DRUKĀŠANA

Labākie printeri fotogrāfiju drukāšanai

No maziem līdz lieliem un atbilstoši katram budžetam — šie ir labākie printeri, kas nodrošina augstas kvalitātes fotogrāfiju izdrukas gan mājās, gan ceļā.
Rokas, kas tur bērnu, lai pie sienas piestiprinātu ierāmētu fotogrāfijas izdruku.

Fotogrāfijai ir spēks — tajā var notvert mirkli un pārvērst dārgā atmiņā. Taču šis spēks tiek zaudēts, ja tā tiek noglabāta cietajā diskā vai citur digitālajos datu nesējos.

Izdrukājot savas iemīļotās fotogrāfijas, tās tiek pārveidotas fiziskās lietās, kuras var ierāmēt un izstādīt mājās, iedot kādam kā piemiņas dāvanas, ievietot fotoalbumā vai pat izdrukāt kā uzlīmes, lai personalizētu savas lietas.

Ir pieejams plašs printeru klāsts, kas sniedz iespēju izveidot savas izdrukas, kad un kur vēlaties, — no kompaktiem printeriem, kurus var paņemt līdzi brīvdienās, atvaļinājumos un īpašos gadījumos, līdz lielformāta modeļiem, lai radītu lielas izdrukas, ko ierāmēt un piekārt pie sienas.

Kā izvēlēties labāko mājas printeri fotogrāfijām? Šeit mēs detalizētāk apskatām, ko piedāvā Canon printeru klāsts.

Labākie universālie foto printeri

Sieviete stāv blakus Canon PIXMA printerim, kas novietots uz virsmas ar koka efektu, un rokās tur izdrukātu fotomontāžu

Canon PIXMA TS7450a sērijas printeris var drukāt fotogrāfijas ar apmalēm vai bez tām un izmēriem no 91 x 55 mm līdz A4 formātam, tostarp kvadrātveida fotogrāfijas. Tas ir lieliski piemērots fotomontāžu vai dažādu izmēru fotogrāfiju izlases drukāšanai, lai tos izstādītu pie galerijas sienas vai sakombinētu vienā lielā rāmī.

Rokas, kas tur kāzu fotogrāfijas virs citām uz galda sakārtotām fotogrāfijām.

Fotogrāfiju drukāšana var palīdzēt jums kļūt par labāku fotogrāfu, ļaujot konstatēt, kas jums patīk vai nepatīk attēlā, kā arī ieraudzīt aspektus, ko varētu uzlabot.

Daudzfunkciju printeris ļauj ātri un vienkārši pārveidot digitālās atmiņas par skaistām izdrukām, lai izrotātu mājas vai dalītos ar mīļajiem. Ja fotogrāfijas tiek izdrukātas, attēliem ir šķietami lielāka vērtība, jo īpaši ja tās pasniedz kā dāvanas.

Canon PIXMA TS7450a sērijas daudzfunkciju printeri ir vienkārši lietojami un ar iebūvētu skeneri, turklāt tos var savienot ar datoru vai viedtālruni, izmantojot Wi-Fi. Tie ir saderīgi ar bezmaksas Canon PRINT lietojumprogrammu, un ar tiem var iegūt pilnkrāsu 100 x 150 mm fotogrāfiju izdrukas bez apmales tikai 43 sekundēs.

Kopumā — jo vairāk tintes printeris izmanto, jo labāka ir fotogrāfiju kvalitāte. PIXMA TS7450a sērijas printeri izmanto pigmenta melno tinti, lai iegūtu asu, pret notraipījumiem noturīgu melnbaltā teksta druku, kā arī ciāna, fuksīna un dzelteno tinti fotogrāfiju drukāšanai.

Ja vēlaties vēl labāku fotogrāfiju kvalitāti, iespējams, sava kāzu albuma izveidei, arī Canon PIXMA TS8350a sērijas printeri piedāvā melnu pigmenta tinti, bet papildina to ar melnu, ciāna, fuksīna, dzeltenu un “fotogrāfiju zilo” krāsvielu tinti, kam pieejama vairāku izmēru izvēle: standarta, XL un XXL. Papildu tintes uzlabo fotogrāfiju izdruku kvalitāti, nodrošinot lielāku krāsu telpu un krāsu gammu, kā arī uzlabo toņu diapazonu, iegūstot vairāk detaļu tumši noēnotās un gaišās vietās. Speciālā “fotogrāfiju zilā” krāsa nodrošina īpaši vienmērīgas zilu debesu gradācijas ainavu fotogrāfijās.

