DRUKĀŠANA

Labākie printeri fotogrāfiju drukāšanai

No maziem līdz lieliem un atbilstoši katram budžetam — šie ir labākie printeri, kas nodrošina augstas kvalitātes fotogrāfiju izdrukas gan mājās, gan ceļā.
A top-down image of a Canon PIXMA printer outputting a large photo print. A phone displaying a camera roll is on the desk beside it.

Fotogrāfijai ir spēks — tajā var notvert mirkli un pārvērst dārgā atmiņā. Taču šis spēks tiek zaudēts, ja tā tiek noglabāta cietajā diskā vai citur digitālajos datu nesējos.

Izdrukājot savas iemīļotās fotogrāfijas, tās tiek pārveidotas fiziskās lietās, kuras var ierāmēt un izstādīt mājās, iedot kādam kā piemiņas dāvanas, ievietot foto albumā vai pat izdrukāt kā uzlīmes, lai personalizētu savas lietas.

Ir pieejams plašs printeru klāsts, kas sniedz iespēju izveidot savas izdrukas, kad un kur vēlaties, — no kompaktiem printeriem, kurus var paņemt līdzi brīvdienās, atvaļinājumos un īpašos gadījumos, līdz lielformāta modeļiem, lai radītu lielas izdrukas, ko ierāmēt un piekārt pie sienas.

Kā izvēlēties labāko mājas printeri fotogrāfijām? Šeit mēs detalizētāk apskatām, ko piedāvā Canon printeru klāsts.

Labākie universālie foto printeri

Sieviete stāv blakus Canon PIXMA printerim, kas novietots uz virsmas ar koka efektu, un rokās tur izdrukātu fotomontāžu

Canon PIXMA TS7450a sērijas printeris var drukāt fotogrāfijas ar apmalēm vai bez tām un izmēriem no 91 x 55 mm līdz A4 formātam, tostarp kvadrātveida fotogrāfijas. Tas ir lieliski piemērots fotomontāžu vai dažādu izmēru fotogrāfiju izlases drukāšanai, lai tos izstādītu pie galerijas sienas vai sakombinētu vienā lielā rāmī.

Pāris sēž uz dīvāna un skatās tālrunī un planšetdatorā. Aiz viņiem uz bufetes atrodas PIXMA printeris.

Canon PIXMA TS7650i ne tikai drukā kvalitatīvas fotogrāfijas, bet ir arī lieliska izvēle dokumentu drukāšanai un rokdarbu projektiem, tāpēc ir ideāli piemērots rosīgu ģimeņu dažādajām vajadzībām.

Daudzfunkciju printeris ļauj ātri un vienkārši pārveidot digitālās atmiņas par skaistām izdrukām, lai izrotātu mājas vai dalītos ar mīļajiem. Ja fotogrāfijas tiek izdrukātas, attēliem ir šķietami lielāka vērtība, jo īpaši ja tās pasniedz kā dāvanas.

Canon PIXMA TS7450a sērijas daudzfunkciju printeri ir vienkārši lietojami un ar iebūvētu skeneri, turklāt tos var savienot ar datoru vai viedtālruni, izmantojot Wi-Fi. Tie ir saderīgi ar bezmaksas Canon PRINT lietojumprogrammu, un ar tiem var iegūt pilnkrāsu 10 x 15 cm fotogrāfiju izdrukas bez apmales tikai 43 sekundēs.

PIXMA TS7450a sērijā ir augstas kvalitātes, tomēr pieejami printeri, kas izmanto pigmenta melno tinti, lai iegūtu asas, pret notraipījumiem izturīgas melnbaltās izdrukas, kā arī ciāna, fuksīna, dzelteno un melno krāsvielu tinti fotogrāfiju drukāšanai.

Ja meklējat printeri, kas vēl ātrāk drukā fotogrāfijas, iespējams, lielākiem projektiem, piemēram, sava kāzu albuma izveidošanai, ar Canon PIXMA TS7650i var iegūt pilnkrāsu izdrukas bez apmalēm tikai 19 sekundēs1.

Līdzīgi kā PIXMA TS7450a sērija, Canon PIXMA TS7650i ir kompakts, tomēr ļoti daudzpusīgs printeris, kas darbojas ar pigmenta melno tinti un tīs krāsu kasetni. Tā lietošana ir vienkārša un intuitīva, un vadības panelis ar krāsu ekrānu ir pagriežams uz augšu, lai vienmēr būtu skaidri redzams.

