DRUKĀŠANA

Labākie mājas printeri hibrīda stila darbiniekiem

Atklājiet savam mājas birojam vislabāko Canon printeri, kas atbilst tieši jūsu vajadzībām un budžetam.
Sieviete sēž pie rakstāmgalda un ar marķieri iekrāso izdruku. Blakus viņai atrodas Canon MAXIFY printeris, un pa lielo logu viņas priekšā paveras skats uz dārzu.

Laiki mainās. Vairāk cilvēku nekā jebkad agrāk daļu darba vai lielāko darba apjomu veic no mājām, uz biroju dodoties vienīgi nepieciešamības gadījumā. Džeimijs Vatsons (Jamie Watson) tam ir lielisks piemērs. Viņš ir kādas Bristoles reklāmas aģentūras stratēģiskais direktors un strādā ar klientiem, pētījumu komandu un radošās koncepcijas komandu. Džeimijs ir pārveidojis savu ēdamistabu par mājas biroju.

“Kad man ir daudz darāmā, strādāšana no mājām ir diezgan labs veids, kā novērst traucējošos faktorus, kas ir birojā,” viņš saka. “Varat nedaudz labāk pārvaldīt savu laiku, un darba režīms ir nedaudz mazāk stingrs nekā tradicionālais darba laiks. Pats par sevi saprotams, ka nav arī jābrauc uz darbu, tāpēc dienas laikā var paveikt nedaudz vairāk. Man ļoti patīk riteņbraukšana, tāpēc varu doties izbraucienā ar velosipēdu, neņemot vērā laiku, kas nepieciešams ceļā uz biroju un atpakaļ.”

Džeimijs ātri vien saprata, ka uzticams printeris ir ļoti svarīgs, un nolēma, ka Canon PIXMA TR4650 sērijas printeris mājas birojā ir ideāli piemērots viņa specifiskajām vajadzībām. Tomēr tas noteikti nav vienīgais risinājums. Canon plašajā PIXMA un MAXIFY printeru klāstā ir arī tādi modeļi kā PIXMA TS7750i, MAXIFY GX1050 un MAXIFY GX2050 — tie ir lieliski mājas biroja printeri cilvēkiem, kuri, gluži kā Džeimijs, iepriekš bija pieraduši drukāt biroja vidē. Šos printerus ir vienkārši iestatīt, un to lietošana ir intuitīva. Tie arī ir veidoti tā, lai būtu ātri, efektīvi un ekonomiski izdevīgi, vienlaikus nodrošinot profesionāla standarta drukas kvalitāti, uz ko jūsu uzņēmums var paļauties.

Šeit Džeimijs stāsta par to, kā mājas printeris viņam dod iespēju atiet no ekrāna, lai pilnībā iegremdētos projektos, ar kuriem viņš strādā mājās, un mēs iepazīstam vēl vairāk priekšrocību, kādas Canon printeri var piedāvāt mājas birojam.

Vīrietis sniedzas Canon PIXMA printera priekšpusē.

Mājās jums nav pieejams tāds atbalsta personāls, kāds, iespējams, ir jūsu birojā, tāpēc uzticamība un vienkārša uzturēšana ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Canon PIXMA TR4650 sērijas printeris apvieno četru ierīču funkcijas un ir aprīkots ar četru krāsu hibrīda tinti un uzlabotu kasetnes ievietošanu, tāpēc kasetņu maiņa ir vēl vienkāršāka un ērtāka.

Prāta skaidrība ar drukāšanu

PIXMA TR4650 sērijas printeris Džeimijam palīdz atiet no klēpjdatora, samazināt ekrānlaiku un pievērst uzmanību darbam nepieciešamajām dokumentu izdrukām. “Es labprātāk lasu kopsavilkumus par klientiem uz papīra,” saka Džeimijs, “lai vairāk atcerētos, jo tad manu uzmanību nenovērš ekrānā redzamais, piemēram, e-pasta vai komandas tērzēšanas paziņojumi. Ir vieglāk koncentrēties uz lasīto, izcelt kaut ko un pievienot jautājumus. Es vienkārši jūtu, ka vairāk iedziļinos tajā, ko daru un ko lasu.”

