eos_760d_lifestyle_9_remote_shooting_1680x1120.jpg
alt text goes here

IEGŪSTIET VAIRĀK
AR MŪSU LIETOJUMPROGRAMMU KLĀSTU

Atdzīviniet savus stāstus visur, kur dodaties

Mūsu lietojumprogrammu klāsts

Veidojiet vairāk stāstu ar savu kameru un savienojiet to ar savu viedierīci bez vadiem, lai ērti drukātu un skenētu, uzņemtu no attāluma un kopīgotu.

Lietojumprogrammu saderība, valodas un lejupielāde

Canon Photo Companion

Ātra piekļuve īpaši pielāgotam un vienkārši lietojamam saturam — lietojumprogramma Photo Companion palīdz vispusīgi izmantot kameru, lai jūs varētu iemūžināt savus stāstus.

Saderība

Pašlaik šī lietojumprogramma nodrošina ekskluzīvu saturu kamerām PowerShot G7 X Mark III, PowerShot G5 X Mark II, PowerShot G1 X Mark III, EOS 4000D, EOS 2000D, EOS 1200D, EOS 1300D, EOS 100D, EOS 250D, EOS 200D, EOS 700D, EOS 750D, EOS 760D, EOS 800D, EOS 850D, EOS 77D, EOS 80D, EOS 90D, EOS 5D Mark IV, EOS 6D Mark II, EOS 7D Mark II, EOS R, EOS Ra, EOS RP, EOS R5, EOS R6, EOS M200, EOS M100, EOS M50, EOS M10, EOS M3, EOS M5, EOS M6 Mark II & EOS M6. Ja jums ir vecāks kameras modelis, tiks nodrošināta atbilstība ar saderīgu saturu, lai jūs varētu izmantot šo lietojumprogrammu.


Valodas

Pieejama arābu, čehu, dāņu, holandiešu, angļu, somu, franču, vācu, ungāru, itāļu, norvēģu, poļu, portugāļu, krievu, slovāku, spāņu, zviedru, turku valodā.

Canon Camera Connect

Saderība

Var izmantot ar lielāko daļu Canon kameru, tostarp jaunākajiem EOS, PowerShot un IXUS modeļiem, kam ir Wi-Fi funkcija. Saderība ar operētājsistēmu iOS 9.3/10.3 vai Android 5.0-5.1/6.0/7.0-7.1


Valodas

Pieejama angļu, franču, vācu, itāļu, japāņu, korejiešu, krievu, vienkāršotā ķīniešu un spāņu valodā.

Creative Park lietojumprogrammas saderība

Informāciju par atbalstītajiem Canon tintes strūklprinteru modeļiem skatiet šajā tīmekļa lapā: https://ij.start.canon/cpapp-model

Šī lietojumprogramma ir pieejama gan iOS, gan Android ierīcēm un ir saderīga ar operētājsistēmas iOS 11.0 vai jaunāku versiju un Android 5.0 vai jaunāku versiju.


Valodas

Pieejama angļu, čehu, dāņu, franču, holandiešu, itāļu, krievu, norvēģu, poļu, portugāļu, somu, spāņu, turku, vācu un zviedru valodā.

Creative Park ir bezmaksas satura pakalpojums, kas pieejams tikai Canon printeru īpašniekiem. Izveidojiet savu Canon ID kontu vai piesakieties tajā, reģistrējiet savu Canon printeri un lejupielādējiet Creative Park lietojumprogrammu, lai izmantotu rediģēšanas un drukāšanas funkcijas.

Canon Mini Cam

Uzņemiet grupas pašbildes ar attālās uzņemšanas funkciju, pārsūtiet attēlus no Canon IVY REC uz savu ierīci un kopīgojiet tos ar draugiem.

