu padevi var ievērojami ietaupīt laiku.

Ja darbam nepieciešama augstas kvalitātes drukāšana lielos apjomos, lieliska izvēle ir augstas klases printeri, piemēram, Canon MAXIFY GX6050 vai MAXIFY GX7050. Abi modeļi piedāvā vienkāršu drukāšanu, skenēšanu un kopēšanu, izmantojot 6,9 cm noliecamu krāsu skārienekrānu, kā arī 50 lokšņu automātisko dokumentu padevēju. Printeris MAXIFY GX7050 lepojas arī ar papildu papīra ievades paplāti, kas nodrošina 600 lokšņu kopējo ievades ietilpību, kā arī tiešu faksa sūtīšanas iespēju un divpusējo skenēšanu.

Labākais printeris ģimenēm un studentiem

Cilvēks sēž pie galda un strādā ar klēpjdatoru. Blakus ir Canon printeris ar papīra loksni izvades paplātē.

Canon PIXMA TR4650 sērijas printeris ir lieliski piemērots aizņemtām ģimenēm ar skolas vecuma bērniem, kā arī studentiem. Tas piedāvā pilnu funkciju klāstu, tostarp skeneri un automātisko dokumentu padevēju, kā arī atsevišķa faksa iespējas un automātisko divpusējo drukāšanu.

Ja jūsu ģimenē ir skolas vecuma bērni, jums ir nepieciešams printeris, kas ir ērti lietojams regulāro uzdevumu izdrukām, taču piedāvā arī dažādas radošās iespējas. Studentiem un jaunākiem bērniem, kā arī pārējai ģimenei iebūvētais skeneris ļaus ērti kopēt dokumentus un mākslas darbus, kā arī vajadzības gadījumā augšupielādēt tos mobilajās ierīcēs vai mākonī.

Pieejamā Canon PIXMA TR4650 sērija ir aprīkota ar 20 lokšņu automātisko dokumentu padevēju, lai vienkāršotu skenēšanu un kopēšanu, un tai ir automātiska divpusējās drukāšanas funkcija. Tā ir saderīga ar XL kasetnēm liela apjoma drukāšanai, kas ietaupa naudu, — lieliski piemērota studentiem ar nelielu budžetu, kuriem ir jādrukā lieli apjomi, piemēram, diplomdarbi.

Lai vēl vairāk samazinātu ekspluatācijas izdevumus, augstās klases Canon PIXMA G3560 un Canon PIXMA G2570 printeru klāsts piedāvā priekšrocības, ko sniedz Canon MegaTank atkārtoti uzpildāmo tintes tvertņu sistēma — tinte pietiks ilgam laikam, kas uzlabos drukāšanas efektivitāti un samazinās dīkstāves laiku.

Labākais printeris fotoattēlu drukāšanai

Canon PIXMA printeris un dažādas krāsainas izdrukas uz koka galda.

Canon PIXMA TS8350a sērija ar pigmenta melno tinti un piecām krāsvielu bāzes tintēm nodrošina bagātīgu krāsu atveidi un izveido dokumentus ar nevainojamu tekstu un grafiku, kā arī izcilas kvalitātes fotoattēlu izdrukas. Tās ir izcilas universālās ierīces, kas ir ļoti intuitīvi lietojamas un aprīkotas ar 10,8 cm krāsu skārienekrānu.

Ja studējat fotogrāfiju vai esat aizrautīgs fotografēšanas entuziasts, nekas nav labāks par savu fotoattēlu apskatīšanu drukātā veidā, nevis tikai ekrānā. Fotoattēlu izdrukas paliekošā veidā saglabā īpašus notikumus un atmiņas, kā arī ir lieliska dāvana draugiem un mīļajiem. Pat ja vēlaties drukāt fotoattēlus tikai reizēm, printeris, kas spēj izdrukāt glancētus fotoattēlus, ļaus jums uzreiz ieraudzīt rezultātus, kā arī nodrošinās radošāku kontroli, nekā izdruku pasūtīšana tiešsaistē.

