hero

EOS R

Izbaudiet EOS piedāvājumu ar īpaša papildaprīkojuma klāstu

EOS R ir jaunākais slavenās EOS ģimenes loceklis, un šī kamera ir pilnībā saderīga ar sistēmu, kas attīstīta trīs dekādes, to nepārtraukti pilnveidojot. Inovatīvais EOS R dizains sniedz iespēju to ērti izmantot ar citiem EF, EF-S objektīviem, Speedlite zibspuldzēm un piederumiem, izmantojot adapteri.

Izcila optikas veiktspēja

RF objektīvi ir īpaši izstrādāti, lai papildinātu EOS R kameru un izveidotu jaunus izšķiršanas spējas standartus. To panākumu atslēga ir pārveidotais objektīva stiprinājums, kurš objektīvu novieto optimālā attālumā no sensora. Šī ģeniālā konstrukcija ir pavērusi jaunas iespējas, lai radītu EOS R L sērijas objektīvus, kas piedāvā izcilu optikas veiktspēju un nodrošina maksimāli daudz detaļu ierakstīšanu attēlā.

Izmantojiet savus EF un EF-S objektīvus

Ar EOS R varat izmantot ne tikai RF objektīvus, bet arī visu Canon EF un EF-S objektīvu klāstu, neko nezaudējot no attēlu kvalitātes un veiktspējas, to izmantojot ar piedāvātajiem adapteriem1. Šie adapteri ne tikai nodrošina pilnīgu saziņu starp korpusu un objektīvu, bet piedāvā arī plašākas vadības iespējas, ļaujot turpināt izmantot savus objektīvus un izpētīt arī pārējo Canon objektīvu sistēmu.

1 Skatiet tehniskos datus.

Jums varētu patikt
Canon related article perfect blend

EOS R

Ideāls darbības un lieliska dizaina apvienojums

Related connect upload

EOS R

Izveidojiet savienojumu, augšupielādējiet un kopīgojiet jebkurā vietā

Related tell your stories

EOS R

Parādiet savus stāstus 4K video kvalitātē un aizpildiet ekrānu ar detaļām

Use your EF or EF-S

Izpētiet plašo apgaismojuma iespēju klāstu

Vēl viena priekšrocība, ko sniedz piederība EOS ģimenei, ir tāda, ka EOS R ir saderīgs arī ar esošajiem Canon piederumiem, tostarp visu pašlaik pieejamo Speedlite zibspuldžu klāstu un īpašiem produktiem, piemēram, Macro Ring Lite sēriju. Tas sniedz vēl vairāk radošu iespēju fotografēšanai vājā apgaismojumā un radošām izpausmēm, vienlaikus izbaudot EOS R tehniskās priekšrocības.

Explore high range lighting
Explore high range lighting

Jūs varētu interesēt