Canon EF-S 24mm f/2.8 STM

EF-S 24mm f/2.8 STM

Vienkārši pārnēsājams plakanais objektīvs, kas ir lieliski piemērots ceļojumu un pilsētu fotografēšanai. Tā uzlabotā optikas konstrukcija nodrošina lielisku attēlu kvalitāti, bet lielais f/2.8 maksimālais atvērums ļauj fotografēt vāja apgaismojuma apstākļos bez statīva. STM fokusēšana nodrošina vienmērīgu, gandrīz pilnīgi klusu automātisko fokusēšanu, kad uzņem filmas.

Ieguvumi

  • Īpaši plāna, plakana konstrukcija
  • Dabiska, cilvēka acij atbilstoša perspektīva
  • Vienmērīga, klusa fokusēšana, uzņemot filmas*
  • Izmanto lielus atvērumus, lai uzņemtu attēlus vājā apgaismojumā
  • Tuva fokusēšana līdz 0,16 m

Detalizēti par funkcijām

Canon EF-S 24mm f/2.8 STM — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Pārnēsājams plakanais objektīvs


Objektīva EF-S 24mm f/2.8 STM dziļums ir tikai 22,8 mm, bet svars tikai 125 g, tāpēc tas ir vienkārši pārnēsājams objektīvs, ar kuru visur varat ņemt līdzi savu EOS. Tā nelielie izmēri padara to diskrētu — tas ir lieliski piemērots pilsētas fotogrāfijām.

Dabiska perspektīva


24 mm fokusa attālums, to izmantojot ar korpusu APS-C EOS, nodrošina tādu pašu redzes leņķi kā 38 mm objektīvs ar pilnkadra DSLR. Tas līdzinās cilvēka acs redzes leņķim, tāpēc attēliem būs dabisks izskats un noskaņa.

Vienmērīga, klusa fokusēšana


Gandrīz pilnīgi klusa STM fokusēšana tiek ātri nofiksēta, kad uzņem fotoattēlus, un piedāvā vienmērīgu fokusa pārvietošanu, kad uzņem filmas, iegūstot materiālu bez traucējoša fokusēšanas trokšņa.*

Plats atvērums fotoattēlu uzņemšanai vājā apgaismojumā


Ātrs maksimālais atvērums f/2.8 ļauj iekļūt lielam gaismas daudzumam, nodrošinot fotoattēlu uzņemšanu tumšos apstākļos bez zibspuldzes. Tas ir lieliski piemērots, lai veidotu arī maza asuma dziļuma efektus, ļaujot objektu izcelt uz maiga fona, kas nav fokusā.

Uzlabota optikas konstrukcija


Izbaudiet ārkārtīgi asu attēlu visā kadrā ar lielu izturību pret mirgojumu un krāsu izplūšanu. Piekļūst maziem objektiem pat 16 cm attālumā, lai pasauli attēlotu tuvplānā.
* Lietojot kopā ar saderīgiem EOS korpusiem.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EF-S 24mm f/2.8 STM, tā funkcijām un iespējām.

Related Products

Vai varam jums palīdzēt izvēlēties nākamo objektīvu?

Objektīvu meklēšanas rīks iepazīstinās ar mūsu objektīvu klāstu un palīdzēs atrast jums un jūsu EOS kamerai lieliski piemērotu objektīvu.

Atrodiet sev lieliski piemērotu objektīvu