Canon Pro Premium Matte PM-101

Pro Premium Matte PM-101

Vienmērīga tekstūra ar siltu balto toni ļauj iegūt izdrukas, kurās nav atstarojoša mirdzuma. Lielisks risinājums melnbaltiem un krāsu fotoattēliem, kā arī mākslas darbu atveidei ar skaisti izteiktām siltajām krāsām un pelēkajiem toņiem.

Ieguvumi

  • Teicams risinājums silto krāsu atveidei
  • Lieliska toņu gradācija melnbaltajās izdrukās
  • Vienmērīga matēta virsma bez atspīduma
  • Lielisks risinājums PIXMA Pro printeriem

Detalizēti par funkcijām

Canon Pro Premium Matte PM-101 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Teicams izskats un tekstūra


Pro Premium Matte papīrs ir izstrādāts, ņemot vērā profesionālo radošumu, un tam ir vienmērīga tekstūra ar siltu balto toni. Lielisks risinājums īpašām izdrukām, kurās nedrīkst būt atstarojoša mirdzuma. Šis smagais papīrs ir ļoti stingrs un līdzens.

Profesionālas izdrukas


Pro Premium Matte papīrs ir izstrādāts tā, lai iegūtu optimālus rezultātus ar Canon PIXMA profesionālajiem fotoprinteriem. Ikreiz ar šo papīru var iegūt skaistas izdrukas, izmantojot gan LUCIA pigmenta tintes, gan ChromaLife100+ tintes.

Teicama krāsu atveide


Šis daudzpusīgais papīrs ir lieliski piemērots melnbalto un krāsu fotoattēlu drukāšanai, kā arī mākslas darbu atveidei ar lieliski atdarinātām siltajām krāsām un pelēkajiem toņiem. Attēliem, kas drukāti uz šī izcili vienmērīgā papīra, ir elegantāka apdare salīdzinājumā ar standarta glancētajiem fotoattēliem.

Fotoattēli, kas saglabājas visa mūža garumā


Fotopapīrs Pro Premium Matte nodrošina teicamu attēla kvalitāti un noturību. Ja papīru lieto ar oriģinālajām Canon tintēm, fotoattēli tiek pasargāti no bojājumiem, ko rada gāze un apgaismojums, tāpēc varat pārliecinoši rādīt savas izdrukātās atmiņas vai pārdot attēlus.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon Pro Premium Matte PM-101, tā funkcijām un iespējām.

210-gsm

Svars, grami uz kvadrātmetru

0.31-mm

Biezums milimetros

Fotoattēlu programmatūra

Atdzīviniet atmiņas, izmantojot programmatūru, kas ļauj radoši drukāt.

Uzziniet vairāk