Canon Zoemini 2, Canon Zoemini S2 in all colours on a table.

MOMENTUZŅĒMUMU KAMERAS UN
KABATAS PRINTERI

Eleganti un ērti pārnēsājami kabatas formāta modeļi acumirklī nodrošina rezultātus — lieliski piemēroti, lai uzņemtu īpašus mirkļus un radītu Zero ink tehnoloģijas momentuzņēmumus, ar kuriem uzreiz var dalīties

Uzņemšana acumirklī un rezultāti, ar ko var dalīties

Uzņemiet, pielāgojiet un pielīmējiet, izmantojot kabatas formāta printerus un papīru bez tintes. Izvēlieties “divi vienā” risinājumus ar kamerām un ērtiem pašbilžu spoguļiem vai elegantus portatīvus printerus ar viedām savienošanas iespējām ar viedtālruni — jebkurš risinājums garantēs, ka visas drukāšanas opcijas ir jūsu rokās.

Lieliski sabiedrotie sociāli aktīviem cilvēkiem, kuriem patīk momentuzņēmumi

 • Nekādas tintes, nekādas ķēpas

  Ar Canon ZINK™ (Zero Ink) drukāšanas tehnoloģiju visa fotoattēlu attīstīšanas ķīmija ir iebūvēta papīrā, padarot to izturīgu pret izmērēšanos, plēšanu un ūdeni.

 • Kabatas formāta, portatīvs un moderns

  Pietiekami mazi, lai ieliktu kabatā, pieejami 3 modernās krāsās — Canon Zoemini portatīvie printeri un momentuzņēmumu kameras ir lieliski piemēroti drukāšanai, esot ceļā.

 • Nevainojama savienojamība un personalizācija

  Lietotne Canon Mini Print ļauj jums atraisīt savu individualitāti un atdzīvināt momentuzņēmumus ar zīmējumiem, piezīmēm, filtriem, rāmīšiem, uzlīmēm, kā arī kolāžu un mozaīku veidošanas rīkiem.

 • No momentuzņēmumiem līdz uzlīmēm

  Veidojiet tūlītējas, kopīgojamas, noplēšamas un pielīmējamas izdrukas uz augstas kvalitātes 5 x 7,6 cm uzlīmēm, kas pieejamas 20, 50 un 100 lokšņu komplektos, lai jums nekad nepietrūktu papīra. Sagrieziet tās jebkurā formā un izmērā vai izmēģiniet iepriekš sagriezto 3,3 cm ZINK™ apļa formas uzlīmju papīru.

Canon Zoemini klāsts

Kabatas formāta portatīvie fotoprinteri, kam nevajag tinti. Izmantojot ar lietojumprogrammu Mini Print, tie sniedz neierobežotas radošu izpausmju iespējas, drukājot uz fotopapīra uzlīmēm, kamēr atrodaties ceļā.

Canon Zoemini S2 in all colours surrounded by ZINK paper.

PRINTERIS UN KAMERA

Canon Zoemini S2

Iegūstiet labākas pašbildes ar kabatas formāta kameru un printeri, kas papildināts ar spoguli, gredzenveida apgaismojumu, slēdža tālvadību un tiešo skatu.

PRINTERIS

Canon Zoemini 2

Acumirklī iegūstiet izdrukas no sava viedtālruņa jebkurā laikā un vietā ar kabatas formāta printeri Canon Zoemini 2, kas darbojas ar akumulatoru.

Canon Zoemini 2 in all three colours printing stickers.
Rose gold Canon Zoemini 2 on a blue surface surrounded by printed stickers and ZINK paper.

Canon ZINK™ foto papīrs

Zero-ink papīram ir mikrokristālu slānis, kas reaģē uz siltumu, veidojot pret izsmērēšanos, plēšanu un ūdeni izturīgu attēlu bez jebkādas tintes.

Canon Mini Print lietotne

Savienojiet Canon Zoemini printeri vai momentuzņēmumu kameru ar savu mobilo tālruni vai planšetdatoru, izmantojot Bluetooth un Canon Mini Print lietotni, kuru bez maksas var lejupielādēt no veikala App Store vai Google Play. Pievienojiet filtrus, AR, kropļojumus, zīmējumus vai tekstu, iegūstot pilnībā pielāgotu attēlu. Izmantojiet funkciju Live View, lai iestatītu taimeri Canon Zoemini S2 kamerā un izveidotu perfekta kadra kompozīciju.