“Kad no izpētes aģentūrām saņemu atpakaļ aptauju rezultātus ar daudzām dažādām diagrammām un grafikiem, man ir vieglāk, ja priekšā ir dažas papīra lapas, ko varu salīdzināt, nevis jāpāršķir slaidi,” viņš piebilst.

Strādājot birojā, nekad nav jāraizējas par printera iestatījumiem, papīru un tintes līmeni. Mājās tam nevajadzētu būt citādi. Atgādinājuma paziņojums par dokumentu izņemšanu, uzlabota priekšējā papīra paplāte, kas atvieglo un paātrina papīra ievietošanu, un vienkārša kasetņu ievietošana padara šo ierīci par lietotājiem draudzīgu un efektīvu mājas printeri, kas piemērots tādiem profesionāļiem kā Džeimijs.

Noteiktos reģionos atsevišķiem Canon printeriem ir pieejami abonējami tintes pakalpojumi. Izmantojot Canon automātisko tintes piegādes pakalpojumu, jums būs par vienu administratīvu uzdevumu mazāk, jo printera tintes līmenis tiek automātiski uzraudzīts un tintes nomaiņas kasetnes vai pudeles tiek piegādātas līdz jūsu durvīm, pirms jums tās ir vajadzīgas. Pakalpojumam var reģistrēties bez maksas, un to var atcelt jebkurā laikā. Ar PIXMA drukāšanas plānu varat izvēlēties savām vajadzībām pielāgotu drukāšanas plānu un maksāt fiksētu mēneša maksu, kas tiek noteikta pēc jūsu printera noslodzes, kā arī savlaicīgi saņemt tintes piegādi.

Uz biroja galda stāv Canon PIXMA printeris, un lietotāja roka nospiež pogu tā vadības panelī.

Lai gan Canon PIXMA TS7650i un PIXMA TS7750i ir budžeta klases printeri, tie ir ļoti daudzpusīgi. Šo printeru pigmenta melnā tinte nodrošina skaidrus melnbaltos dokumentus, kas ir ļoti noturīgi pret nosmērēšanos pat tad, ja izmantojat marķierus, savukārt krāsu tintes sniedz augstas kvalitātes fotoattēlu izdrukas uz glancēta fotopapīra.

Daudzfunkciju printeri hibrīda stila darbam

Canon PIXMA TS7650i, gluži kā Džeimija PIXMA TR4650 sērijas printeris, ir universāls budžeta klases printeris, kas ir piemērots fotoattēlu drukāšanai, rokdarbiem un biznesa dokumentu sagatavošanai. Pateicoties kompaktajam izmēram, printeris ir lieliski piemērots nelielām vietām, savukārt nākamās paaudzes drukas galviņas nodrošina lielu drukāšanas ātrumu — aptuveni 15 att./min (attēli minūtē) melnbaltajiem dokumentiem un 10 att./min krāsu dokumentiem. Tas ir arī pirmais Canon mājas printeris, kuram ir pret marķieriem noturīga melnā tinte, kas ir līdzvērtīga GX biznesa modeļu tintei, tāpēc varat izmantot marķierus, neriskējot izsmērēt tekstu. Šim printerim pat ir noliecams krāsu skārienekrāns ar alternatīviem interfeisiem darba, mācību un dzīvesstila vajadzībām. Drukas kvalitāte ir lieliska, un uzlabotās Wi-Fi drukāšanas funkcijas ļauj skenēt tieši uz viedtālruni vai planšetdatoru. Printeris PIXMA TS7750i ir papildināts ar automātisko dokumentu padevēju vienkāršākai vairāku lappušu dokumentu skenēšanai vai kopēšanai, kas ir noderīgi mājas birojā.

