PRINTERI

Portatīvie printeri

Drukājiet atmiņas ar vieglu portatīvo printeri, atrodoties ceļā.
Canon Zoemini un SELPHY klāsta printeri ir novietoti uz koka plaukta blakus dažām grāmatām.

Portatīvie printeri

Jautras izdrukas, atrodoties ceļā

No kabatas formāta līdz kompaktiem fotoprinteriem — Canon portatīvo fotoprinteru izlase var piedāvāt jūsu dzīvesveidam atbilstošu printeri. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties drukāt momentuzņēmumus izbraukumā vai mājās, apskatiet mūsu portatīvo printeru kolekciju.

Kompaktie fotoprinteri

Kompakts portatīvais fotoprinteris sniedz iespēju ātri un vienkārši iegūt augstas kvalitātes izdrukas no kameras, datora vai viedierīces.1

SELPHY CP1500 un SELPHY Square QX10 visās krāsās ar dažādiem izdrukātiem attēliem, kas novietoti uz koka grīdas un kam apkārt ir SELPHY papīrs.
Canon Zoemini 2 tumši zilā krāsā un Canon Zoemini S2 baltā krāsā uz zilganzaļas virsmas, kam apkārt ir lente, pastmarkas un papīra iepakojums.

Kabatas printeri

Kabatas formāta portatīvie fotoprinteri, kam nevajag tinti. Izmantojot ar lietojumprogrammu Mini Print, tie sniedz neierobežotas radošu izpausmju iespējas, drukājot uz 2 x 3 collu fotopapīra uzlīmēm, kamēr atrodaties ceļā.

Atklājiet Canon portatīvos printerus

Canon piedāvā jūsu vajadzībām atbilstošu portatīvo printeru izlasi. Skatieties tālāk.

Vairāk portatīvo printeru

Drukājiet augstas kvalitātes dokumentus, atrodoties ceļā, pateicoties uzticamiem un vienkārši lietojamiem Canon portatīvajiem printeriem.

  Vai jums nepieciešama palīdzība, lai atrastu printeri?

  Izmantojiet printeru meklēšanas rīku, lai atrastu sev perfekti piemērotu printeri.
  ATLASIET SAVU PRODUKTU

  Canon printeru atbalsts

  Lejupielādējiet draiverprogrammas, programmaparatūru un rokasgrāmatas, kā arī tiešsaistē piekļūstiet tehniskā atbalsta resursiem un Canon printeru problēmu novēršanas risinājumiem.

  Jūs varētu interesēt…

  1. Saderība ar iOS, OS X un Android ierīcēm un bezvadu PictBridge kamerām