RADOŠA DRUKĀŠANA

Tūlītēja drukāšana atmiņu saglabāšanai: izvēlieties sev piemērotāko portatīvo fotoprinteri

Canon ražo plašu kompaktu fotoprinteru klāstu, kurus var ērti lietot gan mājās, gan atrodoties ceļā. Uzziniet, kurš no tiem vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.
Melns Canon SELPHY CP1500, zaļš Canon SELPHY Square QX10, zilganzaļš Canon Zoemini S2 un rožaini zeltains Canon Zoemini 2 ir izvietoti uz pelēka fona, un tos ieskauj izdrukas, uzlīmes un piederumi.

Portatīvie printeri sniedz iespēju interesantā veidā saglabāt atmiņas, dalīties ar tām, kā arī daudz vairāk. No uzlīmju drukāšanas, lai personalizētu savas ierīces, līdz albumu veidošanai, savas dzīves dokumentēšanai vai pastkaršu izveidošanai, lai tās nosūtītu visā pasaulē — Canon portatīvos fotoprinterus var izmantot visu veidu radošiem uzdevumiem.

Tie piedāvā plašu lieluma, papīra formāta, funkciju un tehnoloģiju klāstu, lai nodrošinātu jūsu drukāšanas vajadzības atkarībā no tā, ko vēlaties drukāt un ko vēlaties darīt ar gala rezultātu.

Apskatīsim modeļu salīdzinājumu un ko katrs piedāvā — pārnēsāšanu, papīra veidu, izdruku formātu un citu raksturojumu, lai jūs varētu atrast savu ideālo drukāšanas partneri.

Canon Zoemini klāsts

Rožaini zeltains Canon Zoemini 2 ir novietots uz spilgti zila fona blakus baltam un zilganzaļam Canon Zoemini S2.

Canon Zoemini kameras un printeri ir ārkārtīgi ērti pārnēsājami — lieliski piemēroti, lai drukātu uz vietas un dalītos, saglabājot atmiņas.

Pietiekami mazs, lai to ievietotu tukšā kabatā, un sver mazāk nekā daudzi viedtālruņi — otrās paaudzes Canon Zoemini modeļi ir lieliski piemēroti drukāšanai, atrodoties ceļā. Ja tiekaties ar draugiem, dažu sekunžu laikā digitālās fotogrāfijas varat pārveidot fiziskās izdrukās, lai viņiem uzdāvinātu atmiņai par kādu īpašu notikumu. Tie ir lieliski piemēroti arī festivāliem, nakts izklaidēm un citiem pasākumiem — jebkur, kur vēlaties fotografēt un uzreiz priecāties par izdrukām.

Lai kur jūs atrastos, varat efektīvi izmantot līmējamā papīra loksnes, kas ir lieliski piemērotas iecienītāko attēlu piestiprināšanai pie dažādiem priekšmetiem — no ledusskapja līdz dzērienu pudelei. Pateicoties Canon ZINK™ (Zero Ink) drukāšanas tehnoloģijai, nav nepieciešama tintes maiņa, arī iepakojums ir minimāls, savukārt lietotne Canon Mini Print nodrošina pilnīgu radošo kontroli un ļauj iegūt tieši tādu attēlu izskatu, kādu vēlaties.

Canon Zoemini S2

Roka tur baltu Canon Zoemini S2, otra roka no tā izņem izdruku. Fonā ir vairākas printera papīra pakas un piezīmju grāmatiņa, uz kuras ir loksne ar divām izdrukātām uzlīmēm.

Izmantojot lietotni Canon Mini Print, pirms attēlu drukāšanas varat pievienot rāmīšus, filtrus un zīmējumus. Canon Zoemini S2 kameru var vadīt arī no tālruņa, kā arī var izmantot tiešo skatu un taimeri, kad vēlaties kadrā iekļaut sevi.

Neskatoties uz kompakto konstrukciju, Canon Zoemini S2 satur visu nepieciešamo. To darbina iekšējais akumulators, kas ir atkārtoti uzlādējams un nodrošina pietiekami daudz enerģijas, lai ar vienu uzlādi izveidotu līdz 25 fotoattēlu izdrukām, turklāt nav tintes kasetņu vai krāsu lentes pakas. Apstrādi veicot ar ZINK tehnoloģiju, visas ķīmiskās vielas fotoattēlu izdruku attīstīšanai ir ietvertas papīrā, kura lielums ir 50 x 76 mm un kuru ievieto printerī paciņās pa 10 loksnēm.

