A printout on a printer tray of an iron-on transfer of a polar bear. different print applications, smartphone, cloth bag, T-shirt, party glasses

RADOŠA DRUKĀŠANA

Jūsu pasaule apdrukā: pielāgojiet, radiet, iedvesmojiet!

Ir daudz veidu, kā mājās izpausties radoši, izmantojot Canon papīru, lietotnes un printeri.

Kad vēlaties īstenot savas idejas, meklējiet Canon radošas drukas papīra klāstu. Augstas kvalitātes matētais fotopapīrs vai divpusējs matētais papīrs piešķir profesionālu pieskārienu apsveikuma kartītēm, albumu papildinājumiem vai rokdarbu projektiem no Creative Park. Glancētais fotopapīrs ir ideāli piemērots jūsu mīļāko fotogrāfiju drukāšanai, lai izvietotu tās pie sienām. Atkārtoti pielīmējams fotopapīrs un magnētiskais fotopapīrs ļauj mainīt attēlu atrašanās vietas, kad vien vēlaties, un uzgludināms attēlu pārnešanas papīrs gaišam un tumšam audumam dod jums iespēju atraisīt savu iekšējo modes sekotāju.

Printera savienošana ar visām fotogrāfijām jūsu viedtālrunī nevar būt vieglāka, ja izmantojat Canon PRINT lietotni, un Easy-PhotoPrint Editor lietotne ir ideāli piemērota fotoattēlu rediģēšanai vai kolāžu, kartīšu un citu individualizētu lietu radīšanai.

Tāpēc meklējiet papīru, izskatiet šīs jaukās idejas un sāciet personalizēt, pielāgot un atdzīvināt savas mīļākās fotogrāfijas.

Ķerieties pie radīšanas kopā ar Creative Park

A selection of paper-crafted animals from Canon's Creative Park, including an owl, a squirrel and a hedgehog.
Creative Park ir lielisks veids, kā sapulcināt ģimeni kopā. Kāpēc neienest āra pasauli iekšā un neizveidot mīlīgu dzīvnieku kolekciju?

Ja meklējat iedvesmu, apskatiet fantastisko veidņu krājumu Creative Park, Canon bezmaksas papīra mākslas materiālu avotā, kas paredzēts jūsu Canon printerim. Tajā tiešām ikviens atradīs kaut ko derīgu. Varbūt jūs izveidosiet 3D milzu pandu, mīlīgu rokās turamu ezi vai runājošu leļļu komplektu, kas attēlo pasaku par Sarkangalvīti? Vienkārši atlasiet, ko vēlaties izgatavot, lejupielādējiet veidni un viegli izpildāmas instrukcijas, izdrukājiet uz ieteicamā papīra un jūs būsiet gatavs jautrībai stundām ilgi!

Vai vēlaties lielāku izaicinājumu? Kāpēc nepamēģināt izveidot miniatūrus ievērojamus objektus, piemēram, Londonas Tauera tiltu, tādu dinozauru kā tiranozaurs vai triceratops, vai arī vintāžas Mercedes Benz 500K kabrioletu? Ja vēlaties piešķirt mājoklim nedaudz krāsainības, izmantojiet veidnes kustīgiem taureņiem, dekoratīvām vītnēm un pat ziedu un vāžu izlasei, lai varētu izdrukāt un izveidot papīra ziedu pušķi.

Atdzīviniet savas mājas

Photos printed on Canon Magnetic Photo Paper MG-101 arranged on the front of a fridge.
Atlasiet savas mīļākās fotogrāfijas un drukājiet uz magnētiskā fotopapīra, lai individualizētu savu virtuvi ar krāsainu kolāžu uz ledusskapja.

