Canon EOS RP Wi-Fi and Connectivity

EOS RP

Ērta uzņemšana un savienojuma izveide

Canon EOS RP ir izstrādāta, lai uzņemtu ātri un klusi, pateicoties klusajam ainu režīmam, kā arī veidotu izcilus attēlus. Klusais aizslēgs sniedz izcilas priekšrocības ielu fotografēšanai un portretu fotografēšanai sensitīvā vidē.

Canon EOS RP izmanto mirgošanas noteikšanas tehnoloģiju, lai nodrošinātu neticamus attēlus pat tad, ja uzņemat baltā luminiscējošā gaismā. Tā nosaka mirgošanas frekvenci un uzņem attēlu tuvu maksimālajam spilgtumam, tādējādi samazinot mirgošanas ietekmi. Ja tiek noteikta mirgošana, automātiski notiek uzņemšana, izmantojot šādiem apstākļiem paredzētu tehnoloģiju.

Uzņemiet attāli, saglabājiet kontroli

Canon EOS RP ir aprīkota gan ar Wi-Fi, gan Bluetooth, lai bez problēmām izveidotu savienojumu ar saderīgu viedierīci. Izmantojot šo tehnoloģiju, var uzņemt un nosūtīt attēlus tieši uz viedierīci vai izmantot automātisku sinhronizēšanu situācijās, kad nepieciešama ātra attēlu pārsūtīšana. Turklāt kameru var kontrolēt attāli, izmantojot Canon Camera Connect lietojumprogrammu, un šis Wi-Fi savienojums sniedz jaunas radošas iespējas, jo īpaši kad ceļojat un vēlaties nekavējoties kopīgot savu darbu.

wireless image review Canon EOS RP

Jums varētu patikt
Canon EOS RP image quality

EOS RP

Jauns standarts pilnkadra attēlu kvalitātei

Jūs varētu interesēt