Profesionālie fotoprinteri

Canon PIXMA PRO-200

Canon PIXMA PRO-200 ir galvenokārt paredzēts košu krāsu fotogrāfiju drukāšanai, tas ir daudzpusīgs un plaši pielietojams — ideāla izvēle fotoamatieriem un ambicioziem fotogrāfiem.

Tehniskie dati

 • Astoņu krāsu krāsvielu bāzes tintes sistēma

 • A3+ formāta drukāšana bez apmalēm

 • Ātra drukāšana

 • Bezvadu un Ethernet savienojums

 • 3 collu LCD displejs

 • Kompakts, viegls dizains

Patiesās krāsas perfektās izdrukās

Ar Canon PIXMA PRO-200 ir vienkārši iegūt košas un kvalitatīvas izdrukas

Iespaidīgas augstas kvalitātes fotogrāfijas

Ar izcilu astoņu krāsu krāsvielu bāzes tintes sistēmu jums katru reizi tiek garantēta izcila atveide, bagātākas krāsas un koša profesionālā druka.

Iespaidīgas augstas kvalitātes izdrukas no Canon Pixma Pro-200

Izvēlieties piemērotu papīru

Varat izvēlēties daudzveidīgus materiālus un pielāgot drukāšanas izmērus, līdz ar to varat uzlabot savu fotogrāfiju kvalitāti, izmantojot dažādus papīrus, tostarp mākslas papīru, kā arī drukāt bez apmalēm un panorāmas.

Ātrs un viegli lietojams

Iebūvētais 3 collu LCD displejs ļauj uzreiz pārbaudīt tintes līmeni, veikt printera apkopi un piekļūt drukāšanas norādījumiem, lai ērti iegūtu izcilus rezultātus.

Dažādas papīra izdrukas ar Pixma Pro-200

Perfekta drukāšana katru reizi

Ar trīs papīra padeves iespējām un automātisko papīra sašķiebuma koriģēšanu varat aizmirst par šķībām un kļūmīgām izdrukām neatkarīgi no papīra, ko izmantojat.

Vienmērīga darbība

Canon lietotājiem ērti lietojamā PPL (Professional Print & Layout) programmatūra nodrošina, ka varat ērti uzņemt fotoattēlus un tos nosūtīt no populārām fotogrāfijām paredzētām programmām, lai rediģēšanu un drukāšanu varētu veikt vienā darbībā.

Fotogrāfs, kas paņem košu krāsu izdruku no printera Pixma Pro-200

Kompakts un viegls

Canon PIXMA PRO-200 piedāvā drukāšanu uz A3+ formāta papīra, tomēr ir viegls risinājums jūsu drukāšanas vajadzībām. Un tas ir arī kompakts, tāpēc to vienkārši ievietot mazā studijā.

Ātrākai un efektīvākai drukāšanai

Lieliski kadri tiek uzņemti vienā mirklī, un tikpat ātri tie tiek drukāti. Canon PIXMA PRO-200 ir ātrs un efektīvs, tas nodrošina izcilas kvalitātes A3+ izdrukas tikai 90 sekundēs,1 sniedzot vairāk laika nākamā lieliskā kadra atrašanai.

Notiek drukāšana ar Pixma Pro-200

Chroma Life 100+ tintes sistēma

Canon jaunā astoņu tinšu krāsvielu bāzes sistēma nodrošina paplašinātu krāsu gammu košām, augstas kvalitātes fotogrāfijām. Ar Canon PIXMA PRO-200 jūs iegūstat arī piesātinātāku melno krāsu un uzlabojat sarkano un zilo krāsu atveidi. Pelēkā un gaiši pelēkā tinte palīdz iegūt izcilas melnbaltās izdrukas un paātrina drukāšanas procedūru.

Chroma Life 10+ tintes sistēma — Canon jaunā astoņu tinšu krāsvielu bāzes pigmenta sistēma

Reģistrēties tūlīt

Gūstiet iedvesmu, reģistrējieties tūlīt

Nekad nepalaidiet garām Canon piedāvājumus, padomus un pamācības, kā arī jaunumus un uzaicinājumus uz vietējiem pasākumiem.

Bezmaksas profesionālais “Print & Layout” (PPL) spraudnis un programmatūra

PPL spraudnis darbojas kā neatkarīga programmatūra vai arī kā spraudnis, izmantojot Canon Digital Photo Professional attēlveidošanas programmatūru, Adobe Photoshop vai Lightroom.

