DRUKĀŠANAS PADOMI

Atpakaļ uz skolu: pieci veidi, kā ar drukāšanu sakārtot lietas

No uzlīmēm līdz unikālām grāmatzīmēm — atklājiet, kā lieliski iesākt jauno mācību gadu, izmantojot nelielu palīdzību no Canon ērti lietojamo printeru klāsta.
Vertikāls attēls ar krāsainām burtnīcām, kalendāru, uzlīmēm un Canon printera papīru.

Katrs gads ir līdzīgs. Šķiet, ka vasaras brīvlaiks ilgs mūžīgi, sniedzot daudz iespēju tikt galā ar visiem kaitinošajiem organizatoriskajiem darbiem, kuri, šķiet, nekad netiek izsvītroti no darāmo darbu saraksta rosīgākajos mēnešos — vārdu birkas uz formas tērpiem, grafiku kalendārs, vērtīgu mākslas darbu glabātuve.

Bet tad ir sporta nometnes, brīvdienas ārzemēs un vienas dienas braucieni uz jūru, un, pirms to apjēdzat, ir pienācis laiks atgriezties skolā. Šis gads var būt citāds, kā to atklāja mamma Elaiša, pirms viņas meita Indija uzsāka skolas gaitas. Canon vienkārši lietojamo printeru un papīra produktu klāsts piedāvā daudz risinājumu — no uzlīmēm līdz izdrukājamiem magnētiem, lai palīdzētu jums visu sakārtot pirms skolas zvana, un tajā varat iesaistīt visu ģimeni.

Soma ar iniciāļiem “IB” ir novietota uz galda blakus mazas meitenes fotogrāfijai, kalendāram un Canon magnētiskā fotopapīra iepakojumam.

Pārvēršot gatavošanos mācību gadam par jautru aktivitāti, kurā visi piedalās, iespējams, bērni jutīsies vēl priecīgāki par atgriešanos skolā.

Jums būs nepieciešams:

 • Canon printeris, kas labi darbojas ar radošam darbam paredzētām lietotnēm un papīru. Šeit izmantojām Canon PIXMA TS7450 sērijas printeri un kompakto Canon SELPHY CP1500, jo abi modeļi piedāvā bezvadu profesionāla standarta radošu drukāšanu dažādos formātos.
 • Lietotne radošai drukāšanai. Canon SELPHY Photo Layout — lietotne, kas paredzēta SELPHY printeru klāstam un kurai pieejami daudzi izkārtojumi un personalizēšanas iespējas. PIXMA printeru īpašniekiem lietotne Easy-PhotoPrint Editor piedāvā milzīgu klāstu ar lietošanai gatavām veidnēm, savukārt Canon Creative Park lietotne satur simtiem radošu dizainu.
 • Radošam darbam piemērots printeru papīrs. Printerim SELPHY CP1500 varat izvēlēties papīru no plaša formātu klāsta, turklāt pieejams arī līmējamais papīrs. PIXMA printeru lietotājiem Canon uzgludināmais attēlu pārnešanas papīrs (gaišiem vai tumšiem audumiem), Canon magnētiskais fotopapīrs un matētais fotopapīrs paver daudzas radošās iespējas.

1. Personalizējiet savus piederumus ar uzgludināmu attēlu pārnešanas papīru

Sieviete no papīra loksnes izgriež burtu “B”. Fonā uz koka galda var redzēt Canon printeri un vāzi ar saulespuķēm.

Drukājiet zīmējumus no datora vai tieši no viedtālruņa vai planšetdatora, izmantojot Canon Creative Park lietotni. Apmeklējiet App Store vai Google Play, lai lejupielādētu lietotni, pēc tam nepieciešams tikai Canon ID un atbalstīts Canon printeris.

Sieviete palīdz mazai meitenei zaļā skolas formas kleitā uzlikt mugursomu ģimenes virtuvē. Uz mugursomas ir iniciāļi “IB”.