Strādājot ar drukas projektu, ir svarīgi, lai nekad nepietrūktu tintes, un Canon PIXMA TS7650i priekšrocība ir arī tā, ka ar to var izmantot pakalpojumu PIXMA Print Plan2. Ar šo abonējamo pakalpojumu tiek uzraudzīts tintes līmenis un, tiklīdz tiek konstatēts, ka ir zems tintes līmenis, līdz jūsu namdurvīm tiek piegādātas jaunas kasetnes, ietaupot laiku un darbu, turklāt to izmaksas ir par 50%3 mazākas nekā parastajai tintei. Tā ir izdevīga iespēja, ja drukājat daudz fotogrāfiju, jo gan dokuments, gan fotogrāfija tiek uzskaitīta kā viena lappuse.

Labākais foto printeris drukāšanai no mobilajām ierīcēm un albumu veidošanai

Divas rokas tur izdrukātu mazuļa fotogrāfiju virs Canon SELPHY CP1500 printera, apkārt ir vēl citas izdrukātas fotogrāfijas.

Kompakts printeris, piemēram, Canon SELPHY CP1500, ir lieliski piemērots, lai izveidotu albumu, kurā redzams bērna dzīves pirmais gads. Sāciet ar grūtniecības kadriem un iekļaujiet ultrasonogrāfijas attēlus, dzimšanas apliecību un kartītes, lai atainotu visu pieredzi. Izdrukājiet attēlus dažādos izmēros un eksperimentējiet ar to izvietojumu un secību.

Sieviete sēž uz dīvāna, albumā līmējot fotogrāfiju izdrukas no Canon SELPHY Square QX10 printera.

Ar akumulatoru darbināmais Canon SELPHY Square QX10 printeris sniedz iespēju drukāt fotogrāfijas jebkurā vietā. Wi-Fi Direct atvieglo savienojuma izveidi ar viedtālruni, planšetdatoru vai saderīgu kameru, un izdrukas ir ideāli piemērotas albumiem vai pielīmēšanai gandrīz jebkurai lietai, pateicoties noplēšamai, pielīmējamai aizmugurei.

Līdz šim apskatītie printeri ir novietojami uz rakstāmgalda/virsmas, un šajos modeļos ir iebūvēts Wi-Fi, tāpēc tos var novietot jebkurā vietā mājās. Bet, ja vēlaties drukāt, esot prom no mājām, Canon kompaktos mobilos printerus var ņemt līdzi uz jebkuru vietu, lai izveidotu izdrukas tieši no viedtālruņa vai saderīgas kameras. Tas ir lielisks veids, kā izveidot dāvināmas piemiņas lietas ģimenei un draugiem vai pat personalizētas pastkartes no ceļojumiem, lai nosūtītu tās mājās.

Kompaktais Canon SELPHY CP1500 atbalsta vairākus papīra veidus — no pastkaršu formāta papīra (RP-108 un KP-36IP) līdz mini uzlīmēm (KC-18IL), kā arī kredītkaršu formāta (KC-36IP un KC-18IF) un kvadrātveida papīru (KC-18IS). Katrā papīra iepakojumā ir tintes kasetne, kurā ir precīzs nepieciešamais tintes daudzums. Fotogrāfiju drukāšanas ātrums ir aptuveni 41 sekunde 10 x 15 cm pastkartes lieluma izdrukai.

Canon SELPHY Square QX10 ir autonoms mobilais printeris, kuram ir iebūvēts atkārtoti uzlādējams akumulatoru bloks un kas drukā 68 mm kvadrātveida fotogrāfijas uz nedaudz lielāka 72 x 85 mm uzlīmju papīra, sniedzot iespēju pievienot parakstus fotogrāfiju izdruku apakšā. Tāpat kā ar Canon SELPHY CP1500 printeri, kas ir lielāks, varat izmantot dažādas izkārtojuma iespējas un pievienot dekoratīvus zīmogus, apmales un īpašus efektus, izmantojot Canon SELPHY Photo Layout lietojumprogrammu.

Vēl mazāks ir Canon Zoemini 2 portatīvais printeris, kas ir pietiekami mazs, lai to ievietotu tukšā kabatā, tāpēc tas ir lieliski piemērots ceļojumu albumu veidošanai vai festivāliem, lai uzreiz izdrukātu pašbildes.

