RADOŠA DRUKĀŠANA

Debesis ir robeža varavīksnes tematikas rokdarbiem

Uzziniet, kā izveidot varavīksnes tematikas rokdarbus ar Canon PIXMA printeri un Canon Creative Park, lai jūsu mājās uzplaiksnītu skaistas krāsas.
Attēls no augšas, kurā redzams koka rakstāmgalds ar krāsainām papīra vējdzirnavām un gaisa balonu, kā arī Canon fotopapīra paka.

Varavīksne pēc negaisa ir spēcīgs cerības, veiksmes un skaistuma simbols, kā arī visaptverošs mīlestības un daudzveidības tēls. Un, kad tālumā to ieraugāt, vai jums nerodas vēlme to ielikt kādā pudelē un aiznest mājās? Tagad jūs to varat!

Varavīksnes tematikas rokdarbi var atdzīvināt jebkuru telpu un ir lieliski piemēroti ballīšu rotājumiem, ko var iepriekš izgatavot kopā ar draugu grupu. Tomēr varat neticēt vienkārši tāpat uz vārda, bet ieklausīties kādā, kas mīl visu spilgto un krāsaino — Helēnā Kukā (Helen Cooke), Lielbritānijā dzīvojošā rokdarbniecē un juvelierē ar zīmolu @CraftyCooke.

“Man patīk krāsas. Es vienmēr esmu bijusi diezgan spilgta persona, tāpēc arī ģērbjos atbilstoši savai personībai,” saka Helēna. “Man patīk skatīties, ko var izdarīt ar krāsām un kas ir pretrunā ar noteikumiem. Jo īpaši gatavojot rokdarbus, kuros var eksperimentēt ar dažādām krāsām un skatīties, kā var mainīt izstrādājuma personību, balstoties uz kopā saliktajām krāsām.”

Lai sāktu darbu, jums nepieciešams Canon PIXMA printeris un Canon Creative Park tīmekļa vietne vai lietotne. Šeit Helēna paskaidro, kā izmantoja Canon PIXMA TS5350a sērijas printeri, Creative Park un rokdarbu rīkus, lai maģiski atdzīvinātu varavīksnes krāsu vējdzirnavas un gaisa balonu.

Veidņu izvēle un drukāšana

Roka, kas tur viedtālruni, kura ekrānā ir Canon Creative Park vējdzirnavu veidne. Fonā uz rakstāmgalda ir Canon PIXMA printeris.

Ar lietotni Canon Creative Park un saderīgu Canon PIXMA printeri varat izdrukāt veidni tieši no viedtālruņa.

Papīrs ar krāsainu vējdzirnavu veidni parādās no Canon PIXMA printera, kas novietots uz koka rakstāmgalda.

Helēnai patika Canon PIXMA TS5350a sērijas printera LED statusa josla un OLED displejs. Tas aprīkots ar FINE kasetnēm ar ChromaLife100 tinti, un izdrukātās krāsas ir košas, tāpēc šis printeris ir lieliska izvēle rokdarbiem.

Canon Creative Park ir neticami vienkārši lietot. Jūs varat lejupielādēt lietotni savā iOS vai Android ierīcē vai pārlūkot plašo bezmaksas veidņu klāstu tīmekļa vietnē. Ir pieejami dažādi varavīksnes tematikas modeļi, piemēram, telpiska kartīte un origami. Helēna izvēlējās varavīksnes tematikas vējdzirnavas un gaisa balonu. Katrai veidnei ir drukāšanas norādījumi, un ir arī norādīts aptuvenais salikšanas laiks un sarežģītības pakāpe, kā arī labākais papīra veids.

Helēna novērtēja, cik pieejama bija tīmekļa vietne. “Norādījumi bija labi, un tīmekļa vietni bija ļoti vienkārši lietot,” viņa saka. “Ir patīkami, ka lejupielādētās veidnes ir pieejamas vienā vietā.”

Pēc veidnes izvēles varat to izdrukāt tieši no viedtālruņa, ja vien jums ir saderīgs Canon PIXMA printeris. Helēna izmantoja Canon PIXMA TS5350a sērijas printeri, lai izdrukātu modeļus. “Bija tiešām vienkārši izveidot savienojumu, izmantojot Wi-Fi,” viņa aizrautīgi saka. “Ir patīkama drukas kvalitāte.”

Helēna izmantoja Canon matēto foto papīru, un viņa atzīmēja, ka kvalitāte ir lieliski piemērota papīra rokdarbiem. “Krāsas bija brīnišķīgas, un papīram bija pareizais biezums,” viņa paskaidro. “Ne pārāk plāns, ne pārāk līdzīgs kartonam, tieši pareizais.”

Veidņu salikšana

Cilvēks noliecas virs rakstāmgalda, lai ar papīra nazi izgrieztu sarežģītu veidni.

Papīra rokdarbi ir ekonomiski izdevīgs veids, kā izklaidēties, atpūsties un trenēt savas radošās spējas. “Jums nav jāiegādājas īpaši rīki, vienkārši atcerieties, ka ir nepieciešams ass papīra nazis,” Helēna saka. “Nesteidzieties. Ja vēlaties izveidot skaistu modeli, veltiet tam laiku un izbaudiet procesu.”

Smaidoša sieviete krāsainā, svītrainā džemperī sēž pie rakstāmgalda, pabeidzot rokdarbu ar papīra varavīksnes tematikas vējdzirnavām.

