RF objektīvi

Canon RF 1200mm F8L IS USM

Uzņemiet attālus objektus ar izcilu radošo kontroli, pateicoties objektīvam RF 1200mm F8L IS USM — tas ir ārkārtīgi viegls 1200 mm super teleobjektīvs ar maksimālo diafragmas atvērumu F8 un četru pakāpju attēla stabilizatoru. Tas ir objektīvs, kas nepieļauj kompromisus un ir izgatavots, lai radītu brīnišķīgus attēlus.

Canon RF 1200mm F8L: vislabāk piemērots

Canon Camera

Maksimāla sasniedzamība, maksimāla kvalitāte

Objektīvs RF 1200mm F8L IS USM nodrošina neticamus telefoto attēlus un piedāvā garāko dabisko fokusa attālumu bezspoguļu kamerām. Ar noderīgu diafragmas atvērumu F8 un četru pakāpju attēla stabilizatoru1 var iegūt izcilas fotogrāfijas vājā apgaismojumā, kas pārspēj visas cerības.

Pārsteidzoši praktisks un nodrošina brīnišķīgas fotogrāfijas

Canon visjaudīgākais teleobjektīvs piedāvā arī neticamu daudzpusību. Optimizētais svara sadalījums rada pārliecību, savukārt fluorīta, UD un Super UD objektīva elementi ar modernu pārklājumu nodrošina pārsteidzoši asus attēlus.

Canon Camera
Canon Camera

Izturīgs un jutīgs, piemērots jebkuram uzdevumam

Objektīva RF 1200mm F8L IS USM L sērijas konstrukcijas galvenā prioritāte ir lietošanas ērtības, un tā minimālais fokusēšanas attālums 4,3 m nodrošina patiesas priekšrocības. Siltumizolējoša krāsa aizsargā iekšpusē esošo optiku, savukārt putekļus un mitrumu atgrūž fluors uz ārējiem elementiem.

Izgatavots EOS R sērijai

RF 1200mm F8L IS USM atrodas Canon objektīvu klāsta augšgalā. Diafragmas atvēruma mehānisms piedāvā 1/8 pakāpes palielinājumu, kas lieliski noder videoklipiem, savukārt IS sistēma darbojas kopā ar korpusā ietverto attēla stabilizētāju, nodrošinot vēl lielāku stabilitāti.

Canon Camera
Canon Camera

Pielāgojama vadība ērtai lietošanai

Objektīvam RF 1200mm F8L IS USM ir pielāgojamu opciju klāsts ar diviem fokusa iepriekšējiem iestatījumiem un pielāgojamu automātiskās fokusēšanas apturēšanas pogu. Tas ir pilnībā saderīgs ar RF pagarinātājiem, un varat mainīt pat fokusēšanas virzienu, ja pirms Canon esat lietojis citu sistēmu.

Tehniskie dati

 • 1200 mm fokusa attālums

 • F/8 maksimālais diafragmas atvērums

 • Četru pakāpju attēla stabilizators1

 • Deviņu lapiņu diafragma

 • Pielāgojamas vadības iespējas

 • RF stiprinājums

REĢISTRĒJIETIES TAGAD

Gūstiet iedvesmu, reģistrējieties tūlīt

Nekad nepalaidiet garām Canon piedāvājumus, padomus un pamācības, kā arī jaunumus un uzaicinājumus uz vietējiem pasākumiem.

Komplektācija

Viss nepieciešamais, lai uzņemtu pārsteidzošus attēlus ar tālumā esošiem objektiem

 • RF 1200mm F8L IS USM

 • Objektīva vāciņš E-185C

 • Objektīva blende ET-160 (WII)

 • Mīksts objektīva apvalks LS1200

 • Plata objektīva siksniņa

Piederumi

Saistītie produkti

Jūs varētu interesēt