Uzziniet vairāk mūsu ceļvedī par radošu darbību ar kompaktu foto printeri.

Labākais foto printeris lieliem projektiem

Canon PIXMA printeris, ko ieskauj krāsainas fotogrāfiju izdrukas, no kurām viena atrodas printera paplātē.

Canon PIXMA G650 printeris ir aprīkots sešām krāsvielu tintes tvertnēm ciāna, fuksīna, dzeltenā, sarkanā, melnā un pelēkā krāsā, kas nodrošina plašu krāsu telpu un tonālo diapazonu, kā arī uzlabotu melnbalto fotogrāfiju drukāšanu.

MegaTank tintes pudeles tiek uzstādītas Canon PIXMA printerī.

Printerim PIXMA G650 ir lielas ietilpības tintes tvertnes ar caurspīdīgiem lodziņiem priekšpusē, lai būtu viegli redzams tintes līmenis.

Ja strādājat pie ilgtermiņa projekta, kurā jādrukā daudz fotogrāfiju, jo īpaši liela izmēra, nepieciešamība regulāri mainīt tintes kasetnes var šķist nedaudz apgrūtinoša. Canon MegaTank printeriem ir salīdzinoši lielas ietilpības tintes tvertnes, kas ļauj nedomāt par kasetnēm.

Canon PIXMA G650 ir īpaši spēcīgs pretendents, kas nodrošina lielisku fotogrāfiju kvalitāti, balstoties uz sešām krāsvielu tintēm. Ar katru izdevīgo tintes pudeļu komplektu pietiek, lai izveidotu līdz 3800 10 x 15 cm krāsu fotogrāfiju izdruku, un drukāšana bez apmales tiek atbalstīta līdz pat pilnam A4/Letter formātam. Tvertņu uzpilde ir tīra un vienkārša.

Tāpat kā citi iepriekš minētie PIXMA printeri, arī printeris G650 ir aprīkots ar Wi-Fi, atbalsta skenēšanu un drukāšanu no mākoņa, un tajā ir arī iebūvēts augstas izšķirtspējas skeneris, kas atvieglo fotogrāfiju skenēšanu un kopēšanu.

Labākais printeris profesionālas kvalitātes fotogrāfiju drukāšanai

Cilvēks, kas sēž pie Canon PIXMA printera, turot lielas fotogrāfijas izdruku ar pilsētas ainu.

Canon PIXMA TS8750 sērija ir aprīkota ar melnu pigmenta tintes kasetni, kā arī piecām krāsvielu tintēm — ciāna, fuksīna, dzeltenu, pelēku un melnu. Tās labāk atveido krāsas un parāda vairāk detaļu izgaismotās un noēnotās vietās.

Sieviete stāv pie Canon PIXMA printera, kas atrodas uz galda blakus datora monitoram. Aiz tā pie sienas ir izstādītas drukātas fotogrāfijas rāmīšos.

Canon PIXMA PRO-200 ir specializēts krāsvielu printeris fotogrāfijām — tas ir nepārspējams profesionālas kvalitātes krāsu un melnbalto fotogrāfiju drukāšanai. Printeris ir ideāli piemērots glancētiem un pusmatētiem fotopapīriem, tomēr nodrošina skaistas izdrukas arī uz matētiem un mākslas fotogrāfijām paredzētiem materiāliem.

Kopumā — jo vairāk tintes printeris izmanto, jo labāka ir fotogrāfiju kvalitāte, un Canon PIXMA TS8750 sērija darbojas ar sešām atsevišķām kasetnēm, kas ietver piecas krāsvielu bāzes tintes, lai nodrošinātu izcilu fotogrāfiju kvalitāti ar bagātīgu krāsu telpu un toņu klāstu, kā arī pigmenta melno tinti asām, pret notraipījumiem izturīgām melnbaltā teksta izdrukām. Tas izceļas visos fotogrāfiju žanros — no košām, spilgtām ainavu fotogrāfijām līdz brīnišķīgi smalkiem ādas toņiem portretos.

Šis daudzfunkciju printeris, kas apvieno trīs ierīču funkcijas, ietver arī augstas izšķirtspējas skeneri, krāsu skārienekrānu ar intuitīvu interfeisu un var izdrukāt pilnkrāsu 10 x 15 cm fotogrāfijas bez apmalēm tikai 13 sekundēs1.