Jūs varat izmantot uzgludināmo attēlu pārnešanas papīru dažādiem materiāliem, lai bērni varētu izvēlēties savus zīmējumus, ko uzlikt uz T krekliem un somām.

Jāatzīst, ka skolas somas, T krekli un penāļi ļoti līdzinās cits citam, tāpēc kāpēc gan tos nepapildināt ar īpaši izgatavotu motīvu, lai palīdzētu bērnam viegli atpazīt savus piederumus dienas beigu kņadā.

Creative Park ir Canon bezmaksas rokdarbu resursu centrs, kas piedāvā virkni jautru veidņu, kuras varat lejupielādēt un izdrukāt ar Canon PIXMA printeri uz A4 formāta uzgludināmā attēlu pārnešanas papīra,* kas ir pieejams gaišiem un tumšiem audumiem. Arī bērni var iesaistīties, izvēloties zīmējumu, kas, viņuprāt, atspoguļo viņu personību, iespējams, apvienojot savus iniciāļus ar mīļāko dzīvnieku, piemēram, vali vai papagaili. Indija izvēlējās zīmējumu ar basketbola tematiku un savus iniciāļus, lai personalizētu savu somu.

Kad zīmējumi ir izdrukāti, uzmanīgi izgrieziet tos ar šķērēm un pēc tam izpildiet vienkāršos norādījumus, kas pievienoti attēlu pārnešanas materiālam, lai tos uzgludinātu uz auduma.

Lasiet vairāk par Canon uzgludināmo attēlu pārnešanas papīru mūsu rakstā par garderobes personalizēšanu ar audumu apdruku.

2. Pievienojiet uzlīmes pudelēm un pusdienu kārbām

Balts Canon printeris drukā mazu papīra loksni ar vienu un to pašu attēlu, kas atkārtojas astoņas reizes.

Izmantojiet Canon SELPHY CP1500 printeri, lai drukātu unikālas uzlīmes uz kvadrātveida (KC-18IS, 54 x 54 mm), kredītkartes formāta (KC-18IF, 54 x 86 mm) vai mini formāta (KC-18IL, 22 x 17,3 mm) līmējamā papīra.

Redzamas divas rokas, kas zaļai ūdens pudelei rūpīgi piestiprina uzlīmi, uz kuras redzama skrienoša maza meitene.

Vienkārši noplēsiet aizmuguri un piestipriniet bērna pusdienu kārbai vai ūdens pudelei.

Tagad daudzas skolas lūdz bērniem katru dienu ņemt līdzi savu ūdens pudeli. Elaiša un Indija atklāja, ka, tā kā vienradži, dinozauri un daži multfilmu varoņi ir ļoti populāri pamatskolā, bērni var viegli sajaukt savus piederumus.

Izmantojiet Canon SELPHY CP1500 kompakto printeri, lai izveidotu personalizētas uzlīmes pudelēm, pusdienu kārbām un glāzēm, izmantojot Canon SELPHY uzlīmju loksnes. Canon SELPHY Photo Layout lietotnei ir uzlīmju kārtošanas iespēja, tāpēc varat izvēlēties fotoattēlu no kameras rullīša un personalizēt to ar tekstu, zīmogiem un krāsām. Ir arī mini uzlīmes, kas sniedz iespēju vienā loksnē drukāt astoņus mazākus attēlus — vienādus vai dažādus.

Vai jums ir metāla pusdienu kārba? Nav problēmu — vienkārši izmantojiet Canon PIXMA printeri, lai izdrukātu uzlīmes uz Canon magnētiskā fotopapīra. Uzlīmes pielips pie virsmas, un jūs varēsiet tās noņemt, kad pusdienu kārba būs jāizmazgā.

3. Kontrolējiet savus dienas grafikus

Vertikāls attēls, kurā redzams, ka cilvēks mājās izgatavotā kalendārā aizpilda septembra mēneša datumus.

Pārvērtiet savas mīļākās ģimenes fotogrāfijas personalizētos kalendāros, lai nekad nepalaistu garām nodarbības klubā pēc skolas vai tikšanos ar draugiem. Varat arī izveidot mazus magnētiņus, izmantojot Canon magnētisko fotopapīru, lai piestiprinātu grafikus un kalendārus pie ledusskapja.

