Canon PRO photo papers

Canon fotopapīri

Atrodiet sev piemēroto Canon strūklprintera papīru neatkarīgi no tā, vai veidojat profesionālas kvalitātes studijas izdrukas, kas paredzētas izstādei, vai izklaidējat bērnus ar radošiem projektiem. Mūsu papīru klāsts ir saderīgs ar PIXMA PRO sēriju un imagePROGRAF PRO sēriju.

Galerijas kvalitāte

Šie augstākās kvalitātes papīri, kas izstrādāti, ņemot vērā profesionāļu un amatieru vajadzības, nodrošina galerijas kvalitātes rezultātus — vienmēr. Ir vienkārši iegūt tieši jūsu radošajai iecerei atbilstošo papīru, izvēloties kādu no pieejamajiem glancētajiem, spīdīgajiem vai matētajiem papīriem.

ICC profili

Instalējiet papildu ICC profilus un paplašiniet fotopapīru klāstu, ko atbalsta jūsu Canon profesionālais fotoprinteris, lai panāktu profesionāla izskata attēlus.

Uzziniet vairāk šeit

Fotoattēlu iegūšana mājās

Atklājiet visas savas PIXMA ierīces plašās iespējas un ātri iegūstiet mājas apstākļos fotoattēlu izdrukas ar laboratorijas kvalitāti. Izvēlieties glancētu, daļēji glancētu vai matētu papīru, lai košās krāsās atveidotu savas brīvdienu vai ģimenes fotoattēlus.

Radoši projekti

No fotoattēlu uzlīmēm, T kreklu apdrukas un biznesa prezentāciju papīriem līdz matētiem papīriem, kas piemēroti apsveikumu kartiņām, kalendāriem un skaistiem 3D papīra rokdarbiem — Canon radošie materiāli paver jaunas radošuma iespējas.

Piedāvājums profesionālam klāstam

Jūs varētu interesēt...