RADOŠA DRUKĀŠANA

“Mans pirmais gads bildēs”: atzīmējiet svarīgus mirkļus bērna dzīvē ar Canon SELPHY CP1500

Pirmie gadi ir tikai vienreiz, bet fotoalbumi ar izdrukām var kalpot visu mūžu. Portretu fotogrāfe Džemella Ukaegbu (Jemella Ukaegbu) dalās ar padomiem, kā uzņemt un saglabāt šī īpašā laika fotogrāfijas.
Cilvēks līmē izdrukātos fotoattēlus albumā, un citas izdrukas atrodas blakus Canon SELPHY CP1500 printerim.

Jebkuru īpašu attiecību pirmais gads ir piepildīts ar neaizmirstamiem mirkļiem, piemēram, jūsu bērna pirmo smaidu vai pirmo pastaigu ar jūsu jauno kucēnu. Pat nervozitāte, kas rodas pirmajā randiņā ar cilvēku, ar kuru pavadīsiet visu atlikušo mūžu. Šādus notikumus patiešām ir vērts atcerēties un atzīmēt.

Portretu fotogrāfe Džemella Ukaegbu (Jemella Ukaegbu), kas pazīstama kā Mellz, zina, kā perfekti iemūžināt mirkli. Savā profesionālajā dzīvē viņa filmē klientu kāzas, kristības un dzimšanas dienu svinības, kā arī pāru un jaundzimušo portretus. Fotogrāfijas viņa iemīlēja bērnībā, skatoties fotoalbumus un vecāku uzņemto izdrukāto fotogrāfiju kaudzītes. Tās viņai parādīja, kāda bija dzīve, pirms viņa to spēja atcerēties.

“Man patīk fotoalbumi, jo tajos var izstāstīt stāstu gan ar vārdiem, gan bez tiem, un tam var sekot ikviens, arvien dziļāk iedziļinoties albuma lappusēs,” saka Mellz. Izskatījusi meitas pirmā gada fotoattēlus, Mellz saprata, ka vēlas to atcerēties ne tikai ar digitālajiem attēliem, tāpēc viņa izveidoja fotoalbumu, izmantojot Canon SELPHY CP1500. Šeit viņa dalās ar padomiem, kā to varat izdarīt arī jūs.

Darba sākšana: izvēles process

Mazs bērns skatās ģimenes fotogrāfijas kopā ar māti.

Fotoattēlu izvēle albumam ir ļoti interesanta, un jūsu bērni var viegli iesaistīties. Canon SELPHY Photo Layout lietotne var vienkāršot šo procesu, jo sniedz iespēju izdrukāt mīļākos attēlus tieši no viedtālruņa.

Cilvēks izmanto Canon SELPHY Photo Layout lietotni savā viedtālrunī, lai veidotu fotoattēlu kolāžu.

Canon SELPHY Photo Layout lietotnē ir ietvertas veidnes, kas ļauj sakārtot vairākus attēlus vienā izdrukā, lai ģimenes albumā ietilpinātu vairāk fotoattēlu.

Maz ticams, ka jums būs tik daudz laika, lai skatītos visus digitālos fotoattēlus, ko uzņēmāt bērna pirmajā dzīves gadā. Mēģinot dokumentēt katru dārgo mirkli, digitālie albumi tālrunī un kameras atmiņas kartēs neizbēgami piepildās ar tūkstošiem attēlu. Tomēr fizisks albums atšķiras. Izvēloties labākos fotoattēlus no tūkstošiem, ko esat uzņēmis, un tos izdrukājot, jūs, visticamāk, atgriezīsieties šajos brīžos. Arī izvēles process var sniegt gandarījumu.

“Man patīk visu sakārtot sadaļās,” saka Mellz. “Vieglāk kārtot pa mēnešiem nevis nozīmīgiem notikumiem, jo galerijās [viedtālruņos un klēpjdatoros] attēlus var meklēt pa mēnešiem, kas atvieglo fotoattēlu izvēli.” Varat sākt ar to, ka izvēlaties dažus fotoattēlus, kas vislabāk raksturo katru mēnesi.

Ja jums ir pārāk grūti izvēlēties, Canon SELPHY Photo Layout lietotne sniedz iespēju vienā izdrukā izkārtot līdz astoņiem attēliem, tāpēc, pat tad ja nopirkāt tikai 50 papīra loksnes, nebūsiet ierobežots ar 50 attēliem. Tā arī ļauj izkārtojumam pievienot tekstu, uzlīmes un apmales, lai attēli izskatītos dzīvāki. Kad esat izveidojis savu iecienītāko fotoattēlu mapi, ir pienācis laiks pievienot printeri.

