DRUKĀŠANA

Izvēlieties labāko mājas printeri, kas atbilst jūsu vajadzībām

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties printeri visai ģimenei, mājas birojam, rokdarbu veidošanai vai fotoattēlu drukāšanai, ir pieejams Canon printeris, kas atbilst jūsu vajadzībām un budžetam.
Sieviete skatās uz papīra kaudzi, uz galda novietots Canon PIXMA printeris un citas kancelejas preces.

Var būt grūti izvēlēties savām vajadzībām atbilstošāko printeri. Dažiem no mums jādrukā tikai laiku pa laikam, savukārt citi, iespējams, dzīvo rosīgā ģimenē, kas vēlas paļauties uz printeri it visā, sākot no vienkāršiem melnbaltiem un krāsu dokumentiem, beidzot ar mājasdarbiem un hibrīda stila darbam mājas birojā, rokdarbiem, hobijiem un glancētu fotoattēlu drukāšanai.

Bezvadu printeri ir kļuvuši ļoti svarīgi, sniedzot iespēju skenēt un drukāt, izmantojot klēpjdatorus, viedtālruņus un planšetdatorus. Ņemot vērā hibrīda stila darba vietu skaita pieaugumu, tikpat svarīga ir kļuvusi iespēja skenēt un drukāt tieši no mākoņa.

Turklāt jāpatur prātā, ka tintes strūklprinteri ar kasetnēm var būt rentablāki neregulārai drukāšanai, savukārt MegaTank printeri ar uzpildāmām tintes pudelēm ievērojami samazina kopējās ekspluatācijas izmaksas, ja jādrukā lielāki apjomi.

Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kuri Canon printeri varētu būt labākā izvēle jums.

Labākais printeris vispārīgai drukāšanai mājās

Klēpjdators un Canon PIXMA printeris, kas mājās novietots uz koka galda, un pret printeri pavērsta melna lampa.

Gan Canon PIXMA TS7650i, gan PIXMA TS7750i sniedz iespēju reģistrēties PIXMA drukāšanas plānam1. Šis abonējamais pakalpojums internetā automātiski uzrauga printera tintes līmeni un nodrošina, ka nomaiņas kasetnes tiek piegādātas tieši līdz jūsu durvīm, pirms iepriekšējās ir beigušās.

Daudzpusīgam printerim, kas paredzēts bērniem, studentiem un ģimenes dzīvei kopumā, ir jābūt pieejamam un vienkārši lietojamam. Sākot ar vienkāršāko, Canon PIXMA TS3450 sērijas printerus ir ārkārtīgi viegli uzstādīt un lietot, tie izmanto tikai divas FINE tintes kasetnes (melnbalto un trīskrāsu), un pastāv iespēja iegādāties kasetnes lielam drukāšanas apjomam, panākot lielāku rentabilitāti.

PIXMA TS3450 sērijā ir kompakti un viegli printeri, tomēr tajos ir ietverts skeneris skenēšanai un kopēšanai. Tie var izdrukāt ne tikai augstas kvalitātes dokumentus, bet arī 6 x 4 collu, 5 x 5 collu un 7 x 5 collu fotoattēlu izdrukas bez apmalēm. Tas piedāvā arī Wi-Fi savienojumu, lai jūs varētu drukāt no jebkuras vietas mājās, izmantojot datoru, viedtālruni vai planšetdatoru.

PIXMA TS7650i uzlabo veiktspēju, daudzpusību un lietošanas vienkāršību. Tam ir kompakts dizains, kas atbilst mājas videi, tomēr tas aprīkots ar daudzām noderīgām funkcijām un piedāvā ieguvumus, ko nodrošina darba ražība. Jaunās paaudzes drukas kasetnes ar iebūvētām drukas galviņām nodrošina lielu drukas ātrumu — aptuveni 15 att./min (attēli minūtē) melnbaltajiem dokumentiem un 10 att./min krāsu dokumentiem. Tam ir arī melnā pigmenta tinte ar jauno sastāvu, līdz ar to tas ir pirmais Canon mājas printeris, kam ir Canon biznesa printeriem līdzvērtīga melnā teksta izturība. Kopēšana ar vienu pieskārienu ir tikpat ātra, un jūs varat arī skenēt tieši viedtālrunī vai planšetdatorā, izmantojot skārienekrānā redzamo QR kodu. Printeris PIXMA TS7750i ir papildināts ar automātisko dokumentu padevēju, lai būtu vienkāršāka vairāku lappušu dokumentu skenēšana un kopēšana. Turklāt, izmantojot modernizēto Switch UI interfeisu, varat viegli pārslēgties starp dažādiem dzīvesveida, mācību un darba uzdevumiem.

