Pieejamība, ko nodrošina Canon

Canon apņemšanās nodrošināt pieejamību

Pielāgojiet savu pieredzi

Pieejamības uzlabošana mūsu vietnē

Sazinieties ar mums


Paziņojums par Canon Europe vietnes pieejamību no 2023. gada oktobra


Canon apņemšanās nodrošināt pieejamību

Canon Europe ir apņēmies veidot savas mājas lapas, lietojumprogrammas un digitālos pakalpojumus pēc iespējas pieejamākus. Mūsu mērķis ir apvienot pārliecinošu lietotāja pieredzi ar augsta līmeņa pieejamību un lietotāju integrēšanu, lai ikviens, neatkarīgi no savām spējām vai invaliditātes, varētu izmantot mūsu digitālos pakalpojumus. Tā ir daļa no mūsu pārliecības, ka visi cilvēki, neatkarīgi no viņu kultūras, tradīcijām, valodas vai rases, dzīvo un strādā līdzās kopīga mērķa labad — tā ir mūsu korporatīvā Kyosei filozofija, dziļa pārliecība, kas ir visas mūsu darbības pamatā. Nepārtraukti pilnveidojot vietnes, izstrādājot lietojumprogrammas un veidojot saturu, izmantojam pieejamības vadlīnijas ar labāko praksi, piemēram, WCAG 2.1 un ISO 30071-1.

Pielāgojiet pieredzi atbilstoši savām vajadzībām

Lai gan šī vietne ir izveidota, lai būtu lietojama tāda, kāda tā ir, iespējams, daži lietotāji gūs vislabāko pieredzi, pielāgojot savu datoru, lai tas atbilstu viņu personīgajām vajadzībām, piemēram, izvēloties vietnes teksta izrunāšanu, mainot krāsu shēmu vai palielinot teksta lielumu.

Ja jums šķiet, ka tas varētu būt jums noderīgi, iesakām apmeklēt lapu:

WAI’s Better Web Browsing: Tips for Customizing your Computer, lai izlasītu vai noskatītos videoklipus par to, kā šie pielāgojumi varētu jums noderēt (iegūti, izmantojot datorā, tālrunī vai planšetdatorā jau esošas pieejamības funkcijas vai instalējot palīgtehnoloģijas).

Pieejamības uzlabošana mūsu vietnē

Ar ekspertu veiktu vietnes auditēšanu un vietnes testēšanu, iekļaujot lietotājus ar invaliditāti, esam apzinājušies, ka ir pieejamības uzlabojumi, kuri varētu būt noderīgi mūsu vietnē, un mēs plānojam tos ieviest. Pašlaik strādājam, lai novērstu tālāk norādītās problēmas.

  • Mēs pārskatām visu vietnes adaptēto tekstu un labojam neatbilstības.
  • Mēs strādājam, lai nodrošinātu audio aprakstu vēl citiem videoklipiem.
  • Mēs arī pārskatām dažu mūsu vietnes elementu struktūru, lai nodrošinātu, ka tie ir intuitīvi un loģiski, kad tos lasa ekrāna lasītāji.
  • Mēs pārskatām dažu saišu krāsu mūsu vietnē, lai būtu vieglāk redzēt, ka teksts ir saite.
  • Mēs pārskatām mūsu vietnē izmantotās teksta un fona krāsas, kā arī ikonas, lai nodrošinātu ērtu lasīšanu un to, ka pārlūkprogrammās visu tekstu var palielināt.
  • Mēs strādājam, lai uzlabotu izvēļņu un sīkfailu reklāmkarogu pieejamību mūsu vietnē.
  • Mēs strādājam, lai uzlabotu dažu mūsu vietnes elementu darbību lietotājiem, kuri izmanto tikai tastatūru.
  • Mēs pārskatām mūsu lapu kodēšanu, lai nodrošinātu, ka ekrāna lasītāji labi izrunā vārdus.

Ja jebkādi pašreizējie ierobežojumi jums neļauj iegūt nepieciešamo informāciju vai pakalpojumu mūsu vietnē, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pasta adresi: accessibility@canon-europe.com. Mēs priecāsimies jums palīdzēt.

Lūdzu, ziņojiet, ja jums ir grūtības izmantot šo vietni

Mēs nemitīgi cenšamies uzlabot mūsu vietnes pieejamību, tāpēc, ja jums ir grūtības kādu vietnes elementu izmantot, lūdzu, to ziņojiet mums pa e-pasta adresi: accessibility@canon-europe.com. Lai mēs ātri varētu izprast šo grūtību raksturu, palīdziet mums, savā pieprasījumā sniedzot informāciju, kas ieteikta lapā Contacting Organisations about Inaccessible Websites.

Mēs priecāsimies saņemt visas konstruktīvās atsauksmes par vietnes pieejamību un lietojamību un rūpīgi tās izskatīsim.

Šis paziņojums par pieejamību pēdējo reizi tika atjaunināts 2023. gada oktobrī, un tajā ievēroti starptautiskā standarta ISO 30071-1 ieteikumi pieejamības paziņojumiem.