PIXMA TS8350a sērijas printeri ir piemēroti, lai fotogrāfijas drukātu īpaši ātri. Tāpat kā ar PIXMA TS7450a sērijas printeriem, fotogrāfiju izdrukas bez apmales ir pieejamas dažādos izmēros, tomēr ar šo printeri var iegūt 100 x 150 mm fotogrāfiju bez apmales tikai 17 sekundēs.

Labākais foto printeris drukāšanai no mobilajām ierīcēm un albumu veidošanai

Divas rokas tur izdrukātu mazuļa fotogrāfiju virs Canon SELPHY CP1500 printera, apkārt ir vēl citas izdrukātas fotogrāfijas.

Kompakts printeris, piemēram, Canon SELPHY CP1500, ir lieliski piemērots, lai izveidotu albumu, kurā redzams bērna dzīves pirmais gads. Sāciet ar grūtniecības kadriem un iekļaujiet ultrasonogrāfijas attēlus, dzimšanas apliecību un kartītes, lai atainotu visu pieredzi. Izdrukājiet attēlus dažādos izmēros un eksperimentējiet ar to izvietojumu un secību.

Sieviete sēž uz dīvāna, albumā līmējot fotogrāfiju izdrukas no Canon SELPHY Square QX10 printera.

Ar akumulatoru darbināmais Canon SELPHY Square QX10 printeris sniedz iespēju drukāt fotogrāfijas jebkurā vietā. Wi-Fi Direct atvieglo savienojuma izveidi ar viedtālruni, planšetdatoru vai saderīgu kameru, un izdrukas ir ideāli piemērotas albumiem vai pielīmēšanai gandrīz jebkurai lietai, pateicoties noplēšamai, pielīmējamai aizmugurei.

Līdz šim apskatītie printeri ir novietojami uz rakstāmgalda/virsmas, un šajos modeļos ir iebūvēts Wi-Fi, tāpēc tos var novietot jebkurā vietā mājās. Bet, ja vēlaties drukāt, esot prom no mājām, Canon kompaktos mobilos printerus var ņemt līdzi uz jebkuru vietu, lai izveidotu izdrukas tieši no viedtālruņa vai saderīgas kameras. Tas ir lielisks veids, kā izveidot dāvināmas piemiņas lietas ģimenei un draugiem vai pat personalizētas pastkartes no ceļojumiem, lai nosūtītu tās mājās.

Kompaktais Canon SELPHY CP1500 atbalsta vairākus papīra veidus — no pastkaršu formāta papīra (RP-108 un KP-36IP) līdz mini uzlīmēm (KC-18IL), kā arī kredītkaršu formāta (KC-36IP un KC-18IF) un kvadrātveida papīru (KC-18IS). Katrā papīra iepakojumā ir tintes kasetne, kurā ir precīzs nepieciešamais tintes daudzums. Fotogrāfiju drukāšanas ātrums ir aptuveni 41 sekunde 100 x 150 mm pastkartes izmēra izdrukai.

Canon SELPHY Square QX10 ir autonoms mobilais printeris, kuram ir iebūvēts atkārtoti uzlādējams akumulatoru bloks un kas drukā 68 mm kvadrātveida fotogrāfijas uz nedaudz lielāka 72 x 85 mm uzlīmju papīra, sniedzot iespēju pievienot parakstus fotogrāfiju izdruku apakšā. Tāpat kā ar Canon SELPHY CP1500 printeri, kas ir lielāks, varat izmantot dažādas izkārtojuma iespējas un pievienot dekoratīvus zīmogus, apmales un īpašus efektus, izmantojot Canon SELPHY Photo Layout lietojumprogrammu.

Vēl mazāks ir Canon Zoemini 2 portatīvais printeris, kas ir pietiekami mazs, lai to ievietotu tukšā kabatā, tāpēc tas ir lieliski piemērots ceļojumu albumu veidošanai vai festivāliem, lai uzreiz izdrukātu pašbildes.

Uzziniet vairāk mūsu ceļvedī par radošu darbību ar kompaktu foto printeri.

Labākais foto printeris lieliem projektiem

Canon PIXMA printeris, ko ieskauj krāsainas fotogrāfiju izdrukas, no kurām viena atrodas printera paplātē.

Canon PIXMA G650 printeris ir aprīkots sešām krāsvielu tintes tvertnēm ciāna, fuksīna, dzeltenā, sarkanā, melnā un pelēkā krāsā, kas nodrošina plašu krāsu telpu un tonālo diapazonu, kā arī uzlabotu melnbalto fotogrāfiju drukāšanu.

