Canon EOS RP Design and Handling

EOS RP

EOS dizains un darbs bez kompromisiem

EOS lietotājiem Canon EOS RP uzreiz šķitīs pazīstama, pateicoties rokturim, kas paredzēts ērtam darbam un uzņemšanai visas dienas garumā. Pēc izvēles pieejams pagarināms rokturis vēl vairāk uzlabo ērtības, bet kompaktais un ārkārtīgi labi veidotais magnija sakausējuma korpuss sver tikai 485 g (ar akumulatoru un atmiņas karti), līdz ar to kamera ir piemērota ērtai ceļošanai. USB uzlāde nodrošina lādēšanu, atrodoties ceļā.

Canon EOS RP and Canon 6D comparison image
Gergo shooting with Canon EOS RP

Ieskatieties nākotnē

Canon EOS RP ir 7,5 cm / 3,0 collu maināma leņķa skārienekrāna LCD ar 1 040 000 punktiem, un to var noliekt un pagriezt jaunos radošos leņķos, kā arī 0.39 OLED elektroniskais skatu meklētājs ar 2,36 miljoniem punktu un pielāgojamu informācijas ekrānu, kas palīdz iekomponēt kadru un vizualizēt objektu no jebkura leņķa. UHS-II kartes slots nodrošina saderību ar jūsu esošajām SD kartēm un sniedz piekļuvi UHS-II standartam, kas ļauj ātrāk ierakstīt un uzņemt 4K video, turklāt pogas un regulēšanas ripas var pielāgot jūsu iecienītajam uzņemšanas stilam.

Canon EOS RP EVF
Gergo shooting with Canon EOS RP vari angle

Ceļvedis plašākām radošām iespējām

Canon EOS RP nodrošina pilnīgu vadību ar ērti pieejamām vadīklām, pogām un izvēlnes sistēmu, ļaujot jums visu uzmanību pievērst izcilām kompozīcijām. Interfeisa ceļvedis, radoši ainu režīmi, pielāgojama prioritāte (flexible priority, FV) un manuāli režīmi jums nodrošinās pārliecību un palīdzēs vadīt savu radošo darbību.

Gergo holding Canon EOS RP

Jums varētu patikt
Canon EOS RP image quality

EOS RP

Jauns standarts pilnkadra attēlu kvalitātei

Canon EOS RP Wi-Fi and connectivity

EOS RP

Ērta uzņemšana un savienojuma izveide

Jūs varētu interesēt