Atmiņas kartes slots sniedz iespēju drukāt fotogrāfijas tieši no saderīgām SD kartēm, un savienojamību uzlabo arī jaunākā Canon PRINT lietojumprogrammas versija, kurai ir jauna dizaina, intuitīvāka augstākā līmeņa izvēlne, kas sniedz iespēju ērtāk un ātrāk piekļūt mākoņpakalpojumiem.

Ja vēlaties augstāka līmeņa fotogrāfiju drukāšanu, Canon PIXMA PRO-200 nodrošina A3+ formāta (329 x 483 mm) izdrukas bez apmales tikai 90 sekundēs. Tas var arī izveidot panorāmas fotogrāfiju izdrukas ar garumu līdz 990 mm, lai patiesi parādītu lielāku attēlu, kas lieliski noder ainavu fotogrāfijām.

Printeris PIXMA PRO-200 izmanto astoņas atsevišķas krāsvielu tintes kasetnes, un tinte ir izstrādāta, lai nodrošinātu profesionālas kvalitātes fotogrāfiju izdrukas. Tāpēc tas ir ideāls printeris visprasīgākajiem radošajiem fotogrāfiem, kuri vēlas iegūt visaugstāko fotogrāfiju kvalitāti un lielākas izdrukas.

Vairākas ievades paplātes nodrošina saderību ar salīdzinoši bieziem materiāliem mākslas fotogrāfijām, kā arī ar parastajiem fotopapīriem, tāpēc varat eksperimentēt ar izdrukāto attēlu izskatu un noskaņu. Lai to panāktu, Canon bezmaksas programmatūra Professional Print & Layout vienkāršo vairāku attēlu lapu dizaina veidošanu, kā arī nodrošina vienkāršus veidus krāsu atveides, spilgtuma un kontrasta pielāgošanai.

Kā panākt, lai labas fotogrāfijas izskatītos lieliski

Cilvēks, kas sēž pie Canon PIXMA printera un skatās izdrukāto fotogrāfiju izlasi

Gan Canon PIXMA TS7650i, gan PIXMA TS8750 sērijai ir dubulta papīra ievades sistēma, tāpēc varat ielādēt parasto papīru iekšējā kasetē, kas ir priekšpusē, un fotopapīru vai citu īpašu materiālu aizmugurējā paplātē, kas pieejama no augšpuses.

Kadrs pirms un pēc apstrādes; tajā redzams pāris pie ezera kāzu dienā — kreisajā pusē ir tumšāks, neapstrādāts attēls; labajā pusē ir gaišāka versija, kas rediģēta ar programmatūru Digital Photo Professional.

Ir noderīgi zināt, kā rediģēt fotogrāfijas, lai varētu labot kļūdas, uzlabot kompozīciju un pielāgot iestatījumus. Uzziniet, kā apstrādāt attēlus, izmantojot programmatūru, piemēram, Digital Photo Professional, mūsu vienkāršajā fotogrāfiju rediģēšanas ieteikumu ceļvedī.

Lai iegūtu noturīgas augstākās kvalitātes fotogrāfiju izdrukas, papīra izvēle ir tikpat svarīga kā tinte. Dažādi Canon printeru draiveru profili nodrošina, ka process ir precīzi noregulēts, lai panāktu visaugstāko precizitāti krāsu, spilgtuma un kontrasta ziņā, kā arī to, ka izdrukas ir ļoti izturīgas pret nosmērēšanos vai izbalēšanu laika gaitā.

Glancēts papīrs ir īpaši labs košu, asu krāsu fotogrāfiju izveidei. Neatstarojošs matēts papīrs var būt labāk piemērots, lai iegūtu dramatiskas melnbalto fotogrāfiju izdrukas un lai iegūtu precīzākas krāsu apstrādes iespējas, piemēram, portretos un kāzu fotogrāfijās.

Izvēlei ir pieejams plašs Canon fotopapīru klāsts, tostarp izdevīgais Glossy Photo Paper 'Everyday Use', biezāks un greznāks Photo Paper Plus Glossy II, Photo Paper Plus Semi-Gloss ar greznu satīna izskatu un Matte Photo Paper, kas lieliski noder ne tikai matētu fotogrāfiju izdrukām, bet arī apsveikuma kartītēm un rokdarbu projektiem. Visi šie fotopapīri ir pieejami dažādos izmēros. Ieteicams pārbaudīt vairākus atšķirīgus fotopapīrus, lai redzētu, kuram dodat priekšroku.