MegaTank tintes pudeles tiek uzstādītas Canon PIXMA printerī.

Printerim PIXMA G650 ir lielas ietilpības MegaTanks tvertnes ar caurspīdīgiem lodziņiem priekšpusē, lai būtu viegli redzams tintes līmenis.

Ja strādājat pie ilgtermiņa projekta, kurā jādrukā daudz fotogrāfiju, jo īpaši liela izmēra, nepieciešamība regulāri mainīt tintes kasetnes var šķist nedaudz apgrūtinoša. Canon MegaTank printeriem ir salīdzinoši lielas ietilpības tintes tvertnes, kas ļauj nedomāt par kasetnēm.

Canon PIXMA G650 ir īpaši spēcīgs pretendents, kas nodrošina lielisku fotogrāfiju kvalitāti, balstoties uz sešām krāsvielu tintēm. Ar katru zemas izmaksas tintes pudeļu komplektu pietiek, lai iegūtu līdz 3800 100 x 150 mm krāsu fotogrāfiju izdruku, un drukāšana bez apmales tiek atbalstīta līdz pat pilnam A4/Letter formāta fotogrāfijām. Tvertņu uzpilde ir tīra un vienkārša.

Tāpat kā citi iepriekš minētie PIXMA printeri, arī printeris G650 ir aprīkots ar Wi-Fi, atbalsta skenēšanu un drukāšanu no mākoņa, un tajā ir arī iebūvēts augstas izšķirtspējas skeneris, kas atvieglo fotogrāfiju skenēšanu un kopēšanu.

Labākais printeris profesionālas kvalitātes fotogrāfiju drukāšanai

Sieviete stāv pie Canon PIXMA printera, kas atrodas uz galda blakus datora monitoram. Aiz tā pie sienas ir izstādītas drukātas fotogrāfijas rāmīšos.

Canon PIXMA PRO-200 ir specializēts krāsvielu printeris fotogrāfijām — tas ir nepārspējams profesionālas kvalitātes krāsu un melnbalto fotogrāfiju drukāšanai. Printeris ir ideāli piemērots glancētiem un pusmatētiem fotopapīriem, tomēr nodrošina skaistas izdrukas arī uz matētiem un mākslas fotogrāfijām paredzētiem materiāliem.

Ja vēlaties augstāka līmeņa fotogrāfiju drukāšanu, Canon PIXMA PRO-200 nodrošina A3+ formāta (329 x 483 mm) izdrukas bez apmales tikai 90 sekundēs. Tas var arī izveidot panorāmas fotogrāfiju izdrukas ar garumu līdz 990 mm, lai patiesi parādītu lielāku attēlu, kas lieliski noder ainavu fotogrāfijām.

Printeris PIXMA PRO-200 izmanto astoņas atsevišķas krāsvielu tintes kasetnes, un tinte ir izstrādāta, lai nodrošinātu profesionālas kvalitātes fotogrāfiju izdrukas. Tāpēc tas ir ideāls printeris visprasīgākajiem radošajiem fotogrāfiem, kuri vēlas iegūt visaugstāko fotogrāfiju kvalitāti un lielākas izdrukas.

Vairākas ievades paplātes nodrošina saderību ar salīdzinoši bieziem materiāliem mākslas fotogrāfijām, kā arī ar parastajiem fotopapīriem, tāpēc varat eksperimentēt ar izdrukāto attēlu izskatu un noskaņu. Lai to panāktu, Canon bezmaksas programmatūra Professional Print & Layout vienkāršo vairāku attēlu lapu dizaina veidošanu, kā arī nodrošina vienkāršus veidus krāsu atveides, spilgtuma un kontrasta pielāgošanai.

Kā panākt, lai labas fotogrāfijas izskatītos lieliski

Roka liek kāzu fotogrāfiju rāmī uz koka virsmas.

Canon piedāvā dažāda veida printeru papīru, un katrs no tiem var piešķirt ko citu beigās izdrukātajai fotogrāfijai. Kāzu fotogrāfijām matēts papīrs, piemēram, Matte Photo Paper, var būt vislabāk piemērots, ja vēlas izsmalcinātu krāsu apstrādi vai romantiskas melnbaltās fotogrāfijas.