Canon Zoemini S2, kas apvieno divu ierīču funkcijas, ietver arī iebūvētu 8 MP digitālo kameru, un ir aprīkots ar spoguli, lai iekomponētu pašbildes, kā arī gredzenveida apgaismojumu papildu apgaismojumam. Papildus iebūvētajai atmiņai ir arī microSD kartes slots, lai fotoattēlus varētu gan saglabāt, gan izdrukāt.

Bluetooth savienojums sniedz iespēju savienot printeri pārī ar viedtālruni, izmantojot lietotnes Canon Mini Print tiešā skata sniegtās priekšrocības, lai panāktu precīzāku kadrēšanu un varētu pielāgot attēlus ar radošiem filtriem un apdari.

Canon Zoemini 2

Roka tur rožaini zeltainu Canon Zoemini 2, otra roka izņem no tā uzlīmju papīru, uz kura ir divas apaļas uzlīmes ar uzdrukātiem fotoattēliem.

Gan Canon Zoemini 2, gan Canon Zoemini S2 modeļi sniedz iespēju drukāt apaļas uzlīmes, izmantojot Canon ZINK™ ZP-Circle fotopapīru.

Canon Zoemini 2 ir vēl vieglāks par Canon Zoemini S2, un minimālais svars tiek panākts, atsakoties no iebūvētās kameras. Turklāt tā uzlādei ir nepieciešams mazāk laika, un ar lietotni Canon Mini Print varat pilnībā izmantot fotoattēlus, ko uzņemat ar viedtālruni vai planšetdatoru, kā arī varat piekļūt fotoattēliem pakalpojumu Facebook, Instagram, Google Photos, Dropbox vai iCloud kontos.

Lietotne Canon Mini Print ir paredzēta izklaidei, sniedzot iespēju pievienot zīmējumus un parakstus, kā arī izveidot kolāžas ar vairākām izdrukām. Arī šim printerim ZINK tehnoloģija nodrošina augstas kvalitātes fotoattēlu izdrukas uz 50 x 76 mm papīra ar noplēšamu, pārstrādājamu aizmuguri, un izdrukas ir izturīgas pret nosmērēšanos, plīšanu un ūdeni.

Vēl viena ērta iespēja ar abiem Canon Zoemini printeriem ir tā, ka varat izveidot apaļas uzlīmes, kā arī tradicionālas taisnstūrveida izdrukas, kas ir lieliski piemērotas priekšmetu marķēšanai mājās un lietošanai bērnu skolu projektos.

Canon Zoemini tehniskie dati

Printera izmēri

121 x 80,3 x 22,4 mm
120 x 84 x 21,5 mm

Svars

188 g
177 g

Pieejamās krāsas

Zilzaļa, balta, rožaini zeltaina
Tumši zila, pērļu balta, rožaini zeltaina

Drukāšanas laiks

aptuveni 50 s
aptuveni 50 s

Drukāšanas veids

ZINK
ZINK

Drukas izšķirtspēja

314 x 600 dpi
313 x 500 dpi

Kamera

8 MP
N/A

Uzlādes laiks

Līdz 120 min
Līdz 50 min

Daudzums ar vienu uzlādi

25 izdrukas
20 izdrukas

Iekšējā krātuve

512 MB
N/A

Papildu krātuve

MicroSD, līdz 256 GB
N/A

Lietojumprogrammas

Canon Mini Print
Canon Mini Print

Papīra formāts

50 x 76 mm
33 mm gatavas apaļās uzlīmes
50 x 76 mm
33 mm gatavas apaļās uzlīmes

Canon SELPHY klāsts

Divi Canon SELPHY CP1500 printeri atrodas blakus diviem Canon SELPHY Square QX10 printeriem uz spilgti rozā fona.

Canon SELPHY kompakto printeru klāsts nevainojami darbojas ar viedierīcēm un paver radošu iespēju pasauli.

Lai nodrošinātu izcilu fotoattēlu drukāšanas kvalitāti un aptuveni 100 gadu glabāšanas ilgumu, Canon SELPHY printeri izmanto krāsu sublimācijas drukāšanas tehnoloģiju, nevis ZINK. Līdz ar to tie strādā ar cita veida specializētu fotopapīru, tomēr nav jāuztraucas par šķidru tinti, jo tie darbojas ar lentes kaseti. Canon SELPHY printeri piedāvā fotoattēliem arī automātisko attēlu optimizēšanas iespēju, kas nosaka un koriģē attēlu nepilnības, pielāgo sejas spilgtumu un krāsu, vienlaikus samazinot nevēlamu troksni.

