RADOŠA DRUKĀŠANA

Izveidojiet dinozauru tematikas guļamistabu ar pārstrādājamu papīra rokdarbu dekoriem

Mājas dekorācijas nav domātas tikai pieaugušajiem. Ar Canon Creative Park var iesaistīties visa ģimene, lai pieejamā veidā bērna guļamistabai piešķirtu aizvēsturiskas pārmaiņas, turklāt papīru pēc tam var pārstrādāt.
Uz galda atrodas dažādas dinozauru veidnes, kas izdrukātas no Canon Creative Park, un roka sniedzas, lai vienu no tām paceltu.

Līdzīgi kā pieaugušie, arī bērni mīl radoši izpausties un parādīt savu personību, izmantojot apkārtējo telpu. Kad esat jauns, guļamistaba nav tikai vieta, kur aizmigt garas dienas beigās. Tā ir vieta, kur pildīt mājasdarbus, kur spēlēties un kur uzturas draugi — tas ir jūsu mazais visums. Kā gan vēl labāk padarīt šo telpu patiesi par savu, nekā pašam izveidojot kaut ko sev tīkamu? Ar Canon Creative Park, PIXMA printeri, papīru un šķērēm tas nekad nav bijis tik vienkārši.

Izvēlieties tematiku

Pieaugušais un bērns veido papīra dinozaurus, kas lejupielādēti no Canon Creative Park tīmekļa vietnes un izdrukāti, izmantojot Canon PIXMA printeri.

Tētim Čī un vecākajam dēlam Okijam patika kopā izgriezt dinozaurus. “Mums kā ģimenei tas šķita ļoti jauki, un lielā dinozauru izvēle aptvēra no pietiekami vienkāršiem, lai Īlons pats varētu tikt galā, līdz pat ļoti izaicinošiem, kas uzturēja mūsu interesi,” saka Čī.

Ir daudz veidu, kā personalizēt bērna guļamistabas dekorus, piemēram, rakstaini aizkari vai gultas veļa, kā arī sienu gleznojumi un ierāmēti attēli. Tomēr sekot līdzi bērnu pastāvīgi mainīgajām interesēm var būt grūti. Vienu minūti viss ir par kosmosu un kosmonautiem, pēc tam viņi aizraujas ar pirātiem un, pirms jūs to pamanāt, — ar dinozauriem. Katru reizi pārkrāsot sienas un iegādāties jaunu gultas veļu vai mākslas darbus var būt dārgi, taču tagad bērna guļamistabā varat pieejamā veidā radīt pārmaiņas ar aizvēsturiskiem tēliem.

Kāpēc gan neizmēģināt papīra dekorācijas? Kad bērnu intereses mainās, jūs varat vienkārši pārstrādāt dekorācijas un izgatavot citas. Canon Creative Park lietojumprogrammā un tīmekļa vietnē pieejams tūkstošiem bezmaksas veidņu, tostarp visu veidu bērniem piemērotas papīra rokdarbu idejas, bet topošie paleontologi būs īpašā sajūsmā, ieraugot pieejamos dinozauru modeļus. Izvēlieties masku, kas pilnībā apsedz galvu, piemēram, pteranodonu vai triceratopu, vai apatozaura papīra figūru. Un ja bērni vēlas iegūt perfektu kartīti ar atveramu bildi, ko uzdāvināt draugam dzimšanas dienā, kāpēc gan neizveidot kartīti ar tiranozauru? Čī-Čiu Lī un viņa divi dēli Īlons (7) un Okijs (11) izmēģināja vietnē izvēlētos modeļus.

Sagatavojieties, lai izveidotu savu dinozauru tematikas mākslas darbu, ko pielikt pie sienas

No Canon PIXMA printera parādās papīra rokdarba veidnes attēls ar dinozauru, sānos pie puķu podiem stāv pabeigts tiranozaura modelis.

Canon PIXMA TS5350a sērijas printeris ir lieliski piemērots ne tikai papīra rokdarbiem, bet arī uzlīmju veidošanai, turklāt tas ļauj drukāt tieši no viedtālruņa.

Bērns izmanto šķēres, lai izgrieztu dinozaura veidni, kas lejupielādēta no Canon Creative Park lietojumprogrammas un izdrukāta, izmantojot Canon PIXMA printeri.

