DRUKĀŠANA

Izveidojiet plakātus, reklāmas un citus materiālus, izmantojot Canon PosterArtist

Atklājiet, kā mazie uzņēmumi var ātri, vienkārši un bez maksas izveidot profesionālu, uzmanību piesaistošu plakātu dizainu.
Canon PosterArtist dizaina izdrukas uz rakstāmgalda Canon MAXIFY printera priekšā.

Neatkarīgi no tā, vai reklamējat mazu uzņēmumu, veidojat labdarības pasākumu, organizējat vietējo tikšanos vai vienkārši reklamējat jebkāda veida pakalpojumu, jums ir skaidri un radoši jāpauž savs vēstījums. Canon PosterArtist ar plašu veidņu, attēlu un fontu klāstu nodrošina visus nepieciešamos rīkus, lai tiešsaistē bez maksas izveidotu plakātu.

Tīmekļa lietojumprogramma piedāvā ātru un vienkāršu piekļuvi simtiem profesionāli izstrādātu veidņu, kas aptver dažādus materiālus — no plakātiem, reklāmplakātiem un reklāmām līdz ēdienkartēm, uzaicinājumiem uz ballītēm, kalendāriem, sertifikātiem un citiem materiāliem.

Veidnes ir vienkārši pielāgot ar jūsu tekstu un attēliem, un jūs pat varat ģenerēt QR kodus, kas lieliski noder, lai potenciālie klienti varētu ērti uzzināt vairāk par jūsu pakalpojumiem.

Darba sākšana ar Canon tiešsaistes plakātu veidotāju

Canon PosterArtist ekrānuzņēmums, kurā redzami pieejamie produkti un tēmas.

PosterArtist veidnes ļauj ātri un vienkārši izveidot gatavo materiālu. Ar programmatūras atjauninājumu ir pieejami vēl 300 dizaini, tādējādi kopējais skaits ir 1400.

Canon PosterArtist ekrānuzņēmums, kurā redzama kategorijas Food and Beverage (Ēdiens un dzērieni) veidne.

Ja vēlaties izveidot plakātu, piemēram, lai reklamētu kūku gatavošanas uzņēmumu, varat izvēlēties veidni no kategorijas Food and Beverage (Ēdiens un dzērieni).

Canon PosterArtist lietojumprogramma ir saderīga ar Windows un macOS. Varat pierakstīties ar esošu tiešsaistes kontu, piemēram, Google, Facebook vai Twitter, vai izveidot sev drošu Canon ID.

PosterArtist mājas lapā varat izvēlēties, ko vēlaties izveidot, vai pārlūkot tematiskās veidnes. Ir pieejamas šādas kategorijas: Retail/Distribution (Mazumtirdzniecību/izplatīšana), Food and Beverage (Ēdiens un dzērieni), School/Education (Skola/izglītība), Events (Pasākumi), kā arī citas kategorijas.

Ja steidzaties, ir pieejama arī opcija Auto Design (Automātisks dizains). Atlasiet savu produktu, ievadiet kategoriju, virsrakstu, apakšvirsrakstu un vēstījumu, kā arī līdz trim attēliem, un PosterArtist nekavējoties izveidos vairākus variantus, no kuriem varēsiet izvēlēties.

PosterArtist versijai 1.1 ir pievienotas vairākas funkcijas, lai taupītu laiku un padarītu jūsu darbplūsmas efektīvākas. Ir pieejams plašs jaunu veidņu klāsts divpusējai drukāšanai, tāpēc, piemēram, restorāna īpašnieks var ērti izdrukāt divpusējas ēdienkartes. Tagad varat arī importēt Microsoft Excel® izklājlapu veidnēs, kas ļauj izveidot personalizētas vai pielāgotas veidnes ar tādu pašu dizainu, piemēram, kuponu paketi, kur katram ir unikāls kods.

Attēlu pievienošana

Canon PosterArtist ekrānuzņēmums, kur kategorijā Food and Beverage (Ēdiens un dzērieni) redzama plakāta veidne ar atjauninātiem attēliem.

Panelī Files (Faili) atlasiet opciju Add Files (Pievienot failus), lai augšupielādētu savus attēlus. Panelī Photos (Fotoattēli) varat izvēlēties arī krātuves fotoattēlus un iepriekš ielādētu saturu.

Canon PosterArtist ekrānuzņēmums, kurā redzama plakātu veidne ar atjauninātiem attēliem.

Atlasiet veidnes attēlu, kuru vēlaties aizstāt, un veiciet dubultklikšķi uz paneļa Files (Faili) sīktēla, lai importētu jauno attēlu savā dizainā.

Varat pievienot savus attēlus no ierīces, kuru izmantojat, vai no mākoņpakalpojumiem, tostarp no Google Drive™, Dropbox™ un Microsoft OneDrive®. Ir arī iespēja meklēt un pievienot bezmaksas fotogrāfijas tieši no dažādām attēlu bibliotēkām.

Ir pieejamas dažādas fotoattēlu rediģēšanas iespējas, tostarp rīks Auto Photo Fix (Automātiskais fotoattēlu labotājs), kas pievieno fona apgaismojumu un ekspozīcijas korekciju, kā arī ļauj manuāli koriģēt krāsu un asumu vai piešķirt attēlam melnbaltu vai sēpija nokrāsu.

Satura personalizēšana

Canon PosterArtist ekrānuzņēmums, kurā redzams vietējā kūku uzņēmuma plakāts ar rediģēšanas iespējām panelī labajā pusē.

