A3 Professional Photo Printers

Profesionālie fotoprinteri

Izbaudiet pilnīgu radošo fotografēšanas brīvību ar Canon profesionālajiem fotoprinteriem.

A3 Pro fotoprinteru klāsts

Ar 8, 10 vai 12 tinšu sistēmām šie A3 printeri atbilst katra fotogrāfa — no amatiera līdz pat profesionāļa — prasībām.

PIXMA PRO-200

Printeris PIXMA PRO-200 ir galvenokārt paredzēts košu krāsu fotogrāfiju drukāšanai, tas ir daudzpusīgs un plaši pielietojams — ideāla izvēle fotoamatieriem un ambicioziem fotogrāfiem.

Uzziniet vairāk

PIXMA PRO-200 Lifestyle

imagePROGRAF PRO-300

Uz rakstāmgalda novietojams profesionālais printeris imagePROGRAF, kas nodrošina A3+ galerijas kvalitātes izdrukas ar ērtu darbplūsmu, lai varētu drukāt ar pārliecību.

Uzziniet vairāk

ImagePROGRAF PRO-300

Pareizā fotoattēlu printera izvēle

Canon PIXMA profesionālo printeru klāstu ir pārbaudījis Deivids Notons, Canon eksperts, un viņš sniedz skaidrojumu par pigmentu tintes un krāsu tintes sistēmu atšķirībām.

Uzlaboti programmatūras risinājumi

Canon Pro-Photo printera materiāliCanon printeris kopā ar Canon tinti un fotopapīru nodrošina optimālu veiktspēju un izcilu kvalitāti katrai izdrukai.

Canon Ink for Pro printeri

Canon gadiem ilgi ir pilnveidojis FINE drukas galviņas tehnoloģijas sistēmas un uzlabojis tintes, lai jūs jau šodien varētu izbaudīt iegūtos rezultātus.

Canon Ink for Pro Printers

Pro-Photo printeru atbalsts

Lejupielādējiet draiverus, programmatūru, programmaparatūru un rokasgrāmatas, kā arī tiešsaistē piekļūstiet tehniskā atbalsta resursiem un profesionālo fotoprinteru problēmu novēršanas risinājumiem.

UZZINIET VAIRĀK

Jūs varētu interesēt…