Rokdarbi rada patiesu gandarījumu, un, jau no mazotnes iepazīstinot bērnus ar to, kā pašiem izgatavot dažādas lietas, jūs varat viņiem ieaudzināt neatkarību un izturību, kas var noderēt vēlāk dzīvē.

Viena no labākajām lietām, veidojot rokdarbus ar dinozauriem, ir tā, ka jums nav nepieciešams jauns vai sarežģīts aprīkojums. Apskatiet katras veidnes instrukcijas — dažām var būt nepieciešami papildu materiāli, piemēram, auklas, elastīgās lentes, rokdarbu līme vai krāsainās pildspalvas, taču parasti jums būs nepieciešams tālāk norādītais.

Izvēlieties dekorācijas ar dinozauriem

Bērns, kas izmanto brūnu zīmuli, lai krāsotu zīmējumu ar dinozauru.

Dinozauru tematikas krāsojamās veidnes ir pieejamas arī lietojumprogrammā Creative Park, un tās var būt lieliski piemērotas radošai bērnu nodarbināšanai, kamēr pieaugušie veido un kopā liek sarežģītākas daļas. Šeit septiņus gadus vecais Īlons priecājas par dinozaura izdrukas krāsošanu.

Pieaugušā rokas veido papīra dinozaura modeli no Canon Creative Park lietojumprogrammas, kas izdrukāts uz Canon PIXMA printera, aiz kura ir Canon foto papīra iepakojums.

Vai zinājāt, ka dinozauru fosilijas ir atrastas visos septiņos kontinentos? Un to, ka runā, ka stegozaura smadzenes ir valrieksta lielumā? Veidojot dekorācijas ar dinozauru guļamistabai, varat izmantot iespēju dalīties ar saviem bērniem tik interesantos faktos.

Kad sagādāti visi piederumi, ir laiks izvēlēties dizainu Canon Creative Park lietojumprogrammā, lejupielādēt veidnes un izdrukāt tās, izmantojot PIXMA printeri. Izvēlei pieejams daudz dizainu — no jauka papīra automobiļa, kas patiks mazākiem bērniem, līdz plakātiem ar tiranozauru, kas atsedzis savus lielos, biedējošos zobus, — tas patiks asākas izjūtas mīlošiem vecākiem bērniem. Vienpadsmit gadu vecajam Okijam rokdarbi šķita īpaši interesanti, — “jo īpaši redzot, kā, sastiprinot papīra ļipiņas, var radīt trīsdimensiju maģiju,” saka Čī.

Pārrunājot, ko izvēlēties, var lieliski patērzēt ar bērniem par dažādiem dinozauru veidiem un to, kuri viņiem patīk vislabāk un kāpēc. Iespējams, būsiet pārsteigts, cik daudz viņi var jums iemācīt!

Šī aktivitāte var likt bērniem radoši domāt arī par krāsām. Varbūt viņi vēlas izvēlēties paši savu krāsu paleti vai papildināt krāsas, kas viņiem jau ir uz sienām un aizkariem. Varat to izmantot arī kā uzvedni, lai apspriestu krāsu apli un to, kā pretējās krāsas, piemēram, zilā un oranžā, labi izskatās kopā. Lai gan mēdzam par dinozauriem domāt, ka viņi ir konkrētās krāsās, zinātnieki nezina, kāda bija to krāsa. Creative Park piedāvā attēlu kontūras, ko bērni var izkrāsot, ļaujot vaļu savai iztēlei. Kurš saka nē varavīksnes krāsās mirdzoša dinozaura iespējamajai eksistencei?

Ja jūsu bērniem patīk iespēja veidot pašbildes, varat izdrukāt Juras laikmeta fotogrāfiju rekvizītu komplektu, likt ikvienam pozēt un izveidot savus rotaļīgos aizvēsturiskos portretus, ko viņi var pielikt pie sienas vai tāfeles.

No augšas uzņemts kadrs: Canon kamera, kas atrodas uz Canon PIXMA printera, un fonā ir fotoattēlu kolāža.

