Pieejamība, ko nodrošina Canon

Canon apņemšanās nodrošināt pieejamību

Pielāgojiet savu pieredzi

Pieejamības uzlabošana mūsu vietnē

Sazinieties ar mums


Paziņojums par Canon Europe mājas lapas pieejamību no 2020. gada jūlija


Canon apņemšanās nodrošināt pieejamību

Canon Europe ir apņēmies veidot savas mājas lapas, lietojumprogrammas un digitālos pakalpojumus pēc iespējas pieejamākus. Mūsu mērķis ir apvienot pārliecinošu lietotāja pieredzi ar augsta līmeņa pieejamību un lietotāju integrēšanu, lai ikviens, neatkarīgi no savām spējām vai invaliditātes, varētu izmantot mūsu digitālos pakalpojumus. Tā ir daļa no mūsu pārliecības, ka visi cilvēki, neatkarīgi no viņu kultūras, tradīcijām, valodas vai rases, dzīvo un strādā līdzās kopīga mērķa labad — tā ir mūsu korporatīvā Kyosei filozofija, dziļa pārliecība, kas ir visas mūsu darbības pamatā. Nepārtraukti pilnveidojot vietnes, izstrādājot lietojumprogrammas un veidojot saturu, izmantojam pieejamības vadlīnijas ar labāko praksi, piemēram, WCAG 2.0 un ISO 30071-1.

Pielāgojiet pieredzi atbilstoši savām vajadzībām

Lai gan šī vietne ir izveidota, lai būtu lietojama tāda, kāda tā ir, iespējams, daži lietotāji gūs vislabāko pieredzi, pielāgojot savu datoru, lai tas atbilstu viņu personīgajām vajadzībām, piemēram, izvēloties vietnes teksta izrunāšanu, mainot krāsu shēmu vai palielinot teksta lielumu.

Ja jums šķiet, ka tas varētu būt jums noderīgi, iesakām apmeklēt lapu:

BBC My Web, My Way or WAI’s Better Web Browsing: Tips for Customizing your Computer, lai izlasītu vai apskatītu videoklipus, kā šie pielāgojumi varētu jums noderēt (iegūti, izmantojot datorā, tālrunī vai planšetdatorā jau esošas pieejamības funkcijas vai instalējot palīgtehnoloģijas).

Pieejamības uzlabošana mūsu vietnē

Veicot vietnes testēšanu, iekļaujot lietotājus ar invaliditāti, esam apzinājušies, ka ir pieejamības uzlabojumi, kuri varētu būt noderīgi mūsu vietnē, un mēs plānojam tos ieviest. Pašlaik strādājam, lai novērstu tālāk norādītās problēmas.

 • Mēs palielinām to videoklipu skaitu, kam pieejami subtitri, noraksti un audio apraksts. Ja jums ir grūtības izmantot mūsu videoklipus, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pasta adresi: accessibility@canon-europe.com.
 • Mēs pārskatām visu vietnes adaptēto tekstu (aprakstu) un labojam neatbilstības.
 • Mēs strādājam, lai uzlabotu konsekventu navigāciju mūsu vietnē un izceltu ierāmētā teksta līnijas, lai uzlabotu lapā atlasīto elementu redzamību.
 • Mēs pārskatām lapu navigācijas pieejamību un strādājam, lai ietvertu navigācijas izlaišanas saites.
 • Mēs strādājam, lai uzlabotu navigācijas norāžu konsekvenci un dažu mūsu saišu informāciju, lai tās padarītu saprotamākas ekrāna lasītāju lietotājiem.
 • Mēs strādājam, lai uzlabotu kļūdu ziņojumus datu ievades laukos atbalsta un sazināšanās lapās. Ja jums ir grūtības izmantot mūsu veidlapas, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pasta adresi: accessibility@canon-europe.com.
 • Mēs strādājam, lai uzlabotu kameru un objektīvu meklēšanas rīku darbības veidu, izmantojot tastatūru.
 • Kameru salīdzināšanas rīka cenu indikators informācijas sniegšanai izmanto krāsu. Mēs meklējam citus veidus, kā sniegt šādu informāciju tiem, kuriem ir krāsu uztveres grūtības. Mēs arī pārskatām mūsu vietnē izmantotās teksta un fona krāsas, lai nodrošinātu vieglu lasīšanu un to, ka visu tekstu pārlūkprogrammās var palielināt.
 • Dažiem lietotājiem var būt nepieciešama palīdzība, lai izprastu atsevišķus elementus produktu lapās. Mēs izskatām, kā sniegt norādījumus, lai šie elementi būtu saprotamāki.
 • Dažās vietās ekrāna lasītāji, iespējams, neizrunā vārdus, kas lapas galvenajā valodā nav pareizi. Mēs strādājam, lai to uzlabotu.
 • Dažas vietnes funkcijas izmanto standartu WAI-ARIA, lai nodrošinātu pieejamu pieredzi. Visiem modernajiem datoriem, planšetdatoriem un tālruņiem ir pārlūkprogrammas, kas atbalsta standartu WAI-ARIA. Tomēr vecākas ierīces ar Android 4.1 to neatbalsta. Ja jūsu tālrunī vai planšetdatorā tiek izmantota Android 4.1 versija un jums ir grūtības izmantot vietni, iesakām atjaunināt ierīces operētājsistēmu uz jaunāku versiju.

Ja jebkādi pašreizējie ierobežojumi jums neļauj iegūt nepieciešamo informāciju vai pakalpojumu mūsu vietnē, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pasta adresi: accessibility@canon-europe.com. Mēs priecāsimies jums palīdzēt.

Lūdzu, ziņojiet, ja jums ir grūtības izmantot šo vietni

Mēs nemitīgi cenšamies uzlabot mūsu vietnes pieejamību, tāpēc, ja jums ir grūtības kādu vietnes elementu izmantot, lūdzu, to ziņojiet mums pa e-pasta adresi: accessibility@canon-europe.com. Lai mēs ātri varētu izprast šo grūtību raksturu, palīdziet mums, savā pieprasījumā sniedzot informāciju, kas ieteikta lapā Contacting Organisations about Inaccessible Websites.

Mēs priecāsimies saņemt visas konstruktīvās atsauksmes par vietnes pieejamību un lietojamību un rūpīgi tās izskatīsim.

Šis paziņojums par pieejamību pēdējo reizi tika atjaunināts 2020. gada jūlijā, un tajā ievēroti starptautiskā standarta ISO 30071-1 ieteikumi pieejamības paziņojumiem.