Kadrs pirms un pēc apstrādes; tajā redzams pāris pie ezera kāzu dienā — kreisajā pusē ir tumšāks, neapstrādāts attēls; labajā pusē ir gaišāka versija, kas rediģēta ar programmatūru Digital Photo Professional.

Ir noderīgi zināt, kā rediģēt fotogrāfijas, lai varētu labot kļūdas, uzlabot kompozīciju un pielāgot iestatījumus. Uzziniet, kā apstrādāt attēlus, izmantojot programmatūru, piemēram, Digital Photo Professional, mūsu vienkāršajā fotogrāfiju rediģēšanas ieteikumu ceļvedī.

Lai iegūtu noturīgas augstākās kvalitātes fotogrāfiju izdrukas, papīra izvēle ir tikpat svarīga kā tinte. Dažādi Canon printeru draiveru profili nodrošina, ka process ir precīzi noregulēts, lai panāktu visaugstāko precizitāti krāsu, spilgtuma un kontrasta ziņā, kā arī to, ka izdrukas ir ļoti izturīgas pret nosmērēšanos vai izbalēšanu laika gaitā.

Glancēts papīrs ir īpaši labs košu, asu krāsu fotogrāfiju izveidei. Neatstarojošs matēts papīrs var būt labāk piemērots, lai iegūtu dramatiskas melnbalto fotogrāfiju izdrukas un lai iegūtu precīzākas krāsu apstrādes iespējas, piemēram, portretos un kāzu fotogrāfijās.

Izvēlei ir pieejams plašs Canon fotopapīru klāsts, tostarp izdevīgais Glossy Photo Paper 'Everyday Use', biezāks un greznāks Photo Paper Plus Glossy II, Photo Paper Plus Semi-Glossr ar greznu satīna izskatu un Matte Photo Paper, kas lieliski noder ne tikai matētu fotogrāfiju izdrukām, bet arī apsveikuma kartītēm un rokdarbu projektiem. Visi šie fotopapīri ir pieejami dažādos izmēros. Ieteicams pārbaudīt vairākus atšķirīgus fotopapīrus, lai redzētu, kuram dodat priekšroku.

Canon printeru un papīru klāsts ļauj fotogrāfiem būt pārliecinātiem, ka fotogrāfiju izdrukas atbilst viņu attēliem neatkarīgi no tā, kā un kur viņi vēlas tās izstādīt. No pārnēsājamiem modeļiem, kas sniedz iespēju interesanti pavadīt laiku ar ģimeni un draugiem īpašos gadījumos, printeriem, kas ir novietojami uz rakstāmgalda un vienlīdz labi veic dokumentu un fotogrāfiju drukāšanu, līdz MegaTank printeriem, kas ir ērti un izdevīgi lielākiem projektiem. Un lai jūs būtu pilnīgi pārliecināts — Canon PIXMA PRO-200 piedāvā profesionālas kvalitātes lielformāta drukāšanu ar relatīvi pieejamu cenu.

Autors Matthew Richards


Saistītie produkti

Saistītie raksti

 • Melns Canon SELPHY CP1500, zaļš Canon SELPHY Square QX10, zilganzaļš Canon Zoemini S2 un rožaini zeltains Canon Zoemini 2 ir izvietoti uz pelēka fona, un tos ieskauj izdrukas, uzlīmes un piederumi.

  RADOŠA DRUKĀŠANA

  Labākie Canon portatīvie printeri

  Iepazīstieties ar Canon kompakto printeru klāstu, lai noskaidrotu jums piemērotāko.

 • Kadrs ar pāri pie ezera kāzu dienā pirms un pēc apstrādes — kreisajā pusē ir tumšāks, neapstrādāts attēls, gaišāka versija, kas rediģēta DPP programmatūrā, redzama otrā pusē.

  REDIĢĒŠANAS PAMATI

  Kā rediģēt īpašas fotogrāfijas

  Uzlabojiet savus īpašo mirkļu kadrus ar šiem vienkāršajiem fotogrāfiju rediģēšanas padomiem.

 • KĀZU FOTOGRAFĒŠANA

  Izveidojiet savu kāzu albumu

  Sava kāzu albuma veidošana var sniegt milzīgu gandarījumu. Uzziniet, kā to izdarīt, izmantojot ekspertu padomus.

 • RADOŠA DRUKĀŠANA

  Mans pirmais gads bildēs

  Portretu fotogrāfe Džemella Ukaegbu (Jemella Ukaegbu) dalās ar padomiem, kā uzņemt un saglabāt sava bērna pirmā gada fotogrāfijas.