Krāsu izdruku paņemšana no printera Pixma Pro-200, izmantojot bezmaksas spraudni un programmatūru Professional Print & Layout
PIXMA Pro-200 attēls ar komplektāciju

Komplektācija

Viss, kas nepieciešams, lai iegūtu galerijas kvalitātes A3+ izdrukas, ērti sēžot pie sava rakstāmgalda.

 • PIXMA PRO-200

 • Strāvas vads, Lielbritānijas standarts

 • Strāvas vads, visas Eiropas standarts

 • CD apdrukas paplāte

 • Iestatīšanas programmatūra un lietotāja rokasgrāmatas CD (CD paredzēts tikai Windows)

 • Lietotāja rokasgrāmata (elektroniska)

 • Eiropas garantijas sistēmas (EWS) A3 formāta lapa

 • Krievijas garantijas lapa

 • 8 atsevišķas tintes kasetnes

Galerijas kvalitāte

Atklājiet trešās puses mākslas papīru, ko tieši atbalsta printera profili, lai nodrošinātu precīzus un uzticamus drukātos materiālus.
Uzziniet vairāk

Canon fotopapīrs

Ir vienkārši iegūt tieši jūsu radošajai iecerei atbilstošo papīru, izvēloties kādu no pieejamajiem glancētajiem, spīdīgajiem vai matētajiem papīriem.

 • Fotopapīrs Pro Platinum (PT-101)

  Profesionāls studiju fotopapīrs, kas piedāvā izcilu kvalitāti un neizbalē. Šis glancētais un ļoti blīvais papīrs ar plašu krāsu attēlojumu paplašina fotogrāfu radošās iespējas.

 • Fotopapīrs Pro Luster (LU-101)

  Iegūstiet košus krāsu un lieliskus melnbaltos fotoattēlus, drukājot tos uz fotopapīra Pro Luster — profesionāla viegla fotopapīra, kas mājās ļauj iegūt izdrukas ar fotolaboratorijas kvalitāti.

 • Fotopapīrs Pro Premium Matte (PM-101)

  Lieliski piemērots melnbaltiem un krāsu fotoattēliem, kā arī mākslas darbu atveidei — šis gludais papīrs ar siltajiem baltajiem toņiem ir ideāli piemērots brīnišķīgām, izteiksmīgām izdrukām, neradot atstarojošu spīdumu.

 • Premium Fine Art Rough (FA-RG1)

  Augstākās kvalitātes raupjais mākslas papīrs, lai paustu attēla dziļumu un pievienotu trīsdimensionālo efektu.

 • Saistīti raksti

 • RAKSTS

  Seši veidi, kā jaunais printeris PIXMA PRO-200 var nodrošināt labākas A3+ formāta izdrukas

  Atklājiet, kā jaunais un modernais printeris PIXMA PRO A3+ atvieglo digitālo attēlu pārveidi košu krāsu mākslas darbos tikai 90 sekundēs.

 • Saistīti produkti

  Jūs varētu interesēt…

 • PIXMA PRO-200

  Daudzpusīga drukāšana, kas padarīta vienkārša

  Šis mazais, kompaktais risinājums piedāvā lieliskas drukas iespējas un ir aprīkots ar vienkārši lietojamu programmatūru, tāpēc uz rakstāmgalda un galvā atliek vairāk vietas, kur risināt radošas domas.

 • PIXMA PRO-200

  Perfekti izdrukātas patiesās krāsas

  Tas, ko redzat objektīvā, katru reizi atdzīvojas uz papīra lapas, pateicoties Canon PIXMA PRO-200 jaunajai astoņu tinšu krāsvielu bāzes sistēmai un izcilai atveidei.

 • PIXMA PRO-200

  PIXMA PRO-200 — lielas izdrukas bez apmalēm

  Radiet lielas fotogrāfijas bez apmalēm, drukājot ar Canon PIXMA PRO-200. Uzziniet vairāk par tā funkcijām, piemēram, panorāmas attēlu drukāšanu un daudzveidīgajiem materiāliem, ar kuriem var strādāt.

  1. Fotogrāfiju drukāšanas ātrums pamatojas uz noklusējuma iestatījumu, izmantojot ISO/JIS-SCID N2 ar Canon Pro Platinum papīru un drukājot A3+ formātā ar apmali.