Printera SELPHY CP1500 iestatīšana

Roku pāris ievieto kasetni Canon SELPHY CP1500 printerī.

Canon SELPHY CP1500 ir aprīkots ar standarta papīra kaseti (PCP-CP400) pastkartes lieluma izdrukām. Papildus var iegādāties papīra kaseti PCC-CP400 kredītkartes lieluma un kvadrātveida izdrukām un uzlīmēm, kā arī mini uzlīmēm.

Canon SELPHY CP1500 printera iestatīšana ir vienkārša. Vispirms lejupielādējiet lietotni SELPHY Photo Layout viedtālrunī. Kad lietotne instalēta, izmantojiet to QR koda skenēšanai. Tādējādi tālrunis tiks bezvadu režīmā savienots ar printeri, atstājot jums tikai vienu darbu: papīra un tintes ievietošanu.

Printeris SELPHY CP1500 atbalsta vairākus papīra veidus — no pastkaršu formāta papīra (RP-108 un KP-36IP) līdz mini uzlīmēm (KC-18IL), kā arī kredītkaršu formāta (KC-36IP un KC-18IF) un kvadrātveida papīru (KC-18IS). Katrā papīra iepakojumā ir tintes kasetne, kurā ir precīzs nepieciešamais tintes daudzums.

Kad esat ievietojis papīru un tinti, varat izvēlēties fotoattēlu no viedtālruņa, izmantojot lietotni SELPHY Photo Layout. Ja labāk drukājat no datora vai Canon kameras1, varat to darīt, izveidojot savienojumu ar Wi-Fi vai izmantojot USB-C vadu. Printerī ir arī lasītājs, kas atbalsta SD, SDHC un SDXC kartes.

Kad viss sagatavots, nepieciešama tikai 41 sekunde, lai izdrukātu fotoattēlu. Mazais, vieglais printeris SELPHY CP1500 izveido augstas kvalitātes izdrukas ar fotolaboratorijas kvalitātes līmeni, neatstājot komfortablās mājas.

“Printeris SELPHY CP1500 mani vēl vairāk aizrauj ar fotoattēlu drukāšanu. Tas ir pietiekami kompakts, lai to varētu uzstādīt virtuvē, un, to ieraugot, es vēlos drukāt vēl vairāk. Man ir ļoti vienkārši izveidot savienojumu ar tālruni un kontrolēt visu, izmantojot lietotni,” saka Mellz.

Fotoattēlu izkārtošana

Roku pāris tur fotogrāfiju, kas izdrukāta ar Canon SELPHY CP1500. Printeris atrodas uz galda, tam apkārt vairākas izdrukas.

Pirms ielīmējat fotoattēlus, vienmēr ir ieteicams tos izkārtot, lai tie atrastos jūs apmierinošā kārtībā. Ja izdrukājat vairāk nekā nepieciešams, ievietojiet tos rāmītī, nosūtiet ģimenes locekļiem vai, ja drukājat uz uzlīmju papīra, noplēsiet aizmuguri un pielīmējiet mājās pie plakanām virsmām.

Cilvēks albumā ielīmē izdrukātu fotoattēlu, kurā māte tur mazuli.

Drukājot uz uzlīmju papīra, varat ielīmēt fotoattēlus albumā bez papildu līmes vai līmlentes. Nekas nevar būt vienkāršāks.

“Es ieteiktu ikvienam, kas veido fotoalbumu ar sava bērna pirmo dzīves gadu, sakārtot attēlus hronoloģiskā secībā. Tā es iekārtoju visus savus fotoalbumus, jo vēlos izdzīvot šo ceļojumu tā, kā tas notika,” stāsta Mellz.

Mellz sāka albumu ar grūtniecības kadriem un iekļāva skenētos attēlus, kas uzņemti pirms meitas piedzimšanas, lai iekļautu pilnīgu pieredzi. Ja plānojat ievērot viņas ieteikumus un izdrukāt attēlus no visa šī perioda, ieteicams vispirms izdrukāt fotoattēlus un sakārtot tos hronoloģiskā secībā, lai pēc tam tos ievietotu savā albumā.

Izmēģiniet dažādus izkārtojumus un esiet radošs, izmantojot visu papīra veidu klāstu, pielāgojot izkārtojumu katrai jaunai lapai. Ja vēlaties iekļaut dokumentus, piemēram, bērna dzimšanas apliecību vai kartītes, kas nosūtītas, lai apsveiktu ar piedzimšanu, vienkārši nofotografējiet attiecīgo dokumentu un izdrukājiet to ar Canon SELPHY CP1500, lai atcerētos ikkatru mirkli un padarītu foto grāmatu daudzveidīgāku.