Balts Canon printeris drukā attēlu ar mazu meiteni skolas formā. Attēlā ir arī mazs QR kods.

Canon SELPHY CP1500 var izdrukāt arī QR kodus, tāpēc izdrukām varat pievienot klubu un organizāciju saites, lai ērti piekļūtu informācijai par adresēm un grafikiem.

Mākslas nodarbība pirmdienā, spēles otrdienā, zinātnes nodarbība trešdienā. Ir diezgan grūti izsekot visam, kas jūsu ģimenes dažādajiem bērniem un pusaudžiem ir jāatceras dažādām nodarbībām visas nedēļas garumā — un vēl ir pulciņi pēc skolas un ārpusskolas aktivitātes, sākot no peldēšanas līdz dziedāšanai, flautas spēlei un meža skolai.

Izdrukājot viņu grafikus un pielīmējot tos pie ziņojumu dēļa vai ledusskapja, jūs un bērni vienā mirklī varēs redzēt, ko viņiem ir jāatceras paņemt līdzi katru dienu. Vairs nebūs jāsteidzas pie dežuranta, lai atstātu aizmirstos futbola apavus.

Varat arī izdrukāt kalendārus ar lietotni Easy-PhotoPrint Editor, kurā varat pievienot dzimšanas dienas ballītes, tikšanos ar draugiem vai citus gaidāmos ģimenes pasākumus un atzīmēt, kurš noteiktā dienā ved bērnus uz skolu vai paņem no tās.

4. Kārtojiet mapes un izlieciet apskatei mākslas darbus

Maza meitene zaļā skolas formas kleitā noņem uzlīmi no uzlīmju papīra lapas. Fonā var redzēt divas krāsainas burtnīcas.

Izdrukājiet uzlīmes uz kartes vai papīra un ievietojiet tās plastikāta mākslas darbu vai lasāmo grāmatu vāciņos. Burtnīcām varat izveidot un izdrukāt uzlīmes ar bērna vārdu, klasi vai mācību priekšmetu.

Melns Canon printeris drukā krāsainu bērna gleznu. Blakus printerim var redzēt oriģinālo mākslas darbu.

Varat izdrukāt brīnišķīgus, izturīgus attēlus, kas ir bagāti ar detaļām, lai varētu godam novērtēt sava bērna mākslas darbu. Ja printerim ir skeneris, varat arī ieskenēt un izdrukāt mākslas darbus.

Bērni bieži nāk mājās ar pašdarinātu mākslas darbu kaudzēm. Iespējams, vēlēsities tos saglabāt kastēs bēniņos — uzlīmes ar bērna vārdu vai īpaši jauku viņa portretu, vecumu vai gadu noderēs, lai tās sakārtotu un atkal varētu atrast, kad bērni būs mazliet vecāki un jūs vēlēsities pakavēties atmiņās.

Pirms noliekat visu nost drošai uzglabāšanai, varat nofotografēt savus mīļākos mākslas darbus un izdrukāt tos uz Canon fotopapīra klāsta, kā to ir izdarījusi Elaiša, pārvēršot tos par ilgstoši uzlgabājamām un kvalitatīvām izdrukām. (Ja jūsu printerim ir skeneris, varat arī ieskenēt šos mākslas darbus un izdrukāt.) Pēc tam varat tos ielikt rāmīšos un piekārt bērnu istabās, turklāt tā būs jauka dāvana vecvecākiem.

Dažus varat izdrukāt pat uz Canon magnētiskā fotopapīra, lai pieliktu tos pie ledusskapja un jums nebūtu jāuztraucas par to, ka oriģināls varētu kļūt netīrs, saplīst vai nolietoties. Uz katras papīra lapas, kuras izmēri ir tikai 10 x 15 cm, vienlaikus varēsiet izlikt vairākus mākslas darbus.

