Canon Zoemini 2 in navy blue and Canon Zoemini S2 in white on a teal surface surrounded by tape, stamps and paper packaging.

Momentuzņēmumu kameras un mini printeri

Eleganti un ērti pārnēsājami kabatas formāta modeļi acumirklī nodrošina rezultātus — lieliski piemēroti, lai uzņemtu īpašus mirkļus un radītu momentuzņēmumus, ar kuriem uzreiz var dalīties

Uzņemšana acumirklī un rezultāti, ar ko var dalīties

Uzņemiet un drukājiet ar kabatas formāta printeri. Izvēlieties modeļus ar kamerām un ērtiem pašbilžu spoguļiem, kas vienā ierīcē apvieno divas, vai elegantus portatīvus printerus ar viedām savienošanas iespējām ar viedtālruni — tas viss jūsu rokās ieliek drukāšanas iespējas

Canon Zoemini S2

Canon Zoemini S2

Iegūstiet labākas pašbildes ar kabatas formāta kameru un printeri, kas papildināts ar spoguli, gredzenveida apgaismojumu, slēdža tālvadību un tiešo skatu.

Skatīt vairāk

Canon Zoemini S2
Canon Zoemini 2

Canon Zoemini 2

Acumirklī iegūstiet izdrukas no sava viedtālruņa jebkurā laikā un vietā ar kabatas formāta printeri Zoemini 2, kas darbojas ar akumulatoru.

Skatīt vairāk

Canon Zoemini 2

Notēmējiet, uzņemiet un pielīmējiet ar kabatas formāta modeļiem, kuri veido momentuzņēmumus bez tintes

Drukāšanas tehnoloģija bez tintes ar 10 lokšņu papīra ietilpību un elegantu, vieglu korpusu — šīs momentuzņēmumu kameras un kabatas printeri ir lieliski sabiedrotie sociāli aktīviem cilvēkiem, kuriem patīk momentuzņēmumi

Canon Zoemini S

• Pašbilžu spogulis un mikro SD kartes slots pieejams tikai Canon modelim Zoemini S2

 canon-zoemini

Ieraugiet, uzņemiet un izdrukājiet

Jūsu rokās ir iespējas ar momentuzņēmumu kameru un kabatas printeri

Skatīt videoklipu

Uzņemšana acumirklī

Izmantojiet priekšrocības, ko sniedz gudrs savienojums, un acumirklī iegūstiet viedtālruņa fotogrāfiju izdrukas, izmantojot Canon Zoemini. Canon Zoemini S2 vienā ierīcē apvieno divas un ir aprīkota ar iebūvētu kameru un pašbilžu spoguļiem, vienkāršā modelī ietverot visu uzņemšanai un drukāšanai nepieciešamo.

Instant capture

Radoša pielāgošana

Izmantojiet Canon Mini Print lietotni ar Canon Zoemini un Canon Zoemini S2, lai saviem momentuzņēmumiem piešķirtu personalizētu stilu. Pievienojiet filtrus, rāmjus, AR un uzrakstus vai pārveidojiet fotoattēlus kolāžās vai plakātos ar daudziem attēliem, panākot patiesi personalizētas izdrukas.

Creative customisation
Canon Zoemini

Atklājiet

Drukājiet un dalieties ar atmiņām, atrodoties ceļā

Skatīt videoklipu

Connect Canon Zoemini to your phone

Canon Mini Print lietotne

Savienojiet Canon Zoemini printeri ar savu mobilo tālruni vai planšetdatoru, izmantojot Canon Mini Print lietotni, kuru bez maksas var lejupielādēt no veikala App Store vai Google Play. Uzņemiet fotogrāfijas vai lejupielādējat tieši no Facebook, Instagram, Google Photos, Dropbox vai iCloud. Pēc tam varat pievienot filtrus, AR, kropļojumus, zīmējumus vai tekstu, iegūstot pilnībā pielāgotu attēlu. 

Lejupielādēt no App Store
Lejupielādēt no Google Play

Canon ZINK™ foto papīrs

ZINK papīram ir mikrokristālu slānis, kas reaģē uz siltumu, veidojot pret notraipījumiem, plēšanu un ūdeni izturīgu attēlu bez jebkādas tintes.

Pērciet 20 loksnes

Pērciet 50 loksnes

Smudge-Proof, Tear-Proof and Water Resistant Images

#FreeYourStory

Esiet drosmīgs. Esiet izteiksmīgs. Esiet oriģināls. Parādiet dzīvi caur jūsu objektīvu. Mēs vēlamies redzēt jūsu unikālo pasaules skatījumu fotoattēlos, izdrukās vai filmās, ko pats esat uzņēmis.

Papildinformācija

Free Your Story Canon PowerShot G7 X Mark III

Saistītie produkti

Gūstiet iedvesmu, reģistrējieties tūlīt

Nekad nepalaidiet garām Canon piedāvājumus, padomus un pamācības, kā arī jaunumus un uzaicinājumus uz vietējiem pasākumiem.

Reģistrēties tūlīt