digital photo professional express
alt text goes here

Digital Photo

Professional Express

Lejupielādēt operētājsistēmā iOS

Digital Photo Professional Express

Digitālo fotogrāfiju darbplūsmām ar portatīvām un bezvadu ierīcēm Canon Digital Photo Professional Express (DPP Express) nodrošina dažas no Canon datoru DPP programmatūras iespaidīgajām funkcijām, lai tās izmantotu saderīgā iPad. Kopā izmantojot Canon Camera Connect lietojumprogrammu un Canon Digital Photo Professional Express, var importēt, pārlūkot un rediģēt Canon .CR3 RAW vai JPEG attēlus, atrodoties ceļā.

digital- photo professional express video

Savienojiet bezvadu režīmā

Ar Camera Connect lietojumprogrammu,* kas instalēta uz saderīgas iPad ierīces, ir vienkārši izveidot bezvadu savienojumu ar kameru, lai lejupielādētu attēlus. Kameras atmiņas kartē saglabātos attēlus var uzreiz lejupielādēt un automātiski pārskatīt, kopīgot vai rediģēt DPP Express lietojumprogrammā.

camera and app

Pilnveidojiet attēlus, atrodoties ceļā

Kad attēli ir importēti, varat pārskatīt, apstrādāt un rediģēt pilnas izšķirtspējas Canon .CR3 RAW un JPEG attēlus — izmantojot Canon oriģinālo RAW failu pārveidotāju, varat būt pārliecināts, ka faili tiks apstrādāti, gatavajos attēlos iegūstot vislabāko kvalitāti un krāsas.

using the app

Iespaidīga rediģēšana un vadība ar mobilo tālruni

Mobilo ierīču saskarnes izkārtojums ar viediem pieskārieniem sniedz piekļuvi visam nepieciešamajam, lai veiktu sīkās korekcijas, kas nepieciešamas lieliskiem rezultātiem, ko var kopīgot vai drukāt. Spilgtums, attēlu stils, baltā balanss, automātiska apgaismojuma optimizēšana, toņa pielāgošana, asums, objektīva koriģēšana un apgriešana ir jūsu rīcībā.

editing on app

Rediģētu versiju vēstures veidošana un lietošana

Lai izveidotu viena attēla dažādas versijas un tās salīdzinātu, DPP Express sniedz iespēju veidot rediģēto versiju vēsturi. Noderīga funkcija, lai apskatītu atšķirības un salīdzinātu izmaiņas, ko dažādi efekti vai iestatījumi sniedz vienam un tam pašam attēlam — šī funkcija veido pat četru rediģētu versiju vēsturi, ko var apskatīt un saglabāt. Lai vienas un tās pašas korekcijas lietotu dažādām fotogrāfijām, rediģēto versiju vēsturi var arī kopēt un ielīmēt attēlos, izmantojot DPP Express kopēšanas un ielīmēšanas koriģēšanas funkcijas.

edit histories on app

Vairāki izkārtojumi — jaukts izkārtojums, grāmatzīmes un uzlīmes

  • Jaukts izkārtojums automātiski izkārto fotoattēlus ar dažādām malu attiecībām, izveidojot kolāžu.
  • N skaita izkārtojums vienmērīgi sadala lapu, lai tajā ievietotu 2, 4 vai 8 fotoattēlus.
  • Grāmatzīme izveido divus gareniskus izkārtojumus grāmatzīmēm.
  • Apvienots izkārtojums sakārto dažāda lieluma fotoattēlus kopā tā, lai pēc drukāšanas tos varētu sagriezt.
  • Uzlīmju izkārtojums veido izkārtojumu, kas piemērots drukāšanai uz SELPHY uzlīmju papīra KC-18IL, KC-18IS (tiek pārdots atsevišķi)

Lejupielādēt tagad

Digital Photo Professional Express lietojumprogramma ir pieejama lejupielādei saderīgās iOS ierīcēs bez maksas, izmantojot Apple App Store.


Saderība

OS versija: iOS 11.4
Ierīces: iPad Pro visiem modeļiem / iPad (6. paaudzei) / mini4 / Air2 (iPad ar instalētu 2 GB vai lielāku RAM) 


Pirmās paaudzes iPad mini2 / mini3 / Air ierīcēs to var instalēt, tomēr tā netiek atbalstīta. Lietojumprogrammu nevar instalēt iepriekš minēto
iPad un iPhone / iPod touch modeļu vecākās versijās

Valodas

Japāņu, angļu, franču, vācu, itāļu, spāņu, ķīniešu (vienkāršotā), krievu, korejiešu, turku, Brazīlijas portugāļu