Navy blue Canon Zoemini 2 printing a picture on ZINK paper sticker with a smartphone showing Mini Print app with the printed picture on the screen.
Rose gold Canon Zoemini S2 in the background taking picture remotely of two women with the usage of Mini Print app on the phone one of them is holding in her hand.

Tūlītēja uzņemšana un drukāšana

Uzņemiet fotogrāfijas vai lejupielādējat tieši no Facebook, Instagram, Google fotoattēli, Dropbox vai iCloud, un izdrukājiet tās ar Canon Zoemini 2, esot ceļā. Canon Zoemini S2 vienā ierīcē apvieno divas un ir aprīkota ar iebūvētu kameru un pašbilžu spoguļiem, vienkāršā modelī ietverot visu uzņemšanai un drukāšanai nepieciešamo.

Radoša pielāgošana

Izmantojiet Canon Mini Print lietotni ar Canon Zoemini 2 un Canon Zoemini S2, lai saviem momentuzņēmumiem piešķirtu personalizētu stilu. Pievienojiet filtrus, rāmjus, AR un uzrakstus vai pārveidojiet fotoattēlus kolāžās vai plakātos ar daudziem attēliem, panākot patiesi personalizētas izdrukas.

Teal Canon Zoemini S2 instant camera and printer surrounded by printed stickers in a tent with a person holding smartphone showing Mini Print App with different stamps.

Gūstiet iedvesmu

 • RADOŠA DRUKĀŠANA

  Projekta dokumentēšana

  Dokumentējiet personisko projektu 100 dienas ar Canon Zoemini 2 un 100 lokšņu fotopapīra paku.

 • RADOŠA DRUKĀŠANA

  Vizualizējiet savu brīvdienu stilu

  Optimizējiet sava čemodāna saturu un sakārtojiet to, izmantojot Canon Zoemini 2.

 • RADOŠA DRUKĀŠANA

  Radošas idejas darbam ar Canon Zoemini klāstu

  Izpaudiet savu radošumu, esot kustībā, ar momentuzņēmumu kameru un kabatas printeri.

 • RADOŠA DRUKĀŠANA

  Svarīgi kompanjoni festivālos

  Ar kabatas formāta Canon Zoemini klāstu saglabājiet atmiņas, atrodoties ceļā.

 • DRUKĀŠANA UN ROKDARBI

  Svarīgi dzīves mirkļi izdrukās

  Uzziniet, kā jauniešu grupa nosvinēja svarīgus dzīves mirkļus, izmantojot Canon Zoemini S2.

 • RADOŠA DRUKĀŠANA

  Izpaudiet sevi ar Canon Zoemini S2

  Atklājiet, kā Maksa Kiona (Max Kion) un Dots Brauns (Dottz Brown) svin dzīves lielos mirkļus ar Canon mini foto printeri, kas apvieno divas ierīces vienā.

 • MOMENTUZŅĒMUMU PRINTERI

  Modes emuāru veidošana ar Canon Zoemini S2

  Modes emuāru veidotāja Izija Manuela (Izzy Manuel) izmanto Canon Zoemini S2, lai efektīgāk parādītu savu retro stilu ar momentuzņēmumu izdrukām.

 • RADOŠA DRUKĀŠANA

  Personalizējiet savas ierīces

  Veidojiet pielāgotas uzlīmes savam tālrunim un citām ierīcēm, izmantojot Canon portatīvos printerus.

 • RADOŠA DRUKĀŠANA

  Labākie Canon portatīvie printeri

  Iepazīstieties ar Canon kompakto printeru klāstu, lai noskaidrotu jums piemērotāko.

 • RADOŠA DRUKĀŠANA

  Jautri pavadiet laiku ar drukas darbiem

  Pieci iemesli, kādēļ jums nepieciešams kompakts fotoprinteris.

 • KĀZU FOTOGRAFĒŠANA

  Uzņemiet un drukājiet kāzu fotoattēlus

  Uzziniet, kāpēc Canon Zoemini S2 un Canon Zoemini printeris ir lielisks kāzu aprīkojums.

 • Gūstiet iedvesmu, reģistrējieties tūlīt

  Nekad nepalaidiet garām Canon piedāvājumus, padomus un pamācības, kā arī jaunumus un uzaicinājumus uz vietējiem pasākumiem.

  Canon Zoemini atbalsts