Universālais printeris Canon MAXIFY GX1050 ir vairāk paredzēts uzņēmējdarbības vajadzībām ar mērķi panākt nevainojamu integrāciju starp mājām un biroju. Printera pielāgojamais krāsu skārienekrāna interfeiss ļauj piešķirt sarežģītus, bet bieži atkārtotus uzdevumus (piemēram, mākoņa bāzes drukāšanu un skenēšanu) ar vienu vai diviem pieskārieniem. Pateicoties MegaTank uzpildāmajām tintes tvertnēm, no viena tintes pudeļu komplekta iegūsiet tūkstošiem melnbaltu un krāsu dokumentu, ietaupot laiku un naudu salīdzinājumā ar parastajiem kasetņu tipa mājas biroja printeriem. Gan krāsu, gan melnbaltajiem dokumentiem paredzētās tintes ir veidotas uz pigmenta bāzes un ir noturīgas pret izsmērēšanos. MAXIFY GX2050 printeris, tāpat kā PIXMA TS7650i printeris, ir ātrs — tā drukāšanas ātrums ir aptuveni 15 att./min melnbaltajiem dokumentiem un 10 att./min krāsu dokumentiem, turklāt tas ir aprīkots ar automātisko dokumentu padevēju skenerim, kā arī ar faksa funkcijām.

Cilvēks izmanto viedtālruni, lai drukātu ar Canon mājas printeri.

Izmantojot lietotni Canon PRINT, varat darbināt ar Wi-Fi funkciju aprīkotus Canon printerus pilnībā no sava viedtālruņa vai planšetdatora — sākot ar iestatīšanu, drukāšanu, kopēšanu un skenēšanu līdz apkopei, tintes līmeņa pārbaudei un pat nomaiņas tintes pudeļu iegādei. Džeimijam tas nozīmē to, ka viņš jebkurā laikā var pilnībā atstāt klēpjdatoru. “Lai gan tu strādā attālināti,” viņš saka, “cilvēki visu laiku tev zvana un sūta ziņojumus. Aizejot no klēpjdatora, es aizeju arī no lietām, kas novērš manu uzmanību. Es kaut ko izdrukāju, pēc tam lejā virtuvē to izlasu, un tas man ļauj labāk koncentrēties.”

Cilvēks raksta uz izdrukāta prezentācijas slaida, un blakus uz rakstāmgalda stāv Canon printeris.

Izdrukām ir daudz priekšrocību — varat tās izklāt un vienlaicīgi aplūkot vairākas, lai salīdzinātu un veiktu piezīmes, turklāt izdrukas varat paņemt līdzi visur, kur dodaties. Dažkārt Džeimijs sāk darbu uz papīra un izmanto sava printera skenēšanas iespējas. “Ja strādāju ar zīmolu stratēģijas projektiem vai man ir jāuzzīmē zīmola struktūra, es dodu priekšroku to zīmēt ar roku,” viņš saka. “Pēc tam to ieskenēju un nosūtu pa e-pastu pārējai komandai kā darba skici, nevis patērēju daudz laika, to veidojot prezentācijas programmatūrā.”

Zīmuļa un papīra apvienošana ar digitālo vidi

Canon printeri ar Wi-Fi atvieglo drukāšanu, kopēšanu un skenēšanu no viedtālruņa vai planšetdatora, izmantojot lietojumprogrammu Canon PRINT, kā arī printera statusa un tintes līmeņa pārbaudi neatkarīgi no tā, kur atrodaties Wi-Fi tīklā.

Džeimijs uzskata, ka lietojumprogrammas Canon PRINT izmantošanai ir daudz priekšrocību. “Printeri bija ļoti vienkārši iestatīt, un tas man bija vissvarīgākais, jo šķiet, ka visu iepriekšējo printeru iestatīšanai un lietošanas uzsākšanai man pagāja aptuveni piecas dienas. Šis to visu izdarīja pats,” viņš aizrautīgi saka.

Printerim ir arī noderīgs savienojums ar programmatūru Easy-Layout Editor, kas pirms drukāšanas ļauj pārkārtot tādus dokumentus kā PDF un attēlu faili uz vienas lapas — tas lieliski noder tāda veida darbā, kādu dara Džeimijs.

Sieviete novieto kaudzi dokumentu padevē uz Canon PIXMA printera, kas atrodas uz rakstāmgalda aiz viņas.

