RADOŠA DRUKĀŠANA

Izveidojiet pats savu fotokabīni ar Canon Zoemini S2

Fotokabīnes stila atmiņas bez lielām izmaksām: lūk, kā izveidot savu fotokabīni momentuzņēmumu drukāšanai.
Divas sievietes pozē ar karnevāla tematikas rekvizītiem rožaini zeltaina Canon Zoemini S2 priekšā, kas novietots uz galda. No Canon Zoemini S2 parādās abu sieviešu izdruka, kur viņas ir citā pozā.

Īpaši pasākumi saistās ar atmiņu radīšanu, un fotoattēlu uzņemšana, iemūžinot mirkļa prieku, var būt gan jautrs, gan lielisks veids, kā dokumentēt šo dienu. Neatkarīgi no tā, vai ir kāzas, dzimšanas diena vai tematiska ballīte ar draugiem, fotokabīnes ir kļuvušas par lielisku veidu, kā visus iesaistīt. Varat pārsteigt savus viesus, iesaistot spēlēs ar rekvizītiem un attēlu rediģēšanu, kā arī dot viņiem taustāmu atmiņu, ko paņemt līdzi uz mājām un kas liks viņiem smaidīt daudzus gadus.

Fotokabīnes noma var būt dārga, un tā var aizņemt daudz vietas, bet ar Canon Zoemini S2 jūs varat izveidot savu fotokabīni un izklaidēties, rediģējot un drukājot momentuzņēmumus, lai tos lolotu un kopīgotu. Šeit pastāstīsim, kā izveidot pašam savu fotokabīni ar Canon Zoemini S2 un lietotni Canon Mini Print.

Kur izveidot Canon Zoemini fotokabīni

Divas sievietes smaida un pozē rožaini zeltaina Canon Zoemini S2 priekšā, kas novietots uz koka galda.

Atbilstoši savām vēlmēm varat izveidot vienkāršu vai sarežģītu telpu, kur izveidot Canon Zoemini fotokabīni, izgatavojot fonu un pievienojot rekvizītus. Varat arī uzņemt momentuzņēmumus dažādās pasākuma vietās, lai iegūtu daudzveidīgus attēlus.

Roka novietota uz rožaini zeltaina Canon Zoemini S2, kas novietots uz koka galda.

Canon Zoemini S2 ir pieejams trīs krāsās — zilganzaļš, balts un rožaini zeltains, tāpēc varat izvēlēties to, kas vislabāk atbilst jūsu personībai un aksesuāriem.

Iespējams, esat izmantojis fotokabīni kādās kāzās, darba pasākumā vai dzimšanas dienas ballītē, taču interaktīvas vietas izveide momentuzņēmumu veidošanai var būt lieliski piemērota jebkuram pasākumam. Kāpēc gan neizveidot Canon Zoemini fotokabīni vecmeitu ballītē, Ziemassvētkos vai Helovīna pasākumā, dzimšanas dienas ballītē, pasākumā, kur satiekaties ar sen neredzētiem cilvēkiem, vai karnevāla tematikas ballītē ar draugiem? Lai gan tradicionālās fotokabīnes parasti tiek izmantotas plašās iekštelpās, iespējas ar Canon Zoemini S2 ir bezgalīgas. Tā kā elektrības padevei nav jāpievieno liela iekārta, savu fotokabīni varat novietot jaukā, mājīgā stūrī vai pat ārā, ja notiek dārza ballīte vai grila pasākums.

Varat izvēlēties konkrētu vietu viesu momentuzņēmumu veidošanai jebkurā laikā pasākumā — varat iekārtot fotokabīni pie ieejas vai izejas, lai uzņemtu fotoattēlus, viņiem ierodoties vai aizejot, vai varat izmantot dažādas vietas atbilstoši situācijai. Canon Zoemini S2 izdrukas tiek drukātas uz papīra ar līmējamu aizmuguri, tāpēc uzreiz varat izveidot momentuzņēmumu sienu. Ir pieejama arī lietojumprogramma momentuzņēmumu rediģēšanai, kā arī iespēja izdrukāt vairākas viena attēla versijas, lai dalītos ar draugiem.

Lai iegūtu atbilstošus attēlus, noteikti novietojiet Canon Zoemini S2 pareizā augstumā uz plaukta vai galda. Ja telpā nav piemērotas vietas, esiet radošs un uzņemiet fotokabīnes stila kadrus ar sevi un draugiem dīvainās vai smieklīgās pozās no kādas zemas vietas.

