Lenses for EOS R

Objektīvi EOS R kamerām

Iepazīstieties ar jaunākās paaudzes EOS R sistēmas objektīviem, kas izstrādāti optiskai izcilībai.

Izpētiet visas iespējas

Ar Canon EOS R fotogrāfi un filmu veidotāji var izpētīt ļoti daudz jaunu un radošu fotografēšanas iespēju. Inovatīvi RF objektīvi nodrošina īpaši ātru fokusēšanu un izcilu optisko kvalitāti. Pateicoties EOS R adapteriem, varat bez problēmām izmantot EF un EF-S objektīvus, nezaudējot sniegumu.

EOS R objektīva filtrs

Lai EF un EF-S objektīvus varētu izmantot ar EOS R sistēmu, nepieciešams EOS R stiprinājuma adapteris, kas nodrošina lielisku saderību un nemainīgi labu veiktspēju.

Vai meklējat kaut ko konkrētu? Atsvaidziniet meklēšanu
Filtrēt pēc

Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM FRT Packshot

Ideāls ikdienas objektīvs fotogrāfiem, kuri strādā ar pilnkadra bezspoguļu ierīcēm. Ērti lietojamā RF 24-105mm F4-7.1 IS STM ierīce ir viegla, kompakta un gatava uzņemt fotoattēlus jaunā līmenī.

Uzziniet vairāk

Canon RF 24-70mm F2.8L IS USM

Piešķiriet fotografēšanai ar pilnkadra bezspoguļu kameru profesionālu pieskārienu — izmantojiet 24–70 mm tālummaiņas objektīvu, kas lepojas ar ātru diafragmas atvērumu un piecu pakāpju attēlu stabilizēšanu.

Uzziniet vairāk

EOS R RF stiprinājumu saderība

EOS R sistēma ir mantojusi visas EOS sistēmas priekšrocības un tai ir gan savs objektīvu klāsts, gan tā ir pilnībā saderīga ar esošajiem EF un EF-S optikas risinājumiem (izmantojot adapterus), kā arī ar Speedlite zibspuldžu un papildaprīkojuma klāstu.

Skatīt rakstu

EOS R RF Mount Compatibility

Vai nepieciešama palīdzība objektīva atrašanā?Iemūžiniet to, ko mīlat, ar savu EOS kameru. Lai atrastu tieši jums piemērotu objektīvu, izmantojiet kādu no mūsu objektīvu meklēšanas rīkiem.

Jūs varētu interesēt...