Canon printeru un papīru klāsts ļauj fotogrāfiem būt pārliecinātiem, ka fotogrāfiju izdrukas atbilst viņu attēliem neatkarīgi no tā, kā un kur viņi vēlas tās izstādīt. No pārnēsājamiem modeļiem, kas sniedz iespēju interesanti pavadīt laiku ar ģimeni un draugiem īpašos gadījumos, printeriem, kas ir novietojami uz rakstāmgalda un vienlīdz labi veic dokumentu un fotogrāfiju drukāšanu, līdz MegaTank printeriem, kas ir ērti un izdevīgi lielākiem projektiem. Un lai jūs būtu pilnīgi pārliecināts — Canon PIXMA PRO-200 piedāvā profesionālas kvalitātes lielformāta drukāšanu ar relatīvi pieejamu cenu.

Matthew Richards

Saistītie produkti

Saistītie raksti

 • Skaidrojums par papīra veidiem

  DRUKĀŠANA UN ROKDARBI

  Skaidrojums par papīra veidiem

  Izpētiet dažādu veidu Canon papīru, izmantojot šo parocīgo pircēja ceļvedi.

 • Kadrs ar pāri pie ezera kāzu dienā pirms un pēc apstrādes — kreisajā pusē ir tumšāks, neapstrādāts attēls, gaišāka versija, kas rediģēta DPP programmatūrā, redzama otrā pusē.

  REDIĢĒŠANAS PAMATI

  Kā rediģēt īpašas fotogrāfijas

  Uzlabojiet savus īpašo mirkļu kadrus ar šiem vienkāršajiem fotogrāfiju rediģēšanas padomiem.

 • Kāzu fotogrāfiju izlase, kas izklāta klēpjdatora priekšā, bet tālāk ir sieviete, kas apskata tikko no printera izņemtu fotogrāfiju.

  DRUKĀJIET

  Fotoattēlu rediģēšana, lai tos izdrukātu

  Izmantojiet fotoattēlus efektīvāk, tos izdrukājot, izmantojot mūsu detalizēto ceļvedi par rediģēšanu drukāšanai un labākos drukas iestatījumus.

 • PAMATINFORMĀCIJA

  Fotogrāfija drukāšanai

  Septiņi populārākie padomi, kā tvert fotomirkļus, lai saglabātu tos drukātā veidā.

  1. Fotoattēlu drukas ātrums pamatojas uz noklusējuma iestatījumiem, izmantojot ISO/JIS-SCID N2 standartu un fotopapīru Photo Paper Plus Glossy II un neņemot vērā datu apstrādes laiku resursdatorā.
  2. Pakalpojums PIXMA Print Plan ir pieejams tikai Austrijas, Beļģijas, Dānijas, Francijas, Itālijas, Īrijas Republikas, Lielbritānijas, Norvēģijas, Nīderlandes, Somijas, Spānijas, Šveices, Vācijas un Zviedrijas iedzīvotājiem.
  3. Pamatojoties uz vidējiem ietaupījumiem uz vienu lappusi, salīdzinot ar oriģinālo standarta tinti, kas 20 populārākajiem universālajiem tintes strūkprinteriem tiek pārdota Rietumeiropā (pētījums Key Point Intelligence, 2022. gads). Izmaksas uz lappusi (Cost per page, CPP) ar pakalpojuma Canon PIXMA Print Plan ikmēneša abonementu (200 lappušu plāns), bez papildu lappusēm, salīdzinot ar izmaksām uz lappusi drukāšanai atbilstoši standartam ISO/IEC 24711 ar 20 populārākajiem universālajiem tintes strūkprinteriem ar krāsu kasetnēm, kuru cena Rietumeiropā ir līdz 200 eiro, izmantojot standarta ietilpības kasetnes. Izmantotas vidējās CPP, lai noteiktu procentuālo ietaupījumu, salīdzinot ar Canon PIXMA Print Plan (200 lappušu plāns) CPP. Tintes daudzums un cenas pamatojas uz ražotāju informāciju tīmekļa vietnēs Vācijā. Šajā pētījumā netika ņemtas vērā tintes cenas ar atlaidēm. Pētījumu Keypoint Intelligence 2022. gada janvārī veica Canon, pamatojoties uz publiski pieejamu informāciju 2022. gada janvārī. Printeri atlasīti pēc preču pārdošanas atbilstoši IDC Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker – Final Historical 2021Q4, Western Europe.