Lai izveidotu katru izdruku, papīrs četras reizes iet cauri printerim, secīgi uzklājot ciāna, fuksīna un dzeltenās krāsas slāni, kam seko glancēts aizsargpārklājums. Atšķirībā no tintes printeriem dažādas krāsas var uzklāt vienu uz otras, un tintes pilieni nav jāuzklāj viens otram blakus, tāpēc var saglabāt ļoti smalkas detaļas.

Canon SELPHY Square QX10

Canon SELPHY Square QX10 printeris atrodas uz rozā fona, un to ieskauj izdrukas, albums un piederumi. Roka izņem izdruku no printera.

Portatīvais Canon SELPHY Square QX10 ir lieliski piemērots drukāšanai no mobilajām ierīcēm kāzās, ballītēs un citos pasākumos.

Divas rokas Canon SELPHY Square QX10 printera sānos iebīda tintes kasetnes.

Canon SELPHY Square QX10 printerī ir sprauga, kur ievietot krāsu sublimācijas tinti un papīra kasetes, tāpēc nav izvirzītu detaļu. Ar pilnībā uzlādētu akumulatoru tas var izdrukāt līdz 20 izdrukām.

Portatīvajā Canon SELPHY Square QX10 ir ietverts atkārtoti uzlādējams akumulatoru bloks, kā arī kasetes papīram un krāsu sublimācijas lentei. Tāpēc tas ir lieliski piemērots vadāšanai līdzi, lai iegūtu augstas kvalitātes 68 mm kvadrātveida fotoattēlu izdrukas, kur vien vēlaties. Un, lai gan paši attēli ir kvadrātveida, fotopapīrs ir nedaudz lielāks (72 x 85 mm), kas sniedz iespēju zem attēla uzrakstīt parakstu.

Tāpat kā Canon ZINK fotopapīram, arī printera SELPHY QX10 loksnēm ir noplēšama aizmugure, kas sedz pašlīmējošu virsmu, lai izdrukas varētu pielīmēt pie jebkuras virsmas, tāpēc tas ir lieliski piemērots albumiem. Izmantojot iebūvēto Wi-Fi, varat ātri un ērti jebkurā vietā bez vadiem drukāt no viedierīces, un jums nav jāatrodas Wi-Fi tīklāja tuvumā. Canon SELPHY Photo Layout lietotne radošai darbībai nodrošina līdzīgu ātrumu un ērtības, sniedzot iespēju izmantot plašu izkārtojumu opciju klāstu, zīmogus un apmales.

Canon SELPHY CP1500

Canon SELPHY CP1500 printeris ar ģimenes fotogrāfiju uz drukāšanas paplātes. Blakus tam ir vairākas fotoattēlu izdrukas, printera papīra paka un roka, kura tur viedtālruni, kurā redzama lietotne SELPHY Photo Layout.

Canon SELPHY CP1500 atvieglo viedierīču un saderīgu kameru savienošanu, izmantojot Wi-Fi Direct, un sniedz iespēju parādīt QR kodu iebūvētajā krāsu šķidro kristālu ekrānā, ko var skenēt ar viedierīcēm, lai ātri izveidotu savienojumu.

Arī Canon SELPHY CP1500 ir kompakts un viegli pārnēsājams, un tā drukas izmēri ir līdz 100 x 148 mm. Ar to var ātri un bez problēmām izveidot pastkaršu lieluma izdrukas, ko papildina aprakstāma otra puse, kurā ir ietverts adreses lauks, un tas ir divreiz ātrāks, drukājot kredītkartes lieluma izdrukas.

Līdzīgi kā SELPHY Square QX10, tam ir Wi-Fi Direct bezvadu drukāšanai no viedierīcēm, bet tam ir arī USB-C pieslēgvieta, lai vienkārši varētu pievienot datorus, kameras un USB zibatmiņu, kā arī SD/SDHC/SDXC slots tiešai drukāšanai no atmiņas kartēm. Tam ir arī 8,9 cm krāsu šķidro kristālu displejs, kas atvieglo lietošanu. Arī šajā gadījuma krāsu sublimācijas druka nodrošina laboratorijas kvalitātes izdrukas ar noturību līdz 100 gadiem1.

Tomēr atšķirībā no printera SELPHY Square QX10, printeris SELPHY CP1500 var drukāt dažāda lieluma izdrukas, tostarp pastkartes, kredītkartes lieluma un mini uzlīmes, ko var panākt, izmantojot dažādas papīra kasetes. Piemēram, lai drukātu kredītkartes lieluma (54 x 86 mm) fotoattēlus un uzlīmes, nepieciešama papīra kasete PCC-CP400.