CANON CLUB

Ekskluzīva kopiena tādiem satura veidotājiem kā jūs. Nodarbojieties ar to, kas jūs aizrauj, izmantojot atbalstu, gūstot iedvesmu, priekšrocības un daudz ko citu. Kļūt par dalībnieku ir viegli. Nopērciet produktu. Reģistrējieties. Pievienojieties Canon Club.

Iesaistiet visu ģimeni rokdarbu veidošanā

Pieaugušā rokas veido tiranozaura galvu, līdzās bērna rokas izgriež vienkāršu origami dinozauru.

Canon Creative Park piedāvā vienkāršu origami dinozauru attēlu izvēli, kas ir lieliski piemēroti mazākiem bērniem, jo nav nepieciešama detaļu sastiprināšana vai piņķerīga griešana. Tas atbrīvo pieaugušos, lai viņi varētu darboties kopā ar mazajiem, strādājot ar sarežģītākām daļām, piemēram, tiranozaura galvu.

Pieaugušais pie baltas guļamistabas sienas piestiprina tiranozaura formas papīra naktslampiņu.

Canon Creative Park lietojumprogrammā ir pieejama virkne sarežģītāku projektu, kas sniedz iespēju izgatavot vēl interesantākus dinozaurus, veidojot iedvesmojošus telpas dekorus. Šo tiranozaura galvu var pielikt pie sienas, lai izveidotu ar bateriju darbināmu naktslampiņu. “Īlonam patīk dinozaura galva ar lampiņu savā guļamistabā,” saka Čī. “Viņš to rāda visiem saviem draugiem, kad viņi atnāk.”

Katrai veidnei ir pievienoti detalizēti norādījumi, ko var izdrukāt, lai uz tiem atsauktos darba gaitā, vērtējums zvaigznītēs, kas norāda grūtības pakāpi, un informācija par to, cik ilgs laiks nepieciešams, lai to izveidotu. Tā kā dažus modeļus ir vieglāk salikt nekā citus, ikviens var atrast kaut ko sev piemērotu — no bērniem, kas tikko uzsākuši skolas gaitas, un pusaudžiem līdz vecvecākiem. “Dinozauru izvēlē un drukāšanā bija kaut kas tāds, kas zēniem lika justies tā, it kā viņi kaut ko radītu no nekā,” saka Čī.

Ļaujiet bērniem patstāvīgi tikt galā ar vienkāršākajām veidnēm, piemēram, jauko triceratopsa origami vai vienkāršu mini dinozauru, savukārt jūs varat palīdzat tikt galā ar sarežģītākajām veidnēm, piemēram, trīsdimensiju stegozauru. Dažādus modeļus ir viegli pielāgot jūsu bērnu prasmju līmenim. “Okijs bija pietiekami prasmīgs, lai izgrieztu dažas sarežģītas detaļas un tās salīmētu kopā,” saka Čī.

Dažiem modeļiem, piemēram, kustīgajai papīra lellei tiranozauram un elastīgi kustināmajam stegozauram ir kustīgas daļas, kas rokdarbus apvieno ar zināmu izpratni par inženierzinātnēm un fiziku.

Izdekorējiet istabu un dalieties ar savu veikumu

Divas rokas piesprauž krāsainu divu dinozauru zīmējumu pie sienas, kas atrodas aiz galda, uz kura ir dažādi no Canon Creative Park lietojumprogrammas dinozauru veidnēm izveidoti modeļi.

Dinozauru papīra rokdarbu izgatavošana var raisīt interesantas sarunas par vēstures, zinātnes un klimata pārmaiņu tēmām — tas ir lielisks veids, kā papildināt skolā uzzināto.

No Canon Creative Park lietojumprogrammas veidnes izveidots dinozaurs, kas atrodas uz puķu poda, ko ieskauj citi augi.

Var būt sarežģīti atrast rotaļlietas un rotājumus bez plastmasas. Šie papīra rokdarbi ar dinozauru modeļiem sniedz iespēju pārveidot telpu, neuztraucoties par ietekmi uz vidi, un var pārstrādāt visus tos, kas rotaļu laikā tiek saplēsti. Jūs tos varat nolikt arī pie telpaugiem, lai jūsu papīra zālēdāji atrastos dzīvotnē, kurā viņi jūtas kā mājās.

