RADOŠA DRUKĀŠANA

Jautri pavadiet laiku ar drukas darbiem: pieci iemesli, kādēļ jums nepieciešams kompakts fotoprinteris

Neatkarīgi no tā, vai esat jauns gados vai jauns sirdī, ir daudz radošu veidu, kā uzreiz parādīt izdrukātos darbus un dalīties ar tiem.
Kompaktu Canon fotoprinteru kolekcija dažādās krāsās uz koka plaukta.

Bērniem, vecvecākiem un visiem pārējiem patīk uzņemt attēlus. Lielākajai daļai cilvēku viedtālruņos ir tūkstošiem fotoattēlu, ko viņi nekad neaplūko, un bieži vien dārgākās atmiņas pazūd milzīgajās fotoattēlu bibliotēkās.

Ar kompaktu fotoprinteri varat acumirklī iegūt izdrukas, kas kalpos visu mūžu*. Varat drukāt jebkurā laikā un atdzīvināt īpašos dzīves brīžus neatkarīgi no atrašanās vietas.

Kad būsiet izdrukājis savus iecienītos attēlus, varēsiet ar tiem paveikt vēl daudz ko citu — veidot personalizētas foto dāvanas saviem mīļajiem vai aizpildīt albumus ar mājas interjera idejām vai pat dārgām ceļojumu atmiņām.

Piedāvājam piecus veidus, kā būt radošam ar kompakto Canon fotoprinteri.

1. Unikālas dāvanas un kartītes

Canon kompaktais printeris uz baltas virsmas blakus ierāmētam smaidoša bērna attēlam.

Canon SELPHY CP1500 ir ideāli piemērots, lai ierakstītu dzīves svarīgākos notikumus un dalītos ar tiem. Ar to var drukāt pastkartes lieluma laboratorijas kvalitātes fotogrāfijas (KP-36IP, 100 x 148 mm), kas ir ideāli piemērotas standarta rāmīšiem, lai izveidotu personalizētas dāvanas ar atmiņā paliekošiem brīžiem, ko nosūtīt ģimenei un draugiem.

Rokas, kas tur planšetdatoru, kurā redzams attēls ar smaidošu pāri un QR kodu, kā arī SELPHY Photo Layout lietojumprogrammas rediģēšanas opcijas.

Izmantojot Canon SELPHY Photo Layout lietojumprogrammu, varat attēliem pievienot zīmogus vai filtrus vai pat izveidot QR kodu, ko pievienot ielūgumiem ar saiti uz pasākuma atrašanās vietu.

Ar fotoattēliem ir jādalās, par tiem ir jāpriecājas, un ērti lietojamais Canon SELPHY CP1500 ir ideāli piemērots, lai pārvērstu iecienītos attēlus dāvanās, pastkartēs un uzlīmēs.

SELPHY CP1500 ir pieejams trīs krāsās, tam ir elegants, moderns dizains un 8,9 cm krāsu LCD ekrāns, kā arī vienkārša savienošana ar QR kodu. Tas nevainojami darbojas ar viedtālruņiem, kā arī citām Apple un Android ierīcēm, izmantojot Wi-Fi, ietver SDXC slotu attēlu drukāšanai no atmiņas kartēm, kā arī USB-C portu ērta savienojuma izveidei ar kamerām un zibatmiņu.

SELPHY CP1500 var izdrukāt uzreiz izmantojamas pastkartes ar adreses rindām aizmugurē, kas ir ideāli piemērotas fotoattēlu sūtīšanai saviem mīļajiem; šos attēlus var ievietot rāmītī vai pielikt pie ledusskapja.

Mini un kredītkartes izmēra uzlīmes piešķir personalizētu stilu apsveikuma kartītēm un dzimšanas dienas ielūgumiem. Varat arī uzņemt momentuzņēmumu, kurā jūsu bērns spēlējas ar saņemto dāvanu, izdrukāt to kā uzlīmi un uzlīmēt uz pateicības kartītes. Tas ir jauks personisks žests, kas saņēmējam parādīs, cik tīkama bija jūsu dāvana.

2. Radoši veidi, kā uzturēt kārtību

Jauna meitene drukā mini uzlīmju lapu no Canon kompaktā printera. Blakus printerim ir penālis ar rakstāmpiederumiem.

Izmantojiet Canon SELPHY CP1500 printeri, lai drukātu personalizētas vārdu etiķetes mācību grāmatām un mapēm.