Šī modernā Canon PIXMA TS8350a sērija piedāvā labas universālās ierīces, kas apvieno trīs ierīču funkcijas, ir aprīkotas ar Wi-Fi, izmanto sešas atsevišķas tintes, lai iegūtu krāsainas augstas kvalitātes fotoattēlu izdrukas, kā arī lieliskas kvalitātes melnbaltus un krāsainus dokumentus. Tā var izveidot augstas kvalitātes attēlus bez apmalēm līdz pat A4 formātā, lai jūs patiešām varētu novērtēt visas detaļas.

Skats no augšas ar Canon printeri un kameru, kam apkārt ir saliktas krāsainu ainavu, ceļojumu un portretu izdrukas.

Canon PIXMA G650 ir MegaTank printeris ar atkārtoti uzpildāmām tintes tvertnēm, kas lieliski piemērots liela fotoattēlu apjoma drukāšanai pat uz A4 formāta loksnēm bez apmalēm. Sešas krāsvielu bāzes tintes ietver ciāna, fuksīna, dzelteno un melno, kā arī sarkano un pelēko tinti, lai paplašinātu krāsu gammu un nodrošinātu izcilu melnbalto fotoattēlu drukāšanu.

Canon printeris un monitors uz koka galda. Virs tā ir siena ar 11 ierāmētām krāsainām izdrukām, kurās attēlots ēdiens.

Canon PIXMA PRO-200 ar nepārspējamo fotoattēlu kvalitāti uz glancēta un pusmatēta foto papīra ir fotogrāfu sapnis. Tajā ir astoņas dažādas krāsvielu bāzes tintes, kas nodrošina patiesi izcilu krāsu atveidi un lielisku tonālo diapazonu, kā arī veido iespaidīgas melnbalto fotoattēlu izdrukas.

Lai iegūtu MegaTank priekšrocības, ievērojami samazinot fotoattēlu drukāšanas kopējās izmaksas, Canon PIXMA G650, kas apvieno trīs ierīču funkcijas, izmanto plašāku sešu krāsvielu tinšu klāstu, uzlabojot krāsas un toņu diapazonu. Tintes komplekts ir pietiekams pat 3800 6 x 4 collu krāsainu fotolaboratorijas kvalitātes fotoattēlu izdrukām, piedāvājot drukāt fotoattēlus bez apmalēm pat A4 formātā. Drukājot dokumentus, tintes komplekts pietiek līdz 3700 melnbaltām vai līdz 8000 krāsainām A4 formāta lappusēm.2

Ja vēlaties drukāt lielus fotoattēlus, veidojot A3+ (33 x 43 cm) izdrukas bez apmalēm, lai izstādītu un pārdotu savas izdrukas gadatirgos un galerijās, Canon PIXMA PRO-200 nodrošinās nepārspējamu fotoattēlu drukas kvalitāti uz glancēta un pusmatēta foto papīra, pateicoties tā astoņām krāsvielu bāzes tintēm. Matētam foto papīram un mākslas foto papīram ir piemērots Canon imagePROGRAF PRO-300 — profesionāls A3+ formāta printeris, kas ir vadošais savā klasē un izmanto 10 pigmenta bāzes tintes, kas panāk izcilu krāsu intensitāti un precizitāti. Ar šiem abiem foto printeriem var izveidot arī reklāmplakātus un panorāmas izdrukas pat 99 cm garumā.

Labākais printeris mākslai un rokdarbiem

Uz rakstāmgalda atrodas printeris, kas drukā stilizētu tauriņa attēlu, un rokas ir gatavas to paņemt no paplātes. Blakus tam ir vairāki printera papīra iepakojumi un izgriezti krāsaini tauriņi.

Efektīvi izmantojiet magnētisko papīru un divpusējo matēto foto papīru ar Canon PIXMA TS5350a sēriju. Tas ir jaudīgs printeris rokdarbu projektiem, kas sniedz pilnīgu rīcības brīvību visu vecumu radošām personām.

Ar Canon printeri visa vecuma ļaudis var baudīt radošu jautrību, sākot no bērnu projektiem līdz personiskām apsveikuma kartītēm, uzaicinājumiem uz ballītēm, pateicības piezīmēm un citiem materiāliem. Canon Creative Park lietotnes bērniem paredzētajā sadaļā atradīsiet bez maksas lejupielādējamas krāsojamās lapas, labirintus un citus drukājamus darbus. Varat arī personalizēt drukājamos materiālus, izmantojot rediģēšanas funkciju, lai pielāgotu veidnes.

