Easy-PhotoPrint Editor App

LIETOTNE Easy-PhotoPrint Editor

Rediģējiet fotogrāfijas, veidojiet kolāžas, kartītes un citas personiskas dāvanas ar šo vienkārši lietojamo fotogrāfiju rediģēšanas lietotni, kas pieejama bez maksas.

Bezmaksas fotogrāfiju rediģēšanas lietotne PIXMA un MAXIFY printeriem

Canon lietotne Easy-PhotoPrint Editor ir vienkāršs veids, kā pārvērst jūsu mīļākās fotogrāfijas stilīgās izdrukās vai unikālās dāvanās superradošā un personalizētā veidā — tā ne tikai ļauj viegli izdrukāt šos attēlus, bet arī izbaudīt drukāšanas procesu!
 • Intuitīva darbība vienkāršai drukāšanai

  Izvēlieties attēlus un dokumentus tieši no savas ierīces vai no image.canon, Dropbox, Facebook, Google Drive, Instagram vai OneDrive, rediģējiet, dekorējiet un drukājiet.

 • Daudz veidņu, kas gatavas lietošanai

  Izvēlieties kādu no daudzajām parocīgajām veidnēm un izmantojiet bezmaksas izkārtojuma rediģētāju, lai veidotu fotogrāfiju izkārtojumus, kartītes, kolāžas, kalendārus, disku uzlīmes, ID fotogrāfijas, vizītkartes, uzlīmes, plakātus.

 • Rediģējiet un pielāgojiet attēlus

  Rediģējiet attēlus, apgrieziet, mainiet fonu, pievienojiet tekstu vai rāmīti un izmantojiet radošos zīmogus, piemēram, bultiņas, runas burbuļus, dzīvniekus, ciparus un simbolus, lai izveidotu tieši tādu izdruku, kā vēlaties.

 • Veidojiet kolāžas

  Apkopojiet atmiņas unikālā albumā, kas radīs prieku pašam vai ko varēsiet pasniegt kā dāvanu. Izvēlieties drukājamu iesaiņojuma papīra dizainu un pielāgojiet to ar unikālu apdari.

 • Uzņēmējdarbība un personāla vadība

  Veidojiet plakātus un pielāgojiet tos, lai tie atbilstu jūsu uzņēmuma vajadzībām. Drukājiet ID fotogrāfijas, izveidojiet savas vizītkartes vai kalendāru, kā arī izdrukājiet disku uzlīmes.

Pieejama operētājsistēmai IOS un Android

Lejupielādēt Canon lietotni Easy-PhotoPrint Editor

Pieejama Mac un Windows datoriem

Lejupielādējiet Canon Easy-PhotoPrint Editor datora versiju

Saderība

Atbalstītos printerus skatiet šajā tīmekļa vietnē.

Saistīti raksti

Jūs varētu interesēt…