Lietotne SELPHY Photo Layout sniedz iespēju ātri izveidot pielāgotus fotoattēlus, pastkartes, mini uzlīmes un grāmatzīmes tieši mobilajā tālrunī vai planšetdatorā, pateicoties plašajai saderīga papīra un krāsu sublimācijas kasetņu izvēlei, kas pieejama printerim SELPHY CP1500. Izmantojot šo modeli, izdrukām varat pievienot arī QR kodu, lai saņēmēji varētu to noskenēt ar savu viedierīci un uzreiz atvērt tiešsaistes albumu, video vai tīmekļa lapu.

Printera izmēri

102 x 143 x 31mm
182 x 58 x 133 mm

Svars

445 g
850 g

Pieejamās krāsas

Melna, balta, rozā, zaļa
Melns, balts, rozā

Drukāšanas laiks

43 s
23 s (54 x 85 mm)
41 s (100 x 148 mm)

Drukāšanas veids

Krāsu sublimācija
Krāsu sublimācija

Drukas izšķirtspēja

287 x 287 dpi
300x300 dpi

Akumulators

Iekšējs, atkārtoti uzlādējams
Papildu izvēle

Savienojamība

Wi-Fi
Wi-Fi, USB, SD/SDHC karte

LCD ekrāns

N/A
8,9 cm

Lietojumprogrammas

SELPHY Photo Layout
SELPHY Photo Layout

Papīra formāts

Apdrukas laukums 72 x 85 mm, 68 x 68 mm
100 x 148 mm
54 x 86 mm
54 x 54 mm
22 x 17,3 mm

Canon SELPHY CP1500, SELPHY Square QX10 un Canon Zoemini 2 atrodas uz pelēkas virsmas, un zem katra printera ir redzama izdruka no tā.

Neatkarīgi no tā, kā vēlaties parādīt savus fotoattēlus, ir pieejams jums piemērots kompakts Canon printeris.

Izklāti Canon SELPHY un Canon Zoemini printeriem paredzētie printeru papīri, un zem tiem ir izkārtota katra papīra apdrukātā versija.

Canon SELPHY CP1500 piedāvā četru izmēru papīru, tostarp pastkartes un kredītkartes lieluma izdrukas, kredītkartes lieluma uzlīmes, kvadrātveida uzlīmes un mini uzlīmes, savukārt printerim SELPHY Square QX10 ir paredzēts 72 x 85 mm papīra formāts ar 68 x 68mm apdrukājamo laukumu. Gan Canon Zoemini S2, gan Canon Zoemini 2 drukā 50 x 76 mm uzlīmes, kā arī 33 mm gatavās apaļās uzlīmes.

Iemīļoti fotoattēli var viegli pazust milzīgajā digitālo attēlu kolekcijā, kas noslēpusies tālruņos un citās viedierīcēs, līdz ar to bieži vien tos nekad vairs nevar apskatīt. Canon portatīvo printeru klāsts ļauj ātri, vienkārši, efektīvi un jautri veidot fiziskas fotoattēlu izdrukas, uzlīmes, pastkartes un daudz ko citu, lai jūs varētu nodrošināt, ka tie saņems pelnīto uzmanību.

Matthew Richards
 1. Uzglabājot albumā. Pamatojoties uz paātrināto pārbaudi, pieņemot, ka temperatūra ir 23°C/73,4°F un mitrums ir 50%.

Saistītie produkti

Saistītie raksti

 • RADOŠA DRUKĀŠANA

  Mans pirmais gads bildēs

  Portretu fotogrāfe Džemella Ukaegbu (Jemella Ukaegbu) dalās ar padomiem, kā uzņemt un saglabāt sava bērna pirmā gada fotogrāfijas.

 • DRUKĀŠANA UN ROKDARBI

  Izveidojiet pārsteiguma kastīti

  Lini Trīna (Lini Trinh) dalās ar savu papīra pārsteiguma kastīti, kas izgatavota, izmantojot Canon SELPHY CP1500 printeri.

 • RADOŠA DRUKĀŠANA

  Izgatavojiet pats savu Canon Zoemini fotokabīni

  Izmantojot tikai Canon Zoemini S2 un lietotni Mini Print, piešķiriet nākamajai ballītei papildu jautrību ar fotokabīnes stila momentuzņēmumiem.

 • RADOŠA DRUKĀŠANA

  Radošas idejas darbam ar Canon Zoemini klāstu

  Izpaudiet savu radošumu, esot kustībā, ar momentuzņēmumu kameru un kabatas printeri.