Feature Hero Module
alt text goes here

SELPHY
Kompaktie fotoprinteri

Izveidojiet un izdrukājiet brīnišķīgas ilgnoturīgas fotogrāfijas no sava viedtālruņa, digitālās kameras, SD kartēm un citām ierīcēm — ar vienkārši lietojamo kompakto SELPHY fotoprinteri.*

SELPHY Square QX10

Canon SELPHY SQUARE QX10

Saglabājiet savas dārgākās atmiņas skaisti izveidotu izdruku veidā, ko ar bezvadu tehnoloģiju varat iegūt jebkurā vietā.

Skatīt vairāk

Featured article1
Selphy CP1300

Canon SELPHY CP1300

Moderns un portatīvs — šis ātrais Wi-Fi fotoprinteris ir lieliski piemērots unikālu izdruku izveidei no saderīgām viedierīcēm, kamerām un citām ierīcēm.

Skatīt vairāk

Featured article1
Fast lab quality

Ātra fotolaboratorijas kvalitātes izdruku iegūšana

Ātras fotolaboratorijas kvalitātes izdruka tieši no viedtālruņa, izmantojot miniatūro fotoprinteri.*

Skatīt videoklipu

Veidojiet un drukājiet fotoattēlu kolāžas ar SELPHY Photo Layout lietojumprogrammu

Drukājiet tieši no viedtālruņa, izmantojot portatīvo fotoprinteri un Canon bezmaksas fotoattēlu montāžas lietojumprogrammu, un izbaudiet radošo nianšu, piemēram, zīmogu, filtru, robežu, teksta, pārklājumu un izkārtojuma, pievienošanu izdrukām.

Papildinformācija

Create and print photo collages with SELPHY Photo Layout app

Drukājiet no jebkuras ierīces, jebkurā vietā

Lai kur arī būtu saglabāti jūsu attēli, varat tos ērti izdrukāt, izmantojot SELPHY CP1300. Drukājiet fotogrāfijas tieši no savas viedierīces, kameras, atmiņas kartēm, USB atmiņas kartes vai datora. Izmantojiet Canon PRINT lietojumprogrammas funkciju Party Shuffle, lai bez vadiem izveidotu unikālas kolāžas ar attēliem no vairākiem viedtālruņiem.

Papildinformācija

Print from any device - anywhere

Viegli nēsāt līdzi — visur, kur dodaties

SELPHY ir tik mazs un portatīvs printeris, ka varat to ērti paņemt līdzi brīvdienās, ģimenes izbraukumos vai viesībās, lai ikviens varētu uzreiz izdrukāt fotogrāfijas un dalīties ar skaistām atmiņām.

Easy to Carry

Ir pieejams plašs SELPHY apdrukājamo materiālu klāsts, kas paredzēts dažādiem drukāšanas projektiem. No pastkaršu izdrukām līdz kvadrātveida uzlīmēm, ko var ideāli izdrukāt no viedierīcēm, — katrs atradīs sev piemērotu fotoattēlu drukāšanas risinājumu.*

ID photos

Identifikācijas fotoattēli

Izveidojiet un izdrukājiet ID fotoattēlus privātam vai profesionālam lietojumam; to nodrošina funkcija ID Photo Print. Izvēlieties kādu no plaši lietotiem standarta lielumiem vai izveidojiet pielāgotu lielumu. Lai ietaupītu papīru, uz vienas loksnes varat izdrukāt vairākus vienāda izmēra vai dažādu izmēru identifikācijas fotoattēlus.

Square Prints

Kvadrātveida izdrukas

Lieliski piemērotas dekorācijām un vizuāli tēlainiem projektiem, izmantojot attēlus no populārām viedtālruņu lietojumprogrammām un kompaktkamerām.

Credit Cards

Kredītkaršu formāts

Kredītkaršu formāts ir lieliski piemērots maziem rāmīšiem un fotoattēliem, kas tiek glabāti makā vai somiņā.

Mini Stickers

Miniuzlīmes

Izmantojiet šīs nelielās uzlīmes izklaides un radošiem projektiem, kā arī dekorēšanai.

Dye Sub

Krāsu sublimācija

Krāsu sublimācijas tehnoloģija nodrošina laboratorijas kvalitātes izdrukas, kuras albumā varēsit glabāt pat līdz 100 gadiem. Pateicoties īpašam aizsargpārklājumam, katra izdruka ir pilnīgi sausa un noturīga pret ūdeni, pirkstu nospiedumiem un skrāpējumiem.

100 gadiKrāsu sublimācija

Tintes un papīra komplekti

SELPHY tintes un papīra komplektos ir optimāls tintes un papīra daudzums, kas nepieciešams noteikta fotogrāfiju skaita ieguvei, tāpēc abus šos komplektus varat nomainīt, veicot vienu vienkāršu darbību.**

SELPHY Square QX10

SELPHY CP1300 un SELPHY CP1000

Attēlu optimizēšana

Lai iegūtu labākus rezultātus ar SELPHY CP1300, izmantojiet režīmu Auto Image Optimize, lai automātiski uzlabotu izdruku kvalitāti. Image Optimize funkcija nosaka un izlabo attēla nepilnības, pielāgojot sejas spilgtumu un krāsu un samazinot nevēlamos traucējumus, tādējādi padarot izdrukas īpaši skaidras un krāšņas.

Attēlu optimizēšana, pelēka

Image optimize

Visi klāstā pieejamie printeri

Gūstiet iedvesmu

#FreeYourStory

Esiet drosmīgs. Esiet izteiksmīgs. Esiet oriģināls. Parādiet dzīvi caur jūsu objektīvu. Mēs vēlamies redzēt jūsu unikālo pasaules skatījumu fotoattēlos, izdrukās vai filmās, ko pats esat uzņēmis.

Papildinformācija

Free Your Story Canon PowerShot G7 X Mark III

SELPHY atbalsts

Lejupielādējiet draiverus, programmatūru un rokasgrāmatas, kā arī piekļūstiet tiešsaistes tehniskajam atbalstam un problēmu novēršanas palīdzībai.

SELPHY atbalsts

Support Selphy

Gūstiet iedvesmu, reģistrējieties tūlīt

Nekad nepalaidiet garām Canon piedāvājumus, padomus un pamācības, kā arī jaunumus un uzaicinājumus uz vietējiem pasākumiem.

Reģistrēties tūlīt

*Visas pieejamās funkcijas skatiet konkrētā modeļa produkta lapā.

**Drukājot uz KC sērijas apdrukājamiem materiāliem, ir jāizmanto kredītkartes lieluma papīra kasete (jāiegādājas atsevišķi).

iPad, iPhone, iPod un iPod touch ir Apple Inc. preču zīmes, kas reģistrētas ASV un citās valstīs. AirPrint™ un AirPrint logotips ir Apple Inc. preču zīmes.

Android™, Google Cloud Print™ un Picasa™ ir Google Inc. reģistrētas preču zīmes.

Windows® un Windows logotips ir Microsoft uzņēmumu grupas preču zīmes