Canon EOS RP Image Quality

EOS RP

Jauns standarts pilnkadra attēlu kvalitātei

Canon EOS RP pamatā ir izcils pilnkadra 26,2 MP Dual Pixel CMOS AF sensors. Nodrošinot perfektu līdzsvaru starp bagātīgām, asām detaļām un neticami uzticamu darbību vājā apgaismojumā, katrs pikselis tiek izmantots gan attēlveidošanai, gan automātiskai fokusēšanai, lai panāktu izcilu asumu visā kadrā. Kopā ar Canon RF objektīviem, kas īpaši izveidoti EOS R sistēmai, ir izveidots jauns attēlveidošanas standarts, kas paredzēts jūsu radošās vīzijas uzlabošanai un paplašināšanai.

Dual Pixel CMOS AF
Canon EOS RP sample night_sky
Uzņemts ar
  • f/2.0
  • 15.0
  • 3200

Uzņemiet jebkurā vietā un jebkurā laikā, pateicoties neticamajam ISO skaitlim

Pārejot uz pilnkadra sensoru, tiek iegūtas lielākas lauka asuma dziļuma kontroles iespējas, kā arī var uzņemt izcilus attēlus vājā apgaismojumā. Ar maksimālo ISO 40 000 var uzņemt bez zibspuldzes un joprojām saglabāt detaļas un krāsas. Canon EOS RP atvieglo ātru ISO skaitļa maiņu ar objektīva vadības gredzenu vai pielāgojamām ripām, kas fotogrāfam sniedz iespēju strādāt intuitīvāk.

Ātrāka attēlu apstrāde, pateicoties DIGIC 8

DIGIC 8 ir Canon jaunākā attēlveidošanas programma, kas attēlus apstrādā ātrāk nekā jebkad iepriekš, sniedzot iespēju strādāt ātrāk un izveicīgāk, lai pēcapstrāde aizņemtu mazāk laika un no kameras iegūto attēlu kvalitāte būtu augstāka.

Canon EOS R high speed communication

Iespaidīgais DLO mirklī, kad uzņemat attēlu

Digitālais objektīva optimizētājs (Digital Lens Optimizer, DLO) var koriģēt optisko aberāciju un izšķirtspējas zudumu, kuru izraisa kameras zemo frekvenču filtrs, lietojot apgriezti proporcionālu funkciju katram kadram, lai attēls vairāk līdzinātos ainai, kas redzama ar neapbruņotu aci. Līdz ar to tiek izveidoti detalizēti, augstas kvalitātes attēli ar pārvaldāmiem failu lielumiem, kas fotogrāfu nodrošina ar maksimālu attēlu kvalitāti un elastīgākām darba iespējām. Canon EOS RP var piekļūt objektīva profila informācijai tieši no RF objektīva un izmantot to kamerā reāllaika optimizācijai, tiklīdz uzņemat attēlu.

Canon EOS RP with DLO on of water landscape

Pilns skats

full view shot of Canon EOS RP with DLO on water

Visas detaļas

Jauna līmeņa attēlu stabilizēšana

Piecu asu stabilizēšana un Dual Sensing IS nodrošina jaudīgu kadru stabilizēšanu, samazinot nejaušas izkustēšanās ietekmi un sniedzot brīvību radīt fotogrāfijas bez kvalitātes kompromisiem. Šī duālā sistēma uztver objektīva un kameras kopīgo darbību (duāla jutība) reāllaikā, lai nodrošinātu stabilitāti, izmantojot komunikāciju sistēmu objektīva stiprinājumā.

Canon EOS RP shooting night cityscape
Canon EOS RP sample night lights
Uzņemts ar
  • f/4
  • 1/8
  • 5000

Uzņemiet RAW formātā un tveriet vairāk

Ar 14 bitu tehnoloģiju RAW faili, kas iegūti ar Canon EOS RP, ir ar bagātu toņu gradāciju, nodrošinot optimālas kvalitātes attēlus, kurus var apstrādāt kamerā vai ar bezmaksas Canon programmatūru, piemēram, Digital Photo Professional PC vai Mac datoriem vai DPP Express mobilajām ierīcēm un viedierīcēm. Canon EOS RP kamerā tiek piedāvāta arī Compact RAW (C-RAW) opcija, lai saglabātu vietu, gandrīz nemaz neietekmējot attēlu kvalitāti.

Jums varētu patikt
Canon EOS RP Wi-Fi and connectivity

EOS RP

Ērta uzņemšana un savienojuma izveide

Canon EOS RP sample animals

Jūs varētu interesēt