Ievietojiet printerī magnētisko fotopapīru un varēsiet izveidot individuālu izskatu savam ledusskapim – to varēsiet viegli nomainīt, kad būsiet gatavs pārmaiņām. Kāpēc nepapildināt savu mājas biroju ar magnētisku iedvesmas dēli, kas palīdzēs koncentrēties uz jūsu idejām? Jūs varat rediģēt magnētus, izmantojot Canon Easy-PhotoPrint Editor lietotni, lai radītu tūlītēju, skatienu piesaistošu izskatu.

Izmantojiet atkārtoti pielīmējamu fotopapīru, lai saliktu kolāžu no tuvāko cilvēku attēliem uz spoguļa vai iepriekšējā ceļojuma piedzīvojumu atgādinājumiem pie dzīvojamās istabas sienas. Jūs varat arī izmantot atkārtoti pielīmējamu fotopapīru, lai personalizētu klēpjdatorus, piezīmju grāmatiņas, skapjus un daudz ko citu. Drukājiet atkārtoti pielīmējamus bērnu attēlus, viņiem paaugoties, un līmējiet tos uz viņu Creative Park augšanas skalas – viņiem tas patiks!

Atsvaidziniet savu tālruni

Smartphones decorated with Canon Restickable Photo Paper RP-101.
Garlaicīgus tālruņa vāciņus atstājiet pagātnē, izmantojot atkārtoti pielīmējamu fotopapīru. Viegli personalizējiet viedtālruni – mainiet stilu, kad vien vēlaties, pieskaņojot to savam garastāvoklim.

Vairums no mums lieto viedtālruni, bet tā izskats var būt diezgan neizteiksmīgs, tāpēc padariet to interesantāku un personalizējiet to. Jūs pat varat izmantot Creative Park lietotni tieši savā viedtālrunī, lai radītu personalizētu saturu tieši viedierīcē. Jūs varat piekļūt paraugu un uzlīmju krājumam, ko lejupielādēt un drukāt uz atkārtoti pielīmējama fotopapīra. Kad esat izdrukājis dizainu, izgrieziet to vēlamajā izmērā, izveidojiet formu, novelciet mugurpusi un piestipriniet vajadzīgajā vietā. Vai domājat par pārmaiņām? Vienkārši noņemiet to un izdrukājiet jaunu. Pielīpošā puse neatstāj pēdas, tāpēc varat to pielīmēt atkārtoti un veidot pārmaiņas, kad vien vēlaties.

Sperot nākamo soli, varat personalizēt savu viedtālruni ar uzlīmēm, kas izveidotas no jūsu fotoattēliem. Tie varētu būt jūsu labākie draugi, bērni vai lolojumdzīvnieks. Vai izdrukājiet savu portretu, lai ikviens varētu redzēt jūsu smaidu, kad izmantojat ierīci. Jūs pat varētu uzjautrināties, liekot tālrunim izskatīties pēc kaut kā cita – jūsu iecienīto saldumu kaudzes vai varbūt melones šķēles.

Izcelieties uz pūļa fona

A woman wearing a t-shirt decorated with an iron-on transfer of a polar bear (left). A printout on a printer tray of an iron-on transfer of a polar bear (right).
Personalizējiet izskatu ar pielāgojamiem uzgludināmiem attēlu pārnešanas materiāliem. Drukājiet savas mīļākās fotogrāfijas vai attēlus uz T-krekliem, somām vai spilveniem.

Vai vēlaties izveidot stilīgu uzrakstu? Vai jums ir sporta komanda vai draugu grupa, ko vēlaties apvienot? Uzgludināmus attēlu pārnešanas materiālus var izmantot uz daudzu veidu audumiem, tostarp apģērbiem, somām, šallēm un citiem – visvairāk piemēroti ir dabīgie audumi, piemēram, kokvilna un lins. Varbūt jums ienācis prātā lielisks T-krekla dizains vai vēlaties spilvenu ar sava suņa seju uz tā? Lai kāds būtu jūsu redzējums, vienkārši izdrukājiet to uz Canon uzgludināma attēlu pārnešanas papīra un uzgludiniet uz auduma.

