Feature Hero Module
alt text goes here

SELPHY
Kompaktie fotoprinteri

Izveidojiet un izdrukājiet brīnišķīgas ilgnoturīgas fotogrāfijas no sava viedtālruņa, digitālās kameras, SD kartēm un citām ierīcēm — ar vienkārši lietojamo kompakto SELPHY fotoprinteri.

SELPHY Square QX10

Canon SELPHY SQUARE QX10

Saglabājiet savas dārgākās atmiņas skaisti izveidotu izdruku veidā, ko ar bezvadu tehnoloģiju varat iegūt jebkurā vietā.

Featured article1

Printeri

Fast lab quality

Ātra fotolaboratorijas kvalitātes izdruku iegūšana

Parādītās funkcijas ir pieejamas arī citiem SELPHY printeriem ar Wi-Fi un Canon PRINT lietojumprogrammu.

Skatīt videoklipu

Vieda drukāšana no dažādām ierīcēm

Lai iegūtu vislabāko viedtālruņa fotoprintera risinājumu, SELPHY klāstā izvēlieties SELPHY CP1300. Tas piedāvā ātru un ērtu bezvadu drukāšanu tieši no Android un iOS viedtālruņiem un planšetdatoriem vai izmantojot Canon PRINT lietojumprogrammu.

Smart Device Printing

Ir pieejams plašs SELPHY apdrukājamo materiālu klāsts, kas paredzēts dažādiem drukāšanas projektiem. No pastkaršu izdrukām līdz kvadrātveida uzlīmēm, ko var ideāli izdrukāt no viedierīcēm, — katrs atradīs sev piemērotu fotoattēlu drukāšanas risinājumu.

ID photos

Identifikācijas fotoattēli

Izveidojiet un izdrukājiet ID fotoattēlus privātam vai profesionālam lietojumam; to nodrošina funkcija ID Photo Print. Izvēlieties kādu no plaši lietotiem standarta lielumiem vai izveidojiet pielāgotu lielumu. Lai ietaupītu papīru, uz vienas loksnes varat izdrukāt vairākus vienāda izmēra vai dažādu izmēru identifikācijas fotoattēlus.

Square Prints

Kvadrātveida izdrukas

Lieliski piemērotas dekorācijām un vizuāli tēlainiem projektiem, izmantojot attēlus no populārām viedtālruņu lietojumprogrammām un kompaktkamerām.

Credit Cards

Kredītkaršu formāts

Kredītkaršu formāts ir lieliski piemērots maziem rāmīšiem un fotoattēliem, kas tiek glabāti makā vai somiņā.

Mini Stickers

Miniuzlīmes

Izmantojiet šīs nelielās uzlīmes izklaides un radošiem projektiem, kā arī dekorēšanai.

Tintes un papīra komplekti

SELPHY tintes un papīra komplektos ir optimāls tintes un papīra daudzums, kas nepieciešams noteikta fotogrāfiju skaita ieguvei, tāpēc abus šos komplektus varat nomainīt, veicot vienu vienkāršu darbību. Drukājot uz KC sērijas apdrukājamiem materiāliem, ir jāizmanto kredītkartes lieluma papīra kasete (jāiegādājas atsevišķi).

Pieejamas un fiksētas izmaksas par katru izdruku

Pixel to Print

No pikseļiem līdz izdrukām

SELPHY ierīces ļauj iegūt dažādu izmēru izdrukas, apvienojot vairākus fotoattēlus vienā lapā ar izkārtojuma izdrukāšanas funkciju, vai izveido skaistas kolāžu izdrukas ar krāsu efektiem, izmantojot Shuffle Layout. Lai iegūtu labākus rezultātus, izmantojiet režīmu Auto Image Optimize, lai automātiski uzlabotu izdruku kvalitāti.

Attēlu optimizēšana

Image Optimize funkcija nosaka un izlabo attēla nepilnības, pielāgojot sejas spilgtumu un krāsu un samazinot nevēlamos traucējumus, tādējādi padarot izdrukas īpaši skaidras un krāšņas.

Attēlu optimizēšana, pelēka

Image optimize
Dye Sub

Krāsu sublimācija

Krāsu sublimācijas tehnoloģija nodrošina laboratorijas kvalitātes izdrukas, kuras albumā varēsit glabāt pat līdz 100 gadiem. Pateicoties īpašam aizsargpārklājumam, katra izdruka ir pilnīgi sausa un noturīga pret ūdeni, pirkstu nospiedumiem un skrāpējumiem.

100 gadiKrāsu sublimācija

Drukājiet no jebkuras ierīces, jebkurā vietā

Lai kur arī būtu saglabāti jūsu attēli, varat tos ērti izdrukāt, izmantojot SELPHY. Drukājiet fotogrāfijas tieši no savas viedierīces, kameras, atmiņas kartēm, USB atmiņas kartes vai datora. Izmantojiet Canon PRINT lietojumprogrammas funkciju Party Shuffle, lai bez vadiem izveidotu unikālas kolāžas ar attēliem no vairākiem viedtālruņiem.

Print Anywhere

Viegli nēsāt līdzi — visur, kur dodaties

SELPHY ir tik mazs un portatīvs printeris, ka varat to ērti paņemt līdzi brīvdienās, ģimenes izbraukumos vai viesībās, lai ikviens varētu uzreiz izdrukāt fotogrāfijas un dalīties ar skaistām atmiņām.

Easy to Carry

Atbalsts

Gūstiet iedvesmu, reģistrējieties tūlīt

Nekad nepalaidiet garām Canon piedāvājumus, padomus un pamācības, kā arī jaunumus un uzaicinājumus uz vietējiem pasākumiem.

Reģistrēties tūlīt

iPad, iPhone, iPod un iPod touch ir Apple Inc. preču zīmes, kas reģistrētas ASV un citās valstīs. AirPrint™ un AirPrint logotips ir Apple Inc. preču zīmes.

Android™, Google Cloud Print™ un Picasa™ ir Google Inc. reģistrētas preču zīmes.

Windows® un Windows logotips ir Microsoft uzņēmumu grupas preču zīmes