Mājas birojā mēdz nebūt daudz vietas, taču PIXMA TS7650i printeris vietas taupīšanas nolūkā ir aprīkots ar iekšējo papīra padeves kaseti un aizmugurējo padevi ar parocīgu, caurspīdīgu vāku speciāliem materiāliem un fotopapīram. Printeris PIXMA TS7750i (redzams šeit) ir papildināts ar automātisko dokumentu padevēju ērtai vairāku lappušu skenēšanai un kopēšanai.

Canon lietojumprogrammu priekšrocība hibrīda stila darbā

Izmantojot lietojumprogrammu Canon PRINT, varat skenēt un drukāt no mākoņa vai uz to.1 Tā ir būtiska priekšrocība hibrīda stila darbiniekiem, kuriem ir jākopīgo dokumenti ar kolēģiem birojā vai jāstrādā citās attālās vietās.

PIXMA Cloud Link ir lieliski piemērota maziem uzņēmumiem, kas kopīgo un saglabā saturu koplietojamā mākoņpakalpojumā, piemēram, Google Drive™, Dropbox™ vai Evernote®,2 un tas nozīmē, ka šiem failiem var piekļūt neatkarīgi no atrašanās vietas.

Kad komandas kopīgo savus dizainus, Džeimijs saka, ka viņš izdrukā dokumentus un zīmējumus, pēc tam piesprauž tos pie sienas vai izliek uz galda, kas viņam palīdz apsvērt radošās idejas darba laikā.

“Kad no koncepciju izstrādes komandām saņemam radošās idejas, kas var būt dizaina zīmējumi, diezgan bieži jums jāturpina vēl strādāt un tās vienkārši jāpatur prātā,” viņš saka. “Tāpēc man ļoti patīk materiālus izdrukāt, jo, kad tie izdrukāti un piestiprināti pie sienas vai novietoti uz galda, es varu to visu apdomāt. Ir mazliet vieglāk atsaukties uz tiem un neapzināti turpināt par tiem domāt.”

Vēl viena priekšrocība hibrīda stila darbiniekiem ir bezmaksas pakalpojums Canon PosterArtist. Tas ietver tūkstošiem pilnībā pielāgojamu maketu, ko papildina augstas kvalitātes mākslas darbi skrejlapu, reklāmkarogu un plakātu izveidei. Ja mārketinga materiāls tiek izgatavots lielā apjomā, tas ir ļoti ekonomisks papildinājums MAXIFY GX1050 un citu Canon MegaTank printeru lielajai tintes ietilpībai un zemajām ekspluatācijas izmaksām.

Canon printeris blakus istabas augam, tālrunim un dažām izdrukām.

Džeimijs ir aizrautīgs fotogrāfs, un viņam patīk doties ārā ar kameru: izmantojot savu Canon PIXMA TR4650 sērijas printeri, viņš var iegūt augstas kvalitātes izdrukas eksponēšanai mājās.

Vīrietis aplūko fotogrāfiju izdrukas, un fonā uz viņa mājas biroja galda stāv Canon PIXMA printeris.

Ja jums ir nepieciešams daudzpusīgs printeris ikdienas uzdevumu veikšanai un arī darbam, PIXMA TS7650i un PIXMA TS7750i printeri būs īstā izvēle. Tie ir aprīkoti ar dažādām funkcijām, kurām var ērti piekļūt no krāsainajiem skārienekrāniem, turklāt šie printeri arī ir lieliski piemēroti plašam dokumentu, fotoattēlu un rokdarbu uzdevumu klāstam.

Daudzpusība drukāšanai mājās

Canon PIXMA un MAXIFY printeru klāsts ir ne tikai lieliski piemērots hibrīda stila darbam, bet arī pietiekami daudzpusīgs, lai noderētu studijām mājās, bērnu skolas uzdevumiem un ģimenes fotogrāfijām. Canon lietojumprogramma Easy-PhotoPrint Editor atvieglo dažādu oriģinālu fotoattēlu izveidi, piemēram, pielāgota lieluma izdruku, kalendāru un kvadrātveida fotoattēlu izveidi, kas lieliski noder gan personīgajiem projektiem mājās, gan arī darba vajadzībām.