Cilvēks sēž un strādā pie koka rakstāmgalda, uz kura ir monitors, tastatūra un Canon printeris. Pie sienas virs rakstāmgalda ir pielīmētas dažādas mazas papīra loksnes, uz kurām rakstītas piezīmes.

Canon PIXMA G2570 klāstā ir četri modeļi ar ārkārtīgi zemām ekspluatācijas izmaksām, kas nodrošina īpaši zemas kopējās izmaksas. Šeit parādītajai Canon PIXMA G3570 sērijai ir skeneris un Wi-Fi savienojums. Tos visus ir viegli lietot un uzturēt, tiem ir liels dokumentu drukāšanas ātrums un liels izdrukāto lappušu skaits ar MegaTank atkārtoti uzpildāmajām tintes tvertnēm, kas nozīmē, ka tie ir lieliski piemēroti visdažādākajiem darbiem — no daudzveidīgas izmantošanas ģimenē līdz mājas birojam.

Ja jūs mājās daudz drukājat, tintes kasetņu iegādei un nomaiņai ir laika ziņā efektīva un naudu taupoša alternatīva. Canon MegaTank atkārtoti uzpildāmo tintes strūklprinteru klāsts tintes kasetņu vietā ir aprīkots ar lielas ietilpības tintes tvertnēm, kurās ir pietiekami daudz tintes, lai izdrukātu līdz 6000 melnbaltas A4 formāta lappuses vai līdz 7700 krāsainas lappuses.2

Tie ir nedaudz dārgāki nekā daži printeri ar kasetnēm, tomēr ekspluatācijas izmaksas ir daudz mazākas. Kad jāuzpilda tintes tvertnes, tas notiek ātri, vienkārši un bez sarežģījumiem. Tinte tiek padota no pudelēm, izmantojot gravitācijas spēku, bez saspiešanas, un pudelēm ir atslēgas veida sprauslas, lai novērstu risku, ka nepareizā tvertnē tiek iepildīta nepareiza krāsa.

Canon PIXMA G2570 klāsta printeri ir arī ātri, izvadot 11 attēlus minūtē melnbaltajā režīmā un 6 attēlus minūtē krāsu režīmā. Canon PIXMA G1530 ir vienas funkcijas printeris, savukārt Canon PIXMA G2570 ir papildināts ar iebūvētu skeneri un Canon PIXMA G3570 sērijai ir gan skeneris, gan Wi-Fi savienojums. Canon PIXMA G4570 ir papildināts arī ar 35 lokšņu automātisko dokumentu padevēju un tiešas faksa sūtīšanas funkciju.

Labākais printeris darbiniekiem mājās un mazos birojos

Canon MegaTank printeris uz koka galda mazā birojā. Fonā redzami vairāki cilvēki, kas strādā.

Canon MAXIFY GX4050 ir lieliski piemērots gan maziem birojiem, gan mājas birojiem, un tas ir aprīkots ar 6,9 cm skārienekrānu, Ethernet un Wi-Fi savienojumu, kā arī 35 lokšņu automātisko dokumentu padevēju un trīs virzienu papīra padeves sistēmu, lai jūs varētu sagatavot dažādas paplātes dažādu materiālu izvadei. Tā automātiskā divpusējās drukāšanas iespēja atvieglo darbu.

