Lenses for EOS DSLR

Objektīvi EOS DSLR kamerām

Piedāvā izcilas attēlu kvalitātes, pielāgojamības un ātruma apvienojumu.

Gatavi darbībai

Canon DSLR kamerām paredzētie objektīvi sniedz plašas radošās izpausmes iespējas, tostarp kompaktus un pirmšķirīgus plata atvēruma objektīvus, tālummaiņas objektīvus daudzveidīgākai kadrēšanai un īpaša pielietojuma objektīvus, piemēram, makro, zivs acs objektīvus un objektīvus ar noliekšanas un nobīdes funkciju, kā arī profesionālas kvalitātes L sērijas objektīvus ar nepārspējamu optikas veiktspēju.

EF objektīva filtrs

Vai meklējat konkrētu RF objektīvu? Atsvaidziniet meklēšanu
Filtrēt pēc

EF 100mm f/2 USM

Vidēja diapazona telefoto objektīvs ar USM tehnoloģiju — lieliski piemērots portretiem un sportam telpās, pateicoties tā plašajam f/2 diafragmas atvērumam.

Uzziniet vairāk

EF 135mm f/2L USM L series Lense

Profesionāls L sērijas telefoto objektīvs ar plašu f/2 diafragmas atvērumu — lieliski piemērots portretiem un fotografēšanai vājā apgaismojumā.

Uzziniet vairāk

canon-camera

Daudzu iecienītā klasiskā tālummaiņas platleņķa objektīva jaunā versija piedāvā satriecošu asumu visā tālummaiņas diapazonā.

Uzziniet vairāk

EF 200mm f/2L IS USM L series Lense

Profesionāla līmeņa L sērijas telefoto objektīvs ar f/2 diafragmas atvērumu un attēlu stabilizatoru fotografēšanai vājā apgaismojumā un sporta uzņemšanai telpās.

Uzziniet vairāk

canon-camera

Iecienīts to vidū, kuri vēlas ņemt līdzi tikai vienu objektīvu, — šis objektīvs nodrošina satriecošu attēlu kvalitāti ar uzlabotu attēlu stabilizēšanu.

Uzziniet vairāk

EF 50mm f/1.2L USM L series Lense

Profesionāls L sērijas objektīvs ar f/1.2 diafragmas atvērumu, USM tehnoloģiju un īpašu asuma dziļuma kontroli fotografēšanai vājā apgaismojumā.

Uzziniet vairāk

EF 50mm f/1.4 USM

Lieliskas veiktspējas f/1.4 diafragmas atvēruma objektīvs ar USM tehnoloģiju vispārīgam pielietojumam, fotografēšanai vājā apgaismojumā un portretu uzņemšanai.

Uzziniet vairāk

EF 50mm f/1.8 STM

Izdevīgs objektīvs ar STM tehnoloģiju un ātru f/1.8 diafragmas atvērumu vispārīgam pielietojumam, fotografēšanai vājā apgaismojumā un portretu uzņemšanai.

Uzziniet vairāk

canon-camera

Ceļojiet ar vieglām somām, līdzi ņemot profesionāla līmeņa telefoto tālummaiņas objektīvu, kas veidots, lai būtu ērti pārnēsājams un nodrošinātu lielisku veiktspēju.

Uzziniet vairāk

EF 70-200mm f/2.8L USM L series Lense

Lieliskas veiktspējas L sērijas telefoto objektīvs ar pastāvīgu f/2.8 diafragmas atvērumu — lieliski piemērots vājam apgaismojumam un darbības fotografēšanai.

Uzziniet vairāk

EF 70-200mm f/4L IS USM L series Lense

Augstākās kvalitātes L sērijas tālummaiņas objektīvs ar pastāvīgu f/4 diafragmas atvērumu un attēlu stabilizatoru — ideāli piemērots fotografēšanai, turot kameru rokās, kā arī sportam.

Uzziniet vairāk

EF-S 24mm f/2.8 STM

Izdevīgs, kompakts objektīvs ar STM tehnoloģiju un fiksētu fokusa attālumu ar f/2.8 diafragmas atvērumu — lieliski piemērots ceļojumiem un ielu fotografēšanai.

Uzziniet vairāk

Canon piedāvātie objektīvi

Canon objektīvos ir apvienota meistarība un jaunākās optikas tehnoloģijas, lai nodrošinātu izcilas kvalitātes fotoattēlus un filmas. Izpētiet mūsu jaunākos DSLR kamerām paredzētos platleņķa, telefoto un makro objektīvus.

Jūs varētu interesēt...