Saderība

Izmantojot pēc izvēles pieejamo Canon Mini Cam lietojumprogrammu, saderīga ierīce jāsavieno ar Canon IVY REC, izmantojot Bluetooth® un Wi-Fi®. Canon Mini Cam lietojumprogramma ir pieejama bez maksas vietnē App Store un Google Play. Lejupielādējot bezmaksas Canon Mini Cam lietojumprogrammu, var tikt piemērota maksa par datu lejupielādi. Saderība ar mobilajām ierīcēm, kurās ir operētājsistēma iOS 11 vai jaunāka versija, un Android ierīcēm, kurās ir operētājsistēma Android 5.1 vai jaunāka versija.


Valodas

Pieejama angļu valodā.

Easy-PhotoPrint Editor

Saderība

Canon tintes strūklprinteri

PIXMA TS sērija, TR sērija, MG sērija, MX sērija, G sērija, E sērija, PRO sērija, MP sērija, iP sērija, iX sērija, MAXIFY MB sērija, iB sērija

*Izņemot dažus modeļus


Valodas

Angļu, čehu, dāņu, holandiešu, somu, franču, vācu, indonēziešu, itāļu, japāņu, korejiešu, norvēģu (būkmols), poļu, portugāļu, krievu, vienkāršotā ķīniešu, spāņu, zviedru, taju, tradicionālā ķīniešu

Digital Photo Professional Express

Saderība

OS versija: iOS 11.4

Ierīces: iPad Pro visiem modeļiem / iPad (6. paaudzei) / mini4 / Air2 (iPad ar instalētu 2 GB vai lielāku RAM)

Pirmās paaudzes iPad mini2 / mini3 / Air ierīcēs to var instalēt, tomēr tā netiek atbalstīta. Lietojumprogrammu nevar instalēt iepriekš minēto iPad un iPhone / iPod touch modeļu vecākās versijās


Valodas

Japāņu, angļu, franču, vācu, itāļu, spāņu, ķīniešu (vienkāršotā), krievu, korejiešu, turku, Brazīlijas portugāļu

SELPHY Photo Layout

Saderība

SELPHY Photo Layout lietojumprogramma ir pieejama lejupielādei bez maksas, iOS ierīcēm izmantojot Apple App Store, bet Android ierīcēm — Google Play.

Canon PRINT lietojumprogramma

Pilnībā izmainiet veidu, kā drukājat, kopējat un skenējat, un tieši piekļūstiet mākoņpakalpojumiem, izmantojot iOS vai Android ierīces.

Saderība

Lietojumprogrammu Canon PRINT var izmantot ar lielāko daļu PIXMA, MAXIFY un SELPHY printeru, kam ir Wi-Fi funkcija.


Valodas

Angļu, japāņu, franču, vācu, spāņu, itāļu, vienkāršotā ķīniešu, holandiešu, portugāļu, poļu, krievu, tradicionālā ķīniešu, korejiešu, dāņu, somu, norvēģu, zviedru, čehu, taju, indonēziešu.

Mūsu lietojumprogrammas uzņēmumiem


Uzlabojiet darba ražību ar lietojumprogrammām, kas ļauj bez piepūles drukāt un skenēt uz mobilajām ierīcēm, kā arī no attāluma vadīt Canon projektorus.

Lietojumprogrammu saderība, valodas un lejupielāde

Lietojumprogramma Canon PRINT Business

Saderība

i-SENSYS, imageRUNNER un imageRUNNER ADVANCE biroja printeri.


Valodas

Angļu, vācu, krievu, portugāļu, korejiešu, japāņu, itāļu, franču, spāņu un ķīniešu.

Canon pakalpojumu rīks projektoriem

Saderība

Canon projektori ar Wi-Fi funkciju.


Valodas

Angļu, franču, vācu, itāļu, spāņu, portugāļu, zviedru, krievu, holandiešu, somu, norvēģu, turku, poļu, ungāru, čehu, slovāku, dāņu, arābu, vienkāršotā ķīniešu, tradicionālā ķīniešu, korejiešu, japāņu.