Daudzi cilvēki vismaz daļu laika strādā mājās, un viņiem ir nepieciešams printeris, kas labāk piemērots uzņēmējdarbības vajadzībām un spēj veikt dažādus darbus. Canon MAXIFY klāstā ir printeri, kas paredzēti ātrai augstas kvalitātes dokumentu drukāšanai, un tie viņiem ir lieliski piemēroti, kā arī ir laba izvēle nelielam birojam. Canon MAXIFY GX printeru klāstā ir MegaTank modeļi ar vēl zemākām ekspluatācijas izmaksām, pateicoties lielākam krāsainu lappušu drukas apjomam.

Canon MAXIFY GX3050 ir gudra izvēle, kas ietaupīs jūsu līdzekļus. Tas ir ātrs printeris, kas apvieno trīs ierīču darbību un ir lieliski piemērots biroja dokumentiem, melnbaltās lappuses izdrukājot ar ātrumu līdz 19 attēliem minūtē un krāsainās lappuses ar ātrumu līdz 13 attēliem minūtē. Varat sekot līdzi drukāšanas darbu gaitai, veikt atsevišķus kopēšanas darbus un pārbaudīt printera statusu, izmantojot 3,4 cm LCD ekrānu un vienkāršu saskarni ar spiedpogām. Tam ir 250 lokšņu ievades kasete priekšpusē, papildu 100 lokšņu padevējs aizmugurē un plakana paplāte biezākiem materiāliem. Tas aprīkots arī ar divpusējo drukāšanu un Wi-Fi savienojumu.

Canon MAXIFY GX4050 ir aprīkots ar visu iepriekš minēto un vēl vairāk — tas ir papildināts ar 6,9 cm krāsu skārienekrānu un 35 lokšņu automātisko dokumentu padevēju, lai atvieglotu vairāku lappušu dokumentu skenēšanu un kopēšanu. Tas aprīkots arī ar pilnīgi atsevišķu faksa funkciju un Ethernet savienojumu, kas nodrošina vienkāršu tīkla savienojuma izveidi papildus Wi-Fi un USB.

Sieviete sēž pie klēpjdatora, kas novietots uz koka rakstāmgalda. Blakus viņai uz darbvirsmas atrodas Canon MAXIFY printeris.

Canon MAXIFY GX1050 un MAXIFY GX2050 ir ļoti orientēti uz uzņēmējdarbību. Līdzīgi kā printeri PIXMA TS7650i un PIXMA TS7750i, tiem ir apkopes tvertne, ko var ātri un ērti nomainīt lietotājs. Kad apkopes tvertne ir pilna, var izvairīties no izdevumiem un dīkstāves, kas rodas, ja printeris ir jānosūta uz apkopi.

Canon MAXIFY GX1050 ir gudra izvēle, ja ir maz vietas. Lai gan šis printeris ir salīdzinoši kompakts un viegls, tam ir daudz funkciju, un tas ir īpaši izstrādāts, lai apmierinātu un pat pārsniegtu hibrīda stila darbinieku vajadzības. Pielāgojamajam skārienekrānam varat piešķirt sarežģītus, bet bieži atkārtotus uzdevumus, nodrošinot netraucētu integrāciju starp darbu mājās un birojā. Printeri MAXIFY GX1050 var pilnībā izmantot no priekšpuses, tāpēc tas ir piemērots šaurām telpām un to var pielikt pie sienas vai skapī. Domājot par uzņēmējdarbību, drukas kvalitāte ir ļoti augsta un īpaši izturīga, jo četras pigmenta bāzes tintes ir izstrādātas tā, lai neizsmērētos un varētu izmantot marķierus. Printeris MAXIFY GX2050 ir papildināts ar automātisko dokumentu padevēju un faksu un ir paredzēts vairāku lappušu dokumentu skenēšanai, kopēšanai un nosūtīšanai pa faksu.