Būdams aizrautīgs fotogrāfs amatieris, Džeimijs izmanto PIXMA TR4650 sērijas printeri, lai izveidotu ierāmēšanai paredzētus attēlus, jo dažu sekunžu laikā ir iespējams izdrukāt 4 x 6 collu fotoattēlus bez apmalēm. Tas pats attiecas uz PIXMA TS7650i un PIXMA TS7750i printeriem, kuri arī izmanto krāsu tintes, lai nodrošinātu vislabāko drukas kvalitāti uz glancēta fotopapīra.

Strādājot no mājām, printeris ir ļoti svarīgs. Neatkarīgi no tā, vai meklējat kompaktu printeri, kas iederēsies mājas biroja telpā, ātrdarbīgu printeri produktivitātes palielināšanai vai mākoņpakalpojumiem piemērotu printeri, lai ērti integrētu darbu no mājām ar biroju, Canon piedāvājumā ir printeris, kas atbildīs jūsu vajadzībām. Uzziniet vairāk par Canon printeru klāstu mājas un mazu uzņēmumu vajadzībām un izmēģiniet Canon tiešsaistes printeru meklēšanas rīku, lai atrastu savām vajadzībām vispiemērotāko variantu.


Autori: Lorna Dokerila (Lorna Dockerill) un Metjū Ričards (Matthew Richards)

 1. Skenēšana uz mākoņpakalpojumu un e-pastu ir pieejama tikai oriģinālās Canon tintes lietotājiem.
 2. Google un Google Drive ir Google LLC preču zīmes, un Google šo vietni nekādā veidā neatbalsta, un tā nav ar to saistīta. Dropbox ir uzņēmuma Dropbox, Inc. preču zīme. Evernote ir uzņēmuma Evernote Corporation reģistrēta preču zīme, kas tiek izmantota saskaņā ar licenci.

Saistītie produkti

 • PIXMA TR4650 Series

  Strūklprinteri

  PIXMA TR4650 sērija

  Drukājiet, kopējiet, skenējiet un sūtiet faksu — ar šo kompakto un vienkārši lietojamo universālo ierīci strādāšana mājās ir pavisam vienkārša.
 • PIXMA TS7650i

  Mājas printeri

  PIXMA TS7650i

  Ātrs, augstas kvalitātes printeris, kas nevainojami iekļaujas mājas dzīvē, pateicoties tā kompaktajiem izmēriem un optimizētajai lietošanai.
 • PIXMA TS7750i

  Mājas printeri

  PIXMA TS7750i

  Ātrs, augstas kvalitātes printeris, kas nevainojami iekļaujas mājas dzīvē, pateicoties tā kompaktajiem izmēriem un optimizētajai lietošanai.
 • Printeri maziem birojiem

  MAXIFY GX1050

  Ražīgi strādājiet mājās, izmantojot šo ātro, kompakto, ērti lietojamo un ekonomisko printeri, kas apvieno trīs ierīču darbību un kuram ir uzpildāmas tintes tvertnes.
 • Printeri maziem birojiem

  MAXIFY GX2050

  Ražīgi strādājiet mājās, izmantojot šo ātro, kompakto un ekonomisko printeri, kas apvieno četru ierīču darbību un kuram ir 35 lokšņu automātiskā dokumentu padeve.
 • Saistītie raksti

 • DRUKĀŠANAS PADOMI

  Kā drukāt droši

  Astoņi veidi, kā izmantot Canon printera drošības funkcijas, lai nodrošinātu drošu drukāšanu.

 • DRUKĀŠANA

  Kā izmantot bezvadu printeri

  Gudri veidi, kā visefektīvāk izmantot bezvadu printeri.

 • DRUKĀŠANA

  Jums piemērota Canon lietotne drukāšanai

  Kļūstiet radošs un organizēts ar Canon lietotnēm drukāšanai — ir pieejama katram projektam piemērota lietotne.

 • DRUKĀŠANA

  Tintes strūklprinteris vai lāzerprinteris — kurš jums ir piemērotāks?

  Atklājiet, ar ko atšķiras Canon tintes strūklprinteri no lāzerprinteriem, un uzziniet, kuri ir visatbilstošākie jūsu vajadzībām.