Kā izveidot Canon Zoemini fotokabīni

Divas sievietes smaida un pozē rožaini zeltaina Canon Zoemini S2 priekšā, kas novietots uz koka galda; viņu atspulgs ir redzams Canon Zoemini S2 pašportretu spogulī.

Pirms ieņemat pozu, varat pārbaudīt matus un stilu Canon Zoemini S2 pašportretu spogulī.

Roka, kas tur viedtālruni, kurā redzams lietotnes Canon Mini Print režīms Live View.

Lietotnes Canon Mini Print režīms Live View lieliski noder, lai nodrošinātu, ka fotokabīnes stila attēla uzņemšanas brīdī izskatāties lieliski.

Tradicionālajās fotokabīnēs parasti sēž uz sēdekļa nelielā, ierobežotā telpā, bet ar Canon Zoemini S2 fotokabīni varat būt radošāks. Eksperimentējiet ar fonu veidošanu — neatkarīgi no tā, vai izkārtojat dekorācijas, veidojat visu fonu vai vienkārši atrodat tukšu sienu, kur novietot audeklu, — un padomājiet, vai vēlaties pievienot rekvizītus, ar kuriem viesi varētu pozēt. Šeit fons un Creative Park rekvizīti piešķīra dzīvīgumu un krāsas karnevāla tematikas ballītes kadriem, un nākamajā posmā varat pievienot arī papildu rotājumus un personiskus akcentus.

Kad vieta ir iekārtota, pārbaudiet, cik tālu vēlaties novietot Canon Zoemini S2, lai fotografētu momentuzņēmumus. Var būt, ka, uzņemot dažus kadrus, jūs stāvat tieši fona priekšā, bet, uzņemot citus, — tuvāk kamerai atkarībā no tā, vai kadrā vēlaties redzēt tikai sejas vai visus ķermeņus. 8 MP kamera var uzņemt ainas ar smalkām detaļām no dažādiem attālumiem.

Jums nav jāmeklē fotogrāfs, lai nepalaistu garām iespēju iekļūt fotoattēlā, jo bezmaksas lietotne Canon Mini Print sniedz iespēju uzņemt un drukāt no attāluma. Kad ar Bluetooth viedtālruni esat savienojis ar Canon Zoemini S2, varat izmantot lietojumprogrammas taimeri un tālvadības slēdzi, lai iegūtu perfektus kadrus. Kameras pašportretu spogulī pārbaudiet, vai esat gatavs tuvplānam, pēc tam, izmantojot lietojumprogrammu, iestatiet trīs, piecu vai desmit sekunžu aizkavi, kas jums un jūsu draugiem dos pietiekami daudz laika pozas ieņemšanai. Vienkārši novietojiet kameru pie sienas vai kaut kā stabila un sāciet darbu. Akumulatora darbības laiks ir pietiekams 25 fotoattēlu loksnēm, tāpēc pirms nākamās uzlādes varat turpināt fotografēt momentuzņēmumus un iegūt daudz atmiņu.

Veidi, kā personalizēt Canon Zoemini izdrukas

Cilvēka pirksts, kas rediģē attēlu kolāžu viedtālrunī lietotnē Canon Mini Print, blakus uz koka galda novietots rožaini zeltains Canon Zoemini S2.

Lietotne Canon Mini Print sniedz iespēju izveidot kolāžas izkārtojumus un izdrukām pievienot tekstu, attēlus, rāmjus un filtrus japāņu purikuras stilā. Iejūtieties attiecīgajā noskaņā un kopīgojiet saturu sociālajos tīklos, atzīmējot savus draugus.

Divas sievietes sēž blakus, viena tur rožaini zeltainu Canon Zoemini S2, no kura parādās izdruka; otra tur viedtālruni, kurā redzama lietotne Canon Mini Print.

Ne visiem patīk fotografēties, taču fotokabīnes stila momentuzņēmumu fotografēšanas interaktīvais aspekts, izmantojot Canon Zoemini S2, padara procesu rotaļīgāku un jautrāku — varat filtrēt un rediģēt ar lietotni Canon Mini Print, līdz esat pilnībā apmierināts.

Lietotne Canon Mini Print ļauj ne tikai fotografēt un drukāt attālināti, bet to var arī izmantot, lai pievienotu daudz jautru fotokabīnes papildu elementu un efektu. Tā sniedz iespēju izveidot tādus attēlus kā ikoniskās japāņu purikuras — fotokabīnes, ko jaunieši bija iecienījuši kopš 90. gadiem un kurās mūsdienās pulcējas influenceri, lai fotografētos ar draugiem. Ārkārtīgi populārās purikuras pārņēma tradicionālās fotokabīnes un uzlaboja lietotāju pieredzi ar iespēju pievienot visu veidu papildu elementus, piemēram, uzlīmes, filtrus un grafiku, kas lieliski noder sociālajiem tīkliem.