Lai būtu vēl interesantāk, Canon Creative Park tīmekļa vietnē ir daudz spēļu, tostarp bingo, gredzenu mešana un personīgi izveidojams šaha komplekts. Tos ir ērti izdrukāt mājās, un to izgatavošanas prieks būs tikpat liels kā spēlēšanas prieks. Drukāšanai pieejama arī liela izvēle ar papīra rokdarbiem un 3D modeļiem, tostarp rotaļlietas un dzīvnieki.

Gan Canon PIXMA TS5350a sērijā, gan Canon PIXMA TS7450 sērijā ir lieliski printeri mākslinieciskiem projektiem, kas piedāvā iespējas drukāt uz plaša materiālu klāsta — no magnētiskā papīra līdz divpusējam matētajam foto papīram.

Canon PIXMA G650 ir augstas kvalitātes printeris ar sešām krāsvielu bāzes tintēm un MegaTank atkārtoti uzpildāmo tvertņu sistēmu — tas ir tikpat piemērots mākslai un rokdarbiem kā augstākās kvalitātes fotoattēlu izdrukām.

Canon tintes strūklprinteru klāstā ikviens var atrast sev noderīgu printeri. Neatkarīgi no tā, vai esat gados jauns vai sirdī jauns, students, priekšzīmīgs vecāks vai aizņemts profesionālis, jūs atradīsiet savām vajadzībām piemērotu Canon printeri.

Lai iegūtu papildinformāciju par to, kurš printeris varētu atbilst jūsu vajadzībām, izmēģiniet arī Canon printeru meklēšanas rīku.


Autors: Metjū Ričardss (Matthew Richards) un Alekss Sammersbijs (Alex Summersby)

 1. *Lappušu drukas ražība ir vērtība, kas tiek aprēķināta, pamatojoties uz Canon īpašo pārbaudes metodi, izmantojot ISO/IEC 29103 diagrammu un nepārtrauktas drukas simulāciju ar nomaiņu pēc sākotnējās iestatīšanas.
 2. *Lappušu drukas ražība ir vērtība, kas tiek aprēķināta, pamatojoties uz Canon īpašo pārbaudes metodi, izmantojot ISO/IEC 24712 diagrammu un nepārtrauktas drukas simulāciju ar nomaiņu pēc sākotnējās iestatīšanas.
 3. Ekonomiskais režīms samazina tintes patēriņu, samazinot blīvumu; var izdrukāt par 50% vairāk lappušu nekā ar standarta režīmu.

Saistītie produkti

Saistītie raksti

 • Tintes līmeņi, kas redzami Canon printera iestatījumu joslā.

  DRUKĀŠANAS PADOMI

  Bieži uzdoti jautājumi par printeri, tinti un papīru

  Canon eksperts Sahaibs Huseins atbild uz bieži uzdotiem jautājumiem par printera tehnoloģiju, tinti un papīru.

 • Melns Canon SELPHY CP1500, zaļš Canon SELPHY Square QX10, zilganzaļš Canon Zoemini S2 un rožaini zeltains Canon Zoemini 2 ir izvietoti uz pelēka fona, un tos ieskauj izdrukas, uzlīmes un piederumi.

  RADOŠA DRUKĀŠANA

  Labākie Canon portatīvie printeri

  Iepazīstieties ar Canon kompakto printeru klāstu, lai noskaidrotu jums piemērotāko.

 • Rokas, kas tur bērnu, lai pie sienas piestiprinātu ierāmētu fotogrāfijas izdruku.

  DRUKĀŠANA

  Labākie Canon printeri fotogrāfijām

  Neatkarīgi no tā, vai vēlaties fotogrāfijas ierāmēt, ielikt albumā vai uzlīmēt, atrodiet vislabāko printeri, kas atbilst jūsu radošajām vajadzībām.

 • Vislabākie printeri studentiem

  DRUKĀŠANA

  Vislabākie printeri studentiem

  Ikvienam studentam ir vajadzīgs printeris — atklājiet savām vajadzībām atbilstošus variantus par pieņemamu cenu.