RF un RF-S objektīvi

RF un RF-S objektīvi piedāvā augstāku kvalitāti, lielāku ātrumu un teicamu darbību, pateicoties izcilajai optikas tehnoloģijai un konstrukcijai. Izstrādāti nākotnei ar modernizētām video uzņemšanas iespējām, kā arī tādiem noderīgiem uzlabojumiem kā vadības gredzens un kompaktāki izmēri.

Mēs palīdzēsim jums atrast jūsu ideāli piemēroto Canon objektīvu

Objektīvu meklēšanas rīks iepazīstinās ar mūsu objektīvu klāstu un palīdzēs atrast jums un jūsu EOS kamerai lieliski piemērotu objektīvu.

RF un RF-S objektīvu klāsts

Ātras darbības RF un RF-S objektīvi ar vēl augstāka līmeņa optikas dzidrumu ir EOS R sistēmas standarts.

39 Produkti

  39 Produkti

  Lietotie filtri

  12 / 39 rezultātus

  Objektīvu saderības ceļvedis

  Iegūstiet informāciju par dažāda veida Canon kameru objektīviem un to, kā noteikt to saderību ar jūsu kameru.

  EOS R kameras sistēma

  Godalgotā EOS R sistēma ar mūsu viedo automātiskās fokusēšanas tehnoloģiju un neticamo RF objektīvu klāstu piedāvā ārkārtīgi intuitīvu pieeju fotografēšanai un video uzņemšanai, nevainojami ar jums sadarbojoties un ļaujot jums visu uzmanību koncentrēt uz fotografējamo objektu un savu amatu.

  EOS R BK FSL
  Atklājiet EOS R sistēmas spēku savam uzņēmumam

  Atklājiet EOS R sistēmas spēku savam uzņēmumam

  Uzziniet, kā mūsu bezspoguļu kameru sistēma var palīdzēt palielināt jūsu uzņēmuma potenciālu ar parocīgu integrēšanu vairākās nozarēs.

  Palieliniet savu sasniedzamību

  Canon pagarinātāji (zināmi arī kā telepārveidotāji) palielina objektīva efektīvo fokusa attālumu. Izvēlieties pareizo pagarinātāju savam objektīvam un uzziniet vairāk par to, kā un kāpēc izmantot telepārveidotājus.

  Saderība ar:
  RF 600mm F11 IS STM, RF 800mm F11 IS STM, RF 100-500mm F4.5-7.1 L IS USM

  RF pagarinātāji
  Canon klubs

  Pievienojieties Canon Club

  Turpiniet nodarboties ar to, kas jūs aizrauj, un nepalaidiet garām iespēju saņemt papildu atbalstu, iedvesmu, priekšrocības un citus labumus.