Lenses for EOS R

Objektīvi EOS R kamerām

Iepazīstieties ar jaunākās paaudzes EOS R sistēmas objektīviem, kas izstrādāti optiskai izcilībai.

Izpētiet visas iespējas

Ar Canon EOS R fotogrāfi un filmu veidotāji var izpētīt ļoti daudz jaunu un radošu fotografēšanas iespēju. Inovatīvi RF un RF-S objektīvi nodrošina īpaši ātru fokusēšanu un izcilu optisko kvalitāti. Pateicoties EOS R adapteriem, varat bez problēmām izmantot EF un EF-S objektīvus, nezaudējot sniegumu.

EOS R objektīva filtrs

Lai EF un EF-S objektīvus varētu izmantot ar EOS R sistēmu, nepieciešams EOS R stiprinājuma adapteris, kas nodrošina lielisku saderību un nemainīgi labu veiktspēju.

Vai meklējat konkrētu RF objektīvu? Atsvaidziniet meklēšanu
Filtrēt pēc:

canon-camera

RF 100mm F2.8L MACRO IS USM ir profesionāls RF makro objektīvs, kas lieliski piemērots, lai uzņemtu fotogrāfijas ar objektiem, kas ir 1,4 reižu lielāki nekā dzīvē, un iespaidīgus portretus, kameru turot rokās, turklāt nodrošina L sērijas kvalitāti.

Uzziniet vairāk

canon-camera

1200 mm RF sērijas super teleobjektīvs, kas ir moderni aprīkots un izgatavots, lai iegūtu elpu aizraujošas fotogrāfijas ar savvaļas dzīvniekiem, sportu un attālām detaļām.

Uzziniet vairāk

canon-camera

Canon platākā leņķa RF objektīvs uzņem detaļas ar L sērijas precizitāti 14–35 mm fokusa attālumā, turklāt kameru var ērti turēt rokās ar 5,5 pakāpju attēla stabilizatoru.

Uzziniet vairāk

canon-camera

Kompakts un pieejams īpaši plata leņķa pilnkadra 16 mm objektīvs EOS R sērijai, kas piemērots videoblogu un radoša satura veidošanai.

Uzziniet vairāk

canon-camera

Kompakts, kluss un viegls 50 mm RF fiksēta fokusa attāluma objektīvs ar f/1.8 diafragmas atvērumu, kas lieliski piemērots jūsu radošās vīzijas īstenošanai.

Uzziniet vairāk

canon-camera

RF 70-200mm F4L IS USM ir kompakts un viegls L sērijas telefoto tālummaiņas objektīvs, kas perfekti piemērots ceļojumu, kā arī sporta, savvaļas dzīvnieku un portretu fotografēšanai.

Uzziniet vairāk

canon-camera

800 mm RF sērijas super teleobjektīvs ar uzlabotu vadāmību un konstrukciju, kas ļaus paplašināt jūsu fotografēšanas robežas.

Uzziniet vairāk

canon-camera

EOS R sērijas APS-C tālummaiņas objektīvs, kas nodrošina gan platleņķa, gan teleobjektīva iespējas un ir lieliski piemērots ceļojumu, savvaļas dzīvnieku, sporta un dzīvesstila fotografēšanai.

Uzziniet vairāk

canon-camera

Standarta APS-C tālummaiņas objektīvs EOS R sērijai, kas ir lieliski piemērots ikdienas situācijām, piemēram, ģimenes, dzīvesstila, portretu un brīvdienu fotografēšanai.

Uzziniet vairāk

Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM FRT Packshot

Ideāls ikdienas objektīvs fotogrāfiem, kuri strādā ar pilnkadra bezspoguļu ierīcēm. Ērti lietojamā RF 24-105mm F4-7.1 IS STM ierīce ir viegla, kompakta un gatava uzņemt fotoattēlus jaunā līmenī.

Uzziniet vairāk

Canon RF 24-70mm F2.8L IS USM

Piešķiriet fotografēšanai ar pilnkadra bezspoguļu kameru profesionālu pieskārienu — izmantojiet 24–70 mm tālummaiņas objektīvu, kas lepojas ar ātru diafragmas atvērumu un piecu pakāpju attēlu stabilizēšanu.

Uzziniet vairāk

EOS R RF stiprinājumu saderība

EOS R sistēma ir mantojusi visas EOS sistēmas priekšrocības un tai ir gan savs objektīvu klāsts, gan tā ir pilnībā saderīga ar esošajiem EF un EF-S optikas risinājumiem (izmantojot adapterus), kā arī ar Speedlite zibspuldžu un papildaprīkojuma klāstu.

Skatīt rakstu

EOS R RF Mount Compatibility

Jūs varētu interesēt...