Ja darbam nepieciešama augstas kvalitātes drukāšana lielos apjomos, lieliska izvēle ir augstas klases printeri, piemēram, Canon MAXIFY GX6050 vai MAXIFY GX7050. Abi modeļi piedāvā vienkāršu drukāšanu, skenēšanu un kopēšanu, izmantojot 6,9 cm noliecamu krāsu skārienekrānu, kā arī 50 lokšņu automātisko dokumentu padevēju. Printeris MAXIFY GX7050 lepojas arī ar papildu papīra ievades paplāti, kas nodrošina 600 lokšņu kopējo ievades ietilpību, kā arī tiešu faksa sūtīšanas iespēju un divpusējo skenēšanu.

Labākais printeris ģimenēm un studentiem

Cilvēks sēž pie galda un strādā ar klēpjdatoru. Blakus ir Canon printeris ar papīra loksni izvades paplātē.

Canon PIXMA TR4650 sērijas printeris ir lieliski piemērots aizņemtām ģimenēm ar skolas vecuma bērniem, kā arī studentiem. Tas piedāvā pilnu funkciju klāstu, tostarp skeneri un automātisko dokumentu padevēju, kā arī atsevišķa faksa iespējas un automātisko divpusējo drukāšanu.

Ja jūsu ģimenē ir skolas vecuma bērni, jums ir nepieciešams printeris, kas ir ērti lietojams regulāro uzdevumu izdrukāšanai, taču piedāvā arī dažādas radošās iespējas. Studentiem un jaunākiem bērniem, kā arī pārējai ģimenei iebūvētais skeneris ļaus ērti kopēt dokumentus un mākslas darbus, kā arī vajadzības gadījumā augšupielādēt tos mobilajās ierīcēs vai mākonī.

Pieejamā Canon PIXMA TR4650 sērija ir aprīkota ar 20 lokšņu automātisko dokumentu padevēju, lai vienkāršotu skenēšanu un kopēšanu, un tai ir automātiska divpusējās drukāšanas funkcija. Tā ir saderīga ar XL kasetnēm liela apjoma drukāšanai, kas ietaupa naudu, — lieliski piemērota studentiem ar nelielu budžetu, kuriem ir jādrukā lieli apjomi, piemēram, diplomdarbi.

Lai vēl vairāk samazinātu ekspluatācijas izdevumus, augstās klases Canon PIXMA G3560 un Canon PIXMA G2570 printeru klāsts piedāvā priekšrocības, ko sniedz Canon MegaTank atkārtoti uzpildāmo tintes tvertņu sistēma — tinte pietiks ilgam laikam, kas uzlabos drukāšanas efektivitāti un samazinās dīkstāves laiku.

Labākais printeris fotoattēlu drukāšanai

Skats no augšas ar Canon printeri un kameru, kam apkārt ir saliktas krāsainu ainavu, ceļojumu un portretu izdrukas.

Canon PIXMA G650 ir MegaTank printeris ar atkārtoti uzpildāmām tintes tvertnēm, kas lieliski piemērots liela fotoattēlu apjoma drukāšanai pat uz A4 formāta loksnēm bez apmalēm. Sešas krāsvielu bāzes tintes ietver ciāna, fuksīna, dzelteno un melno, kā arī sarkano un pelēko tinti, lai paplašinātu krāsu gammu un nodrošinātu izcilu melnbalto fotoattēlu drukāšanu.

Canon printeris un monitors uz koka galda. Virs tā ir siena ar 11 ierāmētām krāsainām izdrukām, kurās attēlots ēdiens.

Canon PIXMA PRO-200 ar nepārspējamo fotoattēlu kvalitāti uz glancēta un pusmatēta foto papīra ir fotogrāfu sapnis. Tajā ir astoņas dažādas krāsvielu bāzes tintes, kas nodrošina patiesi izcilu krāsu atveidi un lielisku tonālo diapazonu, kā arī veido iespaidīgas melnbalto fotoattēlu izdrukas.

