DRUKĀŠANAS PADOMI

Izdruku garastāvokli uzlabojošais spēks

Fotogrāfijās ir uzņemti mirkļi — uzziniet, kā izdrukāt iemīļotākos attēlus un izdekorēt savu māju ar atmiņām.
Canon SELPHY SQUARE QX10 printeris blakus albumam ar maziem fotoattēliem.

Ne vienmēr ir iespējams pavadīt laiku ar mīļajiem cilvēkiem, un, lai gan e-pasts, sociālie tīkli un videozvani ir radījuši ievērojamas izmaiņas saziņai no liela attāluma, ne vienmēr tie ir pieejami. Vecvecākiem var būt problēmas ar tehnoloģijām, maziem bērniem nav pacietības un ikviens var būt pārāk noguris no ilgas lūkošanās ekrānos, tāpēc var nevēlēties pie tiem pavadīt arī brīvo laiku.

Fotogrāfijās ir uzņemti mirkļi, un, šos mirkļus izdrukājot, tie kļūst vēl svarīgāki. Piekarot mājās pie sienas draugu vai ģimenes fotogrāfijas, varat sajust saikni ar viņiem, savukārt fotogrāfiju kolekcijas ievietošana albumā nodrošina ērtu piekļuvi priecīgām atmiņām, un tā ir arī jēgpilna dāvana.

Šeit ir daži ieteikumi, kā izmantot izdruku garastāvokli uzlabojošo spēku.

Mazs zēns, kas palīdz pie sienas piekārt savu vecvecāku ierāmēto fotogrāfiju.

Taustāmi priekšmeti dod vairāk prieka nekā attēlu ritināšana kameras galerijā. Godiniet savu ģimeni un draugus, veidojot jēgpilnas izdrukas, ko piekārt savās mājās.

Piekariet fotogrāfijas tur, kur tās redzēsiet

Vecāks un bērns piekar izdrukātos fotoattēlus pie palodzes, izmantojot auklu.

Mājas izdekorēšana ar atmiņām ir lielisks veids, kā uzlabot noskaņojumu, un palīdz izjust tuvību ar mīļajiem.

Sieviete, kas noņem fotogrāfiju rāmīša aizmuguri. Uz galda viņas priekšā ir Canon PIXMA TS5350a sērijas printeris, fotogrāfija un iepakojums ar glancētu fotopapīru.

Canon PIXMA TS5350a sērijas printeris ir lieliski piemērots rokdarbu un radošo darbu drukāšanai, turklāt, drukājot Wi-Fi tīklā, visu varat kontrolēt no viedtālruņa.

Redzot draugu un ģimenes sejas fotogrāfijās, varēsiet justies laimīgāks. Vēl pavisam nesen bija ierasts mīļoto cilvēku fotogrāfijas glabāt somiņās vai maciņos — ja bija nelāga diena, varēja ielūkoties fotogrāfijā, lai uzlabotu savu garastāvokli. Viedtālrunī saglabātās digitālās fotogrāfijas var būt modernā alternatīva, tomēr ir vieglāk izjust saikni, ja fotogrāfija ir izdrukāta. Piekariet fotogrāfijas vietās, kur pavadāt daudz laika, piemēram, virtuvē vai birojā, lai uzlabotu garastāvokli visas dienas garumā.

Canon PIXMA TS5350a sērijas printeris ir lieliska izvēle ikdienas drukāšanai. Izveidojiet savienojumu tieši ar viedtālruni un izdrukājiet bezapmaļu fotogrāfijas (4x6) tikai 36 sekunžu laikā.

Pārveidojiet izdrukas rokdarbu projektā

Mazs zēns, kas izdrukātos fotoattēlus ielīmē brūnā papīra albumā.

SELPHY Square QX10 ir lieliski piemērots albumiem, jo attēliem ir līmējama aizmugure, līdz ar to nav nepieciešama līme vai līmlente.

Canon SELPHY Square QX10 printeris uz albuma.

Attēlus var vienkārši personalizēt ar filtriem, apmalēm vai papildu tekstu, izmantojot lietojumprogrammu SELPHY Photo Layout.

Albuma izveidošana ir interesants projekts, kas bērnus nodarbinās stundām ilgi. Tas var viņiem arī palīdzēt izjust saikni ar ģimenes locekļiem, kuri kādu laiku nav redzēti.

SELPHY Square QX10 ir lielisks printeris albumiem. Savienojiet printeri tieši ar viedtālruni, izmantojot Wi-Fi un lietojumprogrammu SELPHY Photo Layout, un ļaujiet bērniem pievienot filtrus, apmales un tekstu fotogrāfijām pirms to drukāšanas. Pēc drukāšanas varat noplēst izdruku aizmuguri un pielīmēt tās tieši albumā — nav nepieciešama līmlente vai līme. Baltā apmale ir lieliski piemērota, lai uzrakstītu personalizētas piezīmes vai smieklīgus parakstus.

Ja domājat, ka šādi albumi ir paredzēti tikai bērniem, varat no jauna atklāt prieku, ko sniedz īstu fotoalbumu izveidošana vai ikdienas fotogrāfiju uzņemšana un izdrukāšana, lai tos pievienotu dienasgrāmatai. SELPHY Square QX10 ir bez vadiem un portatīvs, tāpēc varat to izmantot jebkurā vietā — tas nozīmē, ka varat to turēt uz galdiņa blakus gultai vai iepakot kopā ar dienasgrāmatu, lai paņemtu līdzi nākamajā nedēļas nogales izbraucienā.

Atcerieties mirkļus

Divas jaunas sievietes pozē pašbildei, kas tiek uzņemta ar Canon Zoemini S2.