Ir divu veidu uzgludināmi attēlu pārnešanas materiāli, gaišam audumam un tumšam audumam, tāpēc varat būt drošs, ka iegūsiet vēlamās krāsas, lai ko jūs izvēlētos individualizēt. Creative Park atradīsiet arī uzgludināmu attēlu dizainu klāstu, tostarp dzīvniekus, augus un piktogrammas.

Dalieties mīlestībā

A woman holding printed sunglasses (left). A printed banner spelling 'Happy Birthday' (right).
Dekorējiet savu mājokli ar izdrukātiem plakātiem vai izgatavojiet aksesuārus jautrībai.

Neatkarīgi no tā, vai svinat kopā ar dzīvokļa biedriem un ģimeni vai kopīgojat kādu notikumu tiešsaistē, ikviens var piedalīties ar savu ballītes tērpu un aksesuāriem no Creative Park – tajā atradīsiet rokdarbu idejas ballīšu priekiem, un Canon augstas kvalitātes matētais fotopapīrs ir ideāli piemērots tematisko dekorāciju veidošanai.

a rope with pegged images with writing on them

Turpiniet ballīti, izdrukājot draugu attēlus, ko izvietot pie sienas. Ievietojiet 5x5 collu Plus Glossy II kvadrāta fotopapīru printerī (vai 3,5x3,5, ja tas ir saderīgs ar jūsu printeri) un izdrukājiet iecienītākos uzņēmumus Instagram formātā. Šīs retro stila izdrukas izskatās lieliski jebkurā vietā, bet vislabāk tās izskatīsies iekarinātas auklā vai lentē, lai piešķirtu krāsu sienai vai plauktam, radot ballītes atmosfēru.

two greeting cards on the left folded and one open card on the right with a picture of 2 hands making a heart shape

Pat ja jūs nevarat sapulcēties, lai nosvinētu dzimšanas dienu vai citu īpašu dienu, jūs varat dalīties mīlestībā, nosūtot personalizētu kartīti. Canon 7x10 collu divpusējā matētā papīra centrā ir iestrādāta ieloce, lai jūs varētu nosūtīt personalizētas kartītes komplektā iekļautajās aploksnēs – cik lielisks veids, lai parādītu saviem mīļajiem, cik ļoti viņus novērtējat!

Raksta autors: Andžela Nikolsone (Angela Nicholson)

Saistīti raksti
Printer fun for everyone

RADOŠA DRUKĀŠANA

Jautrība visiem, izmantojot printeri

Seši veidi, kā PIXMA printeris var atdzīvināt jūsu mājas, jūsu ģimenes aktivitātes un jūsu ierīces.

A table filled with paper craft items and a child making them under adult supervision.

DRUKĀŠANA UN ROKDARBI

Atklājiet simtiem bezmaksas jautru papīra rokdarbu projektu

No leļļu izrādēm līdz galda spēlēm, mācību palīglīdzekļiem un labirintiem prāta asināšanai — izmantojiet Creative Park papīra rokdarbu klāstu, lai nodarbinātu un izklaidētu bērnus.

Craft butterflies

RADOŠA DRUKĀŠANA

Izdrukājiet un izveidojiet mākslas darbus ar taureņiem, ko likt pie sienas

Papīra rokdarbu veidotāja Eimija Grēma (Aimee Graham) atklāj, kā ar drukāšanu izveidot ekskluzīvas dekorācijas.

Saistīti produkti

Saistīti produkti

Saistīti produkti

Ieteicamās lietojumprogrammas

Saistīti raksti

Gūstiet iedvesmu — tas ir galvenais noderīgu fotografēšanas padomu, pircēja ceļvežu un informatīvu interviju avots — viss, kas nepieciešams vislabākās kameras vai printera atrašanai un jaunāko radošo ideju īstenošanai.

Atpakaļ uz visiem padomiem un paņēmieniem