Ja studējat fotogrāfiju vai esat aizrautīgs fotografēšanas entuziasts, nekas nav labāks par savu fotoattēlu apskatīšanu drukātā veidā, nevis tikai ekrānā. Fotoattēlu izdrukas paliekošā veidā saglabā īpašus notikumus un atmiņas, kā arī ir lieliska dāvana draugiem un mīļajiem. Pat ja vēlaties drukāt fotoattēlus tikai reizēm, printeris, kas spēj izdrukāt glancētus fotoattēlus, ļaus jums uzreiz ieraudzīt rezultātus, kā arī nodrošinās radošāku kontroli, nekā izdruku pasūtīšana tiešsaistē.

Modernā PIXMA TS8750 sērija piedāvā labas universālās ierīces, kas apvieno trīs ierīču funkcijas, ir aprīkotas ar Wi-Fi, izmanto sešas atsevišķas tintes, lai iegūtu krāsainas augstas kvalitātes fotoattēlu izdrukas, kā arī lieliskas kvalitātes melnbaltus un krāsainus dokumentus. Tā var izveidot augstas kvalitātes attēlus bez apmalēm līdz pat A4 formātā, lai jūs patiešām varētu novērtēt visas detaļas. Pamatojoties uz daudzpusīgās PIXMA TS8350a sērijas printeru panākumiem, ir vienkāršota Wi-Fi iestatīšana, izmantojot viedtālrunī pieejamo informāciju, kā arī tas papildināts ar ērti lietojamo Wi-Fi Direct savienojumu, izmantojot QR kodu, kas tiek parādīts tā krāsu skārienekrānā. Pateicoties Switch UI interfeisam, varat viegli pārslēgties starp dzīvesveida, mācību un darba uzdevumiem.

Lai iegūtu MegaTank priekšrocības, ievērojami samazinot fotoattēlu drukāšanas kopējās izmaksas, Canon PIXMA G650, kas apvieno trīs ierīču funkcijas, izmanto plašāku sešu krāsvielu tinšu klāstu, uzlabojot krāsas un toņu diapazonu. Tintes komplekts ir pietiekams pat 3800 6 x 4 collu krāsainu fotolaboratorijas kvalitātes fotoattēlu izdrukām, piedāvājot drukāt fotoattēlus bez apmalēm pat A4 formātā. Drukājot dokumentus, tintes komplekts pietiek līdz 3700 melnbaltām vai līdz 8000 krāsainām A4 formāta lappusēm.3

Ja vēlaties drukāt lielus fotoattēlus, veidojot A3+ (33 x 43 cm) izdrukas bez apmalēm, lai izstādītu un pārdotu savas izdrukas gadatirgos un galerijās, Canon PIXMA PRO-200 nodrošinās nepārspējamu fotoattēlu drukas kvalitāti uz glancēta un pusmatēta foto papīra, pateicoties tā astoņām krāsvielu bāzes tintēm. Matētam foto papīram un mākslas foto papīram ir piemērots Canon imagePROGRAF PRO-300 — profesionāls A3+ formāta printeris, kas ir vadošais savā klasē un izmanto 10 pigmenta bāzes tintes, kas panāk izcilu krāsu intensitāti un precizitāti. Ar šiem abiem foto printeriem var izveidot arī reklāmplakātus un panorāmas izdrukas pat 99 cm garumā.

Labākais printeris mākslai un rokdarbiem

Uz rakstāmgalda atrodas printeris, kas drukā stilizētu tauriņa attēlu, un rokas ir gatavas to paņemt no paplātes. Blakus tam ir vairāki printera papīra iepakojumi un izgriezti krāsaini tauriņi.

Efektīvi izmantojiet magnētisko papīru un divpusējo matēto foto papīru ar Canon PIXMA TS5350a sēriju. Tas ir jaudīgs printeris rokdarbu projektiem, kas sniedz pilnīgu rīcības brīvību visu vecumu radošajām personām.

Ar Canon printeri visa vecuma ļaudis var baudīt radošu jautrību, sākot no bērnu projektiem līdz personiskām apsveikuma kartītēm, uzaicinājumiem uz ballītēm, pateicības piezīmēm un citiem materiāliem. Canon Creative Park lietotnes bērniem paredzētajā sadaļā atradīsiet bez maksas lejupielādējamas krāsojamās lapas, labirintus un citus drukājamus darbus.