Lietojumprogramma Mini Print paver jums tādu pašu pasauli ar Canon Zoemini S2, nodrošinot līdzīgus veidus, kā mainīt izkārtojumu, pievienot tekstu, rāmjus, zīmējumus un filtrus vai izmēģināt tiešraides kameras efektus un AR, lai veidotu izdrukas ar papildu elementiem, ar ko var dalīties.

Ko darīt ar izdrukām

Cilvēka roka līmē divu sieviešu attēlus pie zaļas flīzētas sienas. Fotoattēli tika izdrukāti ar Canon Zoemini S2 un lietotni Canon Mini Print.

Pielīmējamais ZINK TM fotopapīrs veido netīrumus atgrūdošas, neplīstošas un pret ūdeni izturīgas izdrukas, kuras varat ielīmēt albumos, kā arī līmēt uz tālruņiem, klēpjdatoriem vai citām virsmām, lai jūsu iecienītākie fotoattēli būtu redzami vai pat saskaņoti ar draugiem.

Divas sievietes pozē ar karnevāla tematikas rekvizītiem rožaini zeltaina Canon Zoemini S2 priekšā, kas novietots uz koka galda. Citi karnevāla tematikas rekvizīti novietoti uz koka galda.

Fotokabīnes stila attēli ir lielisks veids, kā iemūžināt pasākuma noskaņu un enerģiju. Šie karnevāla tematikas kadri ir krāsaini un izteiksmīgi, un tie var atgādināt viesiem, cik jautri viņi pavadīja šo vakaru.

Ir tik daudz lietu, ko var izdarīt ar Canon Zoemini fotokabīņu izdrukām. Kāpēc gan neizmantot papīru ar līmējamu aizmuguri, lai uzreiz izveidotu uzlīmes personalizētām ballītes spēlēm? Canon Zoemini S2 vienā reizē varat ielādēt līdz 10 loksnēm ZINK fotopapīra, kas ir vai nu 5 x 7,6 cm lielas, vai 3,3 cm diametra apaļas uzlīmes, un katras loksnes drukāšanai nepieciešama mazāk nekā minūte. Viesi var arī paņemt izdrukas kā suvenīrus.

Augšupielādējiet attēlus tieši sociālajos tīklos vai izveidojiet ziņu ar draugiem, kuri tur attēlus. Varat tās arī sakrāt, lai izmantotu albumā vai izveidotu fotogrāfiju sienu pasākumā, kur jūsu draugi varētu pievienot savus attēlus, izveidojot milzīgu kolāžu, ko vēlāk varat ierāmēt, lai pieminētu šo dienu.

Canon Zoemini S2 piedāvā ne tikai iespēju uzreiz izdrukāt, bet kamerai ir arī Micro SD kartes slots, lai jūs varētu saglabāt daudz vairāk attēlu, ko vēlāk rediģēt un drukāt. Varat nosūtīt fotoattēlus kā pateicību viesiem par to, ka viņi piedalījās jums svarīgu svētku svinēšanā, vai izmantot lietojumprogrammu, lai izveidotu kolāžas vai pielīmējamu plakātu, kas veidots no mazākiem momentuzņēmumiem, lai to pieliktu pie sienas kā dekoratīvu atgādinājumu par burvīgo dienu.

No augšas uzņemts attēls ar diviem Canon Zoemini S2 — viens rožaini zeltains, otrs zilganzaļš, un tos ietver vairākas fotokabīnes stila izdrukas.

Lietotne Canon Mini Print ir saderīga ar visiem Canon Zoemini modeļiem, un tā ļauj izdrukām pievienot apmales, piešķirot tām retro, analogās tehnoloģijas sajūtu, kas atbilst profesionālas fotokabīnes attēlu izskatam.

Canon Zoemini S2 kopā ar lietojumprogrammu Mini Print ir ideāls veids, kā izveidot jautrību savā fotokabīnē, piedāvājot visas radošās iespējas bez lielām izmaksām. Tas ir lielisks veids, kā viesus iesaistīt atmiņu veidošanā, un ir neskaitāmi veidi, kā izmantot izdrukas, lai dalītos priekā turpmākajos gados. Neatkarīgi no tā, vai gatavojaties sālsmaizes vai izlaiduma ballītei vai vienkārši tematiskam piektdienas vakaram ar draugiem, kāpēc gan nepaplašināt pieredzi ar savu Canon Zoemini fotokabīni?

Autors: Keta Halsteda (Kat Halstead)

Saistītie produkti

Saistīti raksti