Precīzi pielāgojiet plakātu, koriģējot fontu lielumu, fona krāsu un atstarpes tekstā vai mainot malu attiecību.

Canon PosterArtist ekrānuzņēmums, kurā redzams vietējā kūku uzņēmuma reklāmplakāts.

Kad esat pabeidzis darbu ar krāsām un fontiem, varat izveidot atbilstošus reklāmplakātus un reklāmas.

Tekstu var pievienot horizontāli vai vertikāli, un ir viegli eksperimentēt ar krāsām un simtiem pieejamo fontu, lai iegūtu tieši tādu stilu un izskatu, kādu vēlaties. Funkcijas Clipart (Izgriezums) iespējas ir lieliski piemērotas unikālu logotipu izveidei.

Lai dizains patiešām izceltos, plašajā krāsu paletē ir pieejama zelta un sudraba krāsa. Ir pieejamas arī fluoriscējošas krāsas atsevišķām vietām, kas tiek atbalstītas Canon imagePROGRAF GP sērijas lielformāta printeros.

Ja neesat apmierināts ar kādām izmaiņām, ir viegli atsaukt darbību vai atcelt atsaukšanu, izmantojot atpakaļ un uz priekšu vērstās bultiņas.

Dizainu drukāšana

Unikāls plakāts, kas izveidots ar Canon PosterArtist, parādās no Canon MAXIFY printera.

Lai izdrukātu savu veikumu, jums nepieciešams saderīgs Canon printeris, piemēram, Canon MAXIFY GX3050, kas ir ekonomiski izdevīgs risinājums lielapjoma drukāšanai.

Kad esat gatavs drukāt, noklikšķiniet uz pogas Proceed to print (Turpināt ar drukāšanu) — kad to darīsiet pirmo reizi, jums būs jālejupielādē un jāinstalē drukāšanas spraudnis.

Lieliskas veiktspējas Canon MegaTank printeris, piemēram , MAXIFY GX3050 vai GX4050, būs lieliski piemērots lielu apjomu drukāšanai augstā kvalitātē. Ar abiem modeļiem var arī izdrukāt pat 1,2 m garus reklāmplakātus, un tie ir aprīkoti ar aizmugurējo plakano paplāti līdz 0,7 mm bieziem materiāliem, kas lieliski noder tirdzniecības vietas reklāmas materiālu izveidei.

Canon MAXIFY un PIXMA printeri, kas atbalsta drukāšanu uz mākoņa bāzes, sniedz iespēju izveidot dizainu mājās vai strādāt attāli, lai to izdrukātu birojā.

Vēstījuma izvietošana

Drukāts plakāts un reklāmplakāts, kas reklamē kūku gatavošanas uzņēmumu un izveidota uz pelēka priekšauta, kuram blakus ir mērtrauki un koka karote.

Eksperimentējiet ar košām krāsām, pievilcīgiem attēliem un prātā paliekošu vēstījumu un ar minimālu piepūli izveidojiet pievilcīgus plakātus, reklāmplakātus un reklāmas.

Ir viegli domāt par plakātu, reklāmplakātu, reklāmu vai ēdienkarti kā tīri fizisku lietu, tomēr jūs varat arī lejupielādēt dizainus, lai tos izmantotu tīmekļa vietnēs un sociālo mediju kanālos.

Dizainus var saglabāt datorā vai var izmantot programmatūras PosterArtist atjauninājumā ietvertās iespējas tos saglabāt Google Drive, Dropbox un Microsoft OneDrive, lai tiem piekļūtu no jebkuras vietas, kā arī varētu tos kopīgot ar kolēģiem, ģimeni un draugiem.

No maiznīcas reklāmplakātiem un burgeru ēdienkartēm līdz vasaras izpārdošanām un darba sludinājumiem — Canon PosterArtist jūsu mazajā uzņēmumā var noņemt ar reklāmas materiālu izveidi saistīto stresu.

Matthew Richards & Sarah Bakkland
 1. macOS ir uzņēmuma Apple Inc. preču zīme, kas reģistrēta ASV un citās valstīs un reģionos.
 2. TWITTER ir uzņēmuma Twitter Inc. vai tā meitasuzņēmumu preču zīme.
 3. Google un Google Drive ir Google LLC preču zīmes, un Google šo vietni nekādā veidā neatbalsta, un tā nav ar to saistīta.
 4. Dropbox ir Dropbox Inc. preču zīme.
 5. Microsoft Excel un OneDrive ir uzņēmuma Microsoft Corporation reģistrēta preču zīme ASV un citās valstīs.

Saistītie produkti

Saistītie raksti

 • DRUKĀŠANA

  Jums piemērota Canon lietotne drukāšanai

  Kļūstiet radošs un organizēts ar Canon lietotnēm drukāšanai — ir pieejama katram projektam piemērota lietotne.

 • DRUKĀŠANA

  MegaTank printeri uzņēmumam

  Kā MegaTank printeru kvalitāte un zemās ekspluatācijas izmaksas var noderēt uzņēmumiem.

 • DRUKĀŠANA

  Kā izmantot bezvadu printeri

  Gudri veidi, kā visefektīvāk izmantot bezvadu printeri.

 • DRUKĀŠANA

  Labākie printeri dizaineriem

  Printeri ir svarīgi rīki dizaineriem — mēs palīdzēsim izvēlēties jūsu vajadzībām nepieciešamo modeli.