Nākamie gadi: turpmākā un pārējo gadu albumi

Cilvēks izmanto šķēres, lai izgrieztu izdrukātos attēlus, gatavojoties tos ielīmēt albumā.

Kad esat sakārtojis vairākus fotoattēlus uz vienas uzlīmju papīra loksnes, varat tos izgriezt, lai no vienas izdrukas iegūtu vairākas mazākas uzlīmes. Izmēģiniet dažāda formāta papīra kombinācijas, lai atdzīvinātu savus albumus.

Cilvēks palīdz bērnam ielīmēt fotogrāfijas albumā, vadot bērna rokas.

Fotoalbumu skatīšanās kopā ar ģimeni ir interesanta nodarbe, bet vēl labāk ir kopā ar viņiem veidot fotoalbumus. Un neraizējieties par netīriem pirkstiem: Canon SELPHY CP1500 izdrukas ir pārklātas ar īpašu kārtiņu, lai tās varētu uzglabāt līdz 100 gadus 2 .

Kad esat izveidojis savu pirmo fotoalbumu, nākamo varat veidot nedaudz atšķirīgu. Veltot vairāk laika tādu fotoattēlu iemūžināšanai, ko vēlāk liksiet fotoalbumā, varat izmantot piemērotus rekvizītus, piemēram, dzimšanas dienas kūku vai balonus, lai atzīmētu svarīgus notikumus, vai arī varat veltīt vairāk laika, padomājot par apgaismojumu un kompozīciju pirmās skolas dienas fotoattēlos vai ģimenes portretos. Viens no Mellz fotografēšanas padomiem — atcerieties, ka “fotografēšana ir tikai zīmēšana ar gaismu, tāpēc padomājiet par svarīgu mirkļu iemūžināšanu labākajā diennakts laikā vailabi apgaismotās telpās”.

Kad esat uzņēmis attēlus, jums nav jāaprobežojas tikai ar klasisku fotoalbumu drukāšanu. Fotoattēlus var izgriezt un ielīmēt albumos, veidojot mākslinieciskas piemiņas lietas. Pastkartes izmēra izdrukas ļauj izmantot personisku pieeju un padarīt priecīgāku jums mīļa cilvēka dienu. Kredītkartes formāta izdrukas var glabāt makā kā nelielu atgādinājumu par īpaši priecīgu brīdi. Uzlīmju izdrukas var izmantot rakstāmpiederumu, guļamistabas mēbeļu vai virtuves piederumu dekorēšanai.

Ir tik daudz veidu, kā uzlabot savu dzīvi ar drukātiem fotoattēliem, un Canon SELPHY CP1500 atvieglo drukāšanu katru dienu.

Autors: Metjū Bouvens (Matthew Bowen)

 1. Kameras, kas saderīgas ar standartu PictBridge.
 2. Uzglabājot albumā. Pamatojoties uz paātrināto pārbaudi, pieņemot, ka temperatūra ir 23°C/73,4°F un mitrums ir 50%.

Saistītie produkti

Saistītie raksti

 • A top-down image of a Canon PIXMA printer outputting a large photo print. A phone displaying a camera roll is on the desk beside it.

  DRUKĀŠANA

  Labākie Canon printeri fotogrāfijām

  Neatkarīgi no tā, vai vēlaties fotogrāfijas ierāmēt, ielikt albumā vai uzlīmēt, atrodiet vislabāko printeri, kas atbilst jūsu radošajām vajadzībām.

 • Trīs mazi bērni sēž gultā un skatās drukātas ģimenes fotogrāfijas.

  RADOŠA DRUKĀŠANA

  Izdrukājiet savas ģimenes stāstu

  Izdrukājiet skaistos ģimenes brīžus un veidojiet no tiem mākslas darbus.

 • MAZUĻU FOTOGRAFĒŠANA

  Mazuļu fotografēšanas padomi

  Padariet mazuļu fotografēšanu par jautru nodarbi un iegūstiet lieliskus rezultātus.

 • Canon EOS R100 kamera atrodas uz foto albuma, kas novietots uz koka galda; apkārt ir ģimenes fotogrāfijas.

  APRĪKOJUMS

  Īstas kameras priekšrocības

  Uzziniet, kā Canon EOS R100 var palīdzēt jums ierakstīt dārgas atmiņas.