Varavīksnes tematikas rokdarbus varat arī uzdāvināt draugiem. Helēna saka, ka viņa ir lepna ar savu darbu, kad saņem atsauksmes no cilvēkiem, kuriem patīk viņas veidojumi.

Veidņu izgriešanai Helēna izmantoja papīra nazi. “Gaisa balons ir diezgan sarežģīts, tāpēc vislabāk ir izmantot papīra nazi,” viņa saka. “Šķēres ir vairāk piemērotas vējdzirnavām.”

Pirms locīšanas ir svarīgi veidnēm izveidot locījuma līnijas. “Izmantojot metāla lineālu, papīrā ir jāizveido locīšanas līnijas, citādi modeļus būs pārāk grūti salocīt, it īpaši izmantojot biezāku papīru,” viņa skaidro. “Kārtīgu locījuma līniju izveidošana ir būtiska. Es neieteiktu izlaist šo darbību.”

Pēc locījuma līniju izveidošanas papīrā izmantojiet līmzīmuli, lai saliktu veidni kopā. Gaisa balonam ir sarežģīta konstrukcija ar daudzām mazām detaļām, tāpēc ir nepieciešama pacietība, lai to izgatavotu, bet daļa no papīra rokdarbu sniegtā prieka ir aizmirst visu pārējo un koncentrēties uz projektu.

“Man rokdarbi ir apzinātības trenēšanas prakse,” saka Helēna. “Daži cilvēki tam izmanto grāmatas vai sportu, bet man piemēroti ir rokdarbi. Man nav citas izvēles, kā izslēgt visas citas domas, jo man jākoncentrējas. Konkrētajā brīdī esat tikai jūs.

“Man patīk skatīties, kā veidojas gatavais modelis,” viņa turpina. “Jūs sākat ar visiem šiem mazajiem gabaliņiem un saliekat tos kopā, lai radītu emocijas vai kaut ko, ar ko cilvēki var izveidot saikni, vai kaut ko, ko pats izbaudāt.”

Varavīksnes tematikas rokdarbu izstādīšana

Smaidoša sieviete krāsainā, svītrainā džemperī piekar varavīksnes krāsu papīra gaisa balonu pie dzeltena gaismas ķermeņa.

Rokdarbus var izmantot ne tikai krāšņākas mājas veidošanai, bet arī praida mēneša svinēšanai. “Ir svarīgi atbalstīt un izcelt kvīru kopienu,” saka Helēna.

Attēls no augšas, kurā redzams koka rakstāmgalds ar krāsainām papīra vējdzirnavām un gaisa balonu, kā arī vairākām saldumu un augļu bļodām.

Vējdzirnavām ir arī dažādas centrālās detaļas, piemēram, zieds un zvaigzne, lai varat tās pielāgot atbilstoši savām vēlmēm.

Runājot par varavīksnes tematikas rokdarbu izstādīšanu, — tas var būt uz palodzes, lai izrādītu atbalstu LGBTQ+ kopienai, vai starp varavīksnes tematikas saldumiem uz galda — vienīgais ierobežojums ir jūsu iztēle. Helēna piestiprināja gaisa balonam stiepli un iekāra to sava dēla guļamistabā. “Tas ir jautrs darbiņš un piešķir krāsu akcentu jebkurai telpai,” viņa saka.

Un varavīksnes tematikas rokdarbi neaprobežojas ar vienreizēju lietošanu. “Jūs varat tos novietot jebkurā sev tīkamā vietā un varat ar tiem arī spēlēties; vējdzirnavas patiešām griežas,” papildina Helēna.

“Ne tikai bērniem ir nepieciešamas krāsas,” viņa turpina. “Tas, ka esat vecāks, nenozīmē, ka jums jāizmanto pieklusināti toņi. Krāsas var ietekmēt garastāvokli, tāpēc vides papildināšana ar dažām krāsām var padarīt jūs priecīgāku.”

Neatkarīgi no tā, vai svinat praidu, rīkojat ballīti, atzīmējat kādu notikumu vai vienkārši vēlaties izbaudīt krāsu uzplaiksnījumu savās mājās, lietotne Creative Park var piedāvāt daudz rokdarbu.

Ja meklējat iedvesmu, sekojiet mums pakalpojumā Pinterest un neaizmirstiet dalīties ar savu veikumu sociālajos tīklos, izmantojot mirkļbirku #MadeWithPIXMA.

Nikita Achanta

Saistītie produkti

Saistītie raksti

 • DRUKĀŠANA UN ROKDARBI

  Svarīgi padomi pārdomātu papīra rokdarbu dāvanu veidošanai

  Atklājiet, kā varat izveidot īpašas dāvanas, izmantojot Canon Creative Park un savu PIXMA printeri.

 • RADOŠA DRUKĀŠANA

  Ievērojami objekti no papīra

  Atzīmējiet īpašas vietas ar Canon PIXMA printeri un Creative Park.

 • RADOŠA DRUKĀŠANA

  Izgatavojiet pats savu Canon Zoemini fotokabīni

  Izmantojot tikai Canon Zoemini S2 un lietotni Mini Print, piešķiriet nākamajai ballītei papildu jautrību ar fotokabīnes stila momentuzņēmumiem.

 • RADOŠA DRUKĀŠANA

  Izveidojiet dinozauru dekorus, izmantojot Creative Park

  Pieejams veids, kā izdekorēt bērna guļamistabu ar aizvēsturisku tēlu papīra rokdarbiem.