Redzamas divas rokas, kas zaļai ūdens pudelei rūpīgi piestiprina uzlīmi, uz kuras redzama skrienoša maza meitene.

Varat drukāt uz kvadrātveida (KC-18IS, 54 x 54 mm), kredītkartes lieluma (KC-18IF, 54 x 86 mm) vai mini (KC-18IL, 22 x 17,3 mm) uzlīmju papīra, lai izdrukas varētu uzlīmēt uz pusdienu kastītēm vai ūdens pudelēm.

Lielākā daļa cilvēku vēlētos būt organizētāki, taču nezina, kā to panākt. Aizņemtiem vecākiem ir ne tikai jāpārrauga savi saspringtie personīgie grafiki, bet arī savu bērnu grafiki. Canon SELPHY CP1500 ir ideāls rīks, kas palīdz ģimenēm atgūt kontroli.

Šis glītais, stilīgais un kompaktais printeris izdrukā pastkarti vien 41 sekundē, kā arī drukā dažādu izmēru uzlīmes. Vienā mirklī jūs iegūsiet vārdu etiķetes mācību grāmatām un rakstāmpiederumiem, kā arī uzlīmes virtuves kārbiņām un ģimenes plānotājam.

Varat pat izdrukāt identifikācijas fotoattēlus, izveidot personalizētas grāmatzīmes un kopīgot saites ar QR kodiem, izmantojot Canon SELPHY Photo Layout lietojumprogrammu.

3. Albumu veidošana tagad ir vienkārša

Rokas, kas ielīmē fotogrāfijas atvērtā ceļojuma dienasgrāmatā, ko ieskauj attēli, lente un dažādi priekšmeti.

Canon SELPHY Square QX10 nodrošina augstas kvalitātes noplēšamas, pielīmējamas izdrukas vien 43 sekundēs. Tās ir ideāli piemērotas ceļojuma dienasgrāmatai.

Blakus Canon kompaktajam printerim albuma atvērtajās lapās redzami attēli ar kaķiem.

Atdzīviniet savu albumu ar aprakstiem, zīmējumiem un citām piemiņas lietām.

Kādēļ gan neizveidot albumu par īpašu notikumu, svētkiem vai arī pirmo mājdzīvnieku? Tas var būt ļoti vērtīgi un patiks visu vecumu cilvēkiem.

Kabatas formāta Canon SELPHY Square QX10, kas vienmēr gatavs darbam, nodrošina 68 x 68 mm kvadrātveida izdrukas ar apmali, lai jūs varētu pievienot ar roku rakstītus parakstus. Tas ir pieejams četrās stilīgās krāsās un izmanto vienkāršu kasetni ar slotu, kas pieejama ar uzlīmju papīru (XS-20L).

Savienojuma izveide ar Canon SELPHY Photo Layout lietojumprogrammu ļauj vēl radošāk apstrādāt attēlus; pieejamas arī iespējas pievienot filtrus, apmales, pārklājumus un citu noformējumu.

4. Padariet savu vidi pievilcīgāku

Roka, kas tur Canon Zoemini 2 kompakto fotoprinteri, no kura parādās divas apaļas fotouzlīmes.

Padariet savu telpu unikālu ar kabatas formāta Canon Zoemini 2. Canon ZINK TM 1,3 collu iepriekš sagrieztais, apaļais uzlīmju papīrs ļauj pārvērst iecienītās pašbildes apaļās uzlīmēs, ko var piestiprināt spoguļiem un ziņojumu dēļiem.

Rokas, kas apgriež nelielas izdrukas uz ziņojumu dēļa.

Ja dzīvojat studentu kopmītnēs, nelielās izdrukas ir labs un ekonomisks veids, kā personalizēt garlaicīgu telpu.

Neatkarīgi no tā, vai esat pusaudzis, kas dzīvo ar vecākiem, universitātes students vai sava pirmā mājokļa īpašnieks, vienmēr ir jautri personalizēt savu telpu.

Canon Zoemini 2 portatīvais printeris ir pietiekami mazs, lai to ievietotu kabatā, un darbojas ar ietvertu uzlādējamu akumulatoru. Pateicoties ZINK tehnoloģijai (bez TINTES), tas nerada nekārtību vai atkritumus, tādēļ nepieciešams tikai papīrs, kas ir pieejams 20 vai 50 lokšņu komplektos.

