Lenses for EOS R

Objektīvi EOS R kamerām

Iepazīstieties ar jaunākās paaudzes EOS R sistēmas objektīviem, kas izstrādāti optiskai izcilībai.

Izpētiet visas iespējas

Ar Canon EOS R fotogrāfi un filmu veidotāji var izpētīt ļoti daudz jaunu un radošu fotografēšanas iespēju. Inovatīvi RF objektīvi nodrošina īpaši ātru fokusēšanu un izcilu optisko kvalitāti. Pateicoties EOS R adapteriem, varat bez problēmām izmantot EF un EF-S objektīvus, nezaudējot sniegumu.

EOS R objektīva filtrs

Lai EF un EF-S objektīvus varētu izmantot ar EOS R sistēmu, nepieciešams EOS R stiprinājuma adapteris, kas nodrošina lielisku saderību un nemainīgi labu veiktspēju.

Vai meklējat konkrētu RF objektīvu? Atsvaidziniet meklēšanu
Filtrēt pēc

canon-camera

RF 100mm F2.8L MACRO IS USM ir profesionāls RF makro objektīvs, kas lieliski piemērots, lai uzņemtu fotogrāfijas ar objektiem, kas ir 1,4 reižu lielāki nekā dzīvē, un iespaidīgus portretus, kameru turot rokās, turklāt nodrošina L sērijas kvalitāti.

Uzziniet vairāk

canon-camera

Canon platākā leņķa RF objektīvs uzņem detaļas ar L sērijas precizitāti 14–35 mm fokusa attālumā, turklāt kameru var ērti turēt rokās ar 5,5 pakāpju attēla stabilizatoru.

Uzziniet vairāk

canon-camera

Kompakts, kluss un viegls 50 mm RF fiksēta fokusa attāluma objektīvs ar f/1.8 diafragmas atvērumu, kas lieliski piemērots jūsu radošās vīzijas īstenošanai.

Uzziniet vairāk

canon-camera

RF 70-200mm F4L IS USM ir kompakts un viegls L sērijas telefoto tālummaiņas objektīvs, kas perfekti piemērots ceļojumu, kā arī sporta, savvaļas dzīvnieku un portretu fotografēšanai.

Uzziniet vairāk

RF 100-500mm F4.5-7.1 L IS USM

RF 100-500mm F4.5-7.1 L IS USM piedāvā asumu un daudzpusību ar izcilu super-telefoto jaudu un 5 pakāpju attēla stabilizatoru kompaktā korpusā.

Uzziniet vairāk

Canon RF 15-35mm F2.8L IS USM Lenses

Īpaši plats leņķis un izcils asums, pateicoties L sērijas optikas kvalitātei un piecu pakāpju attēla stabilizēšanai, kas ļauj iegūtu dinamiskus leņķus šaurās vietās.

Uzziniet vairāk

Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM FRT Packshot

Ideāls ikdienas objektīvs fotogrāfiem, kuri strādā ar pilnkadra bezspoguļu ierīcēm. Ērti lietojamā RF 24-105mm F4-7.1 IS STM ierīce ir viegla, kompakta un gatava uzņemt fotoattēlus jaunā līmenī.

Uzziniet vairāk

RF 24-105mm F4L IS USM

Viegls un daudzpusīgs 24-105mm f/4 L sērijas tālummaiņas objektīvs ar ātru, klusu automātisko fokusēšanu un 5 pakāpju attēlu stabilizēšanu.

Uzziniet vairāk

Daudzpusīgs 10 reižu tālummaiņas objektīvs EOS R sistēmai — viens portatīvs objektīvs, kas piedāvā lielas pielāgošanās iespējas.

Uzziniet vairāk

Canon RF 24-70mm F2.8L IS USM

Piešķiriet fotografēšanai ar pilnkadra bezspoguļu kameru profesionālu pieskārienu — izmantojiet 24–70 mm tālummaiņas objektīvu, kas lepojas ar ātru diafragmas atvērumu un piecu pakāpju attēlu stabilizēšanu.

Uzziniet vairāk

RF 28-70mm F2L USM

Īpaši ātrs un gaišs L sērijas objektīvs 28-70mm f/2, kas nodrošina satriecošus rezultātus pat vājā apgaismojumā.

Uzziniet vairāk

RF 50mm F1.2L USM

Objektīvs ar fiksētu fokusa garumu 50mm f/1.2 izcilam asumam un ievērības cienīgai veiktspējai vājā apgaismojumā.

Uzziniet vairāk

RF 600mm F11 IS STM side

Inovatīvs super-telefoto objektīvs, kas ir kompakts un viegls, — tas ir lieliski piemērots savvaļas dzīvnieku, ceļojumu safari vai vilcienu fotografēšanai.

Uzziniet vairāk

RF 70-200mm F2.8L IS USM

Svarīgs objektīvs profesionāļu tālummaiņas objektīvu trijniekā — RF 70-200mm F2.8L IS USM ir lielisks kompanjons ziņu, sporta un ceļojumu fotografēšanai.

Uzziniet vairāk

rf800mm-f11-is-stm-side_800x800-bd5f2b9a-6910-11ea-a071-b083fea007f2

Kompakts, viegls un jaudīgs super-telefoto objektīvs, kas galvenokārt paredzēts aizrautīgiem savvaļas dzīvnieku fotogrāfiem, lai sasniegtu tālu esošus objektus.

Uzziniet vairāk

RF 85mm F1.2L USM

Objektīvs RF 85mm F1.2L USM piedāvā nepārspējamu asumu portretiem un izcilu darbību vājā apgaismojumā, lai īstenotu jūsu radošo potenciālu.

Uzziniet vairāk

Canon RF 85mm F2 MACRO IS STM

RF 85mm F2 MACRO IS STM piedāvā tuvplānu daudzpusību ar nelielu telefoto saspiešanu un piecu pakāpju attēla stabilizatoru kompaktā, vieglā korpusā.

Uzziniet vairāk

EOS R RF stiprinājumu saderība

EOS R sistēma ir mantojusi visas EOS sistēmas priekšrocības un tai ir gan savs objektīvu klāsts, gan tā ir pilnībā saderīga ar esošajiem EF un EF-S optikas risinājumiem (izmantojot adapterus), kā arī ar Speedlite zibspuldžu un papildaprīkojuma klāstu.

Skatīt rakstu

EOS R RF Mount Compatibility

Vai nepieciešama palīdzība objektīva atrašanā?

Iemūžiniet to, ko mīlat, ar savu EOS kameru. Lai atrastu tieši jums piemērotu objektīvu, izmantojiet kādu no mūsu objektīvu meklēšanas rīkiem.

Jūs varētu interesēt...