Canon EOS RP Autofocus

EOS RP

Fokuss jebkurā vietā acumirklī

Inovatīva un aprīkota ar izcilām funkcijām — Canon EOS RP kamera piedāvā izcili ātru automātisko fokusēšanu 0,05 sekundēs1. Neatkarīgi no tā, vai uzņemat ceļojumus, ainavas, portretus vai video, plašāka AF zona kopā ar kameras EOS RP spēju fotografēt vājā apgaismojumā, kā arī ātrumu un izsekošanu nodrošina to, ka Canon EOS RP kamera sniedz iespējas pilnveidot stāstu atveidošanu un attēlu uzņemšanu, paplašinot jūsu radošās iespējas.

Gergo shootin wth Canon EOS RP
Canon EOS RP sample mountain landscape

Sarkanā līnija attēlo aptuveni 88% (horizontāli) x aptuveni 100% (vertikāli) no zonas, ko aptver kopējais attēls kadrs.

Atbalstītie objektīvi: RF objektīvi un EF objektīvi (lielākā daļa esošo objektīvu ar dažiem izņēmumiem).

Zilā līnija attēlo līdz 4779 AF pozīcijām

Jums varētu patikt
Canon EOS RP image quality

EOS RP

Jauns standarts pilnkadra attēlu kvalitātei

Canon EOS RP Wi-Fi and connectivity

EOS RP

Ērta uzņemšana un savienojuma izveide

Canon EOS RP capturing a bee

Pievilcīgi portreti

Lai iegūtu portretus, kas izceļas, Canon EOS RP kamerā ir ietverta acu automātiskā fokusēšana. Šī Dual Pixel CMOS AF tehnoloģija palīdz uzturēt ļoti asu objekta acu fokusējumu, kad izmanto sejas noteikšanas režīmu, nodrošinot jūsu portretiem ļoti asu attēlu kvalitāti. Canon EOS RP kameras acu automātiskā fokusēšana ir pieejama viena kadra AF režīmā, Servo AF režīmā un filmu Servo AF režīmā, nodrošinot gan statisku, gan kustīgu objektu uzņemšanu ar skaidri fokusētām acīm. Automātiskā fokusēšana ar skārienu un vilkšanu atvieglo ērtu fokusēšanas vietas mainīšanu.

Pixels which enable both phase different AF and imaging
Pixels which enable both phase different AF and imaging

Aprīkota ar lielu asuma dziļumu

Ja ir svarīgi iegūt maksimālo asuma dziļumu visā attēlā, piemēram, makroattēlos, fokusējuma braketēšana var nodrošināt izcilu asumu. Vienreiz nospiežot slēdža pogu, Canon EOS RP nepārtraukti uzņem ar automātiski pielāgotu fokusa attālumu no sākotnējās pozīcijas līdz pat fonam. Pēc tam tiek veidots salikts attēls, izmantojot Canon Digital Photo Professional programmatūru, lai izveidotu vienu attēlu ar vispusīgu fokusu.

Canon EOS RP focus bracketing flower

1 Līdz 2019. gada 13. februārim, salīdzinot ar digitālām bezspoguļu kamerām, kuras ir ar maināmiem objektīviem un ietver 35 mm pilnkadra ekvivalenta attēla sensoru ar kontrasta noteikšanas AF un fāzes noteikšanas AF attēla plaknē. Aprēķināts pēc izmērītā AF ātruma rezultātiem, pamatojoties uz CIPA vadlīnijām (atšķiras atkarībā no uzņemšanas apstākļiem un izmantotā objektīva). Mērīts, izmantojot iekšēji izstrādātas metodes. Mērīšanas apstākļi: EV12 (apkārtējās vides temperatūra/ISO 100), manuāls režīms, izmantojot RF 24-105mm F4L IS USM (ar fokusa attālumu 24 mm) ar šādiem iestatījumiem: aizslēgs tiek darbināts ar pogu, 1 punkta AF (centrālais AF), viena kadra AF.

Jūs varētu interesēt