Mini Print app
alt text goes here

Canon

Mini Print lietojumprogramma

Piešķiriet Canon Zoemini un Canon Zoemini S fotogrāfijām personisku pieskārienu

Lejupielādēt operētājsistēmā iOS

Lejupielādēt operētājsistēmā Android

Atdzīviniet savus momentuzņēmumus

Ekskluzīva piekļuve stilīgām un radošām iespējām un tieša saite uz visiem sociālo tīklu momentuzņēmumiem — Mini Print lietojamprogramma ir perfekts partneris, lai no Canon Zoemini un Canon Zoemini S iegūtu unikālas un personalizētas izdrukas, ar kurām var dalīties.

Uzņemiet un radiet

Smaidiet, uzņemiet momentuzņēmumu un to īpašo mirkli ar Mini Print lietojumprogrammu vai piekļūstiet savu fotogrāfiju failiem un Facebook, Instagram, Google Photo, Dropbox vai iCloud kontiem, lai savus uzņēmumus pārvērstu stilīgās piemiņas lietās. Katrs 2 x 3 collu fotoattēls ar uzlīmi ir drukāts ar ZINK™ tehnoloģiju, lai iegūtu pret notraipījumiem, plēšanu un ūdeni izturīgas fotogrāfijas, ar kurām uzreiz var dalīties.

Capture and create

Perfekti attēli

Piešķiriet fotoattēliem personisku pieskārienu ar Mini Print lietojumprogrammas stilīgajām pārveidošanas iespējām. Izmēģiniet rāmi, pievienojiet filtru vai savus zīmējumus un uzrakstus, panākot oriģinālāku izskatu. Lai iegūtu atšķirīgas pašbildes, izmēģiniet reāllaika kameras efektus un AR — varēsiet dalīties ar pārsteidzošu izdruku.

Picture-perfect

Radošas kolekcijas

Paplašiniet savas radošās prasmes un apvienojiet iecienītos momentuzņēmumus kolāžā, izmantojot lietojumprogrammas viedo kolāžu izveides rīku, vai izmantojiet mozaīkošanas funkciju, lai izveidotu izcilu pielīmējamu plakātu no četriem vai deviņiem maziem momentuzņēmumiem.

Creative collections

Iestatiet

Iegūstiet vēl lielāku radošo kontroli savam Canon Zoemini S ar Mini Print lietojumprogrammu. Lai iegūtu pašbildi vai grupas uzņēmumu, kurā visi lieliski izskatās, izmantojiet lietojumprogrammas taimera iestatījumu un attālo slēdža vadību. Iestatiet aizkavi līdz 3 sekundēm ar taimeri un izmantojiet attālo slēdža vadību, lai jūs pats un jūsu draugi varētu ieņemt vēlamo pozu.

Tailor-made

Mini Print lietojumprogrammas saderība

Šī lietojumprogramma ir pilnībā saderīga ar Canon Zoemini un Canon Zoemini S, un tā ir brīvi pieejama gan iOS, gan Android ierīcēm.

Mobilajai ierīcei jābūt savienotai ar Canon Zoemini vai Canon Zoemini S, izmantojot Bluetooth® un Canon Mini Print lietojumprogrammu, kas bez maksas pieejama veikalā App Store un Google Play. Saderība ar mobilajām ierīcēm, kurās ir operētājsistēma iOS 9.0 vai jaunāka versija, un Android ierīcēm, kurās ir operētājsistēma Android 4.4 vai jaunāka versija.

Uzņemiet, drukājiet un dodieties tālāk

Pārvērtiet atmiņas izdrukās ar kabatas formāta printeri — ideāls kompanjons jebkurā laikā