Ir vērts uzņemt un godināt ikdienas notikumus, piemēram, tikšanos ar draugiem. Canon Zoemini S2 ir kabatas formāta printeris, kuru visur var paņemt līdzi.

Dzīvošana šeit un tagad ir vairāk nekā tikai labā laika pilnvērtīga izmantošana. Tas nozīmē klātbūšanu un mācīšanos novērtēt katru dienu par to, ko tā piedāvā. Fotogrāfijas var palīdzēt izcelt kādu mirkli un padarīt to svarīgu neatkarīgi no tā, vai svinat dzimšanas dienu ar tuvākajiem draugiem vai darāt kaut ko tik vienkāršu, kā izvedat savu suni pastaigā. Suņa digitālā fotogrāfija var pazust viedtālruņa vai kameras digitālajā krātuvē, bet momentuzņēmuma izdruka piešķir mirklim nozīmīgumu.

Canon Zoemini S2 ir 8 MP kamera un momentuzņēmumu printeris. Aprīkots ar pašbilžu spoguli un iebūvēto gredzenveida apgaismojumu, tas nodrošina, ka izskatāties lieliski, kad uzņemat personīgus mirkļus. Canon Zoemini S2 varat savienot ar viedtālruni, izmantojot Bluetooth un Canon Mini Print lietotni, līdz ar to pat tad, kad aizmirstat to paņemt līdzi, varat iemūžināt mirkli, izdrukājot fotogrāfiju, tiklīdz atgriežaties mājās.

Aizsūtiet fotogrāfijas pa pastu

Mazs bērns māj vecvecākiem planšetdatorā videosarunas laikā.

Attēlu nosūtīšana pa pastu ir vēl viens veids, kā uzturēt saikni ar tiem, kuri atrodas tālumā.

Canon SELPHY Square QX10 blakus viedtālrunim.

Ar Canon SELPHY Square QX10 varat izdrukāt vairākus attēlus un varat tos nosūtīt pa pastu draugiem un radiem.

Fotogrāfijas internetā var uzreiz kopīgot, bet tas nenozīmē, ka mazāka nozīme ir izdrukātās fotogrāfijas nosūtīšanai pa pastu. Iespējams, vecvecāki nav aktīvi sociālajos tīklos vai viņiem nav ērti izmantot videozvanus, tomēr viņi var priecāties par mazbērnu izdrukātajām fotogrāfijām vai arī mājās izveidotiem albumiem, kas saņemti pa pastu. Un tas neattiecas tikai uz vecvecākiem. Kurš gan nevēlētos saņemt attēlus ar īpašām atmiņām pa pastu? Tas pārspēj vēl viena rēķina saņemšanu!

Nosūtiet ar Canon Zoemini S2 uzņemtos un izdrukātos momentuzņēmumus vai izdrukājiet vairākus eksemplārus ar to pašu fotogrāfiju — vienu sev un vienu pārējiem — ar SELPHY Square QX10. Ja vēlaties nosūtīt kaut ko nedaudz lielāku, ielādējiet savā PIXMA printerī standarta fotogrāfiju formāta (4x6) vai A4 formāta glancēto fotopapīru.

Neatkarīgi no tā, vai drukājat, lai atminētos aizgājušos mirkļus vai saglabātu mirkli, kuru pašlaik izdzīvojat, vai uzturētu saikni ar draugiem un ģimeni, kuru, iespējams, nevarat apmeklēt tik bieži, kā vēlētos, ir tik daudz veidu, kā izdrukas var pozitīvi ietekmēt jūsu dzīvi.


Autors: Metjū Bouvens (Matthew Bowen)

Saistītie produkti

 • Mājas printeri

  SELPHY SQUARE QX10

  Saglabājiet savas dārgākās atmiņas skaisti izveidotu izdruku veidā, ko ar bezvadu tehnoloģiju varat iegūt jebkurā vietā.
 • Momentuzņēmumu un kabatas printeru kameras

  Canon Zoemini S2

  Iegūstiet labākas pašbildes ar kabatas formāta kameru un printeri, kas papildināts ar spoguli, gredzenveida apgaismojumu, slēdža tālvadību un tiešo skatu.
 • Mājas printeri

  PIXMA TS5350a sērija

  Demonstrējiet dizaina iespējas ar PIXMA TS5350a sērijas daudzpusīgo materiālu apstrādi, stilīgām radošām lietojumprogrammām un stabilu savienojumu ar viedtālruni
 • Saistītie raksti

 • Četri attēli, kas izdrukāti ar SELPHY Square QX10 un atrodas uz rakstainas virsmas.

  RADOŠA DRUKĀŠANA

  Radiet visu gadu

  Apskatiet Žezu Sovāžas (Jesus Sauvage) iedvesmojošās idejas printerim SELPHY Square QX10.

 • DRUKĀŠANA UN ROKDARBI

  Izveidojiet pārsteiguma kastīti

  Lini Trīna (Lini Trinh) dalās ar savu papīra pārsteiguma kastīti, kas izgatavota, izmantojot Canon SELPHY CP1500 printeri.

 • Skats no augšas ar Ziemassvētku foto rotājumu izlasi pie Canon SELPHY Square QX10 printera.

  DRUKĀŠANA UN ROKDARBI

  Iegūstiet svētku sajūtu ar foto rotājumiem

  Otrajā SELPHY Craft Club projektā Dujgu Turguta Gokpinara (Duygu Turgut Gokpinar) dalās Canon SELPHY Square QX10 printera izmantošanas pieredzē.

 • Create a personal gift

  PRINTING TIPS

  Create a personal gift

  The Canon Photo Cube helps you craft a gift full of happy memories.