5. Izdrukājiet grāmatzīmes

Vertikāls attēls ar krāsainām burtnīcām, uzlīmju loksnēm un Canon printeri, kas drukā attēlu ar mazu meiteni skolas formā.

Canon SELPHY printerus var izmantot ar jebkuru viedierīci, atrodoties ceļā, lai jūs varētu ātri un viegli izveidot uzlīmes jebkurā vietā, kad jums ir brīvs laiks, lai pēc tam tās pielīmētu saviem piederumiem.

Jaunieši var izmantot lietotni SELPHY Photo Layout, lai izveidotu dizainu grāmatzīmēm un tās izdrukātu, kas palīdzēs atcerēties pašlaik lasīto vietu mācību grāmatā.

Atlasiet opciju Bookmark Layout (Grāmatzīmju izkārtojums) un pastkartes izmēra (100 x 148 mm) papīru un pēc tam izvēlieties, kā izvēlētie attēli — no mīļākajiem dzīvniekiem līdz svētku mini izdrukām — tek izlīdzināti grāmatzīmes augšpusē vai apakšā.

PIXMA lietotāji var atrast jau gatavu grāmatzīmju dizainu ar dažāda veida dzīvniekiem tīmekļa vietnē Creative Park. Pieejamas arī jaukas mājas formas iespējas.

Vienkārši izdrukājiet un izgrieziet ar SELPHY un PIXMA printeriem.

Lietotnes SELPHY Photo Layout opcija Bookmark Layout (Grāmatzīmju izkārtojums) ir noderīga arī ID fotogrāfiju drukāšanai identitāti apliecinošiem dokumentiem, piemēram, autobusa vai bibliotēkas kartiņai.

Ar Canon printeri un papīru šie uzdevumi nevar būt šķēršļi. Izvēlieties projektu un pārvērtiet to par jautru un izdomas bagātu rokdarbu aktivitāti, kurā lietainā pēcpusdienā var iesaistīties visa ģimene.


*Uzgludināmu attēlu pārnešanas materiālu gaišiem audumiem LF-101 saderība: PRO-100 / PRO-100S, TS sērija (izņemot TS31xx sēriju / TS20x sēriju), TR sērija (izņemot TR45xx sēriju), MG77xx sērija / MG75xx sērija / MG68xx sērija / MG67xx sērija / MG57xx sērija / MG56xx sērija / MG36xx sērija, iX68xx sērija

*Uzgludināmu attēlu pārnešanas materiālu tumšiem audumiem DF-101 saderība: PRO-100 / PRO-100S, TS sērija (izņemot TS31xx sēriju / TS20x sēriju), TR sērija (izņemot TR45xx sēriju), G sērija (izņemot GM40xx sēriju / GM20xx sēriju), MG77xx sērija / MG75xx sērija / MG67xx sērija, iP87xx sērija / iX68xx sērijaAutors Reičela Sīgala Hamiltone (Rachel Segal Hamilton)

Saistītie produkti

 • Mājas printeri

  SELPHY CP1500

  Izmantojot šo vienkārši lietojamo un kompakto fotoprinteri, veidojiet ļoti izturīgas izdrukas ar bagātīgām krāsām dažu sekunžu laikā.
 • Mājas printeri

  SELPHY SQUARE QX10

  Saglabājiet savas dārgākās atmiņas skaisti izveidotu izdruku veidā, ko ar bezvadu tehnoloģiju varat iegūt jebkurā vietā.
 • Mājas printeri

  PIXMA TS7450 Series

  Moderna universālā ierīce tehnoloģijas pārzinošiem cilvēkiem — piedāvā radošas drukāšanas iespējas un automātiskās dokumentu padeves tehnoloģiju, atvieglojot dažādu lokšņu kopēšanu un skenēšanu.
 • Strūklprinteri

  Magnetic Photo Paper MG-101

  Piešķiriet vēl vairāk radošuma un interaktivitātes fotogrāfiju drukai, izmantojot Canon magnētisko fotopapīru MG-101.
 • Saistītie raksti