Gan Canon PIXMA TS5350a sērijā, gan Canon PIXMA TS7450 sērijā ir lieliski printeri mākslinieciskiem projektiem, kas piedāvā iespējas drukāt uz plaša materiālu klāsta — no magnētiskā papīra līdz divpusējam matētajam foto papīram. Tas pats attiecas uz printeri PIXMA TS7650i un PIXMA TS7750i, kas apvieno pret nosmērēšanos izturīgu pigmenta melno tinti un trīs krāsvielu tintes (ciāna, fuksīna un dzelteno).

Canon PIXMA G650 ir augstas kvalitātes printeris ar sešām krāsvielu bāzes tintēm un MegaTank atkārtoti uzpildāmo tvertņu sistēmu — tas ir tikpat piemērots mākslai un rokdarbiem kā augstākās kvalitātes fotoattēlu izdrukām.

Canon tintes strūklprinteru klāstā ikviens var atrast sev noderīgu printeri. Neatkarīgi no tā, vai esat gados jauns vai sirdī jauns, students, priekšzīmīgs vecāks vai aizņemts profesionālis, jūs atradīsiet savām vajadzībām piemērotu Canon printeri.

Lai iegūtu papildinformāciju par to, kurš printeris varētu atbilst jūsu vajadzībām, izmēģiniet arī Canon printeru meklēšanas rīku.


Autors: Metjū Ričardss (Matthew Richards) un Alekss Sammersbijs (Alex Summersby)

 1. Pakalpojums PIXMA Print Plan ir pieejams tikai Austrijas, Beļģijas, Dānijas, Francijas, Itālijas, Īrijas Republikas, Lielbritānijas, Norvēģijas, Nīderlandes, Somijas, Spānijas, Šveices, Vācijas un Zviedrijas iedzīvotājiem.
 2. *Lappušu drukas ražība ir vērtība, kas tiek aprēķināta, pamatojoties uz Canon īpašo pārbaudes metodi, izmantojot ISO/IEC 29103 diagrammu un nepārtrauktas drukas simulāciju ar nomaiņu pēc sākotnējās iestatīšanas.
 3. *Lappušu drukas ražība ir vērtība, kas tiek aprēķināta, pamatojoties uz Canon īpašo pārbaudes metodi, izmantojot ISO/IEC 24712 diagrammu un nepārtrauktas drukas simulāciju ar nomaiņu pēc sākotnējās iestatīšanas.

Saistītie produkti

Saistītie raksti

 • Jauns vīrietis ar muguru pret kameru ir noliecies pār rakstāmgaldu, uz kura atrodas Canon PIXMA printeris, augi un kancelejas piederumi.

  DRUKĀŠANA

  Vislabākie printeri studentiem

  Ikvienam studentam ir vajadzīgs printeris — atklājiet savām vajadzībām atbilstošus variantus par pieņemamu cenu.

 • Sieviete sēž pie rakstāmgalda un ar marķieri iekrāso izdruku. Blakus viņai atrodas Canon MAXIFY printeris, un pa lielo logu viņas priekšā paveras skats uz dārzu.

  DRUKĀŠANAS PADOMI

  Labākais printeris mājas birojam

  Padariet darbu mājās pavisam ērtu ar Canon PIXMA un MAXIFY printeriem.

 • A top-down image of a Canon PIXMA printer outputting a large photo print. A phone displaying a camera roll is on the desk beside it.

  DRUKĀŠANA

  Labākie Canon printeri fotogrāfijām

  Neatkarīgi no tā, vai vēlaties fotogrāfijas ierāmēt, ielikt albumā vai uzlīmēt, atrodiet vislabāko printeri, kas atbilst jūsu radošajām vajadzībām.

 • Tintes līmeņi, kas redzami Canon printera iestatījumu joslā.

  DRUKĀŠANAS PADOMI

  Bieži uzdoti jautājumi par printeri, tinti un papīru

  Canon eksperts Sahaibs Huseins atbild uz bieži uzdotiem jautājumiem par printera tehnoloģiju, tinti un papīru.