Pajautājiet bērniem, kā, viņuprāt, viņi varētu vislabāk parādīt savus dinozauru papīra rokdarbus. Varbūt viņi vēlētos izveidot galeriju pie sienas ar skaistām dinozauru izdrukām? Kopā jūs varat izplānot, kur katra no tām izskatītos vislabāk. Iespējams, viņi ir izgatavojuši daudz dinozauru modeļu vai izveidojuši paši savu mini dinozauru diorāmu. Tās fantastiski izskatās, novietotas uz plaukta, rakstāmgalda vai kumodes, lai bērni tās varētu ātri paņemt, kad vēlas spēlēties. “Zēniem patika novietot dinozaurus mājās pie istabas augiem,” skaidro Čī.

Pieaugušais un bērns apbrīno tiranozaura galvas modeli, kuru tur pieaugušais un kas veidots no Canon Creative Park veidnes.

Tā vietā, lai nākamajā reizē, kad bērnam ir garlaicīgi, ieslēgtu televizoru vai spēļu konsoli, izmēģiniet papīra rokdarbus. Tā ir aktivitāte, kas ne tikai satuvina, bet arī palīdz relaksēties, var uzlabot koncentrēšanās spēju un palīdz paust jūtas, turklāt tā ir gandarījumu radoša pieredze pati par sevi.

Nākamreiz, kad ārā līst lietus vai domājat, ko darīt nedēļas nogales pēcpusdienā, jums nav jātērē nauda dārgām aktivitātēm. Šī dinozauru papīra rokdarbu veidošana ir ne tikai jautra, bet arī ļauj bērniem attīstīt dažādas prasmes, piemēram, radošumu, koncentrēšanos, norādījumu ievērošanu un strādāšanu komandā. Viņi būs sajūsmā, kad ieraudzīs rezultātus, — unikālu guļamistabu vai rotaļu vietu, par ko viņi ar lepnumu varēs teikt, ka paši to ir izveidojuši. Kad viņu gaume mainās, varat atkal atvērt Canon Creative Park lietojumprogrammu, lai atklātu citas papīra veidnes modeļiem, kas atbilst viņu nākamajai interesējošajai tēmai.

Nekad nav bijis labāks laiks, lai pieejamā veidā dekorētu bērna guļamistabu, izmantojot Canon Creative Park lietojumprogrammas aizvēsturiskos papīra izstrādājumu modeļus. Kad darbs ir pabeigts, uzņemiet attēlu un dalieties ar to, pievienojot mirkļbirku #MadeWithPixma, lai iedvesmotu citus, kuri vēlas to pamēģināt. Tagad jums vienkārši jāizlemj, kuru dinozauru atdzīvināsiet.

Saistītie produkti

Saistītie raksti

 • Košs zivju dzenis uz cilvēka rokas, un fonā ir redzami augi un zīmējumi.

  DRUKĀŠANA UN ROKDARBI

  Mākslas darbi no papīra

  Mākslinieku Zeku Makloghlinu (Zack McLaughlin) ir iedvesmojusi Canon Creative Park zivju dzeņa veidne.

 • RADOŠA DRUKĀŠANA

  Izgatavojiet pats savas pretstresa rotaļlietas

  Ar papīra pretstresa rotaļlietām ir interesanti spēlēties, un tās nomierina nemierīgus prātus.

 • Attēls no augšas, kurā redzams koka rakstāmgalds ar krāsainām papīra vējdzirnavām un gaisa balonu, kā arī Canon fotopapīra paka.

  RADOŠA DRUKĀŠANA

  Ļaujiet krāsām mirdzēt

  Lieciet krāsām uzplaiksnīt savās mājās, izmantojot šos skaistos varavīksnes tematikas rokdarbus.

 • Divas sievietes, kas tur papīra rokdarbu fotokabīnes rekvizītus, ar mazu bērnu starp viņām sēž uz piknika segas, uz kuras ir krāsaini Creative Park papīra rokdarbi.

  DRUKĀŠANA UN ROKDARBI

  Jautri papīra rokdarbi vasarai

  No saldējumiem un kamerām līdz jautrām spēlēm — veidojiet pikniku ar PIXMA printeri un Creative Park.