Kādēļ gan neizdrukāt iecienītos attēlus un nepiekārt tos pie auklas guļamistabā vai viesistabā pie sienas? Nekas nevar pārspēt ģimenes un draugu fotoattēlus, ja vēlaties, lai jums apkārt būtu vide, kas liek smaidīt.

Canon specializētajam ZINK fotoattēlu papīram ir noplēšama (un atkārtoti izmantojama) aizmugure, lai jūs varētu izdrukas ielīmēt arī dienasgrāmatā, albumā vai pie ziņojumu dēļa. Tas ir arī jautrs veids, kā personalizēt studentu klades vai mobilā tālruņa vāciņu.

5. Uzreiz pieejams izdrukas, ar kurām var dalīties

Divi cilvēki, kuri nofotografēti no aizmugures, uzņem pašbildi ar Canon mini fotoprinteri un kameru.

Canon Zoemini S2 ir ar tādu pašu Bluetooth savienojumu kā Canon Zoemini 2, kas ļauj drukāt fotoattēlus tieši no viedtālruņa — tas ir parocīgi, lai nekavējoties dalītos.

Rokas, kas tur tālruni, pievienojot uzlīmes attēlam Canon Mini PRINT lietojumprogrammā.

Uzlieciet savu zīmogu momentuzņēmumiem, izmantojot jautrus rāmīšus un uzlīmes Canon Mini Print lietojumprogrammā.

Ja nedēļas nogalē, ballītē vai festivālā pavadāt laiku ar draugiem, Canon Zoemini S2 ir ideāls kompanjons. Kompakts un viegls, darbojas ar to pašu ZINK tehnoloģiju ar akumulatoru un 3 x 2 collu papīra formātu kā Canon Zoemini 2, turklāt tam ir iebūvēta digitālā kamera ar spoguli un gredzenveida apgaismojums, kas nodrošina lieliskas pašbildes, kuras var izdrukāt mazāk nekā minūtē.

Tas nozīmē, ka varat dalīties ar izdrukātiem fotoattēliem ar tikko satiktiem vai sen neredzētiem cilvēkiem — jaunu draugu, ar kuru iepazināties festivālā, vai izpalīdzīgu ceļvedi ekskursijā — uzdāvinot momentuzņēmumu, ko paņemt līdzi.

Turklāt Canon Mini Print lietojumprogramma ļauj pielāgot attēlus ar filtriem, specefektiem, zīmējumiem un tekstu. Varat arī izmantot lietojumprogrammu, lai izdrukātu attēlus no Facebook, Instagram, Google Photos, DropboxTM un iCloud; to var bez maksas lejupielādēt no App Store un Google Play.

Canon kompaktie printeri ir ļoti daudzveidīgi un ļauj īstenot dažāda veida projektus neatkarīgi no jūsu dzīves posma. Drukāšana var būt brīnišķīga, atklājot radošus veidus, kā izmantot fotoattēlus.

*Uzglabājot albumā. Pamatojoties uz paātrināto pārbaudi, pieņemot, ka temperatūra ir 23°C/73,4°F un mitrums ir 50%.

Dropbox ir Dropbox Inc. preču zīme.

Autors: Metjū Ričardss (Matthew Richards)

Saistītie produkti

 • Mājas printeri

  SELPHY CP1500

  Izmantojot šo vienkārši lietojamo un kompakto fotoprinteri, veidojiet ļoti izturīgas izdrukas ar bagātīgām krāsām dažu sekunžu laikā.
 • Mājas printeri

  SELPHY CP1300

  Moderns un portatīvs printeris, lai bez vadiem no saderīgām viedierīcēm un kamerām iegūtu brīnišķīgas izdrukas un ID fotogrāfijas.
 • Mājas printeri

  SELPHY SQUARE QX10

  Saglabājiet savas dārgākās atmiņas skaisti izveidotu izdruku veidā, ko ar bezvadu tehnoloģiju varat iegūt jebkurā vietā.
 • Mājas printeri

  Canon Zoemini 2

  Acumirklī iegūstiet izdrukas no sava viedtālruņa jebkurā laikā un vietā ar kabatas formāta printeri Zoemini 2, kas darbojas ar akumulatoru.
 • Momentuzņēmumu un kabatas printeru kameras

  Canon Zoemini S2

  Iegūstiet labākas pašbildes ar kabatas formāta kameru un printeri, kas papildināts ar spoguli, gredzenveida apgaismojumu, slēdža tālvadību un tiešo skatu.
 • Saistītie raksti